PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برسی وضعيت نمايندگان nic

parsibox
July 1st, 2010, 12:42
من سوال دارم.
این که شما میگید خودتون ۱۸۰۰ میخرید و ۱۸۰۰ هم میفروشید و کارمزد هم نمیگیرید.
پس این چه سودی داره؟
آیا واقعا خودتون هم ۱۸۰۰ میگیرید؟
خداوکیلی یه نفر این موضوع را برای ما شفاف کنه.

usefee
July 1st, 2010, 12:47
آقای داوری این حرف از شما دیگه بعید بود!
اولا اینکه خودتون دومین ثبت می کنید و میدونید که کف قیمت یونیت توی کل ایران 1800 هست که نیک به تاپ ریسلراش میده .
ثانیا خیلی ها هستند که برای انجام هر کاری دنبال نفع اقتصادی اون نمی گردند و به جنبه های دیگه توجه می کنند ;)

باز هم موردی هست خدمتتون توضیح بدم ؟

parsibox
July 1st, 2010, 12:50
چیش بعیده؟
اخه بازار را خراب میکنید.
اگه حتی ۱ ریال براتون سود داره بگید تا ما هم یک فکری بکنیم.

usefee
July 1st, 2010, 12:55
چیش بعیده؟

.... :-?

اخه بازار را خراب میکنید.

مطمئن باشید بازار هاستینگ و ثبت دامنه ازین خراب تر نمیشه . شما خیالتون ازین بابت راحت باشه!

اگه حتی ۱ ریال براتون سود داره بگید تا ما هم یک فکری بکنیم.

اگه شما میخواین این رو از زبون بنده بشنوین ، باشه منم میگم : 1 ریال سود داره!

1Mizban
July 1st, 2010, 12:56
تو پنل ir میشه مثل دات کام اورسلینگ کرد ؟؟
اگه بشه ، طرف به اندازه 2 براربر موجودیش فروش میکنه و می تونه با اون پولی که میگریه موقتا کار کنه و وسودی بیشتر به دست بیاره.

parsibox
July 1st, 2010, 13:01
دوست عزیز همیشه بدتری هم وجود داره.مطمئن باش.

usefee
July 1st, 2010, 13:05
دوست عزیز همیشه بدتری هم وجود داره.مطمئن باش.

دیگه بدتر از درخواست اسپانسریه سرور اختصاصی هم داریم !؟
در مورد دامنه هم فکر کنم توی همین انجمن ثبت دامنه 3500 تومانی هم دیدم آی آر ;)

فعلا این دو تا واسه کل بازار کافین!

amiri113
July 1st, 2010, 13:08
من نظرم اينه که اين موضوع رو تو يک تاپيک جداگانه مطرح کنيم!
فکر ميکنم اين تاپيک فروش خراب نشه بهتر باشه!

usefee
July 1st, 2010, 13:17
ممنونم جناب امیری
این مورد رو به ناب داوری بفرمایین که میتونستن سوالشون رو توی پیام خصوصی یا تاپیک جداگانه مطرح کنن :-"

در ضمن شکر خدا دوستان با ما آشنایی دارن و نیازی نیست از طریق اینجور تاپیک ها با بنده آشنا بشن . این تاپیک ها و موارد مشابه فقط جهت اطلاع رسانی بیشتره که ایشالا این هم کم کم حذف میشه تا دوستان براشون موردی پیش نیاد ;)

amiri113
July 1st, 2010, 13:22
هفته گذشته در حال اقدام برای نمايندگی nic بوديم!
جدول قيمت ها رو برسی کرديم و ديديم با کارکرد حدود 2 مليون تومان ميشه به قيمت زير 1800 تومان برای هر يونيت رسيد که قيمت عرف بازار هستش! (اشتباه در فهم)
مراحل کار با nic انجام شده بود و در حال تکميل ارتباط با epp بوديم و اتفاقا epp رو تا ثبت دامين هم جلو برديم! قرار شد epp رو برای دريافت پيام ها از nic و ثبت اون در سايت خودمون هم تکميل کنيم و در مرحله بعد عقد قرار داد با nic
هدف از انجام اين کارها آماده کردن سايتی بود که خدمات دريافت پول و شارژ پنل رو به صورت آنلاين انجام بده. ايده کلی چيزی شبيه به ريسلر کلاپ بود که کاربر هر چی بيشتر در سايت سرمايه گذاری کنه و به تبع اون يونيت بخره سطحش افزايش پيدا کنه و به تبع اون قيمت يونيت براش پايين تر بياد. (ازونجایی که قبلش با يکی دو نماينده راجب همکاری در مورد اين پروژه سوال کرده بوديم قرار بر اين شد که خودمون مستقيم اقدام کنيم.)
در همين زمان گفتيم بزار سطح ها رو هم کم کم مشخص کنيم، نگاه به جدول nic انداختيم و مواردی باعث شک کردنمون شد. با مسئول نمايندگان تماس گرفتيم و ديديم چه اشتباهی در فهم موضوع داشتيم.
متوجه شديم تازه بعد از چيزی حدود 6 مليون کارکرد ظرف يکسال قيمت ها به 1800 ميرسه. يعنی 6 مليون با ريسک ضرر کردن بايد کار کنيم تا تازه به 1800 تومان بدون سود برسيم.
به کلی پروژه کنسل شد.

