PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس فتا و درخواست اطلاعات 8 وب سایت ( ارائه دامین )

ali0000
September 14th, 2014, 18:19
سلام
چند ماهی میشه به تعدادی دوست و آشنا هاست دادیم ( توجه نمایید دوست و آشنا ) امروز با یه شماره 000 با خط من تماس گرفتن که از اداره پلیس فتا هستیم و این دامنه ها بروی سرور شما هاست دارن اطلاعاتی در مورد مالکین سایت میخوایم لاگ ورود و خروج و اطلاعات کنترل پنل سایتها و شماره تماس و آدرس محل سکونت از این سایتها ، دقیقا به همین لحن طلبکارانه که گفتم از کجا مطمئن شم حرفاتون صحت داره قطع کرد با یه شماره 02100000000 تماس گرفت خلاصه زیر بار نرفتم آخرم گفت به نفعتونه با ما همکاری کنید ( تهدید ) اولاً سوالم اینه من اصلا این خط رو که شمارش رو سایته خاموش کنم کلاً جواب ندمو نخوام اطلاعات بدم نهایت چیکار میتونن انجام بدن ؟ دوماً از کجا مطمئن شم طرف 100% حرفاش درسته و ماموره چون نه آدرسی داد که برم حضوری ببینم چه خبره نه شماره ایی برای تماس حتی نگفت چطوری اطلاعات رو میخوان از من بگیرن خلاصه شدید مشکوکم کار یه آدم مریض باشه که حالا با یه ترفندی شمارش نیفتاده ، سایتایی هم گفت 2 تاش مال خودمه و 6 تاش دوست و آشنا که با توجه به قوانین داخل کشوری همچین مجاز نیستن
خلاصه پیشنهادتون چیه ؟ به نظرتون خاموش نکنم تا دوباره تماس بگیرن ؟ اصلاً دوباره تماس میگیرن ؟ کلاً سرور رو لغو کنم به سرور جدید بگیرم سایتارو بیارم رو اون ؟ کلا جمشون کنم ؟

HPxf
September 14th, 2014, 18:22
بهشون بگو درخواست بنویسند
درخواست تلفنی اعتبار ندارد
خاموش کنی اگر راست باشد احظاریه میفرستنند بر اساس اطلاعات موبایلت

sarwhost
September 14th, 2014, 18:24
یه چند باری هم با بنده تماس گرفت اما اطلاعات شخصی میخواستن دقیقا همین شماره ها اما خانم بود

ali0000
September 14th, 2014, 18:29
یه چند باری هم با بنده تماس گرفت اما اطلاعات شخصی میخواستن دقیقا همین شماره ها اما خانم بود

شما چیکار کردی ؟ من که نمیتونم اطلاعات دوست و فامیلو بدم به اینا بعدشم احضاریه که دوست دیگر گفت مگه جرمی مرتکب شدم که از روی موبایل شناسایی کنن و احضاریه بفرستن منم امروز بین صحبتا گفتم تلفنی کاری انجام نمیدم در جواب گفت با ما همکاری کنید به نفعتونه

HPxf
September 14th, 2014, 18:31
احظاریه حتما نباید مرتکب جرم بشید:|باید دعوتنامه بفرستند ؟:-ی
کدام شهرید ؟

sarwhost
September 14th, 2014, 18:40
فقط اینو میتونم بگم از اینکه اطلاعات گرفت دو سه روز بعد از فتای شهرمون تماس گرفتن

yastheme
September 14th, 2014, 18:55
دوست عزیز,
پلیس فتا مثل پلیس های دیگه هست! نقش اجرایی داره نه قضایی!
من خودم دو سه بار رفتم پلیس فتای استانمون, بسیار انسانهای خوب و فهمیده ای بودند, خودشون هم به من اطلاع دادند که فقط با حکم قضایی باید اطلاعات بدم! و اگه از پلیس فتای استانهای دیگه تماس گرفتند فقط و فقط با حکم قضایی اطلاعات بدم.اگه حتی خودشون اومدن یا شما رفتید مرکز فتا باز هم نمی تونند از شما اطلاعات بگیرند!
اطلاعات جز حریم خصوصی افراد هست و فقط و فقط باید با حکم قضایی باشه! پلیس فتا تا حکمی در خصوص سایت های مذکور به شما نشان نداد هیچ گونه اطلاعاتی در اختیار کسی قرار ندهید!

