PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راه کار اتصال به اینترنت !

Mr.Pouria
September 17th, 2014, 21:11
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم راهی هست که بشه راحت تر با قیمت ارزون تر چیز میز از اینترنت دانلود کرد ؟

من درحال حاظر در شهرستان هستم و فقط شاتل سرویس میده...

حجم دانلود من یه چیزی بین 150 تا 250 گیگابایت ماهانه هست و حجم اپلود هم بین 30 تا 50 گیگ اپلود دارم ماهانه ...

سرویس شاتل برام خیلی گرون تموم میشه میخواستم بدونم راهی هست که قیمت رو کاهش بدم ؟

توی همین انجمن دیده بودم برخی از افراد فایل های حجیم رو دانلود میکنن و رایت میکنن برای خریدار میفرستن (سفارش دانلود میگرفتن) من همین چند وقت پیش دیدم شخصی هر گیگ رو به قیمت 250 توامن دانلود میکرد ...

این افراد چطوری با این قیمت این کارو میکنن ؟!

من الان ترافیک رو هر 200 گیگ رو شاتل باهام گیگی 2500 تومن حساب میکنه اما بازم خیلی زیاده !!

ممنون میشم یه چنتا راه کار بهم معرفی کنید که شاید کمی ارزون تر در بیاد ...

HPxf
September 17th, 2014, 21:58
بیشترشون تهران هستند راهی ندارد جز سرور مجازی که به درد دانلود فایلهایی که از سرویس رایگان استفاده میکنند دانلود کنین روی سیستم خودتون دانلود کنید
چون فرمودید فقط شاتل دارید

asdadsdxz
September 17th, 2014, 22:01
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم راهی هست که بشه راحت تر با قیمت ارزون تر چیز میز از اینترنت دانلود کرد ؟

من درحال حاظر در شهرستان هستم و فقط شاتل سرویس میده...

حجم دانلود من یه چیزی بین 150 تا 250 گیگابایت ماهانه هست و حجم اپلود هم بین 30 تا 50 گیگ اپلود دارم ماهانه ...

سرویس شاتل برام خیلی گرون تموم میشه میخواستم بدونم راهی هست که قیمت رو کاهش بدم ؟

توی همین انجمن دیده بودم برخی از افراد فایل های حجیم رو دانلود میکنن و رایت میکنن برای خریدار میفرستن (سفارش دانلود میگرفتن) من همین چند وقت پیش دیدم شخصی هر گیگ رو به قیمت 250 توامن دانلود میکرد ...

این افراد چطوری با این قیمت این کارو میکنن ؟!

من الان ترافیک رو هر 200 گیگ رو شاتل باهام گیگی 2500 تومن حساب میکنه اما بازم خیلی زیاده !!

ممنون میشم یه چنتا راه کار بهم معرفی کنید که شاید کمی ارزون تر در بیاد ...

سلام
اگر بتونید ببنید های وب بهتون سرویس نمیده؟
چون طرح های فشفشه داره مثلا ۱۵ گیگ ۵ روز ۹ تومن

Mr.Pouria
September 17th, 2014, 22:23
بیشترشون تهران هستند راهی ندارد جز سرور مجازی که به درد دانلود فایلهایی که از سرویس رایگان استفاده میکنند دانلود کنین روی سیستم خودتون دانلود کنید
چون فرمودید فقط شاتل دارید

متوجه منظور شما نشدم میشه دقیق تر توضیح دهید ؟

- - - Updated - - -

سلام
اگر بتونید ببنید های وب بهتون سرویس نمیده؟
چون طرح های فشفشه داره مثلا ۱۵ گیگ ۵ روز ۹ تومن

سلام خدمت شما

متعصفانه شاتل تیو مازندران مخصوصا رویان و نور باندبازی داره !! و نصف مناطق رسما مخابراتش برای شاتل هست !!! و هیچ سرویس دهنده دیگه ای فعالیت نیمکنه در برخی مناطق کوچک های وب و پارس آنلاین سرویس میدن اما در مناطق بزرگ تر شاتل اجازه سرویس دهی بهشون نمیده!

asdadsdxz
September 17th, 2014, 22:33
متوجه منظور شما نشدم میشه دقیق تر توضیح دهید ؟

- - - Updated - - -

سلام خدمت شما

متعصفانه شاتل تیو مازندران مخصوصا رویان و نور باندبازی داره !! و نصف مناطق رسما مخابراتش برای شاتل هست !!! و هیچ سرویس دهنده دیگه ای فعالیت نیمکنه در برخی مناطق کوچک های وب و پارس آنلاین سرویس میدن اما در مناطق بزرگ تر شاتل اجازه سرویس دهی بهشون نمیده!

مطمعن هستید چون من دیدم شهر های خیلی کوچیک هم سرویس میده باز از اینجا هم یک چک کنید
های وب - بررسی پوشش خدمات (http://hiweb.ir/services/online-tools/quick-check)

Mr.Pouria
September 17th, 2014, 23:45
مطمعن هستید چون من دیدم شهر های خیلی کوچیک هم سرویس میده باز از اینجا هم یک چک کنید
های وب - بررسی پوشش خدمات (http://hiweb.ir/services/online-tools/quick-check)

ممنون از شما قبلا چک کرده بودم اما فایده نداشت الانم دیدم پوشش نمیده ...