اما برام جالب بود که بدونم اين نمايندگانی که دارند با قيمت 1800 ميفروشن آيا سودی ميبرن!؟
و آيا واقعا سودی که ميبرن ارزش اينقدر زحمت (تاييد واريز پول، ايجاد قرار داد، شارژ قرار داد و ...) که همش به صورت دستی انجام ميشه رو داره يا نه !؟
به نظر شما، وقتش نرسيده که کمی منطقی تر باشيم و قبول کنيم قيمت واقعی يونيت بين 1850 تا 1900 تومان و بالاتر هستش يا نه؟

ممنون ميشم همه با هم فکری هم ببينيم قضيه چيه و لاقل کم کم اين بازار خراب رو نجات بديم.

amiri113
July 1st, 2010, 13:25
من يک تاپيک برای هم فکری تو تالار انتقادات و پيشنهادات زدم!
فکر ميکنم جاش بد باشه اما مديران اگر صلاح بدونن منتقلش کنن به تالار آزاد.
در هر حال موردی بود که برای خودمون هم سوال بود و خوشحال ميشم بتونيم راجبش بحث کنيم و به يک نتيجه برسيم.
انشالا که بتونيم تو محيط دوستانه اون بحث رو دنبال کنيم.

Mohsen
July 1st, 2010, 14:53
اما برام جالب بود که بدونم اين نمايندگانی که دارند با قيمت 1800 ميفروشن آيا سودی ميبرن!؟

مثلا کی؟
همه برای تعداد یونیت پایین همون 1900 یا بالاتر میدن. برای یونیت بالا هم میشه با پولی که شخص میده کار کرد و به نوعی سود رو از طریق دیگه ای به دست آورد و ... . ممکن هم هست نوعی سرمایه‌گذاری بلند مدت باشه روی جذب کردن افرادی که یونیت میخرند و ... .

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

خوب اين خودش يک نکته مهم هستش!
تا جایی که من ميدونم برای خريد يونيت بايد پول رو از قبل به Nic داده باشن!
به فرض هم که نداده باشن!
آيا سود ماهانه اون پول، ارزش اين رو داره که بدون سود ردش کنن بره !؟
چون به فرض من مثلا 50 يونيت ميخرم، صد در صد برای مصرف يکماهم ميخرم نه بيشتر، پس بول بيشتر از يکماه هم نميمونه! درسته !؟
من حاضرم پيش قدم بشم و برای هر دو نماينده nic حاضر در اين فاروم پيشنهاد خوبی دارم :دی
يک قانونی وجود داره تو بعضی شرکت ها که نمايندگان حق ندارند زير فروشی بکنن!
مثلا تو شرکت ماد ايران نمايندگان حق ندارند مانيتور رو زير يک قيمت مشخص بفروشن و اگر بفروشن زير فروشی ميشه و نمايندگی باطل ميشه! خوبه نه !؟ بهتر نيست با هم عهد ببنديد که زير فروشی نشه !؟

