PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه بازدید برای سایت شما

ppscoir
September 13th, 2014, 16:38
سلام
دوستانی که تمایل دارند بازدید برای سایت خریداری کنند با ما در ارتباط باشند

برای اولین بار در در سراسر وب ابزار تخصصی افزایش بازدید شمارنده برای مدیران سایت ها

آی پی های کاملا ایرانی

به سایت میترا رنک مراجعه کنید

songkadehnew
September 13th, 2014, 16:40
شما سایت تم . آی آر هستید ؟

mahdiazarnia
September 13th, 2014, 16:50
با سلام
ارسال کننده های بازدید رو هم اعلام کنید ( خصوصی لطفاً )
همچنین امکان پرداخت آخر ماه وجود دارد ، بعد از ارسال بازدید

songkadehnew
September 13th, 2014, 16:51
تو سایتتون زدید 30 ت بعد اینجا میگید 60 ت ؟؟؟

kool
September 13th, 2014, 17:56
نوع اول که مخصوص افزایش آمار وبگذر:

پک اول - افراد آنلاین 5 الی 50 نفر - روزانه بین 3000تا4000 بازدید به مدت یکماه
پک دوم - افراد آنلاین 50 الی 100 نفر - روزانه 7000تا8000 بازدید به مدت یکماه
پک سوم - افراد آنلاین 100 الی 1000 نفر - روزانه 90000 تا 100000 بازدید به مدت یکماه

قیمت هر پک برای یکماه 60هزار تومان
فرقی ندارد کدوم،قیمت برای هر پک انتخابی شما 60000 تومان می باشد

سلام
ببخشید ولی بین این سه مورد چه تفاوت خاصی هست که قیمت همه یکسان ولی بازدید ها متفاوت و بیشتر است؟
مثل این میمونه که مثلا سه تا ماشین مختلف (مثلا: پیکان - پراید - پژو) ببری برای فروش و همه رو به یه قیمت بدی؟ به نظرم بهتره فقط پک سه رو به صورت آفر قرار بدید. شاید هم من بد متوجه شدم؟

ppscoir
September 13th, 2014, 18:40
برای ما فرقی نمیکنه این سه پک،چون افر کلی هست
همه ای پی ها ایرانی می باشد

OPENFIRE
September 13th, 2014, 18:54
برای ما فرقی نمیکنه این سه پک،چون افر کلی هست
همه ای پی ها ایرانی می باشد
لطفا نمونه وبسایت هایی که از این سیستم استفاده میکنند رو بدید

kool
September 13th, 2014, 19:19
لطفا نمونه وبسایت هایی که از این سیستم استفاده میکنند رو بدید

جسارتا - استارتر چند نمونه در پست اول قرار داده

ppscoir
September 14th, 2014, 02:20
بله
نمونه ها در پست اول اضافه شده

kool
September 15th, 2014, 00:13
سلام
دوستانی که تمایل دارند بازدید برای سایت خریداری کنند با ما در ارتباط باشند

برای اولین بار در در سراسر وب ابزار تخصصی افزایش بازدید شمارنده برای مدیران سایت ها

آی پی های کاملا ایرانی

نوع اول که مخصوص افزایش آمار وبگذر:
قابل توجه که بازدید ها با این قیمت به مدت یکماه ارسال می گردد

پک اول - افراد آنلاین 5 الی 50 نفر - روزانه بین 3000تا4000 بازدید به مدت یکماه
پک دوم - افراد آنلاین 50 الی 100 نفر - روزانه 7000تا8000 بازدید به مدت یکماه
پک سوم - افراد آنلاین 100 الی 1000 نفر - روزانه 90000 تا 100000 بازدید به مدت یکماه

قیمت هر پک برای یکماه 60هزار تومان
فرقی ندارد کدوم،قیمت برای هر پک انتخابی شما 60000 تومان می باشد

نوع دوم مخصوص افزایش رتبه الکسا

ماهانه 170هزار تومان

- - - Updated - - -

دوستان
نمونه سایت ها که از خدمات استفاده میکنن

فروشگاه اینترنتی تبلت و موبایلmobilezoon.com
فروشگاه لوازم خانگیgharbco.ir
فروشگاه تجهیزات دندانپزشکیfarabimarket.com
درج آگهیagahii.org
چای سبزsinlesstea.com
درج آگهی خوزستانkhz-niaz.ir
خلیج موزیکkhalijmusic.info
میهن ادز mihan-ads.ir
فروش کنسول پلی استیشن ps3game.ir
فروشگاه محصولات گرافیکیgfxpro.ir
فروشگاه محصولات گرافیکی 2shutterstockshop.ir
محصولات دارویی اهوراahuradarou.com
پروازهای چارتری parvaz.isatis24.ir
محصولات آتلیه صحراsahrapack.ir
سامانه پیام کوتاهpayamakfarda.ir

قابل توجه مدیران و کاربران انجمن

چند دقیقه پیش فردی با شماره همراه 912.263.0465 به سامانه پیامکی ما پیغام داد که این انجمن برای کیست (یعنی webhostingtalk) ... البته این مهم نیست ... چون در ادامه منظورشان از این سوال رو متوجه شدم ...

