PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایتی مشابه " Mul.Ir " ?

DaNiaL.RiCaRoS
September 12th, 2014, 21:12
سلام دوستان
بدون مقدمه چینی و توضیح میرم سر اصل مطلب
بنده ایده دارم سایتی مشابه mul.ir بزنم
در مورد این موضوع تحقیق کردم ولی چیزی که من میخوامو نگفتند
میخوام سایتی بسازم که توش لینک رو بدی برات لیچ کنه بدون وقفه
الان تو mul.ir مثلا میزنیم
http://www.firedrive.com/file/902589E70C360561
بدون وقفه لینک رو اینطوری تحویل میده
http://w1.mul.ir/http://www.firedrive.com/file/902589E70C360561
لینک رو میری ازت یوزر و پسورد اکانتتون رو میخواد و بدون اینکه تو هاست خودش استور کنه میتونیم دانلود کنیم
بصورت تقریبی حدس میزنم که رو سرور w1.mul.ir تو ایندکس طوری تنظیم کردن که عین واسطه عمل کنه بین سرور اصلی فایل (با اکانت وی آی پی mul)

میخواستم بدونم اگر بخوام خودم سایتی مشابه اینجا بزنم چیکار باید بکنم؟

چقدر باید برای اکانت های وی آی پی سایت های آپلودی که میخواهیم آن هارا لیچ کنیم باید بدیم ؟
هزینه اولیه اش چقدر میشه / هزینه ماهیانه چقدر میشه ؟

اگر به کسی سفارش طراحیش را بدم حدود چقدر ازم میگیره و اطلاعات دیگر ...

بازم میگم نمیخوام فایل هارا درون سرور استور و آپلود کنه میخوایم مثل اونجا واسطه باشه

با تشکر

HPxf
September 12th, 2014, 21:32
یک سایتی مثل رپیدباز، اولین و بزرگترین سرویس دهنده به اشتراک گذاری منابع اینترنتی (http://www.rapidbaz.com) ?
همه باید سرور واسطه دارند که لینک شود اگر بدون وقفه باشد بدون لیچ که نمی شود :|

DaNiaL.RiCaRoS
September 12th, 2014, 21:45
الان به گفته ی آشنایان همین Mul.ir فقط یه هارد ssd با حجم کم داره و هیچ فایلی که لیچ میشه توش ذخیره نمیشه
مام اینطوری میخوایم

iFire
September 12th, 2014, 22:20
بله امکانش هست و mul.ir دقیقا همانند یه واسطه عمل می کنه
شما باید اکانت پرمیوم معتبرترین فایل شیرینگ هارو خریداری کنید و یه اسکریپت بنویسید که واسط کاربر و سایت مورد نظر باشه
قاعدتا این اسکریپت به این سادگی ها هم نیست
اولا باید یه سیستم کامل باشه که کاربران رو مدیریت کنه به همراه تراکنش ها و … اونها
و یه کلاس برای هر فایل شیرینگ که بر اساس یک سری قواعد با اونها ارتباط برقرار کنه ( دونه دونه واسه هر فایل شیرینگ باید نوشته شه )

sardarn
September 12th, 2014, 22:22
سلام

قیمت های اکانت هارو باید از سایت های خود سرویس دهنده ها نگاه کنی مثلا نت لود اکات یک ماهش چه قدر و...
برای سرور گرفتن باید یک سرور با پهنای باند بالا و پورت با سرعت بالا بگیرید چون کل ترافیک ها قراره از سرور شما رد بشه.
قبلا رپیدپارس هم از همین سرویس استفاده می کرد اما الان به سرور خودش انتقال می ده.
ساخت این سیستم هم کار راحتی نیست اما برای دریافت قیمت می تویند داخل سایت پونیشا درخواست بدید با توجه به آفر ها قیمت دست تون میاد.

موفق باشید

AliFatehi
September 12th, 2014, 22:25
سلام ، اینو بگم خدمتتون که هزینه کمی بالاست...
و پروژه وقت گیری هست...چون طرز کار سیستم با سرور باید هماهنگی داشته باشه...
و خیلی ساده نیست...
برای دریافت قیمت هم باید در قسمت درخواست طراحی سایت تاپیک بزنید...تا دوستان آفر بدن...

DaNiaL.RiCaRoS
September 13th, 2014, 13:06
خرید اکانت هارو که میدونستم،اگر میخواستیم بر اساس کوکی یا یوزر فری فایلارو بگیره که سرعتش بد میشد
از این نظر خیالمون راحته میتونیم بخریمشون
ولی مشکل اسکریپت هست
بنده تا 700 تومان میتونم براش خرج کنم

majid1f
September 13th, 2014, 13:50
خرید اکانت هارو که میدونستم،اگر میخواستیم بر اساس کوکی یا یوزر فری فایلارو بگیره که سرعتش بد میشد
از این نظر خیالمون راحته میتونیم بخریمشون
ولی مشکل اسکریپت هست
بنده تا 700 تومان میتونم براش خرج کنم
با 700 فکر کنم یک قالب html براتون طراحی می کنند . یک صفر دیگه نیاز داره.

