PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت های جدید ثبت دامین جهانی ...

1eng.ir
July 1st, 2010, 19:11
طبق اعلام قبلی، امروز 2010/7/1 قیمت دامینهای جهانی افزایش یافت.

Product Pricing - Name.com (http://www.name.com/pricing)
Pricing | ResellerClub (http://www.resellerclub.com/pricing)

As many of our customers are already aware, VeriSign®, the organization who manages the .COM and .NET registry, has announced a price increase for both of these extensions beginning on July 1, 2010

Com و Net از این به بعد 9.99$ میشه.

IFACO.Net
July 1st, 2010, 19:28
پس چطور بعضی ها دامین ها رو هنوز 7000 یا 7500 میدند؟!

Desperados
July 1st, 2010, 19:45
Directi از این به بعد کمترین قیمتی که به نماینده هاش میده 8.39 هست برای .COM و .NET یعنی دوستانی که از Directi دامنه ارائه می دهند کمتر از 8.5 یا 9 تومان قیمت بدن دارن ضرر می کنند ولی خوب احتمالاً سیاست کاری هست یا یکجور تبلیغات !

parsvps
July 1st, 2010, 20:07
پس به مشتریان دامنه 10000 بفروشیم ؟

1eng.ir
July 1st, 2010, 20:16
نه 12000 !!!

Desperados
July 1st, 2010, 20:18

با توجه به قیمت دلار اگر 1040 میانگین حساب کنیم و شما Slab 3 باشی و دامنه رو 8.39 از دایرکتی بگیری به تومان برای شما 8800 تقریباً تمام میشه دیگه اگر دوست داری سود کنی بیشتر میدی مثلاً 10 تومان و اگر دامنه فقط جنبه تبلیغاتی داره 8800 قیمت بدون ضرر هست !

takweb.ir
July 1st, 2010, 20:55
نرخ جدید در تک وب:
Com & Net
مشتری عادی 9000 تومان (بدون تغییر)
نمایندگان دامنه 8500 تومان (500 تومان افزایش )

amiri113
July 1st, 2010, 22:37
پس چطور بعضی ها دامین ها رو هنوز 7000 یا 7500 میدند؟!

اونا يا هنوز به روز نشدن يا دلاری که ميخرن مورد داره :دی

1eng.ir
July 1st, 2010, 22:46
اونا يا هنوز به روز نشدن يا دلاری که ميخرن مورد داره :دی
هیچ کدوم! خودشون مورد دارن :دی

pouyasazan
July 2nd, 2010, 00:26
هیچ کدوم! خودشون مورد دارن :دی

احتمالا بعدا می گویند دایرکت آی ایران را تحریم کرد و کردیت ما ***ی نبوده!!!! تاریخ تکرار می شود.

سلام عیلکم و رحمت الله
July 2nd, 2010, 00:34
در خرید دومین ، اعتبار مهمه ، نه قیمت
یکی دو تومن کسی را نکشته !!

اگه آدم معتبری هستید ، پول خوب هم بگیرید ، نوش جانتون
اگه هم تازه شروع کردید ، یا هدف تبلیغاتی دارید ، یا حساب روکم کنیه ، یا .... هر چه کمتر بهتر (استقبال می کنیم d: )

amiri113
July 2nd, 2010, 00:50
احتمالا بعدا می گویند دایرکت آی ایران را تحریم کرد و کردیت ما ***ی نبوده!!!! تاریخ تکرار می شود.

بهترين کار اينه که از همون شرکت هایی که دارند با ضرر ثبت ميکنن ثبت کنيد و بعد به پنل معتبر ديگه ای منتقل کنيد :دی

NovinServer
July 2nd, 2010, 00:55
بنده هم تا حالا 10,000 تومان می دادم اما خوب با هاستینگ که می فروختم مشکلی نبود !
الان برای مشتریانی که از من هاست دامین بگیرند همون 10 حساب می کنم و کسانی که دامین خالی دارند 11 تومان !

قیمتی هم که برای خودم در میاد 8.5 دلار هست !
که دلاری 1200 دارم شارژ میکنم ، یعنی یک دامین دات کام برای من 10200 درمیاد !

parsvps
July 2nd, 2010, 01:06
نرخ قبلی که من می فروختم به مشتران
Com و Net
مشتری عادی 10000 تومان
نمایندگان دامنه 8500 تومان

الان هم برای اینکه بصرفه باشه لااقل باید برای مشتریان 11000 حساب کنم

نظر دوستان دیگه چی هست

Woshka
July 2nd, 2010, 01:08
من که کردم 14990 تومان
هر کی خواست خواست نخواست هم نخواست

1eng.ir
July 2nd, 2010, 01:13
من که کردم 14990 تومان
به من تخفیف نمیدی ؟ :d

parsvps
July 2nd, 2010, 01:18
من که کردم 14990 تومان

پس من قیمت فروش به مشتری ارزون گفتم من هم قیمت با شما ست می کنم . دوستان باید برامون صرف داشته باشه اگه نداشته باشه که فایده ای نداره

1eng.ir
July 2nd, 2010, 01:20
دوستان باید برامون صرف داشته باشه اگه نداشته باشه که فایده ای نداره
تازه فهمیدی باید براتون صرف داشته باشه ؟! :دی
همین چند روز پیش یه تاپیک زدم برای پیشنهاد قیمت هاستینگ ولی کسی استقبال نکرد! داری کار میکنی، 1 سال ساپورت میدی باید یه قیمتی بدی که برات به صرفه باشه. نه ...