فکر کنم چون ثبت نام بسته هست خودشون نتونستن بیان و پیغام بدن ... برای همین شماره ما رو دیدن و از این طریق تماس گرفتن ... فکر کرده بودن از مدیران اینجا هستیم به همین دلیل !

ظاهرا استارتر این تاپیک اطلاعات و سرویس های سایت ایشون رو اینجا درج کردن. فرد تماس گیرنده ادعا میکنه که مدیر (theme.ir) هست ... که از روی شماره همراه که توی اون صفحه درج شده احتمال زیاد صحیح میگن و همینطور قابل مشاهده هست که لیست نمونه کارهای اینجا با آن سایت نیز برابر هستن!

حال قضاوت با خود کاربران و مدیران است ... چون ممکنه عکس این قضیه هم بوده باشه که بررسی و تصمیم رو به عهده مدیران انجمن میزارم.
( چون به نظر مورد اضطراری اومد و از این نظر که کاربر songkadehnew از استارتر سوال کرده که سایت (تم . آی آر) برای ایشون هست یا خیر؟ اما ایشون پاسخی ندادن ... به همین دلیل اینجا اطلاع رسانی کردم جهت کمک. )

با تشکر

ppscoir
September 15th, 2014, 00:23
دوستان
قرار نیست هر خدماتی فقط یک سایت تو ایران بده
متاسفم واقعا برای همه ی این دوستان

- - - Updated - - -

در ضمن من اگر جواب اون سوال سونگ کده ندادم چون نفهمیدم چی میگه
ولی باز هم ممنون بابت پست مفیدتون
امیدوام موفق باشید

kool
September 15th, 2014, 00:31

چند دقیقه پیش فردی با شماره همراه 912.263.0465 به سامانه پیامکی ما پیغام داد که این انجمن برای کیست (یعنی webhostingtalk) ... البته این مهم نیست ... چون در ادامه منظورشان از این سوال رو متوجه شدم ...

فکر کنم چون ثبت نام بسته هست خودشون نتونستن بیان و پیغام بدن ... برای همین شماره ما رو دیدن و از این طریق تماس گرفتن ... فکر کرده بودن از مدیران اینجا هستیم به همین دلیل !

ظاهرا استارتر این تاپیک اطلاعات و سرویس های سایت ایشون رو اینجا درج کردن. فرد تماس گیرنده ادعا میکنه که مدیر (theme.ir) هست ... که از روی شماره همراه که توی اون صفحه درج شده احتمال زیاد صحیح میگن و همینطور قابل مشاهده هست که لیست نمونه کارهای اینجا با آن سایت نیز برابر هستن!

حال قضاوت با خود کاربران و مدیران است ... چون ممکنه عکس این قضیه هم بوده باشه که بررسی و تصمیم رو به عهده مدیران انجمن میزارم.
( چون به نظر مورد اضطراری اومد و از این نظر که کاربر songkadehnew از استارتر سوال کرده که سایت (تم . آی آر) برای ایشون هست یا خیر؟ اما ایشون پاسخی ندادن ... به همین دلیل اینجا اطلاع رسانی کردم جهت کمک. )

با تشکر

دوستان
قرار نیست هر خدماتی فقط یک سایت تو ایران بده
متاسفم واقعا برای همه ی این دوستان

- - - Updated - - -

در ضمن من اگر جواب اون سوال سونگ کده ندادم چون نفهمیدم چی میگه
ولی باز هم ممنون بابت پست مفیدتون
امیدوام موفق باشید

من چیز بدی ننوشتم به نظر خودم . متن بالا و دست نخورده موجود هست. (حتی نوشتم ممکنه عکس این مورد هم بوده باشه) ... اگه شما هم جای ایشون بودید و موارد به این صورت قابل مشاهده بود باز به همین شکل عمل میکردیم.

بالاخره بهتره مشکل ساده برطرف شه. و اگه مشکلی نباشه شما آزادید فروشتان را ادامه دهید. تصمیم این مورد با مدیران هست. من فقط نقش پیام رسان را داشتم که حدود نیم ساعت هم از کارم عقب افتادم.

ppscoir
September 15th, 2014, 00:35
من هم متشکرم که اطلاع رسانی کردید
پست اول اصلاح کردم که دوستان برن از سایت خودشون بهره ببرن
لدون افر هایی که داشتم
قیمت های سایت میترارنک مناسب هست

Ramin
September 15th, 2014, 14:12

با تشکر

در صورت وجود هر گونه مشکل بفرمائید مدارک و مستندات را حداکثر ظرف 24 ساعت به آدرس ایمیل موجود در امضا بنده ارسال فرمایند ! در غیر این صورت تمام پست های نامرتبط در تاپیک به دلیل عدم جلوگیری از انحراف از موضوع اصلی حذف خواهد شد

kool
September 15th, 2014, 14:29
در صورت وجود هر گونه مشکل بفرمائید مدارک و مستندات را حداکثر ظرف 24 ساعت به آدرس ایمیل موجود در امضا بنده ارسال فرمایند ! در غیر این صورت تمام پست های نامرتبط در تاپیک به دلیل عدم جلوگیری از انحراف از موضوع اصلی حذف خواهد شد

با تشکر ... بنده همینک از طریق پیامک، فرمایش شما را به فرد مدعی منتقل کردم و پاسخ مثبت دادن.