PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین cms سایت دانلود | وارز | انگلیسی ...

1eng.ir
July 2nd, 2010, 04:09
SoftArchive (http://softarchive.net/)
Rapidshare Download Movies Games Music TV-Shows & Software (http://rapidsharedownload.net/)
OneDDL - One Stop Rapidshare Links (http://www.oneddl.com/)
Full Software Downloads - Download For All (http://www.dl4all.com/)
SoftArchive (http://softarchive.net/)
Full And Free Download Rapidshare MegaUpload DepositFile FileFactory HotFile Torrent. (http://www.tinydl.com/)

با توجه به این سایتها، به نظرتون چه CMSـی میتونه مناسب این کار باشه (سایت دانلود انگلیسی)

لطفاً دلیلشم بیارید :)

RezaFH
July 2nd, 2010, 09:13
من ورد پرس رو انتخاب میکنم :
- سئوی بالاتر
- راحتی در استفاده
- انعطاف پذیری خیلی بالا
- قالب های آماده ی زیاد و بسادگی قابل تغییر (حتی بسادگی قابل طراحی)
- افزونه های زیادی که میشه برای هر کاری ازشون استفاده کرد :)

lvlehrad
July 2nd, 2010, 09:38
از اینایی که گذاشتی من فقط با جوملا کار کردم واسه همین نمیتونم با بقیه مقایسه کنم !!!

قالب های حرفه ای و کلا واسه همه جور سایتی داره از موزیک و فیلم و اینا بگیر تا سایت شخصی و .... اگه خواستی بگو چند تا سایت معرفی کنم قالب هاشو ببینی (به قول اقا رضا انعطاف پذیریشم خیلی بالاس )
مثلا یه سایت کپی اینو میتونی تو جوملا درست کنی Full And Free Download Rapidshare MegaUpload DepositFile FileFactory HotFile Torrent. (http://1.tinydl.com/) تازه میتونی قالب شیکتر از اینم استفاده کنی ...

---------- Post added at 09:37 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

این سایتی که دادم کاربراش همه نویسندن و مطلب هارو کاربرا میزارن ... این قابلیت رو مطمئنم جوملا داره ولی بقیه سیستم مدیریت محتوا هارو اطلاع ندارم ...

---------- Post added at 09:38 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

راستی اینم بگم :

داشتن ماژول ها و پلاگین های خیلی زیاد و حرفه ای .... واسه هر چیز 100 مدل ماژول هست ...

iNicz.Com
July 2nd, 2010, 12:01
نظر من datalife هستش.
خواستی تو راه اندازی کمکت میکنم. واسه نمونه همین سایت ما :
www.todacms.com
تو gmail ادد هستیم به هم ......royal

1eng.ir
July 2nd, 2010, 12:07
نظر من datalife هستش.
خواستی تو راه اندازی کمکت میکنم. واسه نمونه همین سایت ما :
www.todacms.com
تو gmail ادد هستیم به هم ......royal
مشکلی بابت راه اندازیش ندارم. فقط خواستم تجربه و نظر دوستانو جویا بشم :)
+ منظورت TodayCMS.Com ـه ؟ :دی

iNicz.Com
July 2nd, 2010, 12:09
اره دوست عزیز : TodayCMS.Com
قالب خواستی واست پیدا میکنم.
واسه ماژول ها هم میتئنی از سایت datalifeengine.ir کمک بگیری :ی

saeidj
July 2nd, 2010, 15:01
اگه دوست داری هک بشی دیتالایف و نیوک نصب کن. یا اگه دوست داری هرکی میادتو سایتت بگه این اماتوره رو نگاه دیتالایف نصب کن(ابزار های میدیریت ضعیف. انعطاف پذیری کم. کلا به درد کسایی می خوره که باره اوله با هاست و سایت اشنا شدن). اگه دوست داری وبلاگ بزنی وردپرس نصب کن.

اگه دوست داری یه سایت داشته باشی که در نگاه اول کاربر جذب بشه و امکانات زیادی بتونی به کاربر بدی. مدیریت خودت راحت تر باشه درکل اگه می خوای یه کاره حرفه ای رو شروع کنی جوملا نصب کن

HematYar
July 2nd, 2010, 15:19
اگه دوست داری هک بشی دیتالایف و نیوک نصب کن. یا اگه دوست داری هرکی میادتو سایتت بگه این اماتوره رو نگاه دیتالایف نصب کن(ابزار های میدیریت ضعیف. انعطاف پذیری کم. کلا به درد کسایی می خوره که باره اوله با هاست و سایت اشنا شدن). اگه دوست داری وبلاگ بزنی وردپرس نصب کن.

