PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بالای php در وردپرس

scary-x2
September 12th, 2014, 10:28
سلام . یک سایت وردپرس هست با میانگین 100 آنلاین . مصرف بالایی در منابع سرور داره و در whm مصرف بالای php رو نشون میده . و در بعضی از تایم ها سایت با ارور 503 مواجه میشه . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

Yas-Host
September 12th, 2014, 10:30
سلام . یک سایت وردپرس هست با میانگین 100 آنلاین . مصرف بالایی در منابع سرور داره و در whm مصرف بالای php رو نشون میده . و در بعضی از تایم ها سایت با ارور 503 مواجه میشه . کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

از وب سرور NGINX در کنار آپاچی استفاده می کنید ؟

از چه هندلری در PHP استفاده می کنید ؟

چه کش هایی در PHP در حال استفاده هستید ؟

یکبار Xcache با Memcached را نصب و کامپایل کنید ( بصورت دستی نه از easyapache )

scary-x2
September 12th, 2014, 10:43
از وب سرور NGINX در کنار آپاچی استفاده می کنید ؟

از چه هندلری در PHP استفاده می کنید ؟

چه کش هایی در PHP در حال استفاده هستید ؟

یکبار Xcache با Memcached را نصب و کامپایل کنید ( بصورت دستی نه از easyapache )

بله از ngnix استفاده میشه
از کش نمیخوام استفاده کنم به خاطر یکسری مسائل

myserver
September 12th, 2014, 10:45
سلام

اگر خواستید میتونم مشکلاتون رو حل کنیم.

Yas-Host
September 12th, 2014, 10:48
بله از ngnix استفاده میشه
از کش نمیخوام استفاده کنم به خاطر یکسری مسائل

مسائل رو لطفا در پیام خصوصی ارسال کنید تا جزئیات رو بررسی و راه حل رو اعلام کنم.

chatsaz
September 12th, 2014, 11:25
بهترین راه نصب کش هست

TN Projects
September 12th, 2014, 11:45
با درود و احترام.
طبق بررسی های جدید ما این مشکل جدیدا بسیار زیاد شده و میتونه به دلایل زیر باشه :
1- مشکل از افزونه ها باشه (برخی از افزونه ها مشکل دارند و متاسفانه چندتا از افزونه های معروف مشکل پیدا کردن و خطای 503 رو بوجود میارن)
2- مشکل از سرور هست (گاهی اوقات باید سفارشی سازی بشه)

اما اکثر مواقع مشکل از افزونه ها بود و یکسری دلایل بوجود اومدن این مشکلات رو پیدا کردیم که چرا این افزونه ها این مشکلات رو بوجود میارن که میشه با یکسری سفارشی سازی ها این مشکل رو برطرف کرد تقریبا.
اما بهتون پیشنهاد میکنم ابتدا افزونه ها رو بررسی کنید چون با سفارشی سازی باز هم ممکنه مشکل با صورتهای مختلف رو واستون بوجود بیاره چون باگ های فنی دارند.

یکی از این افزونه که درگیر این مشکل بود افزونه "وردپرس فارسی" یا همون "وردپرس جلالی" هست.
ابتدا افزونه ها رو بررسی کنید به احتمال بسیار زیاد مشکل از افزونه ها هست.
و در درصد کمتری احتمال بوجود اومدن مشکل از طرف سرور هست.
باید تارنماتون (سایتتون) بررسی بشه تا دلیل دقیقش رو بیان کرد.

به امید موفقیت شما و سایر دوستان

scary-x2
September 12th, 2014, 18:17
با نصب افزونه کش مشکل تقریبا حل شد . ولی الان مشکلی که هست اینه که با نصب افزونه کش قسمت لوگین سایت به مشکل خورده . یعنی وقتی از قالب سایت لوگین میکنی میزنه ورود موفقیت آمیز بود و صفحه رفرش میشه و دوباره یوزر و پسورد میخواد که لوگین کنه !