PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنج آی پی 178.63.170.000/000 با اینترنت آسیاتک

meysam021
September 17th, 2014, 22:40
سلام دوستان چند وقتی هست که رنج آی پی آلمان ما یکیشون با اینترنت آسیاتک مشکل داره و توسط اینترنت آسیاتک باز نمیشه ، ای یی نمونه 178.63.170.194
برای بنده با مخابرات کانکت میشه دوستان آسیاتک و مبین نت چک کنند لطفا برای پیگیری این رنج آی پی ، واقعا باعث عذاب ما شده نه هتزنر قبول میکنه مشکل داره و نه آسیاتک و نه زیر ساخت
من مطمئنم مشکل از isp های ایرانه
به هرحال منتظر دوستان هستیم.

a.e
September 18th, 2014, 00:15
جهت رفع مشکل با بخش مربوطه در شرکت آسیاتک رایزنی نمایید به نتیجه خواهید رسید.

meysam021
September 18th, 2014, 00:30
اپراتوراش یا بلد نیستت ، اونایی هم که بلدن نیستن

mohsen1aria
September 18th, 2014, 00:32
متاسفانه آسیاتک بر خلاف تبلیغات خوبش از سرویس خوبی برخوردار نیست و بارها و بارها از این دست موارد از این isp دیده شده که متاسفانه پاسخگو هم نیستند

meysam021
September 18th, 2014, 00:48
خدا شاهده به اپراتور میگم آقا مگه فایروال نبستید روی سروراتون میگه 100 در 100 ، میگم خوب این رنجو با این دستور بدید به فایروال ، میگه ما بلد نیستیم با بخش دیتاسنتر تماس بگیرید اونجا میزنیم میگن مشکلی نداره میگم آقا پس ریموت شو میگه نمیشه ، میگم دیدی مشکله میگه بله ، میگم حل کن پس میگه فردا زنگ بزن

taha_2011
September 18th, 2014, 00:57
برای بنده که ریموت شد عزیز.
من هم از آسیاتک استفاده میکنم
http://www.uplooder.net/img/image/61/8f25a7f7f1c6db2fa181aa1c6474b3df/remote.png

mohsen1aria
September 18th, 2014, 01:06
خدا شاهده به اپراتور میگم آقا مگه فایروال نبستید روی سروراتون میگه 100 در 100 ، میگم خوب این رنجو با این دستور بدید به فایروال ، میگه ما بلد نیستیم با بخش دیتاسنتر تماس بگیرید اونجا میزنیم میگن مشکلی نداره میگم آقا پس ریموت شو میگه نمیشه ، میگم دیدی مشکله میگه بله ، میگم حل کن پس میگه فردا زنگ بزن

معمولا وقتی مورد رو بلد نیستد حل کنند یا به هر دلیل نمیخوان زیر بار برن که مشکل از اوناست کاربر رو دست به سر میکنن و چند ساعت بعد یا چند روز بعد مشکل رو حل میکنند و اصلا انگار نه انگار

امیدوار باشید که اینطور با این مشکل برخورد بشه و به زودی حل بشه

majidisaloo1
September 18th, 2014, 01:25
آسیا تک ریموت به آی پی مذکور داریم

mohsen1aria
September 18th, 2014, 01:32
آسیا تک ریموت به آی پی مذکور داریم

خوب خداروشکر مثل اینکه با این مشکل هم همونطور رفتار کردن که در عین دست به سر کردن کاربر مدتی بعد مشکل رو حل کردن

meysam021
September 18th, 2014, 02:34
سرورها از آسیاتک دانلود نمیتونند بکنند متاسفانه و کاربرای آسیاتکی هم نمیتونند وارد بشن ، بعضی از دوستان که ریموت میشن ممکنه آی پی شون فرق داشته باشه با کاربرای دیگه

mahmoodi.1313
September 18th, 2014, 03:02
سرورها از آسیاتک دانلود نمیتونند بکنند متاسفانه و کاربرای آسیاتکی هم نمیتونند وارد بشن ، بعضی از دوستان که ریموت میشن ممکنه آی پی شون فرق داشته باشه با کاربرای دیگه
شما ار همین آی پی پینگ بگیرید ببینید پینگ میده یا timed out میده.

Woshka
September 18th, 2014, 03:53
اگر مشکل دارید دقیقا به من پیغام بدید به ادمین شبکه شان بگویم تا بررسی کنند

meysam021
September 18th, 2014, 16:52
کسی در دیتاسنتر آسیاتک ، آشنا داره که واقعا چیزی بلد باشه نه فقط اینترنت بتونه قطعو وصل کنه؟؟ همین الانم زنگ زدم میگم وصل کنید کارمند دیتاسنتر ، میگم من خودم کارمند دیتاسنترم میگم خوب این آی پی رو یه چک کنید میگه چطور چک کنم؟
میگم مگه بلد نیستی خدا شاهده میگه نه من بلد نیستم برو با زیر ساخت هماهنگ کن بگو آسیاتک گفته بلد نیستم.
موندم اینترنت ایران دست چه کسایی داره میچرخه

Woshka
September 19th, 2014, 00:39
کسی در دیتاسنتر آسیاتک ، آشنا داره که واقعا چیزی بلد باشه نه فقط اینترنت بتونه قطعو وصل کنه؟؟ همین الانم زنگ زدم میگم وصل کنید کارمند دیتاسنتر ، میگم من خودم کارمند دیتاسنترم میگم خوب این آی پی رو یه چک کنید میگه چطور چک کنم؟
میگم مگه بلد نیستی خدا شاهده میگه نه من بلد نیستم برو با زیر ساخت هماهنگ کن بگو آسیاتک گفته بلد نیستم.
موندم اینترنت ایران دست چه کسایی داره میچرخه

اسم شخصی که باهاش صحبت کردید را لطفا بفرمایید براتون پیگیری کنیم

iran-developers
September 19th, 2014, 02:16
اسم شخصی که باهاش صحبت کردید را لطفا بفرمایید براتون پیگیری کنیم
درود
بعیید نیست ایشون با آبدارچی صحبت کرده باشن
بخش فنی آسیاتک فوق العاده عالیه !
توش بحثی نیست ولی بخش سیلزش نابوده !

Woshka
September 19th, 2014, 09:31
درود