اینجا حتی خود مخابرات هم سرویس نمیده ! و اجازه سرویس دهی نداره ! تنها شرکتی که اجازه سروسدهی داره شاتل هست ! ینی اگه برید مخابرات بگید من اینرتنت میخوام میگن زنگ بزن شاتل ! + اینکه کاتالوگ های شاتل هم میدن بهت !

asdadsdxz
September 18th, 2014, 00:13
ممنون از شما قبلا چک کرده بودم اما فایده نداشت الانم دیدم پوشش نمیده ...

اینجا حتی خود مخابرات هم سرویس نمیده ! و اجازه سرویس دهی نداره ! تنها شرکتی که اجازه سروسدهی داره شاتل هست ! ینی اگه برید مخابرات بگید من اینرتنت میخوام میگن زنگ بزن شاتل ! + اینکه کاتالوگ های شاتل هم میدن بهت !

عجب !
خدمت شما که عرض شود اگر قسمت اینترنت ناهواره ای و... رو حذف کنید
تو قسمت adsl فرقی نداره و قیمت حجم تو تمام شرکت های adsl یکی هست و هیچ فرقی نداره و با خرید بیشتر تا ۲۵۰ گیگ حد اکثر تا یک قیمتی ارزون تر میشه و تنها شرکتی هم که بسته های ارزون داره همون های وب هست.

Mr.Pouria
September 18th, 2014, 01:31
عجب !
خدمت شما که عرض شود اگر قسمت اینترنت ناهواره ای و... رو حذف کنید
تو قسمت adsl فرقی نداره و قیمت حجم تو تمام شرکت های adsl یکی هست و هیچ فرقی نداره و با خرید بیشتر تا ۲۵۰ گیگ حد اکثر تا یک قیمتی ارزون تر میشه و تنها شرکتی هم که بسته های ارزون داره همون های وب هست.

داش هر روشی اگه ممکنه توضیح بده من در بره اون ناهواره ای شنیدم اما دردسرای زیادی داره ...

روش دیگه ای نیست ؟

- - - Updated - - -

وضعیت قیمت حجم سرویس اینترانت چطوریاس ؟

HPxf
September 18th, 2014, 01:35
توی
پرشین تولز | طراحی سایت ، میزبانی وب ، ثبت دامنه (http://www.persiantools.com)
قسمت انجمنش بعضی ها با هزینه کمی برای شما لینک ها را دانلود و رایت می کنند
چون فرمودید شهرستان شما شاتل دارد فقط و همه همیشهری های شما احتمالا سرعت مشابه شما را دارند :|

- - - Updated - - -

ماهواره ای یک طرفه است فقط درافت ارسالت رو با adsl است میتوانی لینک هات رو با adsl بگیری بعد قطعشس کنی از ماهواره بگیری که یکم دردسر ساز است :|
ارسال و دریافت از ماهواره جرم دارد :-ی

Mr.Pouria
September 18th, 2014, 01:51
توی
پرشین تولز | طراحی سایت ، میزبانی وب ، ثبت دامنه (http://www.persiantools.com)
قسمت انجمنش بعضی ها با هزینه کمی برای شما لینک ها را دانلود و رایت می کنند
چون فرمودید شهرستان شما شاتل دارد فقط و همه همیشهری های شما احتمالا سرعت مشابه شما را دارند :|

- - - updated - - -

ماهواره ای یک طرفه است فقط درافت ارسالت رو با adsl است میتوانی لینک هات رو با adsl بگیری بعد قطعشس کنی از ماهواره بگیری که یکم دردسر ساز است :|
ارسال و دریافت از ماهواره جرم دارد :-ی

با تشکر از شما

فقط یه سوال راهی نیست خودم بدون واسطه بتونم فایل هارو با سرعت بالا دریافت کنم ؟! ابته با قیمت مناسب :d

من علاقه مند به فیلم و سریال هستم برای همین فقط نزدیک به ماهی 100 گیگ دریافت دارم در شاخه فیلم !

+ اون مقداری بازی از اینرتنت برای کامپیوتر دانلود میکنم + دانلد بازی های رایگان ماهانه شبکه psn برای کنسول ps4

همینجوری یهو میزنه 200 گیگ ! و واقعا هم 200 گیگ دانلود کردم !!

mohsen1aria
September 18th, 2014, 01:52
با سلام

توضیح ندادید دانلود ها دقیقا چی هستند ؟ اگر فیلم یا موزیک باشن روی دانلود آفلاین با خرید اکانت میتوانید دانلود هدفمند داشته باشید

در کل هم سرویس آرت شاتل را بگیرید که ترافیک نامحدود است چون هزینش به نسبت مصرف شما پایینتر خواهد بود

فقط موقع دریافت سرویس اتمام حجت کنید که ماهیانه این مقدار دانلود دارید که فردا سرویس شما را بر اساس قانون مصرف منصفانه قطع نکنن

با احترام

Mr.Pouria
September 18th, 2014, 02:08
با سلام

توضیح ندادید دانلود ها دقیقا چی هستند ؟ اگر فیلم یا موزیک باشن روی دانلود آفلاین با خرید اکانت میتوانید دانلود هدفمند داشته باشید

در کل هم سرویس آرت شاتل را بگیرید که ترافیک نامحدود است چون هزینش به نسبت مصرف شما پایینتر خواهد بود

فقط موقع دریافت سرویس اتمام حجت کنید که ماهیانه این مقدار دانلود دارید که فردا سرویس شما را بر اساس قانون مصرف منصفانه قطع نکنن

با احترام

تو صفحه قبل گفتم ...

