PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نشناختن هارد دوم سرور - سرور اختصاصی Redstation

ixpro
September 18th, 2014, 18:16
سرور اختصاصی جدید از رداستیشن خریداری کردم ، که بصورت رایگان vmware exsi رو نصب کردن بصورت رایگان (تریال 60 روز) ، که بعد از بروز اینکه هارد دوم رو نشناخت به دیتاسنتر تیکت دادم و تصاویر کامل و واضح بهشون گفتم که جواب دادن که مشکل با کرک کردن یا لایسنس حل میشه ف بعد از اینکه کرک شد با موفقیت سرور ریبوت کردم ، و هر دو هارد بالا اومدن بدون مشکل ولی مجددا زمانی که می خواهیم یک ماشین جدید بسازم رو هارد دوم (همون که مشکل دار بود و خاموش بود) مجددا خاموش میشه.
حال بنظر دوستان چه کنم؟
- بگم پاک بکنن vmware exsi دوباره خودم نصب کنم؟
- میشه خودم با دسترسی که دارم خودم پاک کنم و دوباره نصب نکن بدون دخالت دیتاسنتر؟؟

Mr.Te0
September 18th, 2014, 18:41
سرور اختصاصی جدید از رداستیشن خریداری کردم ، که بصورت رایگان vmware exsi رو نصب کردن بصورت رایگان (تریال 60 روز) ، که بعد از بروز اینکه هارد دوم رو نشناخت به دیتاسنتر تیکت دادم و تصاویر کامل و واضح بهشون گفتم که جواب دادن که مشکل با کرک کردن یا لایسنس حل میشه ف بعد از اینکه کرک شد با موفقیت سرور ریبوت کردم ، و هر دو هارد بالا اومدن بدون مشکل ولی مجددا زمانی که می خواهیم یک ماشین جدید بسازم رو هارد دوم (همون که مشکل دار بود و خاموش بود) مجددا خاموش میشه.
حال بنظر دوستان چه کنم؟
- بگم پاک بکنن vmware exsi دوباره خودم نصب کنم؟
- میشه خودم با دسترسی که دارم خودم پاک کنم و دوباره نصب نکن بدون دخالت دیتاسنتر؟؟

این دیتا سنتر به کاربران خود برای مدیریت سرور ، دسترسی ID Rack نیز صادر میکند.
این قابلیت دسترسی کاملی برای مدیریت سرور در اختیار شما قرار میدهد و میتوانید سیستم عامل را خودتان مجددا بارگزاری فرمایید.

ixpro
September 18th, 2014, 19:06
این دیتا سنتر به کاربران خود برای مدیریت سرور ، دسترسی ID Rack نیز صادر میکند.
این قابلیت دسترسی کاملی برای مدیریت سرور در اختیار شما قرار میدهد و میتوانید سیستم عامل را خودتان مجددا بارگزاری فرمایید.
برای دریافت ID rack باید درخواست بدم یا نه همون بخش اطلاعات سرور است ؟
با چی می توانید سیستم عامل رو مجدد نصب کنیم؟

Mr.Te0
September 18th, 2014, 19:29
برای دریافت ID rack باید درخواست بدم یا نه همون بخش اطلاعات سرور است ؟
با چی می توانید سیستم عامل رو مجدد نصب کنیم؟

به صورت پیشفرض این دسترسی برای شما فعال شده و مشخصات نیز ارسال شده است.

company_hosting
September 18th, 2014, 19:55
با سلام

بهتر هست از اول نصب کنید

تصاویر از ارور را ارسال کنید

با تشکر

ixpro
September 19th, 2014, 16:02
ضمن تشکر از دوستان گرامی .
مشکل برطرف شد ، مورد سخت افزاری بود که طی بررسی های لازم با دیتاسنتر هارد تعویض شد.