PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت و پیگیری شکایت

afshinh
September 12th, 2014, 20:23
سلام

میشه وب سایت ثبت کرد تا اگه روزی قالب یا سورس پخش شد بشه شکایت کرد؟

HPxf
September 12th, 2014, 20:37
بله می شود مثل لوگو و بنر اختصاصی ولی دردسر زیاد دارد چون باید ثابت کنی صاحب انجصار هستی

ULTRAWEB
September 12th, 2014, 20:55
اینجا نمیشه مگر اینکه به جایی وصل باشی

iranwhsrver
September 12th, 2014, 21:25
سلام

میشه وب سایت ثبت کرد تا اگه روزی قالب یا سورس پخش شد بشه شکایت کرد؟
باید کارای قانونی ثبت شرکتیشو انجام بدی..باید حتما شرکت باشی اشخاص حقیقی رو زیاد مورد توجه قرار نمیدن.

afshinh
September 12th, 2014, 22:05
باید کارای قانونی ثبت شرکتیشو انجام بدی..باید حتما شرکت باشی اشخاص حقیقی رو زیاد مورد توجه قرار نمیدن.

برای ثبت شرکت مشکلی نداریم

ولی از کجا باید شروع کرد
باید کجا بریم
چه سازمانی
چه شرکتی
چه نهادی

AriyanPayamak
September 14th, 2014, 22:48
دوست عزیز ثبت شرکت تنها کافی نیست شما باید لوگو یا برند خودتون رو ثبت رسمی کنید ، در این موارد حتی شباهت هم قابل پیگیری است ولی هزینه زیادی رو باید پرداخت کنید ، به نظر من پیگیری این کار کار بیهودای در کشور ما هستش ! البته بنده یه چیز دیگر هم خدمت شما عرض کنم 95% ادمین ها یادشون میره قالب رو از روی هاست پاک کنن منظورم فایل zip هستش که روی پوشه قالب قرار داره . من شخصا قالب سایت های رو دانلود کردم که شما حتی تصور اون رو هم نمی کنید ولی این قالب ها رو هیچ وقت نشر ندادم چون به نظرم کار درستی نبوده ولی سعی کردم از قالب های اونها کمک بگیرم .
شاید اون بنده خدا که قالب رو طراحی کرده پول زیادی داده بابتش ولی با یک سهل انگاری ساده تمام زحمتش رو خودش به باد میده :)

شکایت هم به جایی نمی رسه مگر اینکه همون کاری که گفتم بکنید. که اوهم یکی از مهمترین شرایطش داشتن جواز از مرکزفناوری اطلاعات یا وزارت ارشاد اسلامی هستش که اونها هم خیلی سخت میگیرن حتی توی ثبت دامنه های ir ببین چه سخت گیری های میکننن چه برسه به جواز .
موفق و پیروز باشی.