PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور Fixing ‘Failed to deploy OVF package: The task was canceled by a user.’ در دپلوی کردن تمپلت

sarwhost
September 16th, 2014, 13:21
سلام و عرض ادب
امروز برای یکی از مشتریانی که سرور اختصاصی از ما دارند مشکلی پیش اومده بود که وقتی میخواست تمپلت رو رو vmware دیپلوی کنه با ارور زیر مواجه میشد
Fixing ‘Failed to deploy OVF package: The task was canceled by a user.’راه حل این مشکل به صورت زیر قابل حل هست
اول از همه فایلی که با فرمت .mf هست را از داخل فولدر تمپلت پاک کنید
و فایل با فرمت .ova را با ادیتور باز کرده و خط

<rasd:ResourceSubType>vmware.cdrom.iso</rasd:ResourceSubType>
پیدا کرده و با کد زیر جای گزین کنید

<rasd:ResourceSubType>vmware.cdrom.atapi</rasd:ResourceSubType>
منبع شرکت سرو رسانه |سروای تی|هاست دامنه|سرور|طراحی (http://www.sarv-it.com)

softlayer
September 17th, 2014, 17:38
درود
البته این مشکل زمان گرفتن تمپلیت به وجود میاد که بهتره که پیشگیری بشه
زمان اکسپورت کردن یک تمپلیت باید از قسمت Edtit setting گزینه cd-dvd drive رو روی client device تنظیم کنید و بعد اقدام به گرفتن تمپ کنید
در غیر اینصورت تمپ مربوطه روی هیچ سرور دیگه ای قابل اسفاده نیست
موفق باشید

sarwhost
September 17th, 2014, 17:51
درود
البته این مشکل زمان گرفتن تمپلیت به وجود میاد که بهتره که پیشگیری بشه
زمان اکسپورت کردن یک تمپلیت باید از قسمت edtit setting گزینه cd-dvd drive رو روی client device تنظیم کنید و بعد اقدام به گرفتن تمپ کنید
در غیر اینصورت تمپ مربوطه روی هیچ سرور دیگه ای قابل اسفاده نیست
موفق باشید
بله دقیقا این مشکل برای همینه که موقع گرفتن تمپلت cd و او اس فعاله
ممنون

m_dg_farari
November 19th, 2015, 20:39
سلام
میدونم پست خیلی قدیمی هست ولی من امروز با همین مشکل دقیقا مواجه شدم و پس از کمی جستجو تونستیم مشکلم رو حل کنم گفتم پست رو کمی کامل تر کنم.
خیلی از دوستان (مثل خود من) وقتی اکسپورت از یک سرور مجازی میگیرن ، اکسپورت رو از نوع OVA یعنی Single File میگیرن.
در واقع این OVA و OVF فرقی که باهم دارن اینه که OVA همه ی 3 ایل مربوط به پکیج خروجی رو در یک فایل قرار میده و طبیعتا محتوای هر 3 فایل هم داخل همین 1 فایل خواهد بود.
پس با ویرایش خود فایل OVA هم میتونید این خطوط رو جایگزین کنید. ولی در صورت تغییر در فایل OVA شما با خطای عدم صحت فایل یا Integrity Error مواجه میشید.
دلیل هم این هست که SHA ای که برای فایل در نظر گرفته شده که صحت فایل رو تصدید کنه برای vsphere عوض میشه با تغییری که شما ایجاد میکنید.
راه حل این هست که ابتدا فایل OVA رو اکستراکت کنید. با نرم افزار 7Z که خوب هست برای این کار ==> http://www.7-zip.org/download.html
بعد فایل .mf
که ایجاد میکنه رو حذف کنید.
سپس فایل OVf رو ویرایش کنید و خط اشاره شده در پست اول رو ویرایش کنید و سیو کنید. مشکلتون حل میشه
امیدوارم اگر کسی مثل من به این مشکل خورد ، بتونه بدون نیاز به 3 4 ساعت جستجو مشکلش رو حل کنه ... :-)