از نظر قانونی هرگونه تهدید و کسب اطلاعات خارج از مسیر قانونی(حکم قضایی) جرم محسوب میشه! در تماس بعدیتون این نکته رو بهشون متذکر بشید!

ali0000
September 14th, 2014, 18:56
احظاریه حتما نباید مرتکب جرم بشید:|باید دعوتنامه بفرستند ؟:-ی
کدام شهرید ؟

تهران

hossein1210
September 14th, 2014, 18:56
سرویس وبلاگ بیان
هم این مشکل براش پیش اومد اصلا سایت رو ***** نکرد این نامه های رد وبدل شده از فتا و همینطور با یکی از سرهنگ رو گذاشت که ما تابع قانون هستیم و فقط با حکم اینکه این سایت باید ***** بشه اجرا میکنیم حتی نامه هایی که از فتا به صورت مکتوب اومده رو قبول نکرد آخرش هم ***** نکردن باید سفت و سخت وایساد

torbatniya
September 14th, 2014, 18:58
با سلام
معمولا پلیس فتا بی مورد تماس نخواهد گرفت واصولا شماره هایی که به نظر می آید عدد معمول نیست با صفر یا 8 ویا غیره آغاز میگردد. شماره پلیس فتا می باشد. بستگی به نوع فعالیت سایتها یا وقوع جرمها دایره تماس گیرنده متفاوت خواهد بود.
یا دایره مبارزه با جرائم ویا دایره اطلاعات پلیس فتا از این دوحال خارج نیست در صورتی که سایتی خلاف موازین وقوانین باشد فتا با میزبان تماس خواهد گرفت . ممکن هست از هر شهری هم باشد. که پس از تکمیل پرونده با حضور شاکیان یا بررسی مصادیق مجرمانه به پلیس فتا استان مربوطه ارجاع خواهد گردید مگر در مواردی که شاکی موجود باشد و دادیار یا دادستان در خواست پیگری(تعقیب صادر کرده باشد) ما همچین مواردی را داشته ایم وبهتر است با پلیس فتا همکاری کنید که ابته در برخی موارد هم دردستور دادستانی را برای شما ارسال می کنند. ولی در برخی موارد اول اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری وسپس در اختیار دادیار ویا دادستانی فرار خواهند داد تا دستور تعقیب صادر گردد. پیشنهاد من این است که جهت اطمینان در خواست ایمیل کنید ومطمئن باشید ایمیل سازمانی فتا را در اختیار شما قرار خواهند داد تا موارد خواسته شده را ارسال کنید.| گاهی عدم همکاری به منزله شرکت در فعالیتهای مجرمانه تلقی خواهد گردید.

hossein1210
September 14th, 2014, 19:01
اینم لینکش (http://bayan.blog.ir/1393/02/17)
تا حکم دادگاه ندارن هیچ کاری نباید باهاشون بکنی حتی همکاری چون شما تابع قانون هستی و باید از راه قانونی و با حکم دادگاه اقدام بشه
۳. مطابق مواد ۲۱ الی ۲۳ قانون جرایم رایانه ای، شرکت ها تنها مکلف به پاسخگویی به ۲ مرجع هستند: کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه و مقام قضایی رسیدگی کننده به پرونده.

