PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت فوري و مهم در مورد راهنمايي و آموزش تركيب دو خط adsl بصورت لود بالانسینگ ؟

Sohan Roh
September 17th, 2014, 02:04
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان عزيز و گرامي.

آقا من يك خط adsl نامحدود دارم .

ميخوام يك خط adsl نامحدود ديگر از يك شركت ديگر بگيرم و اين دو خط را تركيب كنم به طوري كه بتوانم از مجموع سرعت دو خط بصورت يكجا استفاده و دانلود كنم.

به خاطر اينكه دانلود بالايي دارم شاتل تا الان چند نوبت منو محدود كرده.

اگر بخوام سرعت بالاتري بگيرم و يا راديو نانو بگيرم بايد خيلي هزينه كنم.

دوستان تركيب دو خط adsl بصورت لود بالانسینگ را پيشنهاد داده اند .

نظر و راهكار شما دوستان عزيز و گرامي چيست ؟

آموزش آن به چه صورت است ؟

چه دستگاه ها و مواردي را بايد تهيه كنم ؟

سلامت و شاد باشيد.

ممنونم.

HPxf
September 17th, 2014, 02:16
روتر نیاز دارید

cityhost
September 25th, 2014, 12:32
آنچان هم به روتر نیازی نیست!!!
شما میتونین به دو صورت روتری و غیر روتری انجام بدین
من به شما استفاده از دستگاه لود بالانسر تی پی لینک رو پیشنهاد میکنم
میتونین تو سایت ایسام بگردین و دسته دوش رو بخرین یا اینکه از سایت های معتبر لودبالانسر تی پی لینک رو بخرین
این دستگاه میتونه سه اینترنت رو برای شما ترکیب کنه
لود بالانسر Peplink Balance PEP30V (http://esam.ir/itemView.aspx/383645/%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%B1-Peplink-Balance-PEP30V.htm)البته قیمت این دستگاه 3 میلیون تومنه پس بهتره دنبال ارزون ترش بگردین

OPENFIRE
September 25th, 2014, 13:37
به صورت نرم افزاری با connectify میشه خیلی راحت انجام داد
یا با miktrotik router board
که نهایتا قیمتش 300 هزارتومن هست و کانفیگش ولی باید به دست ادم خبره انجام بشه
ولی برنامه ی connectify إه این صورته که شما با wifi یا LAN اگه وصل بشید - یا چندین LAN و WIFI داشته باشید همه رو اتوماتیک براتون بالانس میکنه و کاملا مثل بالانسر سخت افزاری عمل میکنه

pooryadevil
October 14th, 2014, 21:14
دوستان عزیز چرا انقدر هزینه سنگین روی دست این دوستمون میخوایید بزارید من الان گوشیه galaxy s5 دارم روی این گوشی گزینه ایی داره که اینترنت wifi شما رو با اینترنت 3g شما ترکیب میکنه و سرعت بالایی بهتون میده طبیعتا با یه نرم افزار ساده میشه اینکارو کرد منتهی روی ویندوز رو من نمیدونم چجوریه و باید نرم افزاری باشه که 2تا lan یا 1 lan رو با یه wifi ترکیب کنه

Yas-Host
October 14th, 2014, 21:18
از
connectify استفاده کنید....

در حال استفاده ایم و بسیار عالی جواب داده است....