Woshka
July 2nd, 2010, 02:49
به من تخفیف نمیدی ؟ :d

شما سروری

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:47 AM ----------

تازه فهمیدی باید براتون صرف داشته باشه ؟! :دی
همین چند روز پیش یه تاپیک زدم برای پیشنهاد قیمت هاستینگ ولی کسی استقبال نکرد! داری کار میکنی، 1 سال ساپورت میدی باید یه قیمتی بدی که برات به صرفه باشه. نه ...

با این وضع هیچکی پیشرفت نمی کنه
اگه یکی بشیم
متخصصین لینوکس و سی پنل یک بخش
ویندوز
وی پی اس
می تونیم پیشرفت کنیم و قیمت ها رو تعیین کنیم و بشیم بهترین توی خاورمیانه

1eng.ir
July 2nd, 2010, 03:07
شما سروری

با این وضع هیچکی پیشرفت نمی کنه
اگه یکی بشیم
متخصصین لینوکس و سی پنل یک بخش
ویندوز
وی پی اس
می تونیم پیشرفت کنیم و قیمت ها رو تعیین کنیم و بشیم بهترین توی خاورمیانه
چاکریم :)

باز رفتی تو بحث همکاریه ایرانیا ؟! / خودت که میدونی نمیشه!
من امروز واسه یه چیز ساده به 2 تا از همکارا ایمیل زدم برای همکاری که سودش بیشتر برای خودشون بود، هر کدومشون یه حرفی زدن که به چیز افتادم واسه ایمیلی که زدم/ علی امیری هم شاهده :d
تازه این همکاری بود. حالا تو فرض کن میخوای با 10 تا از اینا به صورت شراکتی کار کنی. میدونی 2 روزه پیرت میکنن ؟ :دی
از فکرش بیا بیرون ;) / یا اگه میتونی خودت به صورت حرفه ای کار کن، کم کم که کارت گرفت برو سراغ جذب نیروی خوب :)

Woshka
July 2nd, 2010, 03:19
چاکریم :)

باز رفتی تو بحث همکاریه ایرانیا ؟! / خودت که میدونی نمیشه!
من امروز واسه یه چیز ساده به 2 تا از همکارا ایمیل زدم برای همکاری که سودش بیشتر برای خودشون بود، هر کدومشون یه حرفی زدن که به چیز افتادم واسه ایمیلی که زدم/ علی امیری هم شاهده :d
تازه این همکاری بود. حالا تو فرض کن میخوای با 10 تا از اینا به صورت شراکتی کار کنی. میدونی 2 روزه پیرت میکنن ؟ :دی
از فکرش بیا بیرون ;) / یا اگه میتونی خودت به صورت حرفه ای کار کن، کم کم که کارت گرفت برو سراغ جذب نیروی خوب :)

اخه یک مبحثی رو بیان کرد خواستم بگم از بن خرابه
تازه خودت که دیدی دارم مشتری وی پی اس برات هی پیدا می کنم ولی نگرفتن
هر قیمتی هم میدی عینا میدم به مشتری ها
اصلا وارد وی پی اس نمی شم چون نمی خوام با تجربه کردنم خیلی ها رو آزار بدم با دانی چون سر رشته توش ندارم

1eng.ir
July 2nd, 2010, 03:41
اخه یک مبحثی رو بیان کرد خواستم بگم از بن خرابه
تازه خودت که دیدی دارم مشتری وی پی اس برات هی پیدا می کنم ولی نگرفتن
هر قیمتی هم میدی عینا میدم به مشتری ها
اصلا وارد وی پی اس نمی شم چون نمی خوام با تجربه کردنم خیلی ها رو آزار بدم با دانی چون سر رشته توش ندارم
بحث ربطی به تاپیک نداره ولی چون مفیده و از بحث کردن منطقی خوشم میاد ادامه میدم :d