ببنید مثلا من شرکت x ، به واسطه سابقه و تبلیغاتی که داشتم در یک ماه به 500 یونیت (تقریبا سه دامنه در روز ثبت داشته باشین همین حدود یونیت می‌خواین) نیاز دارم به خاطر تعداد زیاد دامنه‌ای که ثبت می‌کنم. خوب حالا چند راه هست ، خرید یونیت از دیگران یکیش هست و گرفتن نمایندگی یه راه دیگه. خوب من میام و گرفتن نمایندگی رو انتخاب می‌کنم. 6 میلیون میدم یونیت میخرم بعد میام قیمت میزنم مثلا بالای 50 یونیت رو میدم همون قیمت خرید! خوب سریعا یونیت‌ها فروش میره و به جز پولی که برای یوینت‌های خودم بوده پولم نمی‌خوابه. اونایی هم که زیر 50 یونیت میخرند یه سود جزئی برام داره و این امیدواری هست که اونا هم بتونند یونیت ‌های بیشتری رو استفاده کنند (به خاطر ارزونی) و بعدا بشن جزء اونایی که بالای 50 یونیت میخرند و ... . خلاصه بعد از چند سری خرید و فروش من هر سری که یوینت میخرم به جز اونایی که برای کار خودم می‌خوام در بدترین حالت خیلی سریع همه یونیت‌ها رو به قیمت خرید می‌فروشم و دیگه پولم نمی‌خوابه. به علاوه به نوعی اسمم هم سر زبون‌ها می‌افته و نوعی تبلیغ هم میشه برای خدمات دیگه‌ام به واسطه اینکه باید بیان تو سایت فرم پر کنند و ... .
این رو هم در نظر بگیرید که خیلی ها یونیت رو تعداد می‌خرند و مدت زیادی طول میکشه تا استفاده کنند، نگید بیش از مصرف ماه نمی‌خرند، مثلا خود من هر بار به خاطر قیمت 20 یونیت میخرم که ممکن هست یک روزه مصرف بشه و ممکن هم هست بیش از دو ماه طول بکشه ولی چون زیر 20 یونیت نمی‌دن منم 20 یونیت میخرم.
نهیاتا اینکه این موردی که شما می‌گید دو طرفه هست. از یه طرف بحث این هست که با ارزون دادن یونیت مشکلاتی ایجاد میشه برای افرادی که می‌خوان نماینده رسمی بشن و از یه طرف دیگه همکارانی که خریدهای جزئی تری دارند مثل خود من راحت تر می‌تونند خرید کنند. در مورد مادایران هم موارد متعددی من می‌دونم که مانیتورهای ال جی رو خیلی ارزون تر می‌فروشن، کسی هم کاری شون نداره!
در کل با سر و سامون دادن به قیمت‌ها موافقم اما نه فقط یونیت بلکه همه چی مثلا اگه قرار هست یونیت رو گرون تر بفروشند باید دامنه هم به همین ترتیب گرون تر باشه. نه اینکه دامنه رو ثبت کنند 4 تومن بعدا بخوان یونیت رو بدن 2 تومن!

Mohsen
July 10th, 2010, 21:52
من يک تاپيک برای هم فکری تو تالار انتقادات و پيشنهادات زدم!
فکر ميکنم جاش بد باشه اما مديران اگر صلاح بدونن منتقلش کنن به تالار آزاد.
در هر حال موردی بود که برای خودمون هم سوال بود و خوشحال ميشم بتونيم راجبش بحث کنيم و به يک نتيجه برسيم.
انشالا که بتونيم تو محيط دوستانه اون بحث رو دنبال کنيم.

همون موقع که گفتین منتقل بشه من منتقلش کردم:
http://www.webhostingtalk.ir/f54/%D8%A8%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88%D8%B6%D8%B9%D9%8A%D8%AA-%D9%86%D9%85%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D 9%86-nic-12375/?highlight=
تو همون تاپیک ادامه بدید
پست‌های اضافی این تاپیکم به علاوه پست خودم آخر شب حذف میکنم.

amiri113
July 10th, 2010, 21:55
آخه يکسری از جواب ها که داده بوديم نيستش الان!
+ اينکه ظاهرا هر دو نماينده nic فعال تو اين تالارها دوست دارند با همون قيمت 1800 تومن کار کنند و از سود بيشتر خوششون نيمد :دی
در هر حال از نظر من 6 مليون تومن بدون سود کاردن منطقی نيست ولی دوستان دارند اين کار رو انجام ميدن و وضعيت به نفع ماها هستش که نماينده نيستيم.

