PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیمات بهینه برای وردپرس در سرور لینوکس

danytop
September 16th, 2014, 15:10
درود
بنده سایت نسبتا پربازدید دارم که از وردپرس استفاده می کنم

تعدادی از سایت های بزرگ ِ هاستینگ خدماتی به عنوان هاست بهینه شده برای وردپرس دارند که می خواستم ببینم در رابطه با کانفیگ آن ها اطلاعتی دارین ؟

ادعا می کنند که سرعت 60% بیش تر از هاست های معمولی است که یک سرویس هم تست کردم واقعا خوب بود

من الان سرور لینوکس دارم با کنترل پنل دایرکت ادمین nginx هم نصب و کانفیگ شده ، اما مصرف بیش از حدی از منابع سرور میشه

راهنمایی می خواستم که چطور سرور رو کانفیگ کنم که این مصارف کم تر بشن

سپاس

- - - Updated - - -

در حال حاضر مصرف php-fpm55 و mysqld غیر عادی بالاست !

ULTRAWEB
September 16th, 2014, 15:18
کش سرور باید نصب کنین+وارنیش نصب کنین+ کنترل پنل رو فقط اگر یک سایت دارین پاک کنین منظورم دایرکت ادمین است.
میشه خیلی کارها کرد ولی باید به فردی واگذار کنین که تجربه لازم رو داشته باشه
دیتابیس رو باید بهینه کنین
وضعیت هارد و تعداد مشتری های روی سرور اصلی هم بسیار موثر است در اماری شما می بینی

danytop
September 16th, 2014, 15:30
کش سرور باید نصب کنین+وارنیش نصب کنین+ کنترل پنل رو فقط اگر یک سایت دارین پاک کنین منظورم دایرکت ادمین است.
میشه خیلی کارها کرد ولی باید به فردی واگذار کنین که تجربه لازم رو داشته باشه
دیتابیس رو باید بهینه کنین
وضعیت هارد و تعداد مشتری های روی سرور اصلی هم بسیار موثر است در اماری شما می بینی

بنده برای فروش از سرور استفاده نمی کنم
5 6 تا سایت های خودم هستن که 2تاشون ترافیکشون بالا میره ....

نظرتون راجع به مصرف بیش از حد ِ php-fpm چیه ؟ هم مموری و هم cpu

myserver
September 16th, 2014, 15:33
باسلام

با ایدی بنده در ارتباط باشید که مشاوره و فایل آموزشی در اختیارتون قرار بدم.

danytop
September 17th, 2014, 02:03
باسلام

با ایدی بنده در ارتباط باشید که مشاوره و فایل آموزشی در اختیارتون قرار بدم.

ادد کردم

- - - Updated - - -

در حال نصب وارنیش هستم و نتیجه رو اطلاع خواهم داد <3

سپاس

- - - Updated - - -

متاسفانه با وارنیش به مشکل خوردیم و باعث شد سایت ها داون بشن و به سختی تونستیم دوباره بالا بیاریمشون :|

نظرتون راجع به ACP چیه ؟

besthosti.com
September 17th, 2014, 02:14
کارهایی زیادی هست که باید انجام بشه کانفیگ بهینه وب سرور ، پی اچ پی ، مای اس کیو ال ، و دی ان اس از مهم ترین ها هست