PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریسلر

takpars
April 30th, 2009, 15:50
سلام
من نیاز به یک ریسلر دارم که واسه شروع 2 گیگ کافی ام هست البته طی مدت 2 ماه میتونم مطمئنا بگم که به پلان های بالاتری منتقل میکنم مثال میکنم 30 الی 50 گیگ .
مشتری سرورمجازی هم زیاد دارم هم لینوکس هم ویندوز میتونم واسشون مشتری لینوکس و ویندوز هم بیارم . !!!
من همانطور که در اول گفتم نیاز به 2 گیگ برای شروع کار ریسلر لینوکس دارم.
هر کی شرایط زیر داره ممنون میشوم سایت اش معرفی کنه !
1_شرکت باشه ( ثبت شده) **
2_ اگر در تهران یا شیراز دفتر داشته باشه بهتره ( اما خیلی مهم نیست )
3_ پشتیبانی فوق سریع میخوام داشته باشه****
4_ سرعت را تضمین کند***
5_بکاپ روزانه داشته باشه( حداقل هارد سرور اش بصورت raid باشد)**
6_امنیت هم که نمیشه تظمین کرد ( اما دیگه خیلی ضعیف نباشه)*

اونایی که بالاش *** است واسم خیلی خیلی مهمه !

و حدود چندین مشتری سرور مجازی میتونم واسش بیارم یعنی چند نفر سراغ دارم که میتونم اونا رو بیارم رو سرورش
و یکی چیز ه یادم رفت اینجا اضافه میکنم
مورد 7_ پلاگین یا برنامه هایی که اگر مورد نیاز کاربران ما باشد نصب کند در صورتی که مشکل امنیتی نداشته باشد ***
8_امکان ساب ریسلر هم داشته باشه . واسه این مورد میتونم سایت رو بهشون معرفی کنم که بتونه واسمون امکان ساب ریسلر هم اضافه کنه
9_ قرار داد رسمی هم بتونه باهامون ببنده

منتظر معرفی سایت های شما هستیم ...
باز هم تکرار میکنم از همه مهم تر پشتیبانی برای من مهم است !!!!!

persianwhois
April 30th, 2009, 18:12
پیشنهاد می کنم حتماً به سرویس های ما نگاه کنید:
http://www.persianwhois.com/reseller.php

مخصوصاً سرویس های ویژه نمایندگی لینوکس با قابلیت Overselling و SubReseller

IFACO.Net
April 30th, 2009, 18:46
با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز

شرکت همه مواردی را که درخواست کرده اید را می تواند در اختیار شما بدون هیچ مشکلی همراه با قرار داد رسمی ارائه نماید.

فقط قضیه ساب رسیلر هست که آنرا هم می توانیم با هماهنگی برای مشتریان تان پنل رسیلر بدهیم به عنوان ساب رسیلر شما !

موفق باشید.

KamranOnline
April 30th, 2009, 18:47
سلام
من نیاز به یک ریسلر دارم که واسه شروع 2 گیگ کافی ام هست البته طی مدت 2 ماه میتونم مطمئنا بگم که به پلان های بالاتری منتقل میکنم مثال میکنم 30 الی 50 گیگ .
مشتری سرورمجازی هم زیاد دارم هم لینوکس هم ویندوز میتونم واسشون مشتری لینوکس و ویندوز هم بیارم . !!!
من همانطور که در اول گفتم نیاز به 2 گیگ برای شروع کار ریسلر لینوکس دارم.
هر کی شرایط زیر داره ممنون میشوم سایت اش معرفی کنه !
1_شرکت باشه ( ثبت شده) **
2_ اگر در تهران یا شیراز دفتر داشته باشه بهتره ( اما خیلی مهم نیست )
3_ پشتیبانی فوق سریع میخوام داشته باشه****
4_ سرعت را تضمین کند***
5_بکاپ روزانه داشته باشه( حداقل هارد سرور اش بصورت raid باشد)**
6_امنیت هم که نمیشه تظمین کرد ( اما دیگه خیلی ضعیف نباشه)*

اونایی که بالاش *** است واسم خیلی خیلی مهمه !

و حدود چندین مشتری سرور مجازی میتونم واسش بیارم یعنی چند نفر سراغ دارم که میتونم اونا رو بیارم رو سرورش
و یکی چیز ه یادم رفت اینجا اضافه میکنم
مورد 7_ پلاگین یا برنامه هایی که اگر مورد نیاز کاربران ما باشد نصب کند در صورتی که مشکل امنیتی نداشته باشد ***
8_امکان ساب ریسلر هم داشته باشه . واسه این مورد میتونم سایت رو بهشون معرفی کنم که بتونه واسمون امکان ساب ریسلر هم اضافه کنه
9_ قرار داد رسمی هم بتونه باهامون ببنده

منتظر معرفی سایت های شما هستیم ...
باز هم تکرار میکنم از همه مهم تر پشتیبانی برای من مهم است !!!!!