اگه دوست داری یه سایت داشته باشی که در نگاه اول کاربر جذب بشه و امکانات زیادی بتونی به کاربر بدی. مدیریت خودت راحت تر باشه درکل اگه می خوای یه کاره حرفه ای رو شروع کنی جوملا نصب کن

زیادی تند رفتی رفیق :d

امیداورم دلایل خوبی برا حرفتون داشته باشین

sohrab.khan
July 2nd, 2010, 15:21
من اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-12186/) اسکریپت Subdreamer CMS رو معرفی کردم بچه ها تاییدش هم کردن به این هم یه نگاه بندازید .

saeidj
July 2nd, 2010, 16:08
زیادی تند رفتی رفیق :d

امیداورم دلایل خوبی برا حرفتون داشته باشین

البته استادِ cms شما هستید ولی تمام حرف هایی که زدم از روی تجربه بود و 100% دلایل خوبی دارم. چه دلیلی بهتر از تجربه ای که خود ادم براش اتفاق افتاده باشه

Amir_mM
July 2nd, 2010, 16:34
چه دلیلی بهتر از تجربه ای که خود ادم براش اتفاق افتاده باشه

صد در صد موافقم - نیوک از نظر امنیت هیچ وقت نمیتونه به پای جوملا برسه - اینو فکر کنم دوستمون CMSTalk هم تایید کنن .
من خودم دو سه سال پیش یک سایت روی نیوک داشتم هک شد
دیتالایف هم که به قول آقا سعید "اصلا" انعطاف پذیر نیست .

iNicz.Com
July 2nd, 2010, 18:29

دوست عزیز خییییییییییییییلی تند رفتی.
ما خودمون Datalife کار میکنیم. todaycms.com بیا ما رو هک کن.
جوملا فقط واسه سایت های شرکتی که میخوان چند تا مطلب یزارند خوبه . :))
این همه کار کردیم ما.
این سایتهای خارجی که 1eng معرفی کردند نمیبینی 2 تاش datalife هستش .:))
چون با جوملا کار کردی فکر میکنی آخره cms هستش ، چون با چیزه دیگه ای نمیتونی کار کنی.
چند بار سایت میترا با اون ادعاش هک شد.:-$ که هستش جوملا و مثلا روش بیشتر کار کردند. :))

a-s
July 2nd, 2010, 19:00
خوب دوست عزیز انعطاف خیلی مهمه و زیبایی فضا از نظر من جوملا بهتره

sohrab.khan
July 2nd, 2010, 19:31
یکی هم یه نگا به پست من بندازه ! صواب داره .

من اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/f42/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-12186/) اسکریپت Subdreamer CMS رو معرفی کردم بچه ها تاییدش هم کردن به این هم یه نگاه بندازید .

iNicz.Com
July 2nd, 2010, 19:54
عزیزان آقای 1eng نگفت که کدام Cms خوبه !!!!!!!!!!
گفت کدام Cms واسه سایت دانلود انگلیسی خوبه.
Subdreamer CMS واسه سایتهای سازمانی و شخصی خوبه.:)

rn4j1m1
July 2nd, 2010, 20:00

وبلاگ ؟ من میتونم با وردپرس هر کاری که دوست دارم بکنم ! از فروشگاه گرفته تا ...
تاحالا سیستم در این حد انعطاف پذیر ندیده بودم ! البته جوملا هم به شدت انعطاف پذیر و کلا خوبه (ولیمن ازش خوشم نمیاد :d )

HematYar
July 2nd, 2010, 20:58
اول اینو بگم که این بحث اخر عاقبت نداره :d

قبلا" هم گفتم . سیستم بسته به نوع کارایی که مدیر سایت ازش انتظار داره و خدماتی که قرار به یوزرهاش ارایه بده انتخاب میشه .

شما تو هر سیستمی که وارد باشی میتونی بگی انعطاف پذیر تر هست اما امان از وقتی که بلد نباشی باهاش کار کنی , اون وقت میشه بد ترین سیستم از همه نظر و این درست نیست !

جوملا و دیتالایف از محبوب ترین ها هستند که این برای همه ما هم مشهود هست . وردپرس هم همین طور اما به خاطر اینکه در حقیقت یه سیستم وبلاگ نویسی حرفه ای هست برای اجراء سایت هایی در مواردی محدودیت هایی رو به وجود میاره اما اگه زرنگ باشی اون محدودیت ها رو هم میتونی مرتفع کنی .

از نظر اینتر فیس میشه بهترین رو دیتالایف معرفی کرد و از نظر امنیت هم به ترتیب وردپرس - جوملا - دیتالایف .

مامبو - جوملا - میترا - نشنال , بدون نصب هیچ گونه کامپوننت یا ماژولی به هیچ عنوان قابل هک نیست . قابل توجه دوستانی که امنیت جوملا رو زیر سوال می برند .

