PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین اپراتور در زمینه اینترنت همراه

itech
September 17th, 2014, 15:23
با سلام خدمت اعضای وب هاستینگ
با توجه به کارم باید اینترنت همراه داشته باشم که در مواقعی که خونه نیستم بتونم به ایمیل هامو چک کنم و صفحات وب رو باز کنم
ولی این روزا ایرانسل اصلا جواب نمیده یعنی حتی گوگل هم نمیشه باهاش باز کرد شاید بعد از 1 ساعت که رفرش کنی به زور گوگل باز بشه 2-3 بار زنگ زدم اپراتور برخورد خوبی نداشت
به نظرتون الان کدوم اپراتور اینترنت قابل قبولی ارائه میده ، اینجور که شنیدم الان همراه اول از همه بهتره
در ضمن ساکن اصفهان هستم

sitetheme
September 17th, 2014, 15:36
باسلام
در حال حاظر اوضاع یکم نابسامانه قید رایتل رو که کلا بزنید(تعرفه بسیار گران,سرعت پایین و افزایش سرعت هم با تعرفه های گرانتر همراه است,آنتن دهی بسیار ضعیف,,..) به نظرم صبر کنید بهترین گزینه ایرانسل هست هنوز اساس راه ننداختن مرحله آزمایشی هست در مکانی که هستید تحت پوشش 3gایرانسل هستید؟

omid3963
September 17th, 2014, 15:39
چرا از وایمکس مبین نت استفاده نمیکنید؟؟

xman0098
September 17th, 2014, 15:43
اصفهان هنوز 3g نداره (هیچ اپراتوری)
ب نظرم وایمکس مبین نت فعلا بهترین گزینس

itech
September 17th, 2014, 15:49
باسلام
در حال حاظر اوضاع یکم نابسامانه قید رایتل رو که کلا بزنید(تعرفه بسیار گران,سرعت پایین و افزایش سرعت هم با تعرفه های گرانتر همراه است,آنتن دهی بسیار ضعیف,,..) به نظرم صبر کنید بهترین گزینه ایرانسل هست هنوز اساس راه ننداختن مرحله آزمایشی هست در مکانی که هستید تحت پوشش 3gایرانسل هستید؟
خیر متاسفانه اینجا هنوز 3g نیومده در صورتی که اپراتور میگفت اصفهان بیشتر مناطقش تحت پوشش قرار گرفته ولی هنوز روی گوشی میزنه E فکر نکنم به این زودی ها هم 3g رو راه بندازن راهم بیوفته فکر کنم بازم سرعتش مثل الان باشه ، رایتل قیمتش بالاست ولی برای من که استفاده زیادی از حجم ندارم کفایت میکنه فقط نمیدونم واقعا سرعتش چطوره چون اصفهان هم الان همه نقاطش به صورت آزمایشی تحت پوشش قرار گرفته ، شما سرعت رایتل رو تست کردید؟ page باز میکنه؟

چرا از وایمکس مبین نت استفاده نمیکنید؟؟
من برای استفاده بیرون خونه نیاز دارم وایمکس که باید مودم بگیری براش

- - - Updated - - -

اصفهان هنوز 3g نداره (هیچ اپراتوری)
ب نظرم وایمکس مبین نت فعلا بهترین گزینس

حتما نیاز نیست 3g باشه هرچی میخواد باشه مثلا 2g یا همون EDGE ولی سرعتش به اندازه ای باشه که بشه باهاش سایت باز کرد یا ایمیل چک کرد

sitetheme
September 17th, 2014, 15:54
در صورتی که کاملا در مناطق تحت پوشش رایتل باشید در طرح معمولیش سرعتش نهایتا ۳۰ کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود

HPxf
September 17th, 2014, 16:06
وایمکس مودم جیبی بگیر هم خونه هم بیرون کارت راه می اندازد ولی سرعتش به درد وب گردی دانلود نمی خورد :| 128 رو به زور 30 تا پر می کند :| 1مگش به زور 200

M A H D
September 17th, 2014, 17:16
پیشنهاد منم وایمکسه ولی در کل اینترنت ایرانسل از اپراتور های دیگه بهتره

سرزمین
September 17th, 2014, 17:33
سلام

خوب عزیز جان اگه 2g باشه سرعت شما در همون حد افتضاحه اگر 3g در ایران به طور کامل راه اندازی بشه و آنتن دهی 3g ایرانسل در همه جا کامل بشه فکر کنم بهترین گزینه ایرانسل باشه اما به نظرم چند ماهی زمان میبره و اون طور که پیداست حالا حالاها نمیخوان آنتی دهی 3g رو بالا ببرن میمونه رایتل من خودم رایتل دارم شما یه سیم کارت دیتا رایتل بگیر حتی اگه حداقل سرعت رو هم داشته باشی تا 30 کیلوبایت بر ثانیه بهت سرعت دانلود میده البته اگه عجله داری و میخوای همین الآن اینترنت همراه نسبتاً بهتری رو داشته باشی رایتل بهترین گزینه هستش چون بهترین پوشش 3g در ایران فعلآً رایتله البته سؤال کن ببین جاهایی که شما میخوای استفاده کنی رایتل آنتن دهی داره یا نه اگه نداشت سراغش نرو چون میشه همون سرعت افتضاح بقیه اوپراتور ها

itech
September 17th, 2014, 18:51
یعنی با 2g نمیشه صفحه باز کرد؟
الان تو سایت رایتل منطقه ما رو سبز پر رنگ زده یعنی پوشش آزمایشی داخلی ولی میترسم بگیرم سرعتش مثل همین ایرانسل باشه
الان میگن همراه اول سرعتش خیلی بهتره از ایرانسل و رایتل ، درسته؟

سرزمین
September 17th, 2014, 18:55
یعنی با 2g نمیشه صفحه باز کرد؟
الان تو سایت رایتل منطقه ما رو سبز پر رنگ زده یعنی پوشش آزمایشی داخلی ولی میترسم بگیرم سرعتش مثل همین ایرانسل باشه
الان میگن همراه اول سرعتش خیلی بهتره از ایرانسل و رایتل ، درسته؟

ولی به امتحانش می ارزه شما یه سیم کارت دیتا بگیر فکر کنم 20 تومن قیمتش باشه

از طریق سایت رایتل هم میتونید خرید کنید:
rightel.ir