با سلام و عرض خسته نباشید

شرکت میزبان پایتخت با بهره گیری بهترین تکنولوژی می تواند سرویس مورد علاقه خودتان را سفارش دهید.
ابتدا از نظر ثبت شده شرکت میزبان پایتخت با نام تجاری ای هاست به ثبت رسیده و دارای 2 دفتر در تهران می باشد.
قرارداد رسمی تمام سرویس ها از چند طریق برای شما ارسال می شود.

پشتیبانان شرکت ای هاست دارای تحصیلات عالی در دانشگاه های ایران و سوئد در زمینه تخصصی لینوکس و مدیریت سرور می باشند.

بسیاری از سرورهای ایرانی و چند سرور در سوئد و هم چنین در کانادا توسط شرکت میزبان پایتخت مدیریت می شود و اولین سیستم مدیریت سرور مجازی برای سیستم OpenVZ به نام EHostVZ که به صورت کاملا Web Interface توسط این شرکت ثبت شده و بر روی سرور مجازی های 2 دیتاسنتر نصب شده.

سرور های میزبان پایتخت به صورت Raid و هم چنین سرورهای آمریکا در سوئد و سرور های سوئد برروی سرور های سوئد بک آپ گیری می شود.

پشتیبانی شرکت ای هاست به چندین صورت می باشد. به صورت پشتیبانی آنلاین، ارسال درخواست پشتیبانی و تماس تلفنی.

برای سرویس های خاص پشتیبانی به صورت آموزش در دفترهای شرکت ای هاست انجام می گردد.

در مورد سرویس های سرور مجازی هم گروه ای هاست با همکاری یکی دیگر از همکاران به نام شرکت فضاها شروع به همکاری مشترک کرده اند و با نام رسمی ایده پرداز عصر پارسه !

آدرس سایت : www.EHost.ir

----------------
با تشکر
کامران بیگلری
مدیریت گروه شرکت های میزبان پایتخت
021 22587469
021 22761180

WebRang
April 30th, 2009, 19:26
سلام دوست عزیز...
امیدواریم بتونیم سرویس مرود نظرتان ارایه بدیم...
امکانات خدمات نمایندگی هاست عبارتند از :

1) FTP Backup
2) پهنای باند نامحدود
3) امکانات نامحدود
4) Overselling و تعریف بی نهایت اکانت هاست
5) تضمین امنیت ، کیفیت
6) اعطای قرارداد رسمی
7) 20 روز قابلیت برگشت پول
8) پشتیبانی 24 ساعت ( تلفن های دفتر،موبایل،تیکت،ایمیل،پی امک )
9) 1 آی پی اختصاصی ( رایگان )
10) دامنه .IR یکساله ( رایگان )
11) اعطای رسیلر ثبت دامنه های بین المللی ( Estdomains & DirectI )
12) پنل قدرتمند Cpanel/WHM

تعرفه های خدمات نمایندگی هاست ( لینوکس ) : http://webrang.net/res-lin.php

فرصت را از دست ندهید !

takpars
April 30th, 2009, 22:45
پیشنهاد می کنم حتماً به سرویس های ما نگاه کنید:
http://www.persianwhois.com/reseller.php

مخصوصاً سرویس های ویژه نمایندگی لینوکس با قابلیت overselling و subreseller

سلام
از معرفی شما متشکریم !
پاسخگویی شما و سرعت سرور شما به چه صورت است ؟!
برای من پاسخگویی خیلی خیلی اهمیت دارد !!!

takpars
April 30th, 2009, 22:54
با سلام و عرض خسته نباشید

شرکت میزبان پایتخت با بهره گیری بهترین تکنولوژی می تواند سرویس مورد علاقه خودتان را سفارش دهید.
ابتدا از نظر ثبت شده شرکت میزبان پایتخت با نام تجاری ای هاست به ثبت رسیده و دارای 2 دفتر در تهران می باشد.
قرارداد رسمی تمام سرویس ها از چند طریق برای شما ارسال می شود.

پشتیبانان شرکت ای هاست دارای تحصیلات عالی در دانشگاه های ایران و سوئد در زمینه تخصصی لینوکس و مدیریت سرور می باشند.

بسیاری از سرورهای ایرانی و چند سرور در سوئد و هم چنین در کانادا توسط شرکت میزبان پایتخت مدیریت می شود و اولین سیستم مدیریت سرور مجازی برای سیستم openvz به نام ehostvz که به صورت کاملا web interface توسط این شرکت ثبت شده و بر روی سرور مجازی های 2 دیتاسنتر نصب شده.

سرور های میزبان پایتخت به صورت raid و هم چنین سرورهای آمریکا در سوئد و سرور های سوئد برروی سرور های سوئد بک آپ گیری می شود.