وردپرس هم همین طور اما خب متاسفانه بدون نصب افزونه نمیشه کارایی خاصی رو ازش انتظار داشت . اما خب با نصب چندین افزونه متفاوت هم امنیتی مثال زدنی داره . دیتالایف رو از نظر امنیت میشه بهش اطمینان کرد اما متاسفانه توی نسخه های 8 و 8.2 از این سیستم یک سری مشکلاتی پیش اومد و باگ محلکی مشخص شد که باعث شد امنیت این سیستم تا حدودی زیر سوال بره . البته در حال حاضر مشکل برطرف شده .

درضمن اینو هیچ وقت یادتون نره که امنیت سروری که شما رو میزبانی میکنه نقش بسیار مهمی داره . بعضی جاها شاهد این بودم که وردپرس هک شده بعد که بررسی کردیم دیدیم مشکل از سرور بود . یا دیتالایف و یا جوملا و یا هر سیستم دیگه . پس به همین راحتی نمیشه در مورد امنیت یک سیستم صحبت و اظهار نظر کرد . اینم یادتون باشه : امینت همیشه مطلق نیست !

امیدوارم این تاپیک به سرنوشت تاپیک های مشابه با این موضوع دچار نشه .

موفق و موید باشید

saeidj
July 2nd, 2010, 23:32
دوست عزیز خییییییییییییییلی تند رفتی.
جوملا فقط واسه سایت های شرکتی که میخوان چند تا مطلب یزارند خوبه . :))
این همه کار کردیم ما.
این سایتهای خارجی که 1eng معرفی کردند نمیبینی 2 تاش datalife هستش .:))
چون با جوملا کار کردی فکر میکنی آخره cms هستش ، چون با چیزه دیگه ای نمیتونی کار کنی.
چند بار سایت میترا با اون ادعاش هک شد.:-$ که هستش جوملا و مثلا روش بیشتر کار کردند. :))

به به. افتخار اشنایی نصیب من نشده بود قبلا از طریق پی سی ول با سایتتون اشنا شده بودم:). خوب عرض کنم خدمتتون که این شما با دیتالایف کارمی کنید به عنوان یه کاربر می گم با این که اسکریپت های خوب و کاربردی می زارید ولی ادم رغبت نمیکنه تو سایتتون بچرخه حالا زیبا ترین قالب رو هم داشته باشه همینجوره و همش به خاطره همین دیتالایفه.(سوء تفاهم نشه کارِتون 20 e)

من خودم کارم هاستینگِ و تا حالا اکثر کاربرایی که نیوک و دیتالایف نصب کرده بودند هک شدند. در صورتی که تا حالا کسی نتونسته کاربرای منو که جوملا و وردپرس نصب کردند رو هک کنه (می دونیم هرچقدر هم که امنیت سرور بالا باشه اگه اسکریپت باگ دار نصب کنی به راحتی هک میشه) و اینکه من هکر نیستم که شما رو هک کنم اما با وجود دیتالایف فکر نمی کنم کار سختی باشه

جوملا واسه هر نوع سایتی عالیه ;)

من با همه نوع cms کار کردم اما هیچ کدوم به سختی جوملا نبوده. چون ماله حرفه ای هاست. (فکر می کنم کسی که جوملا کار باشه کار با چیزی مثل datalife براش مثل زنگ تفریح باشه) و با اون حرفتون که میگید با چیز دیگه بلد نیستم کار کنم مخالفم.

من نگفتم میترا گفتم جوملا و خیلی فرق هست بین سیستمی که خارجی ها نوشتن و سیستمی که ایرانی ها خرابش کردن. اعتقادی به میترا ندارم.

پ.ن: از اونجایی که خیلی خوش خنده ای و یک خط در میون هی می خندی یه بار دیگه به جوملا بخندی حالت رو میگیرم :d

M-Soltani.ir
July 3rd, 2010, 00:18
دیتالایف از نظر فشار روی سرور بهترین گزینه هست ، ولی مثل اینکه از نظر امنیت مشکل داره
برای این کار جوملا رو از ذهن دور کنید ، حجم سایت بالا بره باید کلی هزینه سرور کنید ( چون سرور های معمولی قدرتشو ندارند ، وقتی صفحات به ...10000 تا برسه ، رنک بره بالا بعد حرف منو میفهمید )
وردپرس هم روی سرور فشار میاره ، اما کارایی و امنیت بهتری داره