جای تاسف است که پرسنل شما با تعجب از ما می پرسیدند که"ما هرچه بررسی کردیم نفهمیدیم شما به کجا وصلید و پشتتان به کجا گرم است که جرات می کنید با پلیس کل کل کنید!" و پاسخ شنیده اند که "به برکت جمهوری اسلامی و خونهای پاک شهیدان، قانون، پشتوانه تک تک شهروندان است، البته اگر به حقوق خود آشنا باشند".

torbatniya
September 14th, 2014, 19:03
سلام
من تجربه های متفاوت از همکاری داشته ایم . جواب خود را بخوانید ودرصورت نیاز به راهنمائی بیشتر هم می توانید با ما تماس بگیرید

- - - Updated - - -

اینم لینکش (http://bayan.blog.ir/1393/02/17)
تا حکم دادگاه ندارن هیچ کاری نباید باهاشون بکنی حتی همکاری چون شما تابع قانون هستی و باید از راه قانونی و با حکم دادگاه اقدام بشه

با سلام عزیز همیشه همه موارد اونطور نیست که شما تجربه کردید.

hossein1210
September 14th, 2014, 19:08
سلام
من تجربه های متفاوت از همکاری داشته ایم . جواب خود را بخوانید ودرصورت نیاز به راهنمائی بیشتر هم می توانید با ما تماس بگیرید

- - - Updated - - -

با سلام عزیز همیشه همه موارد اونطور نیست که شما تجربه کردید.
اره حرف شما درسته ولی سایتی که بی دلیل و نقص نکرد قانون اطلاعت بخوان نباید به راحتی اطلاعت رو داد
اون سایت هایی که علیه ج.ا.ا هست فرق میکنه

ali0000
September 14th, 2014, 19:08
دوست عزیز,
پلیس فتا مثل پلیس های دیگه هست! نقش اجرایی داره نه قضایی!
من خودم دو سه بار رفتم پلیس فتای استانمون, بسیار انسانهای خوب و فهمیده ای بودند, خودشون هم به من اطلاع دادند که فقط با حکم قضایی باید اطلاعات بدم! و اگه از پلیس فتای استانهای دیگه تماس گرفتند فقط و فقط با حکم قضایی اطلاعات بدم.اگه حتی خودشون اومدن یا شما رفتید مرکز فتا باز هم نمی تونند از شما اطلاعات بگیرند!
اطلاعات جز حریم خصوصی افراد هست و فقط و فقط باید با حکم قضایی باشه! پلیس فتا تا حکمی در خصوص سایت های مذکور به شما نشان نداد هیچ گونه اطلاعاتی در اختیار کسی قرار ندهید!

از نظر قانونی هرگونه تهدید و کسب اطلاعات خارج از مسیر قانونی(حکم قضایی) جرم محسوب میشه! در تماس بعدیتون این نکته رو بهشون متذکر بشید!
تشکر که مقداری باعث آرامش شدید مسئله اینه خدایی نکرده فعالیت سیاسی یا علیه دولت نبوده با سایر اساتید هم به صورت کاملتر در پیام خصوصی صحبت داشتم نمیشه که با هر تلفن پلیس و تهدید زندگی نامه افراد رو تحویل داد بعدشم اطلاعات ورود به هاست رو میخوان چیکار ؟؟؟ حالا لاگ و ای پی یا مشخصات ثبت نام یه چیزی اما درخواست ها عجیبه ، الان اگه تماس گرفتن سماجت کنم تا حکم قضایی مشخصا برای هر سایت رویت نشه امکان نداره اطلاعاتی بدم مشکلی پیش نمیاد ؟

