PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی بزنیم تا نتیجه خوبی بده ؟؟

songkadehnew
September 16th, 2014, 18:08
سلام کدومش
موزیک
موزیک و فیلم
فیلم و سریال
اندروید
خودرو ( مثل خودرو بانک )
کدومشون ؟؟
فکر هزینه ها و سئو و ... رو کردم فقط کدوم بهتر هستش
رتبه زیر 300 ایران می خوام
( همشونم مجاز )

moalax
September 16th, 2014, 18:29
با سلام

بهتر است ایده های خودتون رو باهم تلفیق کنید این خودش نوعی ابداع هست .

پیشنهاد من خودرو + موتورسیکلت ( اگربتوانید تبلیغ درانجمن موتور سواران ایران قرار بدهید خوب است )

همیشه موفق باشید

HPxf
September 16th, 2014, 18:40
از این سایت ها پر شده
موزیک
موزیک و فیلم
فیلم و سریال
اندروید

خودرو ( مثل خودرو بانک ) این خوبه

love_hunter
September 16th, 2014, 18:46
به نظر من بهتره یک ایده جدید و نو ابداع کنید.

چون سایت هایی که فرمودید زیاد شدن
البته به جز خودرو

mazandweb
September 16th, 2014, 19:23
فیلم و موزیک هم بسیار خوبه
با اینکه زیاد شده ولی سایتی که به روز باشه کم پیدا میشه

میزبانی کهکشان
September 16th, 2014, 19:24
سلام
بنظر من سایت اندرویدی پیشرفتش یهتره.

mahmoodi.1313
September 17th, 2014, 03:56
سایت موزیک از لحاظ درآمد خیلی مناسب هست اما تبلیغات + وقت آزاد می خواد.به سرمایه زیادی هم نیاز نداره.

aminrt4
September 17th, 2014, 17:07
سلام کدومش
موزیک
موزیک و فیلم
فیلم و سریال
اندروید
خودرو ( مثل خودرو بانک )
کدومشون ؟؟
فکر هزینه ها و سئو و ... رو کردم فقط کدوم بهتر هستش
رتبه زیر 300 ایران می خوام
( همشونم مجاز )

شما همین سایتی که دارید رسیدگی کنید

کلمه غیرمجاز با غیرقانونی تفاوت زیادی دارد اینکه در یک جامعه فعالیت شما مجاز نیست مرجعی برای ارسال مجوز باید داشته باشند اگر ندارند نقص از سیستم است پس فعالیت شما مشکلی ندارد به همین سایتتان برسید و پیشرفت کنید

*****ینگ ایران هم نتیجه ***** ها غیرقانونی و عدم ارائه دسترسی مساوی کاربران به فضا ازاد www خواهد دید :) البته به شکل قانونی

myserver
September 17th, 2014, 17:12
شما هر سایتی که بزنید اگر این سایت دارای مطالب مفید و به روز و اختصاصی باشه با کمی پشتکار شما باشه قطعا پیشرفت میکنید.

نابرده رنج گنج میسر نمی شود

netmelli
September 17th, 2014, 17:44
مهندس
یک ایده بده از خودت و اون رو راه اندازی کن
این موارد که نام بردید
اشباه شدن دیگه
ارزش کار کردن روش زیاد نداره
مگه اینکه اونقدر حرفه ای کار کنید
که یک سر و گردن از رقباتون بالا تر باشید

abbas141
September 18th, 2014, 02:01
پیشنهاد میکنم موضوعی رو انتخاب کنید که واقعا توش تخصص دارید
مثلا موزیک الان به نظر من زمانی خوبه که شما خودتون یا خواننده باشید یا دیجی باشید و بتوانید موزیک ریمیکس کنید و... که در این زمینه با این که سایت های زیادی وجود دارد اما هنوز جای پیشرفت هست
فیلم و سریال هم به همین صورت حداقل توانایی ادیت فیلم و زیرنویس فارسی و... داشته باشید خوبه
اندروید هم من زمانی پیشنهاد میکنم که واقعا در زمینه برنامه نویسی اندروید توانایی داشته باشید.
و....
یا این که اگر در موارد فوق تخصص ندارید ولی از نظر سرمایه و هزینه مشکل ندارید ، این هم میتونه خوب باشه که چندین نویسنده متخصص استخدام کنید و خودتون فقط کارای مدیریتیش رو بکنید

mohsen1aria
September 18th, 2014, 02:06
اگر موضوع تبلیغات و جذب اولیه کاربر رو حل کنید فیلم + سریال + موزیک عالیه

songkadehnew
September 18th, 2014, 07:30
سپاس از دوستان

alirezarz62@gmail.com
September 18th, 2014, 20:04
سپاس از دوستان

دوست خوبم هر سایتی بزنی میتونی به رتبه زیر 300 ایران برسی منتها بستگی به خودت داره که میخوای تلاش بکنی یا نه.
تمام سایت هایی که به رتبه زیر 300 رسیدن یا پولشون زیادشون بوده یا تلاش بی وقفه کردن (این دو گزینه اصله نه نوع وبسایت)
به نظر من ببین به کدومش علاقه بیشتری داری همونو برو فقط یه چیز
سایت های موزیک،فیلم و سریال یکم کارشون سخته و دردسر داره (به خاطر مسائل *****ینگ که باید اول مجوز بگیری بعد مواظب پست هات باشی)
موفق باشی

pazis
October 14th, 2014, 13:41
سلام

اگر می خواین مجاز باشه سایتهای فیلم و سریال و موزیک و اینا رتبه ی 300 ایران نمیشه.

سایت خودرو هم هر چقدر خوب باشه رتبه 300 ایران خیلی بعیده چون این همه مشتری نداره.

سایت اندرویدی پتانسیل رتبه ی 300 ایران رو داره ولی باید فکر رقبایی که تا الآن کلی پیشرفت کردن هم باشید.

با آرزوی موفقیت