PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل mysqld

mossidanger
September 18th, 2014, 20:38
با سلام بعد از اینکه مشکل named ما حل شد مشکل جدیدی به وجود آمد و سرویس mysqld ما داون شد و ارورش هم مرتب پیغامش میاد . راه حلی سراغ دارید؟

ULTRAWEB
September 18th, 2014, 20:42
اررور دیتابیس در وضعیت های متفاوتی بوجود میاد که تا بررسی نشه ولاگی نزارین نمیشه بررسی کرد و گفت مشکل چی هست عزیز جان

mahdiazarnia
September 19th, 2014, 00:22
با سلام
اطلاعات بیشتری قرار دهید ، تا بشه راهنمایی کرد

roozbeh837
September 21st, 2014, 17:01
سلام دوستان عزیز منم سرویسmysql هم اوکی هستش استارت شده ولی نه به صورت کامل و میزبانی چت روم دارم ولی در قسمت ورودی چت روم ها که میده مربوط بهInnoDB هستش این مشکل رو چطور حلش کنم

Array ( [0] => 42000 [1] => 1286 [2] => Unknown storage engine 'InnoDB' )

mossidanger
September 24th, 2014, 00:19
به غیر از این دو دوست کسانی هستن که کمی معتبر تر باشند و مشکل مارو حل کنند هزینه هم داده میشود

mahdiazarnia
September 24th, 2014, 01:23
به غیر از این دو دوست کسانی هستن که کمی معتبر تر باشند و مشکل مارو حل کنند هزینه هم داده میشود
اعتبار رو تو چی می بینید دوست عزیز ؟
سرورهایی به دست ما منیج شده که خیلی از هموطنانمون روزانه دارند ازش استفاده می کنند - شاید در حد ملی
اگر کارتون انقدر پیشرفتست که احتیاج به همچین رزومه ای دارید ، درتماس باشید ، تا نمونه کارهای دقیق تری ازائه کنیم بهتون

mossidanger
September 24th, 2014, 10:24
کس دیگه ای از دوستان نیست؟

Yas-Host
September 24th, 2014, 10:34
بنده سرور استاتر را قبل از ایجاد تاپیک بررسی کردم و مشکل بسیار حاد بوده و از نوع خراب شدن جداول innodb می باشد!

با skip innodb یا تغییر دیفالت تیبل ها در my.cnf ران نشدن mysql حل می شود اما دیتابیس ها قابل خواندن نیستند و repair هم نمی شوند.

innodb force recavery نیز جواب نمیدهد حتی level شماره 6 آن ! که فقط دسترسی read only داشته باشند.

فکر میکنم جناب آذر نیا کاملا به این مشکل و حاد بودنش آشنایی داشته باشند.

پیروز باشید.

iMohsen
September 24th, 2014, 11:57
خب ریشه مشکل innodb از دست رفتن فایلهای ibd هست یا نه ؟ فایلهای ibd و iblog ها هنوز هستند ؟

pardishosting
September 24th, 2014, 12:42
سلام

اگر تمایل داشتید می تونیم کمکتون کنیم.