دانلو داصلی فیلم و بازی و dlc هست (بازی هاس کنسول و غیره )

صحبت کردم میگن سرویس خودکار هست و با دانلود زیاد سرعت رو محدود میکنه ...

به من میگن باید 2 مگ نامحدود یعنی art8 رو بگیرم که بتونم حداقل 260 گیگ دانلود کنم که قیمتش اصلا به صرفه نیست ! 400 هزار تومان ماهانه !!

برای هیمن دنبال یه راهکار هستم بدون مشکل بتونم با هزینه پایین تر حجم بیشتری دانلود کنم ...

فقط ماهانه نزدیک به 40 گیگ با خود ps4 دانلود دارم !!!

mohsen1aria
September 18th, 2014, 02:13
تو صفحه قبل گفتم ...

دانلو داصلی فیلم و بازی و dlc هست (بازی هاس کنسول و غیره )

صحبت کردم میگن سرویس خودکار هست و با دانلود زیاد سرعت رو محدود میکنه ...

به من میگن باید 2 مگ نامحدود یعنی art8 رو بگیرم که بتونم حداقل 260 گیگ دانلود کنم که قیمتش اصلا به صرفه نیست ! 400 هزار تومان ماهانه !!

برای هیمن دنبال یه راهکار هستم بدون مشکل بتونم با هزینه پایین تر حجم بیشتری دانلود کنم ...

فقط ماهانه نزدیک به 40 گیگ با خود ps4 دانلود دارم !!!

دوست عزیز شما گفتید 250 گیگ دانلود دارید 250 رو ضرب در 2500 کنید ! میشه 625 پس 400 به صرفه تره

در مورد اینکه سرویس خودکار هست و .... حرف نامربوط زدن به صورت دستی محدود میکنن

Mr.Pouria
September 18th, 2014, 02:19
دوست عزیز شما گفتید 250 گیگ دانلود دارید 250 رو ضرب در 2500 کنید ! میشه 625 پس 400 به صرفه تره

در مورد اینکه سرویس خودکار هست و .... حرف نامربوط زدن به صورت دستی محدود میکنن

درسته عزیز اینگونه حساب کنید میصرفه اما خوب از اون طرف من هرچی در میارم تیو نت باید یه مقدرای هم بزارم روش تا پول نت بدم !

چون فایل ها رو شخصی استفاده میکنم و برای خودم جم میکنم باری هیم نیه مقدار برام گرونه ....

mohsen1aria
September 18th, 2014, 13:02
درسته عزیز اینگونه حساب کنید میصرفه اما خوب از اون طرف من هرچی در میارم تیو نت باید یه مقدرای هم بزارم روش تا پول نت بدم !

چون فایل ها رو شخصی استفاده میکنم و برای خودم جم میکنم باری هیم نیه مقدار برام گرونه ....

خوب میتونید از همون راهکار دانلود آفلاین با خرید اکانت استفاده کنید

Mr.Pouria
September 18th, 2014, 13:10
خوب میتونید از همون راهکار دانلود آفلاین با خرید اکانت استفاده کنید

ممکنه دربارش بیشتر بگید ؟

یعنی من هر فایلی رو میخوام دانلود کنم با adsl پیداش کنم بد توی idm به صف دانلود بفرستم بد adsl رو قطع کنم و با هامواره بزنم دانلود های idm آغاز بشه ؟

چه تجهیزاتی نیاز داره ؟

قیمت تجهیزات ؟

خودم هم میتونم تجیزات رو وصل کنم ؟

هزینه اکانت چقدر هست ؟

با تشکر ازشما

mohsen1aria
September 18th, 2014, 14:04
این تکنولوژی فوق العاده پیشرفته هست و من ترجیح میدم خیلی راجبش نظر ندم

کسی رو پیدا کنید که در این کار خبره باشه تا بتونه براتون راهش بندازه

معمولا این سرویس به اینترنت ماهواره ای معروف است ولی دقت کنید که شما یک طرفه نیاز دارید یعنی رسیو

حواستون باشه 2 طرفه این سرویس جرم محسوب میشه و اصلا دنبالش نرید

یک طرفه رو کسی که حرفه ای باشه میتونه با adsl شما ست کنه تا بتونید به وسیله مودم خودتون سند کنید و آفلاین رسیو کنید

mahdibt52
September 19th, 2014, 03:02
چرا نا محدود نمیگری ؟