PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل addondomains در cpanel

dr.masoud
September 15th, 2014, 12:32
سلام
من میخوای روی هاست سی پنلم چندتا سایت جداگانه بیارم بالا
از قسمت addon domains چطور میشه اضافه کرد
یعنی از قبل مثلا من یه دامنه داشتم حالا میخوام بیارم رو سی پنلم یه وردپرس بیارم بالا باهاش

میشه یه راهنمایی کنین لطفا؟

sarwhost
September 15th, 2014, 12:41
ببینید اد دامنه براتون گذاشته شده ؟

dr.masoud
September 15th, 2014, 12:46
ببینید اد دامنه براتون گذاشته شده ؟

بله هستش

sarwhost
September 15th, 2014, 12:50
خب مشکل چیه از اد دامنه دامنه رو اد میکنید خودش خودکار پوشه در فایل منیر براتون میسازه ومیتونید استفاده کنید

dr.masoud
September 15th, 2014, 12:55
خب مشکل چیه از اد دامنه دامنه رو اد میکنید خودش خودکار پوشه در فایل منیر براتون میسازه ومیتونید استفاده کنید

خوب اضافه میکنم
ولی ارور میده

Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver.

sitetheme
September 15th, 2014, 12:57
سلام
من میخوای روی هاست سی پنلم چندتا سایت جداگانه بیارم بالا
از قسمت addon domains چطور میشه اضافه کرد
یعنی از قبل مثلا من یه دامنه داشتم حالا میخوام بیارم رو سی پنلم یه وردپرس بیارم بالا باهاش

میشه یه راهنمایی کنین لطفا؟

سلام جناب از قسمت addon Domain اقدام به اضافه کردن دامنه مورد نظر کنید اگر خطایی رخ نداد دامنه شما اضافه شده حالا کافیه به فایل منیجر برید و بروی دایرکتوری که برای دامنه جدید شما ایجاد شده فایل هاتون رو بارگذاری کنید

sarwhost
September 15th, 2014, 13:00
خوب اضافه میکنم
ولی ارور میده
اول دی ان اس هارو ست کنید و منتظر باشید دی ان اس ها ست بشه بعد اقدام کنید

talait
September 15th, 2014, 13:02
وقتی اطمینان از ست بودن دی ان اس حاصل کردید اقدام کنید

dr.masoud
September 15th, 2014, 13:07
وقتی اطمینان از ست بودن دی ان اس حاصل کردید اقدام کنید

الان dns های هاست خودم باید از پنل دامنه - رو دامنه ست بشن درسته؟

الا من dns هاش رو از کجا بفهمم؟؟

sitetheme
September 15th, 2014, 13:13
الان dns های هاست خودم باید از پنل دامنه - رو دامنه ست بشن درسته؟

الا من dns هاش رو از کجا بفهمم؟؟
دی ان اس های هاستتون رو میتونین با whois گرفتن پیدا کنین از طریق سایت intodns.com هم میتونید به راحتی پیدا کنید

besthosti.com
September 15th, 2014, 13:58
در پنل دامنه میتونید ایپی سرور و dns ها رو بر روی dns هایی که میخواهید ست کنید بکنید. بعد ادان دامین رو ایجاد کنید

dr.masoud
September 15th, 2014, 13:58
دی ان اس های هاستتون رو میتونین با whois گرفتن پیدا کنین از طریق سایت intodns.com هم میتونید به راحتی پیدا کنید

اقا شرمنده سئوال زیاد میپرسم
الان dns هامو در اووردم
الان کاری که میخوام انجام بدم توی پنل dot.tk یه دامنه بسازم بیارم رو سی پنل یه سایت بیارم بالا

zirnevis.net این آدرسه که سی پنل روشه

یه سری گزینه داره که بلد نیستم چی هستن ( dot.tk )

sitetheme
September 15th, 2014, 14:01
اقا شرمنده سئوال زیاد میپرسم
الان dns هامو در اووردم
الان کاری که میخوام انجام بدم توی پنل dot.tk یه دامنه بسازم بیارم رو سی پنل یه سایت بیارم بالا

zirnevis.net این آدرسه که سی پنل روشه

یه سری گزینه داره که بلد نیستم چی هستن ( dot.tk )

اگر درست متوجه شدم باید اینطوری اقدام کنید
دامنه خودتون رو در dot.tk ثبت کنید و NS های هاستتون رو از پنل dot.tk بروی دامنتون ست کنید صبر کنید تا دی ان اس هاتون کامل ست شن میتونین برای اطمینان از دامنتون پینگ بگیرید بعد که از ست شدن مطمین شدید اقدام به اضافه نمودن دامنه در پنل هاستتون کنید

dr.masoud
September 15th, 2014, 14:27
مرسیی دوستان
یه چیزی یاد گرفتم بالاخره از شما

تقریبا فهمیدم چطوره قضیه