PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد سرور اختصاصی

mgt1234
September 17th, 2014, 21:52
سلام به همگی
من میخوام سرور اختصاصی تهیه کنم منتها چون دفعه اولمه یه مقدار کم تجربه ام خواستم قبلش چندتا سوال بپرسم تا بتونم درست خرید کنم!
کاری که میخوام باهاش انجام بدم: میخوام باهاش 3 تا وی پی اس بسازم با مشخصات زیر :
1. وی پی اس با رم 4 یا 6 گیگ و هارد 1 ترا + نصب iis
2. وی پی اس با رم 2 گیگ و هارد 500 گیگ + نصب iis
3. وی پی اس با رم 1 یا 2 گیگ و هارد 50 گیگ برای دانلود و آپلود فایلام توی وی پی اس های شماره 1 و 2
4. هاست میزبانی سی پنل برای میزبانی 2 سایت در یک سی پنل
با توجه به مشخصاتی که دادم فکر میکنم یه سرور با رم 16 گیگ و هارد 2 ترابایت برام کفایت کنه
حالا با این اوصاف،چه سروری و چه نوع هاردی از کدوم دیتاسنتر پیشنهاد میکنید؟

HPxf
September 17th, 2014, 22:01
تقریبا 16 برای شما کفایت میکند
یک سری سرور بدون ستاپ فرانسه المان با مشخصات کورد نظر شما ارائه میدهد
16 و هارد 2تا 1.5ترا کفایت میکند که کم نیاورید
داسنتک و فونیکس و هویز ساله سرور هایی با چنین مشخصاتی دارند
رم 16- 24 قیمت حدودی 200 در میاد

Mr.Te0
September 17th, 2014, 22:14
موارد بیشتر متکی به بودجه شما میباشد.
هرچه بتوانید میزان بیشتری هزینه کنید ، سرور بهتری میتوانید اجاره کنید.
با توجه به توضیحات شما بهتر است سرور از اروپا تهیه شود.
دیتا سنتر لیزوب هلند - رداستیشن انگلستان را پیشنهاد میکنم.

mgt1234
September 17th, 2014, 22:46
موارد بیشتر متکی به بودجه شما میباشد.
هرچه بتوانید میزان بیشتری هزینه کنید ، سرور بهتری میتوانید اجاره کنید.
با توجه به توضیحات شما بهتر است سرور از اروپا تهیه شود.
دیتا سنتر لیزوب هلند - رداستیشن انگلستان را پیشنهاد میکنم.

در اینکه رد استیشن انگلیس بهترین سرورها رو داره شکی ندارم. منتها بهم گفتن که انگلیس برای میزبانی وب مناسب نیست.
اینجور که شنیدم مثل اینکه هتزنر آلمان برای میزبانی وب مناسبترین سروره
من متاسفانه چون فعلا سایتم هیچگونه درآمدی نداره نمیتونم خرج زیادی بکنم،ماهیانه حداکثر 300-320 تومن
حالا به نظرتون هتزنر آلمان مناسبتره برام یا رداستیشن انگلیس یا ovh فرانسه؟
در کل هم برای وب سرور و دانلود و آپلود و هم میزبانی وب
یا راهی وجود داره که سایتم روی سرورای آلمان که میگن برای میزبانی خوبه میزبانی بشه و وب سرورم توی انگلیس باشه و با همین حدود هزینه بشه جمع و جورش کرد؟ مشکلی پیش نمیاد میزبانی یه کشور دیگه باشه و سرور دانلود یه کشور دیگه؟

- - - Updated - - -

تقریبا 16 برای شما کفایت میکند
یک سری سرور بدون ستاپ فرانسه المان با مشخصات کورد نظر شما ارائه میدهد
16 و هارد 2تا 1.5ترا کفایت میکند که کم نیاورید
داسنتک و فونیکس و هویز ساله سرور هایی با چنین مشخصاتی دارند
رم 16- 24 قیمت حدودی 200 در میاد

والا ما که هرچی گشتیم سرور اختصاصی زیر 250 تومن پیدا نکردیم!
البته تا 300-320 مشکلی نیست به شرطی که کیفیت سرور خوب باشه
ولی مشکل من الان اینه که اولاَ بین دیتاسنترها موندم (فرانسه،انگلیس،آلمان)
دوما در مورد نوع هارد موندم!
سوماَ هم موردی که ذکر کردم،یعنی تفاوت لوکیشن های مختلف و تداخل بین میزبانی وب و سرور دانلود

arc1o0
September 17th, 2014, 23:03
سلام

شما می توانید از سرور های فرانسه استفاده کنید

اکثر سرور های فرانسه 2 هارد 2 ترابایتی دارند و با قیمت بسیار مناسبی می توان تهیه کرد.