با تشکر
علی امیری

pouyasazan
July 10th, 2010, 22:42
آخه يکسری از جواب ها که داده بوديم نيستش الان!
+ اينکه ظاهرا هر دو نماينده nic فعال تو اين تالارها دوست دارند با همون قيمت 1800 تومن کار کنند و از سود بيشتر خوششون نيمد :دی
در هر حال از نظر من 6 مليون تومن بدون سود کاردن منطقی نيست ولی دوستان دارند اين کار رو انجام ميدن و وضعيت به نفع ماها هستش که نماينده نيستيم.

با تشکر
علی امیری

هر شخص و شرکتی برای قیمت گذاری سیاست خاص خودش را داره و نمی توان آنها را برای سیاست کاریشون محاکمه کرد و یا به آنها خرده گرفت. شاید از این سیاست سود دیگری می برند که من و شما خبر نداریم. بهتر است نتیجه کار را به زمان واگذار کنید. زمان بهتر مشخص می کند که کدام روش صحیح بوده و کدام غلط.

Mohsen
July 10th, 2010, 23:10
هر شخص و شرکتی برای قیمت گذاری سیاست خاص خودش را داره و نمی توان آنها را برای سیاست کاریشون محاکمه کرد و یا به آنها خرده گرفت. شاید از این سیاست سود دیگری می برند که من و شما خبر نداریم. بهتر است نتیجه کار را به زمان واگذار کنید. زمان بهتر مشخص می کند که کدام روش صحیح بوده و کدام غلط.

حرف شما متین. ولی تلاش برای ایجاد بازار مناسب فقط از طریق گفتگو و تبادل نظر هست که میشه انجام بشه. الان واقعا خنده‌دار هست وضعیت دامنه آی آر! 3600 خریدش باشه با خوابوندن 6 میلیون سرمایه بعد طرف میاد میده 3500! خوب این طوری بقیه هم مشکل براشون هست که کار کنند نه از این لحاظ که مثلا آی آر فلان قدر سود داشته حالا کنسل شده، نه. اعصاب‌شون به هم میریزه! به نظرم اگه دوستان توافق کنند و یه قیمتی به صورت کف برای یونیت و همین طور فروش مشخص بشه به نفع همه هست. حتی به نفع خود دامنه آی آر هم هست! چون اگه سود داشته باشه فروشنده سعی میکنه بیشتر بفروشه! از طرفی به نفع خریدار هم هست چون مثلا من اگه یه دامنه رو حداقل 1000 تومن روش داشته باشم، خریدار یه سوالی پرسید زورم نمیاد جواب بدم، اما اگه جو بازار بره به سمت سود 1 ریال دیگه کسی دلش به حال مشتری هم نمی‌سوزه!

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

یه سری از پست‌های اون تاپیک رو با این تاپیک ترکیب کردم، ولی ظاهرا جالب نشد! بگذریم به موضوع همین تاپیک ادامه بدین!

pouyasazan
July 10th, 2010, 23:17
حرف شما متین. ولی تلاش برای ایجاد بازار مناسب فقط از طریق گفتگو و تبادل نظر هست که میشه انجام بشه. الان واقعا خنده‌دار هست وضعیت دامنه آی آر! 3600 خریدش باشه با خوابوندن 6 میلیون سرمایه بعد طرف میاد میده 3500! خوب این طوری بقیه هم مشکل براشون هست که کار کنند نه از این لحاظ که مثلا آی آر فلان قدر سود داشته حالا کنسل شده، نه. اعصاب‌شون به هم میریزه! به نظرم اگه دوستان توافق کنند و یه قیمتی به صورت کف برای یونیت و همین طور فروش مشخص بشه به نفع همه هست. حتی به نفع خود دامنه آی آر هم هست! چون اگه سود داشته باشه فروشنده سعی میکنه بیشتر بفروشه! از طرفی به نفع خریدار هم هست چون مثلا من اگه یه دامنه رو حداقل 1000 تومن روش داشته باشم، خریدار یه سوالی پرسید زورم نمیاد جواب بدم، اما اگه جو بازار بره به سمت سود 1 ریال دیگه کسی دلش به حال مشتری هم نمی‌سوزه!