بیشتر سایت های وارز دیتالایف و وردپرس هستند

1eng.ir
July 3rd, 2010, 00:39
باز دعوا کردین که (:|

iNicz.Com
July 3rd, 2010, 02:28
CMSTalk و saeidj و M-Soltani.ir عزیز:
1- من اگه سایتهایی رو که با دیتالایف بالا آوردم رو بهتون نشون بدم ، 100% هنگ میکنید.(از نظر انعطاف پذیری)
2- خوب ما و دیگران باید فرقی داسته باشیم خوب نباید هر Cms رو هر جوری که هستش استفاده کنیم(البته تغییراتی دادیم که ادعا میکنیم).
3- M-Soltani.ir عزیز یه سایت مشهور نشون بده که واسه سایت دانلود از جوملا استفاده کرده ؟؟؟؟ :78:
ولی من نشونت میدم >> GIGA DOWNLOAD | (http://www.gigadl.ir) (دیتالایف)
در جوابت در >>> من خودم کارم هاستینگِ و تا حالا اکثر کاربرایی که نیوک و دیتالایف نصب کرده بودند هک شدند.
یه یوزر بساز واسم جوملاتو هک کنم ببین.:67:
یعنی هکر میتونه از سایت های جانبی هم حمله کنه و یا از باگ یه یوزر استفاده کنه یه شل آپلود کنه و از سرور همون جوملا رو هک کنه.(میدونسته یک هکر جوملا رو هک کنه ، یعنی وارد ادمینش بشه چی کارا میتونه واسه سرور انجام بده ، شما وقتی میتونی نظر بدی که هک بدونی ، امنیت سرور تا 90% بدونی و برنامه نویس باشی و .... );)
و CMSTalk عزیز باگ مورد نظر که میگی از دیتالایف نبود از ادیتور بود.(که خود ما حل کرده بودیم)
اینم یادت باشه M-Soltani.ir جان جوملا اوپن سورس ولی دیتالایف در اصل چه چیزه پولیه که نال شده.:57:
نال یعنی چی ؟
یعنی بر داشتن callback ها و لینساس هستش.

GOD
July 3rd, 2010, 02:43
به نظر من وردپرس
سئو خوب
از اون مهمتر امنیت بالا
بروز رسانی مداوم
قالب و پلاگین فراوان
دیگه چی میخوای

M-Soltani.ir
July 3rd, 2010, 03:35
1- من اگه سایتهایی رو که با دیتالایف بالا آوردم رو بهتون نشون بدم ، 100% هنگ میکنید.(از نظر انعطاف پذیری)

باریکـــ

با همه اینها کار کردم ، ولی پیشنهاد من وردپرسه ! ، رنک بالای سایت وردپرس ، دانلود بالای نسخه های وردپرس نشون دهنده اینه که بیشتر افراد دنیا طرفدار وردپرس ــند ، یعنی خوبه که رفتن سمتش !

3- M-Soltani.ir عزیز یه سایت مشهور نشون بده که واسه سایت دانلود از جوملا استفاده کرده ؟؟؟؟

من نگفتم نیست ، گفتم بهتره محمد استفاده نکنه

اینم یادت باشه M-Soltani.ir جان جوملا اوپن سورس ولی دیتالایف در اصل چه چیزه پولیه که نال شده

هر چیزی پولی بود خوبه؟

و در آخر هر کسی نظری داره ، نظر شما هم برای من محترمه

A.B.A.N
July 3rd, 2010, 04:10
به وردپرس رای دادم،

نظر من، برای سایت دانلود انگلیسی وردپرس از همه مناسب تر هستش :دی

با تشکر...

nasa_de
July 3rd, 2010, 04:33
اول اینو بگم که این بحث اخر عاقبت نداره :d

قبلا" هم گفتم . سیستم بسته به نوع کارایی که مدیر سایت ازش انتظار داره و خدماتی که قرار به یوزرهاش ارایه بده انتخاب میشه .

شما تو هر سیستمی که وارد باشی میتونی بگی انعطاف پذیر تر هست اما امان از وقتی که بلد نباشی باهاش کار کنی , اون وقت میشه بد ترین سیستم از همه نظر و این درست نیست !

جوملا و دیتالایف از محبوب ترین ها هستند که این برای همه ما هم مشهود هست . وردپرس هم همین طور اما به خاطر اینکه در حقیقت یه سیستم وبلاگ نویسی حرفه ای هست برای اجراء سایت هایی در مواردی محدودیت هایی رو به وجود میاره اما اگه زرنگ باشی اون محدودیت ها رو هم میتونی مرتفع کنی .

از نظر اینتر فیس میشه بهترین رو دیتالایف معرفی کرد و از نظر امنیت هم به ترتیب وردپرس - جوملا - دیتالایف .

مامبو - جوملا - میترا - نشنال , بدون نصب هیچ گونه کامپوننت یا ماژولی به هیچ عنوان قابل هک نیست . قابل توجه دوستانی که امنیت جوملا رو زیر سوال می برند .

