PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سراب رایتل

یاشار زوم
September 13th, 2014, 21:56
سلام

چند روز پیش سایت سراب رایتل اتفاقی دیدم بعد مطالب رو خوندم نظر شما در مورد این تفکر ها چی هست؟

ایا اطلاعات غلط به مراجع تقلید دارن میدن ؟ یا...

خلاصه نظر شما در مورد این گونه سایت ها و تفکر ها چی هست؟

چرا اینترنت گرون بی کیفیت پهنای باند محدود به دست مردم ایران میرسه؟

و چرا های زیاد که نمیشه گفت...

سراب رایتل - پایگاه علمی بررسی رایتل و آسیب های آن (http://saraberightel.com)

samansystems
September 13th, 2014, 22:06
سايت زير زمينی هست.
تو ساماندهی هم ثبت نشده.
و بايد فيلتر بشه.

22674

یاشار زوم
September 13th, 2014, 22:14
فعلا که ***** نشده...

besthosti.com
September 13th, 2014, 22:22
فکر کنم از سمت محافظه کارها پشتیبانی میشه این سایت.

mahdibt52
September 13th, 2014, 22:41
عقل که تو چیز باشه همین میشه دیگه
البته این که پشت صحنه اتفاقاتی میوفته واضحه

sht-design
September 13th, 2014, 22:46
سايتش شخصي هست و ربطي به هيچ كس ندارد
هيچ معلوم نيست كه اطلاعات اين سايت 100%‌صحت داشته باشد
اما چند وقت پيش دستوري براي كاركنان نيروي انتظامي آمده بود كه هيچكدام حق ندارند از سيم كارت رايتل استفاده كنند
متاسفانه به خاطر جو بد و بي جنبه بازي بعضي عزيزان خيلي خيلي در زمينه رايتل و مخصوصا تماس تصويري محتاط هستند به خاطر همين است كه در ابتدا با اين طرح سيم كارت نسل سوم مخالفت ميشد
بيشتر و بيشتر به خاطر تماس تصويري هست كه اين صحبت ها پيش آمده

یاشار زوم
September 13th, 2014, 22:52
چرا باید مراجع تقلید به رایتل باید گیر بدن و ایرانسل و همراه اول راست راست میگردن؟؟

- - - Updated - - -

سايتش شخصي هست و ربطي به هيچ كس ندارد
هيچ معلوم نيست كه اطلاعات اين سايت 100%‌صحت داشته باشد
اما چند وقت پيش دستوري براي كاركنان نيروي انتظامي آمده بود كه هيچكدام حق ندارند از سيم كارت رايتل استفاده كنند
متاسفانه به خاطر جو بد و بي جنبه بازي بعضي عزيزان خيلي خيلي در زمينه رايتل و مخصوصا تماس تصويري محتاط هستند به خاطر همين است كه در ابتدا با اين طرح سيم كارت نسل سوم مخالفت ميشد
بيشتر و بيشتر به خاطر تماس تصويري هست كه اين صحبت ها پيش آمده

با اسکایپ و غیره هم میشه تصویری تماس گرفت

- - - Updated - - -

http://www.bultannews.com/fa/news/124429/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9-%D8%B9%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D9%82%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%84%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D 9%88%DB%8C%D8%B1

sht-design
September 13th, 2014, 22:55
نگاه كنيد مراجع به سيم كارتي كه تماس تصويري رو برقرار ميكنه ايراد ميگيرن

ايرانسل و همراه اول مگه مكالمه تصويري دارند ؟

همينجور كه بهتون عرض كردم نيروي انتظامي هم اين سيم كارت رو ممنوع كرده براي كارمندانش و اين اطلاعيه رو خودم به شخصه در سال گذشته كه سرباز بودم در بين نامه هاشون مشاهده كردم!
درسته كه با اسكايپ و غيره ميشه تماس گرفت اما هيچكدام ايراني نيستند و زير نظر جمهوري اسلامي ايران كار نميكنند! بعد از اون اونها نرم افزار هستند ربطي به سيم كارت نداره

مراجع صحبت هايي درباره چت تصويري دادند قبلا كه البته من دقيق در جريانش نيستم اما دستشون به خارجي ها نميرسه ولي رايتل كه دم دستشونه!

