PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابتین وب یا نت افراز؟

downmovie
September 12th, 2014, 00:32
سلام
به نظر شما بهتره از کدوم یک از سایت های ابتین وب یا نت افراز هاست بگیرم.برای شروع کار میخوام
نکات مورد توجه من وجود سی پنل و وب سرور لایت اسپید و امکانات نامحدود با قیمت کم هست
لطفا راهنمایی کنید با وجود این که نت افراز چیزایی که من میخوام رو نداره ولی همه اینو به من سفارش میکنن

HPxf
September 12th, 2014, 00:37
هر دو یک سری مشکلات داشتند :|
ابتین ورژن 5.3 است php سیپنل
نت افزار مشکل بک اپ میخورید بهتر است جداگانه بک اپ بگیرید :| و دایرکت ادمین است

ali0000
September 12th, 2014, 01:47
آبتین وب بهترین گزینه با توجه به درخواست شماست

sor
September 12th, 2014, 02:05
هر سرویس دهنده نقاط قوت و ضعف خودش رو داره به شخصه کار نکردم با این دو سرویس دهنده

ولی هر کدوم خوبی و بدی هایی دارند و هیچ سرویس دهنده ای از همه لحاظ کامل نیست (نظر شخصی بنده)

nima73
September 12th, 2014, 04:56
سلام
به نظر شما بهتره از کدوم یک از سایت های ابتین وب یا نت افراز هاست بگیرم.برای شروع کار میخوام
نکات مورد توجه من وجود سی پنل و وب سرور لایت اسپید و امکانات نامحدود با قیمت کم هست
لطفا راهنمایی کنید با وجود این که نت افراز چیزایی که من میخوام رو نداره ولی همه اینو به من سفارش میکنن

سلام
نت افراز که دایرکت آدمین هستش در ضمن اگر سایت شما فیلم هست ( تو امضاتون آدرس سایت فیلم هست ) بهتر سمتش نرید چون بعد مدتی یک بهانه ای برای بستن اکانت پیدا میکنند و البته اجازه بک آب گرفتن را میدن ، یک کارمند دارند اسمش ایروانی هست کلا حرف حساب سرش نمیشه و اگر اون نبود بهترین گزینه نت افراز بود ، دو نکته را هم بگم و اون اینکه این شرکت زیر شاخه یک هاستینگ خارجی هست و اون هاست سی پنل هست و دفتر اون در انگلیس هستش ( اگه اشتباه نکنم)
دوم اینکه مدتی قبل کل سایت ها را به فنا داده بودن و میگفتن سرور کولو شده را پلیس آلمان ضبط کرده !
آبتین را هم اطلاعاتی ندارم

hamra
September 12th, 2014, 05:49
روی نت افراز سرویس داشتم ، پشتیبانیشون سرعت پاسخگوییشون از میهن وب هاست و سرور پارس و طلا هاست و خیلی های دیگه سریعتر هست . (این موارد کلا سرعت در پشتیبانیشون 0 هست) آبتین وب رو سرویس نداشتم تا حالا ازشون .
خب چرا فقط از بین این دو مورد میخواین یکی رو انتخاب کنید ؟
ولی موارد بهتر از اینها هم هست .

downmovie
September 12th, 2014, 08:46
روی نت افراز سرویس داشتم ، پشتیبانیشون سرعت پاسخگوییشون از میهن وب هاست و سرور پارس و طلا هاست و خیلی های دیگه سریعتر هست . (این موارد کلا سرعت در پشتیبانیشون 0 هست) آبتین وب رو سرویس نداشتم تا حالا ازشون .
خب چرا فقط از بین این دو مورد میخواین یکی رو انتخاب کنید ؟
ولی موارد بهتر از اینها هم هست .
من قبلا از ابتین وب سرویس داشتم و فقط پشتیبانیشون ضعیف بوده و یه مورد دیگه هم داشتن اونم ساسپند کردن هاست وقتی که دامین ***** میشه این خیلی بده حتی بک اپ هم بهت نمیدن ولی این چند روز تعریف نت افراز رو خیلی شنیدم ولی بازم راضی نشدم برکم ازش سرویس بگیرم

arianmahdavi78
September 12th, 2014, 08:59
من مدت طولاني است كه از آبتين وب سرويس مي گيرم و راضي هستم .
با نت افزار هم كار كردم پشتيبانيش بهتر از آبتين وب بود اما كيفيت آبتين وب بهتر بود .

hrv
September 12th, 2014, 11:19
من خودم از هیچ کدم ندارم! اما یه مشتری داشتم که می بایست دی ان اس رو ا ریگورد میزد! نت افزار هم بود! بسته بودن نمیتونست! زنگ زد گفتن ما خودمون دستی ست می کنیم و ریدایرکت میکنیم! توضیح دادم که ریدارکت نکنن! و... خلاصه طی دوساعت حل شد نشون میده پشتیبانی خوبی دارن اما سیستم مزخرفیه که امکانات رو خیلی محدود کردن!

newspub
September 12th, 2014, 23:13
من نت افراز سرویس دارم البته سایتمم قانونی هست روزی 18000 آیپی رو با 39 تومن در ماه ساپورت میکنن سرویسشون عالی هست

Maysam.M
September 12th, 2014, 23:19
من از آبتین وب سرویس داشتم . پشتیبانیشون اون اواخر خوب نبود. بدون اطلاع ساسپند میکردند. اما در کل پشتیبان بسیار مودب و با فرهنگ و با شخصیتی داشتند.
به نظر من هر دو عالی اند. خود من مجدد میخوام سرویس تهیه کنم دقیقا بین این دو مورد موندم!

hharddy
September 12th, 2014, 23:44
من سرور دانلودم از ابتین وب هست به تیکت هام 10 دقیقه جواب میدن کلا تا اینجا من مشکلی باهاشون نداشتم

mansour207
September 13th, 2014, 01:40
من قبلا از نت افراز سرویس هاست داشتم .
و کیفیت و پشتیبانی خوبی هم داشتند .
و من مشکلی با سرویس و پشتیبانیشون نداشتم .

hesam_bdl
March 2nd, 2016, 23:36
با دقت انتخاب کنید قیمت کم گول نخورید.
آبتین وب تیکت ها رو دیر جواب میدن و با کپی پیست پاسخ از اینترنت!!! تلفن ها رو جواب نمیدن یا به دلخواه روی مشغولی غیر واقعی میگذارن! بد صحبت می کنن.
در صورت اعتراض سایتتون رو دستکاری می کنن. سایت من رو دستکاری کردن و دو ماه به من جواب درست نداند تا من تمام کاربرهام رو از دست دادم. به خاطر زحمتی که واسه سایتم کشیده بودم مدام دست بوسی میکردم که سایتو مشکلشو حل کنن ولی دیگه جواب ندادن!!!
بدون هماهنگی فابل حرف می کنن. آبتین وب ناقض امنیت و حریم خصوصی کاربرهاش هست.