وردپرس هم همین طور اما خب متاسفانه بدون نصب افزونه نمیشه کارایی خاصی رو ازش انتظار داشت . اما خب با نصب چندین افزونه متفاوت هم امنیتی مثال زدنی داره . دیتالایف رو از نظر امنیت میشه بهش اطمینان کرد اما متاسفانه توی نسخه های 8 و 8.2 از این سیستم یک سری مشکلاتی پیش اومد و باگ محلکی مشخص شد که باعث شد امنیت این سیستم تا حدودی زیر سوال بره . البته در حال حاضر مشکل برطرف شده .

درضمن اینو هیچ وقت یادتون نره که امنیت سروری که شما رو میزبانی میکنه نقش بسیار مهمی داره . بعضی جاها شاهد این بودم که وردپرس هک شده بعد که بررسی کردیم دیدیم مشکل از سرور بود . یا دیتالایف و یا جوملا و یا هر سیستم دیگه . پس به همین راحتی نمیشه در مورد امنیت یک سیستم صحبت و اظهار نظر کرد . اینم یادتون باشه : امینت همیشه مطلق نیست !

امیدوارم این تاپیک به سرنوشت تاپیک های مشابه با این موضوع دچار نشه .

موفق و موید باشید

میشه چند تا از افزونه های امنیتی رو برای ووردپرس بفرمایید , من یک سایت دارم که میخوام با ووردپرس یارم بالا اما امنیتش برام مهمه.
سایت انگلیسی هست اما قالبی که دو دو ستونه باشه ( مخصوص دانلود ) و بدون ایراد از کجا میشه دانلود کرد ( آیا قالب های خود سایت قابل اعتماد هست؟ )
پیشاپیش متشکر

HematYar
July 3rd, 2010, 10:08
CMSTalk و saeidj و M-Soltani.ir عزیز:
2- خوب ما و دیگران باید فرقی داسته باشیم خوب نباید هر Cms رو هر جوری که هستش استفاده کنیم(البته تغییراتی دادیم که ادعا میکنیم).
3- M-Soltani.ir عزیز یه سایت مشهور نشون بده که واسه سایت دانلود از جوملا استفاده کرده ؟؟؟؟ :78:

1 : یه چند نمونه ذکر بفرمایید ما هم آشنا بشیم .
2 : تغییراتی که فرمودید رو هم یه چند نمونه ذکر بفرمایین ممنون میشیم .
3 : فقط به خاطر تو : دانلود رایگان - دانلود (http://www.freedownload.ir) بازم خواستی بگو تا بدم ببینی :d

میشه چند تا از افزونه های امنیتی رو برای ووردپرس بفرمایید , من یک سایت دارم که میخوام با ووردپرس یارم بالا اما امنیتش برام مهمه.
سایت انگلیسی هست اما قالبی که دو دو ستونه باشه ( مخصوص دانلود ) و بدون ایراد از کجا میشه دانلود کرد ( آیا قالب های خود سایت قابل اعتماد هست؟ )
پیشاپیش متشکر WordPress › WP Security Scan (http://wordpress.org/extend/plugins/wp-security-scan)

http://themes.wp-persian.com

iNicz.Com
July 3rd, 2010, 12:00
1 : یه چند نمونه ذکر بفرمایید ما هم آشنا بشیم .
2 : تغییراتی که فرمودید رو هم یه چند نمونه ذکر بفرمایین ممنون میشیم .
3 : فقط به خاطر تو : دانلود رایگان - دانلود (http://www.freedownload.ir) بازم خواستی بگو تا بدم ببینی :d

1- همین سایت خودم که کاری هم روش انجام نشده ولی ساده ترین کارمه > فروش هاست | هاستینگ | سرور مجازی | سرور اختصاص (http://www.inicz.com)
2- از ساده ترین تغییراتی که میتونم بگم حذف عبارت $tpl->set('{online}', $online); از index.php هستش .
3- % نسبت سایتهای دانلود دیتالایف به وردپرس چقدر هستش ؟ چند % از ماژول های وردپرس و جوملا مشکل امنیتی دارند ؟ من سایتی با pagerank 8 میتونم نشون بدم که دیتالایف رو به پردپرس ترجیح داده .خود شما چرا همون اوایل که وردپرسی بودی و هک شدی ؟و در آخر همون طور که نوشتم یک سوالم شخصا از آقا M-Soltani.ir بود نه کسی دیگه !!!!!!!!!! (و این سایتی که معرفی کردی کجاش seo هستش !!؟؟ )

