PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ گویی به تیکت ها از طریق پاسخ به ایمیل در whmcs

old111
September 12th, 2014, 16:07
سلام
دوستان دقیقا برای اینکه با ارسال ایمیل به ایمیل پشتیبانی یک تیکت ایجاد بشه یا برای اینکه بدون نیاز به ورود به whmcs از طریق پاسخ دادن به ایمیل مربوط به تیکت پاسخ در تیکت مربوطه در سیستم whmcs ثبت بشه باید چیکار کرد؟

HPxf
September 12th, 2014, 17:13
برای هر تیکتی شماره اختصاصی دارد چگونه می شود ایمیلی که به شما میاد جواب همون تیکت باشد ؟
فکر نکنم بشود

sht-design
September 12th, 2014, 17:30
با سلام
دوست عزيز ايميلي كه از طريق اسكريپت ارسال ميشود حاوي متن تيكت و يك لينك هست و از طريق يك ايميل ارسال شده
حال اگر شما به آن ايميل پاسخ بدهيد يعني انگار يك ايميل فرستادي براي ايميل سايت خودت و اين هيچ ربطي به اسكريپت نداره

بنده فكر ميكنم تنها راهش ورود به مديريت و ارسال جواب به يوزر هست يا اينكه تيكت رو از طريق گوشي اندرويدي خودتون جواب بديد

mhiizadi
September 12th, 2014, 18:23
خیر ؛ هرگز این طور که شما میگید نیست و کاملا امکان پذیر است .
با یک ایمیل میشه تیکت در سایت ایجاد بشه و در سایت برای فرد تیکت باز بشه ؛ یا در سایت تیکت باز کنه و به ایمیل پاسخ بده و در سایت تیکت پاسخ میخوره .

Email Piping – WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Email_Piping)

از روش pop3 استفاده نمایید ؛ اگر مشکلی در راه اندازی داشتید با ای دی یاهوی بنده تماس بگیرید تا براتون درستش کنم.

old111
September 12th, 2014, 19:13
بله از طریق پاپ 3 انجام شد. فقط نمی دونم چرا همه تیکت ها و اس ام اس ها دوباره ارسال شد!
الان من whmcs رو به یه سرور جدید منتقل کردم. موقع ثبت سفارش خطای 500 میده. کسی می تونه حل کنه مشکل رو؟ هزینشم می دم. فکر می کنم بخاطر کانفیگ سرور هست چون روی سرور قبلی درست بود

mhiizadi
September 12th, 2014, 20:31
بله از طریق پاپ 3 انجام شد. فقط نمی دونم چرا همه تیکت ها و اس ام اس ها دوباره ارسال شد!

احتمالا از تنظیمات کرن جاب و سرور می باشد

الان من whmcs رو به یه سرور جدید منتقل کردم. موقع ثبت سفارش خطای 500 میده. کسی می تونه حل کنه مشکل رو؟ هزینشم می دم. فکر می کنم بخاطر کانفیگ سرور هست چون روی سرور قبلی درست بود

از تنظیمات سرور . کانفیگ نا صحیح php است احتمالا.

sht-design
September 12th, 2014, 22:34
خیر ؛ هرگز این طور که شما میگید نیست و کاملا امکان پذیر است .
با یک ایمیل میشه تیکت در سایت ایجاد بشه و در سایت برای فرد تیکت باز بشه ؛ یا در سایت تیکت باز کنه و به ایمیل پاسخ بده و در سایت تیکت پاسخ میخوره .

Email Piping – WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Email_Piping)

از روش pop3 استفاده نمایید ؛ اگر مشکلی در راه اندازی داشتید با ای دی یاهوی بنده تماس بگیرید تا براتون درستش کنم.
جالب بود
بنده تا کنون امتحان نکرده بودم

mhiizadi
September 13th, 2014, 02:14
جالب بود
بنده تا کنون امتحان نکرده بودم

اسکریپت های بسیاری این امکان را دارند ؛ حتی میشه دستورات خاص php رو بعد از recive ایمیل ارسال کرد ؛