PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد فروشگاه سازها

www.ratebook.ir
September 16th, 2014, 15:56
سلام
یه سوال و راهنمایی از دوستان و اساتید دارم.
من و شریکم انبار و حساب هامون رو با برنامه حسابداری هلو که تحت ویندوز هست انجام میدیم و جنس ها میرنو میان و همچنین تعداد اقلاممون هم زیاده.

برای داشتن یه فروشگاه اینترنتی به نظرتون کدوم یکی از اسکریپت های فروشگاه سازو و ماژول هارو استفاده کنم که:

*هر روز بتونم با یه فایل اکسل موجودی انبار و قیمتشونو بصورت یکباره و یکجا به سایت بدم و نیاز به تنظیم دستی یک به یک اجناس نباشه.
* هزینه ارسال رو بر اساس وزن و یا تعداد خودش اضافه کنه.
* مالیان بر ارزش افزوده رو خودش اضافه کنه.
* سیستم پرداخت و درگاه واسط بانکی ترجیحا بصورت مستقیم با درگاه شاپرک داشته باشه و بخوبی باهم هماهنگ باشن.
* از نظر سیستمی و قالب بخوبی فارسی و راستپین باشه.
* براش بتونم یه قالب ریسپانسیو پیدا کنم که در تبلت 7 اینچی بخوبی هماهنگ باشه.
*ایراد و باگ های سیستمی نداشته باشه
* بتونم برای خرید های بالاتر از یه تعداد خاص و یا بالاتر از رقم خاص درصد های تخفیف براش تعریف کنم.
* خریدار اکانت داشته باشه و بتونه با استفاده از کد رهگیری و پنل کاربری سفارش های قبلی و علی و مراحل کارو ببینه.

دوستان اگه لطف کنن و راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم
و لطف کنید ماژول ها و پلاگین هایی را که لازمه هم معرفی کنید

امیدوارم بتونم جای دیگه جبران کنم
پیشاپیش ممنون

- - - Updated - - -

برنامه حسابداری هلو گزارش از انبارو بصورت خروجی xml میده

sht-design
September 16th, 2014, 16:04
سلام
یه سوال و راهنمایی از دوستان و اساتید دارم.
من و شریکم انبار و حساب هامون رو با برنامه حسابداری هلو که تحت ویندوز هست انجام میدیم و جنس ها میرنو میان و همچنین تعداد اقلاممون هم زیاده.

برای داشتن یه فروشگاه اینترنتی به نظرتون کدوم یکی از اسکریپت های فروشگاه سازو و ماژول هارو استفاده کنم که:

*هر روز بتونم با یه فایل اکسل موجودی انبار و قیمتشونو بصورت یکباره و یکجا به سایت بدم و نیاز به تنظیم دستی یک به یک اجناس نباشه.
* هزینه ارسال رو بر اساس وزن و یا تعداد خودش اضافه کنه.
* مالیان بر ارزش افزوده رو خودش اضافه کنه.
* سیستم پرداخت و درگاه واسط بانکی ترجیحا بصورت مستقیم با درگاه شاپرک داشته باشه و بخوبی باهم هماهنگ باشن.
* از نظر سیستمی و قالب بخوبی فارسی و راستپین باشه.
* براش بتونم یه قالب ریسپانسیو پیدا کنم که در تبلت 7 اینچی بخوبی هماهنگ باشه.
*ایراد و باگ های سیستمی نداشته باشه
* بتونم برای خرید های بالاتر از یه تعداد خاص و یا بالاتر از رقم خاص درصد های تخفیف براش تعریف کنم.
* خریدار اکانت داشته باشه و بتونه با استفاده از کد رهگیری و پنل کاربری سفارش های قبلی و علی و مراحل کارو ببینه.

دوستان اگه لطف کنن و راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم
و لطف کنید ماژول ها و پلاگین هایی را که لازمه هم معرفی کنید

امیدوارم بتونم جای دیگه جبران کنم
پیشاپیش ممنون

- - - Updated - - -

برنامه حسابداری هلو گزارش از انبارو بصورت خروجی xml میده

من نظرم با مجنتو هست
مجنتو يك اسكريپت فروشگاهي هست كه به صورت اپن سورس عرضه شده و امكانات خيلي بالايي داره
درسته توي ايران شايد زياد طراح نداره اما از نظر امنيتي و مديريتي خيلي كامل هست و اكثر موارد رو داره به جز يك مورد فكر كنم كه محاسبه هزينه بر اساس وزن هست اما واسه اون ميتونين ماژول خريداري كنيد كه خودكار قيمت رو روي محصول حساب كنه و جواب اين كارتون رو بده
ميتونين براي گروه هاي كاربري معرفي كنيد كه تخفيف ويژه بهتون بده
ميتونين ماليات رو بهش اضافه كنيد
ماژول درگاه بانكي آماده داره خودتون هم ميتونين با يه آموزش اونو آماده كنيد
كاربر توي پنل خودش ميتونه محصولاتش رو مشاهده كنه
خبرنامه كامل داره
و كلي امكانات ديگه
پيشنهاد ميكنم درباره مجنتو تحقيق كنيد
اين هم انجمن خودمون براي آموزش و پشتيباني مجنتو‌: انجمن پشتیبانی رسمی مجنتو فارسی (http://www.forum.persian-magento.ir)

www.ratebook.ir
September 17th, 2014, 19:25
نظرتون در مورد opencart va tomato چیه؟
این افزونه ورودی اکسل رو داره؟

sht-design
September 17th, 2014, 22:32
من با مجنتو فقط كار كردم
شايد دوستانمون باشند كه با اپن كارت كار انجام داده باشند
ميتونين ازون بپرسين

www.ratebook.ir
September 21st, 2014, 23:01
این افزونه ای که موجودی انبار و قیمت هارو بصورت فایل اکسل میگیره کدوم فروشگاه ساز داره؟

- - - Updated - - -

این افزونه ای که موجودی انبار و قیمت هارو بصورت فایل اکسل میگیره کدوم فروشگاه ساز داره؟

- - - Updated - - -

کسی هست که یه فروشگاه با این امکانات برام بسازه؟