HematYar
July 3rd, 2010, 13:30
1- همین سایت خودم که کاری هم روش انجام نشده ولی ساده ترین کارمه > فروش هاست | هاستینگ | سرور مجازی | سرور اختصاص (http://www.inicz.com)
2- از ساده ترین تغییراتی که میتونم بگم حذف عبارت $tpl->set('{online}', $online); از index.php هستش .
3- % نسبت سایتهای دانلود دیتالایف به وردپرس چقدر هستش ؟ چند % از ماژول های وردپرس و جوملا مشکل امنیتی دارند ؟ من سایتی با pagerank 8 میتونم نشون بدم که دیتالایف رو به پردپرس ترجیح داده .خود شما چرا همون اوایل که وردپرسی بودی و هک شدی ؟و در آخر همون طور که نوشتم یک سوالم شخصا از آقا M-Soltani.ir بود نه کسی دیگه !!!!!!!!!! (و این سایتی که معرفی کردی کجاش seo هستش !!؟؟ )

1 : قرار شد یه نمونه کار بدی که ما هنگ کنیم نه این که الان دادی ...

2 : اول اینکه این تغییر نیست چون همه واسه نصب ماژول این کارو انجام میدن .
در ضمن : این که فرمودید , واسه همه مود ها همین دستور در نصب قرار داره و از تگش هم مشخصه که مربوط به mode online هست و اگر هم بر نمیداشتین اتفاقی نمی افتاد چون توی این فایل به خاطر اینکه واسه همه لازم نبوده مدیران این دستور رو comment کردن که اجراء بشه .

قرار شد یکی دو تا از تغییراتی رو ذکر کنین که باهاشون ادعا می کنین نه چنین چیزی ...

3 : نسبتشو منو شما نمیتونیم درصد بزنیم .

4 : در ضمن هک شدن دیتالایف هم مربوط به tiny mce و ماژول dead link بوده که برطرف شد . که اینم مربوط به پلاگین یه cms میشه نه خود cms

5 : پیج رنک 8 با دیتالایف چیزی دور از دسترس نیست نه فقط دیتالایف بلکه همون جوملا - وردپرس و دروپال و ...

6 : در مورد هک شدن سی ام اس تاک در اون اوایل هم , مشکل امنیتی بود که مربوط به سرور میشد که ادمین سرور هم از دوستان نزدیک شما هستند فکر میکنم .

7 : شما گفتین سایت مشهور نشون بده که با جوملا ساخته شده باشه . منم نشونتون دادم . وسلام

8 : قرار نیست واسه هم دیگه شاخ و شونه بکشیم یا جرو بحث راه بیوفته که اخرشم با بسته شدن تاپیک مواجه بشیم . مثل چند تا ادم عاقل و بالغ داریم بحث علمی میکنیم و تجریبیاتمون رو در اختیار هم قرار میدیم .

پس یه کم رعایت کنین .

sohrab.khan
July 3rd, 2010, 15:24
ولی من نظر دیگری دارم .
Subdreamer CMS برای هر سایتی عالی هست حتی سایت دانلود انگلیسی یا فارسی یا ...
اشکال این اسکریپت فقط این هست که برای فارسی پک زبان فارسی خوبی براش نوشته نده
و فقط باید وقت گذاشت و فارسیش کرد که اگر بشه بهترین Cms فارسی زبان خواهد شد
فقط کار یه نفر نیست کار گروهی لازم داره .

عزیزان آقای 1eng نگفت که کدام Cms خوبه !!!!!!!!!!
گفت کدام Cms واسه سایت دانلود انگلیسی خوبه.
Subdreamer CMS واسه سایتهای سازمانی و شخصی خوبه.:)

nasa_de
July 3rd, 2010, 15:31
Subdreamer CMS خیلی خوش دسته و راحته باهاش کار کردن اما همانند سیستم های دیگه زیاد کاربرد نداشته تو ایران و نقاط ضعف و قوتش خوب معلوم نیست.
برای همین با اینکه خیلی به دلم نشست به خاطر امنیت نرفتم سراغش.

sohrab.khan
July 3rd, 2010, 15:44
وردپرس و جوملا و ... هم زمانی تو ایران ناشناحته بودن ولی یه گروهی لطف کردن و وقت گذاشتن روی این cms ها که شده این .
اگر روی Subdreamer CMS هم وقت گذاشته بشه میشه بهترین و مشکلات امنیتیش هم حل میشه. مطمئن باشید
اسکریپت خیلی توپی هست ارزشش رو داره روش کار بشه .

Subdreamer CMS خیلی خوش دسته و راحته باهاش کار کردن اما همانند سیستم های دیگه زیاد کاربرد نداشته تو ایران و نقاط ضعف و قوتش خوب معلوم نیست.
برای همین با اینکه خیلی به دلم نشست به خاطر امنیت نرفتم سراغش.

HematYar
July 3rd, 2010, 16:29
وردپرس و جوملا و ... هم زمانی تو ایران ناشناحته بودن ولی یه گروهی لطف کردن و وقت گذاشتن روی این cms ها که شده این .
اگر روی Subdreamer CMS هم وقت گذاشته بشه میشه بهترین و مشکلات امنیتیش هم حل میشه. مطمئن باشید
اسکریپت خیلی توپی هست ارزشش رو داره روش کار بشه .

