PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آشنا به ویندوز سرور وارد شوید

w.h.t
September 15th, 2014, 21:56
سلام
دوستان میخوام دانلود رو برای آی پی های خارج از کشور محدود کنم تا نتونن دانلود کنن.ویندوز سرورم 2008 هست
یکی از دوستان پیشنهاد داد از طریق بلاک کردن خود iis استفاده کنم برای همین رفتم به این آدرس در آی آی اس:

iis - sites - ip address and domain restrictions

تصویر پیوست شد
از اینجا میشه دونه دونه آی پی اضافه کردن برای بلوکه شدن و یا بازشون کرد.میخواستم بدونم راهی هست که آی پی به صورت گروهی اضافه کنم؟

دوستان راه دیگه هم وجود داره راه نمایی کامل بکنین.کارکردم با ویندوز سرور در حد همین iis هست و دنبال یاد گیری حرفه ایش نرفتم

بروز باشید

HPxf
September 15th, 2014, 23:15
xammp , easyphp نصب کنین که بتوانین htaccess ران کنین فایل ای پی ها در انجمن هست قرار بدید بلوک می کند
iis htaccess ران نمی کند

besthosti.com
September 15th, 2014, 23:25
میتونید از فایروال ویندوز هم استفاده کنید.
به نظر من بهتر است.

w.h.t
September 15th, 2014, 23:27
xammp , easyphp نصب کنین که بتوانین htaccess ران کنین فایل ای پی ها در انجمن هست قرار بدید بلوک می کند
iis htaccess ران نمی کند
سلام.چطوری پورت آی آی اس رو تغییر بدم که بتونم مای اسکیو الو ران کنم؟چون فکر میکنم پورتشون یکی باشه

میتونید از فایروال ویندوز هم استفاده کنید.
به نظر من بهتر است.

میشه راهنمایی کامل بکنین؟چطری باید اینکارو بکنم

دوستان اگه کسی لینک دانلود لیست آی پی داره بده ممنون میشم

بروز باشید

besthosti.com
September 15th, 2014, 23:52
سلام.چطوری پورت آی آی اس رو تغییر بدم که بتونم مای اسکیو الو ران کنم؟چون فکر میکنم پورتشون یکی باشه

میشه راهنمایی کامل بکنین؟چطری باید اینکارو بکنم

دوستان اگه کسی لینک دانلود لیست آی پی داره بده ممنون میشم

بروز باشید
در یاهو راهنمایی شد.