یاشار زوم
September 13th, 2014, 23:04
نگاه كنيد مراجع به سيم كارتي كه تماس تصويري رو برقرار ميكنه ايراد ميگيرن

ايرانسل و همراه اول مگه مكالمه تصويري دارند ؟

همينجور كه بهتون عرض كردم نيروي انتظامي هم اين سيم كارت رو ممنوع كرده براي كارمندانش و اين اطلاعيه رو خودم به شخصه در سال گذشته كه سرباز بودم در بين نامه هاشون مشاهده كردم!
درسته كه با اسكايپ و غيره ميشه تماس گرفت اما هيچكدام ايراني نيستند و زير نظر جمهوري اسلامي ايران كار نميكنند! بعد از اون اونها نرم افزار هستند ربطي به سيم كارت نداره

مراجع صحبت هايي درباره چت تصويري دادند قبلا كه البته من دقيق در جريانش نيستم اما دستشون به خارجي ها نميرسه ولي رايتل كه دم دستشونه!

چند تا چیز میخواستم بنویسم پشیمون شدم بهتره ادامه ندیم...

TN Projects
September 13th, 2014, 23:17
اینکه بیان اینجوری بر علیش فتوا بدن ! و جو سازی کنند مطمئن باشید 100% اشتباه هست و ضررات جبران ناپذیری رو ممکنه بگذاره اما خب بگذریم از ضررات.
این مورد رو بگم که محدود کردن صرفا رفتار حیوانی با مردم هست چرا که انسان بر طبق خاصیتش آزاد هست و کسی نمیتونه محدودش کنه مگر اینکه خودش اجازه بده.!
هیچ دلیلی هم نداره اینها برای ما تعینن تکلیف کنند دولت و قانون گذاری برای مردم هست و نه برعکس! که ما برای اونها زندگی کنیم!!!.
امیدوارم مسئولین مسئول این موارد رو بتونند پیگیری کنند وگرنه فاجعه در راه است.
موفق باشید

mahdibt52
September 13th, 2014, 23:25
اینکه بیان اینجوری بر علیش فتوا بدن ! و جو سازی کنند مطمئن باشید 100% اشتباه هست و ضررات جبران ناپذیری رو ممکنه بگذاره اما خب بگذریم از ضررات.
این مورد رو بگم که محدود کردن صرفا رفتار حیوانی با مردم هست چرا که انسان بر طبق خاصیتش آزاد هست و کسی نمیتونه محدودش کنه مگر اینکه خودش اجازه بده.!
هیچ دلیلی هم نداره اینها برای ما تعینن تکلیف کنند دولت و قانون گذاری برای مردم هست و نه برعکس! که ما برای اونها زندگی کنیم.
امیدوارم مسئولین مسئول این موارد رو بتونند پیگیری کنند وگرنه فاجعه در راه است.
موفق باشید

داداش تو ایران ززندگی میکنیما نه اروپا
اینا به خواسته مردم هیچ ارزشی قائل نیستن
ببخشید که خیلی رک میگم اما تمامی افکار این جور ادما درباره ارتباط محدود میشه به رخت خواب چیز دیگه ای وجود نداره وقتی که ذهن فقط در یه چیز محدود باشه همینه دیگه
و این تفکر ومحدودیت در جامعه باعث شده استفاده از چیزای غیرمجاز برای جونا تابو شکنی به حساب بیاد که بعد از به اصطلاح تابو شکنی جرات انجام هرکاری رو به خوشون میدن دروغ تهمت هرچیزی
البته این برداشت منه شایدم اشتباه باشه

98M!zban
September 14th, 2014, 00:36
دوست عزیز دلیل حرام اعلام کردن تماس تصویری دو مورد هست

یک تصویر زنده خارجی کلا از نظر مراجع حرام هست ( البته دلیل علمی نداره بلکه دلیلش این هست که بتونند روی دیرپخش 30 ثانیه ای صدا سیما در مسابقات ورزشی زنده که امکان داره تماشگران یا صحنه ای خلاف قوانین رو نشون بده سرپوش بزارند )

و مورد بعدی در تماس تصویری رایتل نظر مراجع این هست که باعث فساد بین زن و مرد میشه

خلاصه که هرچقدر هم روی این موضوع تاکید کنند بالاخره وارد ایران میشه دلیلش هم این هست که کشور نیاز به تکنولوژِی و به روز بودن داره

هر چقد هم که طلبه جماعت بخوان جلوی این مورد رو بگیرند مثل خیلی از چیزهای دیگه وارد میشه

نمونه بارزش اونهایی که در شهرهای بزرگ هستند حتما پوش امسال خانم ها رو دیدین دیگه ؟ مانتو کلا ندارند انگار با بلوز شلوار میان بیرون که این حق طبعی هر فرد برای انتخاب نوع پوشش خودش هست

طلبه ها چند سال جلوش رو گرفتن اما الان دیگه طبیعی شده

موفق باشید