torbatniya
September 14th, 2014, 19:16
تشکر که مقداری باعث آرامش شدید مسئله اینه خدایی نکرده فعالیت سیاسی یا علیه دولت نبوده با سایر اساتید هم به صورت کاملتر در پیام خصوصی صحبت داشتم نمیشه که با هر تلفن پلیس و تهدید زندگی نامه افراد رو تحویل داد بعدشم اطلاعات ورود به هاست رو میخوان چیکار ؟؟؟ حالا لاگ و ای پی یا مشخصات ثبت نام یه چیزی اما درخواست ها عجیبه ، الان اگه تماس گرفتن سماجت کنم تا حکم قضایی مشخصا برای هر سایت رویت نشه امکان نداره اطلاعاتی بدم مشکلی پیش نمیاد ؟
دوست عزیز در چنین مواردی ممکن است از شما آی پی ولاگ های یک مشتری خاص رو بخواهند.(شما خود هاست ها رو بررسی کنید- گاهی در کار هاستینگ برخی موارد دور از چشم من وشما هست برخی aad domin - subdomin و...
در صورتی که به شما یک ایمیل دادند که دامنه اصلی شناخته شده police.ir و... بود شما در خواستی رسمی کنید که دستور دادستانی (دادیاری ویا در سربرگ فتا مکتوب )از شما در خواست اطلاعات کنند سعی کنید از مشاجره تلفنی ویا نشان مخالفت و.. خودداری کنید. ومطمئن باشید هیچ گاه از شما بدون هیچ دلیلی در خواست اطلاعات نمی کنند) حفظ حریم شخصی مشتریان اکری بدیهی است اما برخی مشتریان خواسته یا ناخواسته گام در راهی می نهند که حتی برای ما تهدید محسوب می شود. یا حق موفق وسربلند باشید.

tikweb.ir
September 14th, 2014, 19:22
شما بگید حکم قضایی میخواید
اگر واقعی باشه و دستور قضایی داشته باشن براتون فکس میکنن بعد از اینکه فکس کردن و مطمئن شدید دیگه باید اطلاعات رو بدید ، اگر ندید باهاتون برخورد میکنن...(به اینم دقت کنید که از چه شماره ای فکس میکنن)

اگر هم گفتن نه و بازی در اوردن اصلا دیگه جوابشون رو ندید چون الکیه و از چیزی هم نترسید...

sharbazi
September 14th, 2014, 19:24
نميخوام تو دلتون رو خالی كنم
اما همچين موردی واسه دوستان بوده همكاری نكردن چند ماه بعد همه تقصيرات مشتيريا در دادسرا به اسم مسئول هاستينگ ثبت شده و ....
در ضمن شماره تلفن، ايميل يا اس ام اس نيست كه كار آدم مریض باشه و راحت جعليش رو بشه فرستاد
بهترين كار اينه حضوری برين فتا شهرتون بگين همچين موردی بوده جريان چيه.

مینا-صیفی
September 14th, 2014, 19:26
سلام
چند ماهی میشه به تعدادی دوست و آشنا هاست دادیم ( توجه نمایید دوست و آشنا ) امروز با یه شماره 000 با خط من تماس گرفتن که از اداره پلیس فتا هستیم و این دامنه ها بروی سرور شما هاست دارن اطلاعاتی در مورد مالکین سایت میخوایم لاگ ورود و خروج و اطلاعات کنترل پنل سایتها و شماره تماس و آدرس محل سکونت از این سایتها ، دقیقا به همین لحن طلبکارانه که گفتم از کجا مطمئن شم حرفاتون صحت داره قطع کرد با یه شماره 02100000000 تماس گرفت خلاصه زیر بار نرفتم آخرم گفت به نفعتونه با ما همکاری کنید ( تهدید ) اولاً سوالم اینه من اصلا این خط رو که شمارش رو سایته خاموش کنم کلاً جواب ندمو نخوام اطلاعات بدم نهایت چیکار میتونن انجام بدن ؟ دوماً از کجا مطمئن شم طرف 100% حرفاش درسته و ماموره چون نه آدرسی داد که برم حضوری ببینم چه خبره نه شماره ایی برای تماس حتی نگفت چطوری اطلاعات رو میخوان از من بگیرن خلاصه شدید مشکوکم کار یه آدم مریض باشه که حالا با یه ترفندی شمارش نیفتاده ، سایتایی هم گفت 2 تاش مال خودمه و 6 تاش دوست و آشنا که با توجه به قوانین داخل کشوری همچین مجاز نیستن
خلاصه پیشنهادتون چیه ؟ به نظرتون خاموش نکنم تا دوباره تماس بگیرن ؟ اصلاً دوباره تماس میگیرن ؟ کلاً سرور رو لغو کنم به سرور جدید بگیرم سایتارو بیارم رو اون ؟ کلا جمشون کنم ؟