شما علاوه بر هزینه سرور یک لاسنس سی پنل با حدود 50 هزار تومان هم در نظر داشته باشید.

با هزینه ای که فرمودید می تونید سرور های 32 گیگ و 16 گیگ در فرانسه تهیه کنید.

mohsen1aria
September 18th, 2014, 00:44
اگر هزینه براتون اهمیت داره از اروپا ولی اگر کیفیت اهمیت داره و هزینه مهم نیست از آمریکا تهیه کنید

Mr.Te0
September 18th, 2014, 01:06
در اینکه رد استیشن انگلیس بهترین سرورها رو داره شکی ندارم. منتها بهم گفتن که انگلیس برای میزبانی وب مناسب نیست.
اینجور که شنیدم مثل اینکه هتزنر آلمان برای میزبانی وب مناسبترین سروره
من متاسفانه چون فعلا سایتم هیچگونه درآمدی نداره نمیتونم خرج زیادی بکنم،ماهیانه حداکثر 300-320 تومن
حالا به نظرتون هتزنر آلمان مناسبتره برام یا رداستیشن انگلیس یا ovh فرانسه؟
در کل هم برای وب سرور و دانلود و آپلود و هم میزبانی وب
یا راهی وجود داره که سایتم روی سرورای آلمان که میگن برای میزبانی خوبه میزبانی بشه و وب سرورم توی انگلیس باشه و با همین حدود هزینه بشه جمع و جورش کرد؟ مشکلی پیش نمیاد میزبانی یه کشور دیگه باشه و سرور دانلود یه کشور دیگه؟

بسیاری از وب هاستینگ های بزرگ نیز از همین سرور های هتزنر برای میزبانی استفاده میکنند و در اکثر مواقع کاملا پاسخگو بوده و بازده مناسبی داشته است.
شما به نشر بنده 2 تا سرور نیز نیست اجاره کنید.
از یک هاستینگ معتبر یک هاست اشتراکی تهیه کنید با دی انس اس و ای پی اختصاصی که پاسخگوی نیاز شما باشد ، اینگونه دیگر نگرانی هایی برای تامین لایسنس سی پنل ، مدیریت سرور ، مانیتورینگ ، مواجه به مشکلات روبه رو و ... ندارید.
حال شما نیاز به سک سرور برای مصارف دیگر نیاز دارید اینگونه دستتون برای انتخاب سرور باز تر میباشد.

mrasol
September 18th, 2014, 12:54
سلام
دوست عزیز بستگی به حجم دانلود و تعداد دانلود همزمان داره،اگر ترافیک بالایی مصرف میکنید سعی کنید به جای مثلا 1 هارد 2 ترابایت دو هارد 1 ترابایت و یا برای مصارف بیشتر 4 عدد هارد و ... حتما از رید کنترلر هم استفاده کنید،به نظر من ابتدا سخت افزار مناسب مصرف خود را پیدا کنید بعدا درباره دیتاسنتر تصمیم بگیرید،نوع هارد هم مطمئنا برای میزبانی ssd بهترین گزینه هست و حتی میتوانید از هاردهای 128 مگ کش استفاده کنید..

novin-web
September 18th, 2014, 13:01
سلام
از دیتاسنترهای
هتزنر
و رداستیشن سرورهای خوبی میتونید تهیه کنید

irsrev
September 18th, 2014, 15:17
درود

شما می توانید از دیتاسنترهای آلمان-انگلستان-هلند سرورهای خوبی تهیه نمایید. برای هاست و برای صرفه جویی بیشتر بهتر است هاست نمایندگی با آی پی و dns اختصاصی بگیرید.

موفق باشید

company_hosting
September 19th, 2014, 23:45
سلام

با توجه به محدودیت ارسال ایمیل سرور از رداستیشن پیشنهاد نمیشود برای هاست و خدمات هاستینگ

هتزنر و لیزوب بهترین هست برای هاست و بعد از اون او وی اچ

باتشکر

omid3963
September 19th, 2014, 23:54
Ovh از لحاظ قیمت به صرفه هست.
پینگ خوبی هم به ایران داره.

AbtinServer
September 20th, 2014, 13:19
چون میزبانی وب هم مد نظر شما هست و هم اینکه هزینه زیاد نکنید پیشنهاد میکنم از هتزنر سرور تهیه نمایید