شما حاضرین روش وقت بزارین ؟

iNicz.Com
July 3rd, 2010, 17:15
cmstalk عزیز چندی نیست که به بازار اومدی ولی خیلی ادعا میکنی که خیلی میدونی . :53:
این که میگی > mode online هست و اگر هم بر نمیداشتین اتفاقی نمی افتاد. > من با استفاده از همین سرور تو
رو میخوابونم به کل که دیگه روشن نشه ( چقدر هک میدونی :-$ ).
درمورد تغییرات نمی خوام چیزی بگم ، اینجوری که مشخصه وظیفه شماست که این ها رو اعلام کنید. (cmstalk سایت شماست و کارش اینه )
بحث در اینجا بیخودیه من این آخری باری هستش که به این تاپیک سر میزیم.
و من دوستی نمیشناسم که شما رو سوپورت کنه !!!! (به احتمال زیاد اشتباه میکنید که دوست من بوده ؟!؟!!!
دوست دارم تو یاهو کل کل کنیم Cmstalk عزیز. :105: ادد کردمت.
اینم بگم یه ایراده وردپرس:
اگه 10000 تا پست بزارید 70mb sql فضا میگیره ولی دیتالایف 30mb .

حرفه جالبی میبینم اینجا :
دوستان : بدانید که همه چيز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر زاده نشده اند , پس بر دانسته های خود مغرور نشوید که ... ( بزرگمهر دانشمند و من ) :d

HematYar
July 3rd, 2010, 18:24

این همه کار کردیم ما.

ولی من نشونت میدم >> GIGA DOWNLOAD | (http://www.gigadl.ir/) (دیتالایف)

من خودم کارم هاستینگِ و تا حالا اکثر کاربرایی که نیوک و دیتالایف نصب کرده بودند هک شدند.
یه یوزر بساز واسم جوملاتو هک کنم ببین.

شما وقتی میتونی نظر بدی که هک بدونی ، امنیت سرور تا 90% بدونی و برنامه نویس باشی و .... )

CMSTalk عزیز باگ مورد نظر که میگی از دیتالایف نبود از ادیتور بود.(که خود ما حل کرده بودیم)

من با استفاده از همین سرور تو
رو میخوابونم به کل که دیگه روشن نشه ( چقدر هک میدونی :-$ ).

کاملا" پر واضح هست که من ادعای زیادی دارم نه ؟

و من دوستی نمیشناسم که شما رو سوپورت کنه !!!! (به احتمال زیاد اشتباه میکنید که دوست من بوده ؟!؟!!!

انشالله ایران گیگ رو که یادتون میاد ؟ البته اقای داوود ابادی هم در جریان پیشنهادات شما به ما هستند . میتونین دسوال بفرمایین .

بحث در اینجا بیخودیه من این آخری باری هستش که به این تاپیک سر میزیم.

دقت بفرمایین بنده اینو چندتا پست قبلی خدمت دوستان عرض کردم ولی بحث ادامه پیدا کرد تا اینجا !

- بحث کاملا" منظق داره پیش میره تازه جالب اینجاست که هر دوی ما دیتالایف دو تایید کردیم در این مورد اما ....

بنده نه ادعایی داشتم و نه دارم و هیچ گونه علاقه ای هم به کل کل کردن ندارم اینو دوستانی که با بنده آشنا هستند اطلاع دارند یکیش همین ممد , اما خب بالاخره صحبت هایی انجام میشه و هر کسی به اندازه درک و فهم خودش برداشت میکنه

دوست دارم تو یاهو کل کل کنیم Cmstalk عزیز. :105: ادد کردمت.

انشالله وقت شد در خدمتتون هستیم .

iNicz.Com
July 3rd, 2010, 18:54
cmstalk عزیز شاید اینجا کمی تند بودم :d
ولی منو میتونید از roka ، veria ، داود آبادی ، آقای هاشم پور و.... بپرسی ، اونجوری که فکر میکنی نیستم !!!!
اینجا بعضی خیلی ادعاشون اومد ، واسه این کمی ... :57:
در مورد کل کل کردن ، شوخی کردم بابا ، گفتم بیا یه گپی کنیم.:67:

sohrab.khan
July 4th, 2010, 02:00
آره خداییش قبل همین پست شما تو فکرش بودم یه دومین مناسب و هاست مناسب جور کنم و چند نفر که فعال هم باشن با هم یه گروه بشیم و بریم سروقتSubdreamer CMS هر چند می دونم تو ایران وقت گذاشتن رو این کارها عاقبتش میشه قضیه برنامه مدیریت محتوای " میترا " !!!