فتا چند روز به همکار من تماس گرفت و ایمیل داد با شماره ی نامعلوم گفت ای پی سرورها و ادرس سایت و چند تا فاکتوری که خرید کردند را بدید همین را ازش خواسستند و اونم داد مشکلی پیش نیومد . اما احتمالا اونی که به شما زنگ زده فتا هست اما چیزای امنیتی و محرمانه کاربران را خواستند ندید بگید نمیتونم مگر اینکه نامه قضایی بفرستید برام یا حضوری اضحر نامه بفرستید من قانونی به شما میدم اما در تلفن نمیتونم همچین کاری کنم نه من بلکه هیچ کسه دیگه . شما اگر جای من باشید حساب بانکی یا اطلاعات سرور یا هاست و غیره کاربری را در تلفن میدید ؟؟؟؟ 100% نمیدید .

HPxf
September 14th, 2014, 19:28
تمام شماره های پلیس 021-2180000 شروع می شود با هر کدی باشد
218 اول شماره نباشد نباید اعتماد کرد :|

ali0000
September 14th, 2014, 19:38
تمام شماره های پلیس 021-2180000 شروع می شود با هر کدی باشد
218 اول شماره نباشد نباید اعتماد کرد :|

چطوری میشه رد این شماره گرفته بشه دفتر مخابراتی مراجعه کنم کمک میکنن ؟ مرجعی هست بدون اینکه مشخص بشه فقط مبدا تماس این شماره رو اعلام کنه ؟ به نظرتون کلا سرور رو جدید بگیرم کل سایتارو انتقال بدم با مشخصات جدید بهتر نیست ؟ بعدشم اگه مشکلی هست چرا طبق روال گذشته ***** نمیکنن چرا تماس ؟؟ الان یکی از این سایتا 17 دامین رجیستر کرده خوب اینم ***** کنن

iranwhsrver
September 14th, 2014, 20:00
ما ک تو استان گیلان هستیم دقیقا از استان گیلان بهمون زنگ زدن که باید کل مشخصات سرویست به همراه مدارکت رو بیاری فتا یه سروان بودش که آدم خوبی بودش و لحن آرومی داشتش...رفتیم اونجا کارامون رو کردیم آی پی ها و..همه چیزو دادیم آخرش هم تشکر کردن و گفتن اگ کسی دنبال فی-بکشن هستش و یا میخواد سایت های غیراخلاقی روی سرور شما راه بندازه حتما به ما گذارش بدید و همکاری ازین چیزا.
خلاصه اگ واقعا پلیس فتا باشه با یک شماره دقیق و آروم و با اخطاریه و.. همراه هستش نه اینکه بتازه و...این شماره هم نامعتبره..چنین شماره ای فک نکنم بدن به کسی یا شایدم واقعا باشند..باید خودتوون یه بار برید پلیس فتا سوال کنید ازشون

HPxf
September 14th, 2014, 20:00
خوب ریپورت کنین ***** شود :-ی
راهی ندارد

javadezati
September 14th, 2014, 20:03
سلام
فتا 4شنبه هفته قبل با ما تماس گرفتند برای اولین بار
که رنج آی پی و کپی مدارک شخصی می خواییم
شنبه که دیروز باشه رفتیم خ شریعتی خ معلم خ سروش پلیس فتا
و در دفتر فتا بودیم ...خلاصه از ما فقط رنج آی پی سرور هاستینگ رو خواستند و مدارک شخصی و فکس
حتی از ما رنج آی پی هیچ سرور رو نخواستند
رفتارشون بسیار مناسب و با ادبانه بود و من توقع نداشتم اینقدر خوب رفتار بشه
خودم با تیپ اسپرت کاملا آبی رفته بودم اونجا اما همه اونها من رو حاج آقا صدا می کردند