حرف شما صحیح است. این را هم می دانید که خود ما هم درگیر این مسئله هستیم. با اینکه خود ما جزء ارزان فروشان به حساب می آییم (به کسی بر نخوره شاید در انجمن قیمت ما ارزان نباشد اما نسبت به کل بازار گفتم) اما اگر شما توانستید کسی که با ضرر می فروشد را راضی کنید که دلیلش را بگوید!!! یا همان کسانی که به قیمت تمام شده می فروشند بفرمایند یک ریال سود آن کجاست؟ شاید این راهی برای یافتن سرمایه اولیه راه انداختن کسب و کار دیگری باشد!!! که وای بر حال این بازار که با پول آن کسب و کار دیگری راه اندازی می شود. یا شاید چون امکان over selling هست قصد دیگری دارند؟!!! ولی مطمئن باشید این دوستان هیچکدام پاسخ نمی دهند. چون اگر دلیل منطقی وجود داشته باشد آن را همگانی نمی کنند و فقط خودشان استفاده می کنند و اگر وجود نداشته باشد باز هم حرفی برای زدن ندارند.

این بازار آشفته دامنه های ir بلاخره سامان می گیرد اما زمان نیاز دارد.

Mohsen
July 10th, 2010, 23:24
به نظرم نوع ورود به بحث اشتباه هست.
وقتی به کسی بگیم یا بگو چطوری سود میکنی یا بیا گرون تر بفروش خوب معلوم هست که زیر بار نمیره!
بهتر نیست راجع به اینکه قیمت گذاری چطوری باشه که به نفع همه باشه صحبت کنیم؟ و همین طور راجع به راهکارهای قانونی موضوع! الان نیک چند تا ریسلر رسمی داره؟ چندتاشون موافق محدودیت قیمت هستند؟ خوب اگه تعداد زیادی موافق باشند فکر نمیکنم نیک هم بتونه مقاومت کنه و ... .

pouyasazan
July 10th, 2010, 23:33
به نظرم نوع ورود به بحث اشتباه هست.
وقتی به کسی بگیم یا بگو چطوری سود میکنی یا بیا گرون تر بفروش خوب معلوم هست که زیر بار نمیره!
بهتر نیست راجع به اینکه قیمت گذاری چطوری باشه که به نفع همه باشه صحبت کنیم؟ و همین طور راجع به راهکارهای قانونی موضوع! الان نیک چند تا ریسلر رسمی داره؟ چندتاشون موافق محدودیت قیمت هستند؟ خوب اگه تعداد زیادی موافق باشند فکر نمیکنم نیک هم بتونه مقاومت کنه و ... .

متاسفانه نیک موافق مشخص شدن کف قیمت نیست و چنین مسالی می زنند. "ممکن است شرکتی(مثل بنز) اسپانسر یکی از نماینده ها شوند و دامین ir l مجانی به مشتری بدهند برای ما حتی مهم نیست که دامنه رایگان در اختیار مشتری قرار داده شود. دامنه راهی برای فروش دیگر سرویس ها است" اگر توافقی باشد باید بین شرکت ها باشد.

IFACO.Net
July 11th, 2010, 01:48
متاسفانه نیک موافق مشخص شدن کف قیمت نیست و چنین مسالی می زنند. "ممکن است شرکتی(مثل بنز) اسپانسر یکی از نماینده ها شوند و دامین ir l مجانی به مشتری بدهند برای ما حتی مهم نیست که دامنه رایگان در اختیار مشتری قرار داده شود. دامنه راهی برای فروش دیگر سرویس ها است" اگر توافقی باشد باید بین شرکت ها باشد.

این نظر نیک تا حد زیادی اشتباه هست ، برای مثال : شرکت های قدیمی و معتبری رو میشناسم که دامنه های بسیار ارزانی ثبت می کنند و به همین کار هم معروف هستند ولی فروش چندان زیادی در سرویس های دیگرشان همراه با ثبت دامنه رو ندارند و مشتری هاشون بیشتر ازشون دامنه های ارزان قیمت می خرند و جالب است بدانید که اغلب انها در انلاین نیک ثبت می کنند و گرچه مشتری فقط دامنه ازشون خریده ولی به این راحتی اجازه انتقال دامنه ها را نمیدهند یعنی همکاری خوبی نمی کنند، پس فروش دامنه هر چقدر هم ارزان باشد کمک چندانی در فروش سرویس های دیگر نمی کند، در هاستینگ مهم کیفیت سرویس های ارائه شده است ، گرچه در ظاهر ارزان فروش ها مشتری زیادی جذب می کنند ولی مشتری هاشون اکثرا آماتورهایی هستند که از هاستینگ و وبمستری ، فقط قیمت ارزان ان را می بینند ولی به مرور که با تجربه شدند، سراغ هاستینگ های با کیفیت و حتی گران تر میگردند تا کیفیت و ثبات و استاندارد ههی لازم را بدست بیاورند.