ببین این کاری که الان داریم میکنیم همکاریه نه شراکتی و مشکلی هم با هم نداریم. تو هاست میفروشی، من سرور میفروشم. تو کار طراحی انجام میدی من کار خدماتی ... / اینا تکمیل کننده ی همدگیه هستن ولی شک نکن بخوایم بیایم تو یه گروه و شراکتی کار کنیم 100% به بن بست میخوریم.
من تو یکی از کارام نیاز به کمک داشتم. به یکی از رفیقام گفتم چی کار کنم، شریک بیارم یا یه نفرو استخدام کنم. گفت اصلاً دنبال شراکتی نرو! یه نفرو استخدام کن زیاد به حقوقشم فکر نکن. حداقلش اینه که ادعای مالکیت و ... نمیتونه بکنه (عادت بدی که انسان ها دارن)

برویم بخوابیم (:| :دی

Woshka
July 2nd, 2010, 04:06
بحث ربطی به تاپیک نداره ولی چون مفیده و از بحث کردن منطقی خوشم میاد ادامه میدم :d

ببین این کاری که الان داریم میکنیم همکاریه نه شراکتی و مشکلی هم با هم نداریم. تو هاست میفروشی، من سرور میفروشم. تو کار طراحی انجام میدی من کار خدماتی ... / اینا تکمیل کننده ی همدگیه هستن ولی شک نکن بخوایم بیایم تو یه گروه و شراکتی کار کنیم 100% به بن بست میخوریم.
من تو یکی از کارام نیاز به کمک داشتم. به یکی از رفیقام گفتم چی کار کنم، شریک بیارم یا یه نفرو استخدام کنم. گفت اصلاً دنبال شراکتی نرو! یه نفرو استخدام کن زیاد به حقوقشم فکر نکن. حداقلش اینه که ادعای مالکیت و ... نمیتونه بکنه (عادت بدی که انسان ها دارن)

برویم بخوابیم (:| :دی

من که چنین ادمی نیستم که ادعا کنم
در ضمن کار شراکتی بیخودی و رو هوا نیست
قرارداد داره و کلی اسناد
وکیل داره
همینجوری که نمیگم بیایم شریک شیم رو هوا
پس چطوری اسم یک جا میشه شرکت و از چند نفر شریک تشکیل میشه
اگه همه چیز رو اصول باشه هر کسی وظیفه خاصی داره و هیچ ادعایی هم نمی تونه بکنه و اگه باش رو از گلیمش دراز تر کن طبق قرارداد برخورد میشه

همچنین اشاره به تکمیل کردن کار همدیگه داشتی
شراکت یعنی همین
کار یک شخص یک گروه یک تیم از اون شرکت تکمیل کننده ی کار دیگری میشه

همچنین من به فکر ماهی 100 200 تومن
یک میلون
2 میلیون
حتی 10 میلیون درامد نیستم
می خوام تو منطقه سر بشیم
بعدش جند 1000 برابر درآمد بیشتر به همه میرسه
ولی افسوس که چنین نمیشه

راستی منشی می خواستی من هستما :d

Kambiz
July 2nd, 2010, 11:20
ممد تو شراکت رو شبیه رفاقت می بینی ؟ :دی
تو شراکت همه چی حساب کتاب داره هر ماه حساب رسی میشه فاکتور فروش ها چک می شه و ....
هر کس هم سر پست خودش فعالیت می کنه و وقتی قوانین درست تو شراکت باشه مشکلی پیش نمیاد
مشکل ما ایرانی ها همیشه مسائل کاریمونو به رفاقت می کشیم و آخر سر هم چون یک نفر نمیتونه حد خودشو نگه داره باعث می شه کار خراب بشه

AliGhaemia
July 2nd, 2010, 13:44
اشتباه فکر میکنید دوست عزیز
وقتی با یکی شریک میشید و شرکت میزنید اول کار همه چیز خوبه
یه مدت میگذره خانواده شما ( حالا زن یا مادر یا ... ) میگن تو تو این شرکت بیشتر سهم داری بیشتر از شریکت زحمت کشیدی بیشتر حرص خوردی و... طرف رو هوایی میکنن
از این طرف تو هوایی شدی از اون طرف شریکت .
حالا هرکدوم زرنگ تر باشید دومی رو دور میزنید . حالا به روش های مختلف قانونی یا غیره قانونی . اخر کار هم که ...

خیلی از شراکت ها عاقبتش همینه . نمیگم کسی شراکت نکنه و طرف شراکت نره حرف اینه که زیاد طرف شراکت نرید مخصوصا کاری رو که خودتون میتونید تنهایی انجام بدین .

LoveLife
July 2nd, 2010, 13:51
من یه بار سابقه شراکت با یه انسان واقعی رو داشتم ، سود خوبی هم کردم باهاش ، ولی الان دسترس نیست ! عوضش ! کلی سابقه بد دارم ! برای همین سراغ هر کسی نمی رم ! اگه هم کسی بخواد خیلی سفت و سخت قرار داد می بندم ! برای همین هرکی شرایطم رو می شنوه ، اصلا قبول نمی کنه