همین و تمام
با تشکر

chatsaz
September 14th, 2014, 20:05
نگران نشید

فتا زنگ میزنه خیلی محترمانه صحبت میکنه و ادرس میدن میگن تشریف بیارید

شما کاری نداشته باشید فکر تون هم مشغول نکنید عمرا اگه دوباره زنگ بزنه

سال پیش به ما زنگ زدن گفتن بیایید ما هم هنوز نرفتیم دیگه زنگی نزدند

ali0000
September 14th, 2014, 20:22
نگران نشید

فتا زنگ میزنه خیلی محترمانه صحبت میکنه و ادرس میدن میگن تشریف بیارید

شما کاری نداشته باشید فکر تون هم مشغول نکنید عمرا اگه دوباره زنگ بزنه

سال پیش به ما زنگ زدن گفتن بیایید ما هم هنوز نرفتیم دیگه زنگی نزدند

درود بر شما
منم همینو میگم هر چیزی یه روالی داره اینکه هر ارگانی یه تلفن برداره زنگ بزنه نمیشه بعدشم ما نه شرکتیم نه شخص حقوقی همکاری نکنیم میخوان چیکار کنن ؟ بعدشم الان یکی از دوستان میگه اول شماره 8 باید باشه که الانم گوشیو چک کردم 02100000000 و 000 ذخیره شده یه زمان ما کارت تلفن میگرفتیم ازون قدیمیا کارتهای شرکتی بود زنگ میزدیم به شهرای دیگه سر به سر دوستا میزاشتیم شمارشم همچین چیزی میفتاد 90930654955 خلاصه چه فتا باشه چه نباشه من خطو خاموش کردم دیگه روشنش نمیکنم فوقش خط جدید میگیرم از همه دوستان عزیز هم تشکر میکنم بایت راهنمایی و اطلاعاتی که ارائه کردین با چندتا از دوستان گرامی هم صحبت کردم از این موارد داشتن و در بد بینانه ترین حالت هم ظاهرا موضوع خیلی مهمی نیست .

modiranhosting
September 14th, 2014, 20:31
درود بر شما
منم همینو میگم هر چیزی یه روالی داره اینکه هر ارگانی یه تلفن برداره زنگ بزنه نمیشه بعدشم ما نه شرکتیم نه شخص حقوقی همکاری نکنیم میخوان چیکار کنن ؟ بعدشم الان یکی از دوستان میگه اول شماره 8 باید باشه که الانم گوشیو چک کردم 02100000000 و 000 ذخیره شده یه زمان ما کارت تلفن میگرفتیم ازون قدیمیا کارتهای شرکتی بود زنگ میزدیم به شهرای دیگه سر به سر دوستا میزاشتیم شمارشم همچین چیزی میفتاد 90930654955 خلاصه چه فتا باشه چه نباشه من خطو خاموش کردم دیگه روشنش نمیکنم فوقش خط جدید میگیرم از همه دوستان عزیز هم تشکر میکنم بایت راهنمایی و اطلاعاتی که ارائه کردین با چندتا از دوستان گرامی هم صحبت کردم از این موارد داشتن و در بد بینانه ترین حالت هم ظاهرا موضوع خیلی مهمی نیست .

سلام و احترام

1- خط تون روشن باشه مجدد باهاتون تماس میگیرند و بفرمائید درخواست رو ایمیل یا فکس کنند در صورت نیاز ماده قانونی رو بیان بفرمائید.
2- شما خلاف قانون کاری نمیکنید که ناراحت باشید و پا پس بکشید پس محکم باشید.

موفق باشید

downloaddl
September 14th, 2014, 20:31
دو حالت داره
یا پلیس فتا زنگ میزنه میگه امروز بیاین اداره پلیس فتا فلان خیابون ( تو شریعتی بود فکر کنم ماله تهران )
بعد اطلاعات سرور و مدارک شمارو میگیرن
یا این که ایمیل میدن که آقا x اطلاعات این سایت رو برای ما ارسال کنید

اشکان
September 14th, 2014, 20:39
عاقا شما اگه مشکلی نداری برو پلیس فتا حضوری ازشون بپرس اگر هم همچین موردی نبود می تونی از اون فرد که باهاتون تماس گرفته شکایت کنی ( مزاحمت و تهدید )
کم نیست ادم هایی که به همین بهونه ها بیان و تمام اطلاعات و زحمات یه فرد رو از بین ببرند

p30speed
September 14th, 2014, 21:26
دوست عزیز شماره پلیس 81800000 می افته که شماره دفتر فرماندهی کل ناجا و پلیس.
هر چیزی هم قانون داره. باید کتبا اعلام کنند یا به قول دوستان دعوتتون کنن برید اونجا.