Rapid
July 11th, 2010, 02:24
این نظر نیک تا حد زیادی اشتباه هست ، برای مثال : شرکت های قدیمی و معتبری رو میشناسم که دامنه های بسیار ارزانی ثبت می کنند و به همین کار هم معروف هستند ولی فروش چندان زیادی در سرویس های دیگرشان همراه با ثبت دامنه رو ندارند و مشتری هاشون بیشتر ازشون دامنه های ارزان قیمت می خرند و جالب است بدانید که اغلب انها در انلاین نیک ثبت می کنند و گرچه مشتری فقط دامنه ازشون خریده ولی به این راحتی اجازه انتقال دامنه ها را نمیدهند یعنی همکاری خوبی نمی کنند، پس فروش دامنه هر چقدر هم ارزان باشد کمک چندانی در فروش سرویس های دیگر نمی کند، در هاستینگ مهم کیفیت سرویس های ارائه شده است ، گرچه در ظاهر ارزان فروش ها مشتری زیادی جذب می کنند ولی مشتری هاشون اکثرا آماتورهایی هستند که از هاستینگ و وبمستری ، فقط قیمت ارزان ان را می بینند ولی به مرور که با تجربه شدند، سراغ هاستینگ های با کیفیت و حتی گران تر میگردند تا کیفیت و ثبات و استاندارد ههی لازم را بدست بیاورند.
اين چه ربظي به يونيت ir داشت!

IFACO.Net
July 11th, 2010, 08:28
اين چه ربظي به يونيت ir داشت!

اگه پست قبل از این پست رو با دقت میخوندید متوجه میشدید ربطشو !

mibfa
July 11th, 2010, 10:44
سلام

فكر كنم چند موضوع را روشن كنم بد نباشه

1- نمايندگاني كه از فروش بالاي برخوردار باشند ديگه وديعه نميدهند و براي هر سفارش در هر زمان بصورت انلاين يونيت خود را تهيه ميكنند . در نتيجه نماينده پول خودش را نميخوابونه البته اين موضوع تا حالا شامل 5 شركت و ... شده است

2- نماينده اي كه يونيت خود را 1800 ميده حتما دليلي داره . البته باز اين شامل چند مورد هست .
+يا اينكه تازه كاره و ميخواد پولي را كه به نيك داده بازگردونه با فروش يونيت چون اگر اين كار را نكنه قيمت يونيت بر اساس مقدار فروش ان محاسبه ميشود مثلا يونيت داده 2500 تومان ولي نتوانسته به حد تعريف شده نيك بررسه و يونيت براي خودش 4000 تومان محاسبه ميشود كه در كل ضرر هست .
+ يا اينكه نماينده مصرف خودش به حدي هست كه از جدول تخفيف 75 درصدي هم رد ميكنه و مابقي را براي تبليغات يا رضايت دوستان و .... ارائه ميدهد و اصلا براش مهم نيست كه سودي كنه يا خير
+ يا نماينده يك سياست كاري خاصي داره كه هم شامل دو مورد بالا ميشه و هم با اين كار امتياز خاصي را ميتونه تهيه كنه كه در حال حاظر نميشه گفت

من يك سئوال دارم . جناب اميري چرا كاربران بايد براي استفاده از سامانه زرين پال بشما درصد بدهند در صورتي كه بانك ملت بدون كارمزد اين سرويس را به انها ارائه ميدهد
پاسخ را خودم ميدهم . چون يا امكان بستن قرار داد و شرايط ان را ندارند يا اينكه توانايي ايجاد و كد نويسي ان مراحل را ندارند در نتيجه به شما مراجعه ميكنند اگر غير از اين هست خوشحال ميشوم بدانم .

يا جناب مدير چرا كاريران در انجمن ها عضو ميشوند . ايا نميتوانند خودشان انجمن راه اندازي كنند و انجا را مديريت و روز كنند ؟

در كل سياست كاري ميتواند يك پروژه را تعريف و براي هر بخش ان هدفي ايجاد كند كه فقط مديران ان كاملا از ان اطلاع دارند

amiri113
July 11th, 2010, 11:13
من يك سئوال دارم . جناب اميري چرا كاربران بايد براي استفاده از سامانه زرين پال بشما درصد بدهند در صورتي كه بانك ملت بدون كارمزد اين سرويس را به انها ارائه ميدهد
پاسخ را خودم ميدهم . چون يا امكان بستن قرار داد و شرايط ان را ندارند يا اينكه توانايي ايجاد و كد نويسي ان مراحل را ندارند در نتيجه به شما مراجعه ميكنند اگر غير از اين هست خوشحال ميشوم بدانم .