DaNiaL.RiCaRoS
September 14th, 2014, 11:14
فکر کنم شما اینجارو با آمریکا اشتباه گرفتید
جهت یاد اوری اینجا ایرانه
همین 700 رو میتونم بدم به یکی rapidleech رو توسعه بده در حد اونا ولی من رپید لیچ نمیخوام

majid1f
September 14th, 2014, 11:45
همین 700 رو میتونم بدم به یکی rapidleech رو توسعه بده در حد اونا ولی من رپید لیچ نمیخوام
شما اگه جایی با 700 تونستی سایتی مثل mul طراحی کنی. یک کاری کن من 350 میدم هزینت نصف شه. فقط یک نسخه از برنامه بر می دارم.
یک نکته دیگه اینکه هزینه طراحی حرفه ایی در ایران خیلی بیشتر از همان امریکا هست که مثال زدی.
البته 700 برای توسعه رپیدلیچ شاید مناسب باشه ولی نه برای سایتی مثل mul

iFire
September 14th, 2014, 12:25
الان یه جوملا نصب می کنن یه قالب میندازن روش ۵۰۰ میگیرن
حالا این کاری هست که اکثرا میتونن انجام بدن
ولی یه سری سایت های تک مثل mul.ir که فقط یدونه تو ایران هست شرایطش فرق می کنه
بنده حدودا دو سال پیش این سفارش رو برای یک سایت معروف فیلم ( نمیگم که تبلیغ نشه ) گرفتم به مبلغ ۴ میلیون تومان که الان بعد ۲ سال قطعا قیمتا تغییر می کنه
( البته برنامه هاشون تغییر کرد فو*** کردن روی راه اندازی فروشگاه که سپردن به من و این قسمت معلق موند )
معماری این سیستم با رپیدلیچ خیلی فرق می کنه
گرچه کسی هم که میخواد rapidleech رو توسعه بده باید با سیستم و ساختارش آشنایی کامل داشته باشه که این هم خودش زمان زیادی رو می طلبه
امیدوارم موفق باشید...

majid1f
September 14th, 2014, 16:05
الان یه جوملا نصب می کنن یه قالب میندازن روش ۵۰۰ میگیرن
حالا این کاری هست که اکثرا میتونن انجام بدن
ولی یه سری سایت های تک مثل mul.ir که فقط یدونه تو ایران هست شرایطش فرق می کنه
بنده حدودا دو سال پیش این سفارش رو برای یک سایت معروف فیلم ( نمیگم که تبلیغ نشه ) گرفتم به مبلغ ۴ میلیون تومان که الان بعد ۲ سال قطعا قیمتا تغییر می کنه
( البته برنامه هاشون تغییر کرد فو*** کردن روی راه اندازی فروشگاه که سپردن به من و این قسمت معلق موند )
معماری این سیستم با رپیدلیچ خیلی فرق می کنه
گرچه کسی هم که میخواد rapidleech رو توسعه بده باید با سیستم و ساختارش آشنایی کامل داشته باشه که این هم خودش زمان زیادی رو می طلبه
امیدوارم موفق باشید...
من فعلا منتظر ان شخصی هستم که قراره 700 ایشون بهش بده و سایت mul تحویل بگیره . هزینه ی ایشون کمتر بشه و ماهم یک mul بدست بیاریم.
این ویدئو سنتر را ببنید:
رسانه تصویری تلفا (http://tellfa.com/video)
2 هفته طول کشید بتونم یک لیچر یوتیوپ را برای افزونه جوملا توسعه بدم.

nima73
September 14th, 2014, 17:12
سلام
به این قبیل سایت ها اصطلاحا مستقیم کننده یا همان لینک جنریتور میگن و نیاز به فضا زیاد ندارید چون اسکریپت مانند پ/ر/و/ک/س/ی عمل میکنه و شما فایل را از سرور اصلی دانلود میکنید
شما علاوه بر اکانت در آینده نیاز به پشتیبانی و پلاگین خواهید داشت
توصیه میکنم با نویسنده اصلی اسکریپت تماس بگیرید و اگر خواستید هم بعدا میتونید فارسی سازی کنید

به لینک زیر برید ، اطلاعات کامل در سایت اصلی هست
vinaget.us - Script generator premium link (http://home.vinaget.us/)

irsrev
September 14th, 2014, 17:18
درود

نوشته این اسکریپت از پایه زمان بر است و حداقل هزینه برای نوشتن چنین اسکریپتی در حدود 4 میلیون تومان خواهد بود. البته بستگی دارد نویسنده در منافع پروژه شریک باشد یا خیر.

موفق باشید

DaNiaL.RiCaRoS
September 18th, 2014, 19:44
سلام
به این قبیل سایت ها اصطلاحا مستقیم کننده یا همان لینک جنریتور میگن و نیاز به فضا زیاد ندارید چون اسکریپت مانند پ/ر/و/ک/س/ی عمل میکنه و شما فایل را از سرور اصلی دانلود میکنید
توصیه میکنم با نویسنده اصلی اسکریپت تماس بگیرید و اگر خواستید هم بعدا میتونید فارسی سازی کنید

این وینا گت رو تست کردم هر لینکی میدم ارور میده

- - - Updated - - -

سلام

این وینا گت رو تست کردم هر لینکی میدم ارور میده

hamid.soltani92
September 18th, 2014, 19:50
اصلا کار سختی نیست. کل قضیه مربوط به کار کردن با هدر هاست. و البته فکر نمیکنم فرد معتبری با این مبلغی که شما فرمودید همچین کاری رو انجام بده.

Mr.Pouria
September 18th, 2014, 20:02
الان یه قالب وردپرس طراحی میکنن 1 ملیون تومان حالا بیان همچین اسکریپتی بنویسن 700 تومن ؟!

داش هرکی بهت گفت مینوسیم پیشنهاد میکنم بگو اول بنویسه بد ازش بگیر چون شک نکن سرت کلاه میزاره ... .