Mahdijafarzadeh
September 14th, 2014, 22:09
دوست عزیز این کار اصلا هیچ نگرانی نداردشما میتوانید با مراجعه به پلیس فتای شهرتان بگید که با این شماره کسی تماس میگرد آن ها هم به شما میگویند که پلیس هست یا یک فرد کلاه بردار :d

mehdi.gh
September 14th, 2014, 22:53
ما نماینده پشتیبان آسیاتک در استان اردبیل هستیم یک بار یکی از یوزر های ما تخلف کرده بودند
مامور فتا خودش نامه کتبی آورد دفتر و بهمون اعلام کرد ظرف 48 ساعت اطلاعات درخواستی رو برای ما ارسال کنید

در زمینه هاستینگ هم باهامون تماس گرفتند و خیلی محترمانه ازمون درخواست کردند که بریم فتا

اینکه اینگونه باهاتون حرف بزنند یکم شک برانگیز هستش

شما خودتون هم میتونید به پلیس فتا تماس بگیرید و مورد رو در میان بگذارید که البته به خاطر موضوع سایت هاتون ریسک پذره :d

mo_mohit1
September 15th, 2014, 12:09
ببینید دوستان فتا میخاد رنج ای پی هر شرکت هاستینگ رو داشته باشه/
چون سایت های قند ش.کن از دی ان اس اختصاصی و این چیزا استفاده میکنن رد گیری ای پی که برای کدوم شرکته براشون سخت میشه(البته متخصص ندارن وگرنه راحته)

به همین دلیل رنج سرور و ای پی هاست ها رو داره طبقه بندی میکنه تا بدونه فرد متخلف از چه شرکتی هاست و سرور خریداری کرده است.

hharddy
September 15th, 2014, 12:41
پلیس هیچ وقت تهدید نمیکنه نگران نباش چیزی نیست فقط ادم اعصابش به هم میریزه :دی

ali0000
September 15th, 2014, 13:05
امروز حدود ساعت 11.30 خانومی با شماره 02121874** تماس گرفت و گفت از پلیس فتاس و ادرس داد که برم ادرسم گفت نوشتم خیابان شریعتی خیابان سروش اداره کل فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران گفت برم اتاق 7 با کارت ملی و یا شناسنامه دوستان نظری ندارین ؟ اتاق 7 دیگه چیه پرسیدم موضوع چیه گفت تشریف بیارید مورد خاصی نیست دوستان اگه شماره کامل رو میخوان پیام خصوصی میتونم بدم کامل ننوشتم همینم برامون دردسر نشه

talait
September 15th, 2014, 13:08
دوست عزیز یک بار هم برام این اتفاق پیش امد و من همکاری کردم و بدون مشکل
اعضا فتا هم خیلی فهمیده هستن نمی دونم چرا با شما با لحن بد حرف زدن
ولی من مث شما سایت غیر قانونی نداشتم

HPxf
September 15th, 2014, 13:18
هر اتاقی شماره دارد نگفته بیا فلان دایره گفته بیا اتاق شماره 7 :-ی

- - - Updated - - -

اگر با لحن بدی صحبت کردند باید با 197 تماس بگیرید بگید اینگونه برخورد داشتند با اون فرد برخورد می شود

Ramin
September 15th, 2014, 14:08
در صورتی که اطلاعات خصوصی را بدون حکم مقام قضایی ارائه دهید خودتان مرتکب جرم شده اید !
در صورتی که مراجعه فرمودید درخواست دهید حکم قضایی برای درخواست خود ارائه دهند. در غیر این صورت شما ملزم به ارائه اطلاعات نمی باشید

این قانون است و برای پلیس و غیر پلیس قانون یکسان اجرا می شود