شما حاضرین روش وقت بزارین ؟

nasa_de
July 4th, 2010, 02:19
میترا با این فرق میکنه چون این سیستم لایسنس داره و کپی رایت داره اما جوملا Open Source هست

Hannan
July 14th, 2010, 13:04
به نظر من Wordpress خوبه بعدشم Joomla

sohrab.khan
July 14th, 2010, 14:29
درسته Subdreamer CMS لاینس و کپی رایت داره و قیمت فوق العاده بالا .

میترا با این فرق میکنه چون این سیستم لایسنس داره و کپی رایت داره اما جوملا Open Source هست

miz.ban
August 27th, 2010, 01:21
اگر دنبال ساخت سایت های مبتدی یا زرد هستی از joomla یا phpnuke استفاده کن. اگر وبلاگ می خواهی از wordpress. اگر یک وبسایت حرفه ای می خواهی بسازی برو سراغ drupal یا django.

واقعا تعجب کردم که دروپال حتی توی این گزینه ها ذکر نشده بود.

alimosavi
August 28th, 2010, 02:30
اگر دنبال ساخت سایت های مبتدی یا زرد هستی از joomla یا phpnuke استفاده کن. اگر وبلاگ می خواهی از wordpress. اگر یک وبسایت حرفه ای می خواهی بسازی برو سراغ drupal یا django.

واقعا تعجب کردم که دروپال حتی توی این گزینه ها ذکر نشده بود.

زیاد تعجب نکن . کمی سختر از سایر سیستم هاست :d

delta
August 28th, 2010, 11:13
دوستانی که نیوک رو انداختند وسط و الکی دارند تخریب میکنند اصلا شما تو لیست صاحب نظر سنجی نیوک دیدید که نظر هم میدید؟

من خودم یکی از نیوکی ها هستم اما هیچ وقت نگفتم کدوم سی ام اس بهتره. هر سی ام اسی برای خودش کارایی و توانایی داره و بسته به تشخیص فرد استفاده کننده مورد استفاده قرار میگیره. وردپرس یا نیوک یا جوملا هر کدوم کاربران خودشون رو دارند. مثل این میمونه بگید لینوکس بهتره یا ویندوز!! مشخصه ویندوز خیلی بیشتر مورد استفاده قرار میگیره اما واقعا میتونید بگید لینوکس مزخرف هست؟ یا ماک اپل مزخرفه؟ پس الکی نطر ندید این بهتره آن بهتره..

در مورد امنیت هم تمام سی ام اسها هر کاری کنی هک بشو هستند.نیوک و وردپرس و جوملا و.. نداره. همه هک بشو هستند.سادگی و سختی هم نداره.یک هکر بخواد هک کنه بزرگتر از اینا رو هم میزنه.نه سیستمهای متن باز رو که هر کسی بهش دسترسی داره. مهم امنیت سرور شماست.امنیت سرور روبالا ببرید مطمعن باشید به این راحتی ها هک نمیشید.. وگرنه فارسکیدز و گنجاموزیک و موزیک باران و ... همه نیوک هستند و بسیار هم معروف.هر روز چندین بار هک میشدند! (قابل توجه کسانی که میگویند نیوک امنیت نداره) شما سرورت رو ایمن کن سی ام اس پیش کش.
میان یک ریسلر میگیرند ماهی 5 تومان طرف میزنه سایتها رو هک میکنه صاحب ریسلر میگه دیدی فلان سی ام اس امنیت نداشت! سرورت رو ایمن کن مرد مومن به کسی توهین نکن.
خود آقایان هم میدونند واقعا اینی که شما میگید ایمن سازی واقعا ایمن سازی هست؟ میشه بگید فرق ایمن سازی سرور توسط خود دیتاسنترها چرا نجومی هست؟ یعنی شمایی که وی پی اس ماهی 10 تومان رو ایمن سازی میکنی با دیتاسنتری که رقم نجومی برای ایمن سازی میخواد یکی هست؟
ممد جان شما هم ببین برای سایت دانلود چه سی ام اسی رو میپسندی همون رو استفاده کن.اگر خلاق باشی فرقی نمیکنه چی استفاده کنی.من فروشگاهم رو از نیوک ساختم خیلی ها دارند الگوبردای میکنند مدلش رو!

all
August 28th, 2010, 12:30
کلا شخصی هست و هرکسی از سیستمی خوشش میاد و خوشبختانه الان از لحاظ امکانات و امنیت همه در سطح قابل قبولی هستند
ولی خوب بعضی ها هستشون بهتره مثل وردپرس که اونم بخاطر تیمی قوی هست
در کل از هر کدوم خوشتون اومد استفاده کنید(حالا خوبه رایگان هستند و اینجوری تو سر و مغز هم میزنیم)