يا جناب مدير چرا كاريران در انجمن ها عضو ميشوند . ايا نميتوانند خودشان انجمن راه اندازي كنند و انجا را مديريت و روز كنند ؟

در كل سياست كاري ميتواند يك پروژه را تعريف و براي هر بخش ان هدفي ايجاد كند كه فقط مديران ان كاملا از ان اطلاع دارند

:دی
البته فکر ميکنم اينجا جای اين بحث ها نباشه.
اما در مواردی که ميتونم جواب ميدم :دی ولی فکر نميکنم اين بحث به نتيجه برسه! چون ظاهرا دو نماينده nic حاضر در اين تالار ها به دلايل خاصی دارند کار ميکنن که توجيه شدنش برای ما سخت هستش!

در مورد زرين پال بايد عرض کنم که سياست کاری زرين پال بر مبنای 2.5% هستش!
اين که کاربران زرين پال رو ترجيح ميدند به دلايل مختلفی هستش که دو مورد رو شما ذکر کرديد.
ولی من برای شما ميتونم مثال هایی بزنم که حتی کابرانی که امکان عقد قرار داد با بانک ملت رو هم حتی داشتند به سمت بانک نرفتند و زرين پال رو ترجيح دادند.
(با اينکه سيستم مورد استفاده اونها هم سيستمی بود که ميتونستند با يک رقم خيلی جزئی ماژول اون رو تهيه کنند.)
دو دليل بالا رو شما ذکر کرديد و دليل سوم رو هم من عرض ميکنم. برای مثال دروازه بانک ملت رو عرض ميکنم که هر روز تغيير پيدا ميکنه و تا حالا 3 نسخه مختلف ارائه داده و تو همين روزها هم نسخه 4 اون فعال ميشه (:دی البته اگر بشه.) پس پايداری سيستم دليل سوم استفاده از زرين پال هستش! به نظر شما دروازه پرداخت بانکی که 2 هفته در سال غير فعال باشه دروازه پرداخت قابل اعتمادی هستش ؟ 100 در صد نه و اين دليل ديگه ای برای استفاده از زرين پال هستش!

يا برای مدير تالار ها، خوب اينها هم تالاری راه انداختن و از اين تالار دارن تبليغات ميگيرن و سود ميکنن، کاری که همه سايت ها ميکنن!

اما در مورد يونيت آی آر هنوز هيچ توجيه قانع کننده ای وجود نداره (البته برای ما) و 100 درصد برای شما که داخل گود هستيد دليل قانع کننده ای وجود داره و اين باعث شده اين موضوع هم به نفع ما باشه (تهيه يونيت به بهترين قيمت) و هم به نفع شما باشه 100 درصد (به دلايلی که برای خود نمايندگان مشخص هستش.)

در هر حال ما خوشحاليم و اميدواريم هميشه همينطور باشه.

با تشکر
علی امیری

mibfa
July 11th, 2010, 12:41
در كل من موارد سود نمايندگان را اعلام كردم . در تايپك قبلي خود

1- تامين مصرف يونيت خود ( در صورتي توجيه است كه بالاي 3500 هزار يونيت خودشان مصرف داشته باشند
2- مشتري يابي و ارائه محصولات ديگر خود به مشتريان حتي اگر كاربر ان محصول را خريداري نكند ولي همين مقدار تبليغات براي ان مدير ارزش دارد چون ديگر لازم نيست براي محصول ديگر خود هزينه تبليغات كند
3- اعتبار سنجي و اهداف بلند مدت . فكر كنم تا چند مدت ديگه متوجه خواهيد شد تعقيرات كلي در سازمان ثبت دامنه البته كاري به زير نماينده ها ندارد
4- گردش مالي شركت
5- و .....

موفق باشيد

amiri113
July 13th, 2010, 15:03
متاسفانه اين سود نکردن ها باعث شده بعضی از فروشنده ها (که متعهد هم هستند) انگيزه ای برای انجام کار سريع و با کيفيت و حتی چک کردن يک حساب بانکی ساده رو هم نداشته باشن!