پشتیبانی شرکت ای هاست به چندین صورت می باشد. به صورت پشتیبانی آنلاین، ارسال درخواست پشتیبانی و تماس تلفنی.

برای سرویس های خاص پشتیبانی به صورت آموزش در دفترهای شرکت ای هاست انجام می گردد.

در مورد سرویس های سرور مجازی هم گروه ای هاست با همکاری یکی دیگر از همکاران به نام شرکت فضاها شروع به همکاری مشترک کرده اند و با نام رسمی ایده پرداز عصر پارسه !

آدرس سایت : www.ehost.ir

----------------
با تشکر
کامران بیگلری
مدیریت گروه شرکت های میزبان پایتخت
021 22587469
021 22761180

با سلام
ممنون میشوم ادرس دفتر شرکت یا اینجا ذکر کنید یا پیغام خصوصی تا بیشتر با هم اشنا شویم!
و چه مواقع میتوانیم به دفتر شما مراجعه کنیم و شما حضور دارید ؟
حداکثر پاسخگویی شما چند ساعت است ؟
چون پاسخگویی و سرعت برای من زیاد مهم است
ایا امکان نصب پلاگین ساب ریسلر بر روی سرور خود وجود دارد ؟

KamranOnline
April 30th, 2009, 23:37
با سلام
ممنون میشوم ادرس دفتر شرکت یا اینجا ذکر کنید یا پیغام خصوصی تا بیشتر با هم اشنا شویم!
و چه مواقع میتوانیم به دفتر شما مراجعه کنیم و شما حضور دارید ؟
حداکثر پاسخگویی شما چند ساعت است ؟
چون پاسخگویی و سرعت برای من زیاد مهم است
ایا امکان نصب پلاگین ساب ریسلر بر روی سرور خود وجود دارد ؟

آدرس دفتر سمت پاسداران می باشد.
همه روزه از ساعت 8:30 الی 5 و برای کار طراحی تا 7 آماده پاسخگویی در دفتر می باشیم.

در ساعت اداری هموراه پاسخ گوی شما خواهیم بود و در ساعات غیر اداری پشتیبان آنلاین و ارسال درخواست.

در صورت تمایل روی پلان های بالاتر این امکان وجود دارد که این سیستم رو برای شما فعال می کنیم و هزینه آن متفاوت است.

با تشکر

Sajad
May 1st, 2009, 00:20
طرح ویژه ما رو هم ببینید:
(http://yazddata.com) تعرفه ها > طرح های ویژه برای مدت محدود

takpars
May 1st, 2009, 00:29
آدرس دفتر سمت پاسداران می باشد.
همه روزه از ساعت 8:30 الی 5 و برای کار طراحی تا 7 آماده پاسخگویی در دفتر می باشیم.

در ساعت اداری هموراه پاسخ گوی شما خواهیم بود و در ساعات غیر اداری پشتیبان آنلاین و ارسال درخواست.

در صورت تمایل روی پلان های بالاتر این امکان وجود دارد که این سیستم رو برای شما فعال می کنیم و هزینه آن متفاوت است.

با تشکر

با سلام
اگر ادرس دقیق برای من پیغام خصوص کنید ممنون میشوم تا برای اشنایی بیشتر و خرید به دفترتان مراجعه کنیم !
پاسخگویی انلاین شما به چه صورت میباشد ؟ یاهو مسنجر .... ؟!
در مورد موضوع اخر ممنون میشوم توصیح دهید که بر روی کدام پلان میتوانید برای ما اوکی کنید و هزینه انها چقدر است ؟ مثال 10 گیگ

NovinSite.ir
November 21st, 2009, 11:17
با سلام و عرض ادب
من 50 گبگ ریسلرر میدم ماهی فقط 25000 تومان
همه چی تضمینی داده میشه.
اگه یک گیگ هم بخواهید ماهی 5000 تومان میدم.

alavi71
November 30th, 2009, 08:47
با سلام
شرکت ما از عید قربان تا عید غدیر پنل نمایندگی هاست خود را با 35% تخفیف ارائه میکند
تعرفه فضا های نمایندی با 35% تخفیف به شرح زیر می باشد.
1 گیگ 3.250
3 گیگ 5.200
5 گیگ 6.500
10گیگ 12.350
15گیگ 16.250
20گیگ 19.500
30گیگ 26.000
در ضمن ما سایت های بزرگی را هم میزبانی میکنیم مثل باشگاه شیرین فراز کرمانشاه ، سایت خبری متذکر ، هیئت شمشیر بازی ، کشتی و... کرمانشاه
سرعت لود شدن سایت ها بسیار عالی (میتونید چک کنید)
سوالی دیگه هم بود بپرسید جواب میدم
09137037806
www. prsa-host .com

Sajad
November 30th, 2009, 09:32
تاپیک قدیمی.
قفل شد.