PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پی لاین خوبه یا زرین پال

hostorder
September 11th, 2014, 19:22
من از جایی نمایندگی اس ام اس دارم که از درگاهی که من استفاده می کنم ندارند فقط پی لاین -زرین پال دارند موندم کدوم رو استفاده کنم

OPENFIRE
September 11th, 2014, 19:33
هردو معروف و معتبر و عالی
ولی پی لاین ثبت نام راحت تری داره

samansystems
September 11th, 2014, 19:35
ما تو زرين پال مزيت های زير رو داريم:
1. کارمزد 0 درصد تا پايان پاييز به کمک زرين کارت (https://www.zarinpal.com/zarincard) (فعلا و امکان تمديد اون)
2. تسويه حساب سريع به کمک زرين کارت (1 دقيقه تا 12 ساعت)
3. اپليکيشن اندرويد (http://www.webhostingtalk.ir/f216/122108/) به منظور چک کردن لحظه ای تراکنش ها

و خيلی مزيت ديگه که بارز ترين اونها اين 3 مورد هست ;)

kingpower
September 11th, 2014, 19:38
درود
اگر میخواهید راحت باشید پی لاین بهترینه
ولی در هر صورت بنده با پیلاین کار کردم و مدت کمی هم با زرین پال به نظر هر دو خوب است ولی پیشهادم پی لاین است

hostorder
September 11th, 2014, 19:39
ما تو زرين پال مزيت های زير رو داريم:
1. کارمزد 0 درصد تا پايان پاييز به کمک زرين کارت (فعلا و امکان تمديد اون)
2. تسويه حساب سريع به کمک زرين کارت (1 دقيقه تا 12 ساعت)
3. اپليکيشن اندرويد به منظور چک کردن لحظه ای تراکنش ها

و خيلی مزيت ديگه که بارز ترين اونها اين 3 مورد هست ;)
من خودم الان از بازپرداخت دارم 0.5 درصد تصویه حساب هاش زیر 2 ساعت ایناست

HPxf
September 11th, 2014, 19:40
زرین پال عالی است و قدیمی تر است تا پی لاین
پی لاین محدودیت هایی دارد پرداخت روزانه و ...

hamra
September 11th, 2014, 19:44
توصیه میشه اگر درگاه اختصاصی خودتون رو نمیتونید استفاده کنید !
فقط سمت پی لاین بروید .

samansystems
September 11th, 2014, 19:47
توصیه میشه اگر درگاه اختصاصی خودتون رو نمیتونید استفاده کنید !
فقط سمت پی لای بروید .

من خوشحال ميشم دليل توصيه شما رو بدونم تا ان شاء الله برنامه رضايت کاربرانی مشابه شما رو هم تا حد ممکن جلب کنيم :) ؟

hostfire
September 11th, 2014, 19:51
زرین پل رو با درگاه دیگر قیاس نکنید بی شک زرین پال

TheNight
September 11th, 2014, 19:57
فکر کنم پی لاین مناسب تر باشه

hostorder
September 11th, 2014, 20:01
از بانک ملت هم درخواست دادم کارای بانک تموم شده ولی گفتند چند روز میکشه مشخصات ایمیل شه

samansystems
September 11th, 2014, 20:01
فکر کنم پی لاین مناسب تر باشه

خوشحال ميشم دليل پيشنهاد شما رو بدونم تا ان شاء الله برنامه رضايت شما رو هم تا حد ممکن جلب کنيم http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif ؟

delta
September 11th, 2014, 20:04
فکر کنم زرین پال اولین بوده تو این کار..پی لاین بعدنا امد.خودم چندین ساله زرین پال استفاده میکنم واقعا راضی هستم ازش..اگر این کارمزد صفر درصد رو نگه میداشتند شاید دیگر کسی نمیتونست سایتی دیگر رو باهاش مقایسه کنه!

yastheme
September 11th, 2014, 20:07
در حقیقت فرقی نمی کنه از کدوم استفاده کنی,مگر اینکه دلیل خاصی برای انتخاب بین اینها نیاز داشته باشی,
من خودم از زرین پال استفاده می کنم چون از نظر من راحت تر میشه بهش تکیه داد و اعتماد کرد!

iranwhsrver
September 11th, 2014, 20:10
خب بدون کارمز نمیشه که ...بعدا خودشون هم باید استفاده بکنن از هزینه هایی که رد و بد میشه دیگه...هزیه سرور هزینه طراحی اسکریپت و...
هیچ سایتی بدون کارمز اینکارو نمیکنه..مگر اینکه ادمین اینجور سایت ه میلیاردر باشه که اصلا این کارمزد ها واسش مهم نباشه...که اینم نداریم
زرین پال رو من به شخصه دیدم که میشه هکش کرد...یکی از دوستان به سیستم سروریش نفوذ کرد و میخواست حساب های خودشو و دوستانشو شارژ کنه..
یه خورده ضعف امنیتی داشتش با اینکه گواهی ssl هم داشتش اما پی لاین رو من ندیدم که بشه اینکارو کردش..با این اوصاف از نظر کیفیت و پروسه زرین پال بعدش پی لاین.....اگرم خواستید هردوتا درگاه رو فعال کنید..چیزی کم نمیشه..

hostorder
September 11th, 2014, 20:20
در حقیقت فرقی نمی کنه از کدوم استفاده کنی,مگر اینکه دلیل خاصی برای انتخاب بین اینها نیاز داشته باشی,
من خودم از زرین پال استفاده می کنم چون از نظر من راحت تر میشه بهش تکیه داد و اعتماد کرد!
مهم برای من درصد کم هست!!! تصویه 2 روز 3 روز هم مشکلی نیست

samansystems
September 11th, 2014, 20:20
خب بدون کارمز نمیشه که ...بعدا خودشون هم باید استفاده بکنن از هزینه هایی که رد و بد میشه دیگه...هزیه سرور هزینه طراحی اسکریپت و...
هیچ سایتی بدون کارمز اینکارو نمیکنه..مگر اینکه ادمین اینجور سایت ه میلیاردر باشه که اصلا این کارمزد ها واسش مهم نباشه...که اینم نداریم
زرین پال رو من به شخصه دیدم که میشه هکش کرد...یکی از دوستان به سیستم سروریش نفوذ کرد و میخواست حساب های خودشو و دوستانشو شارژ کنه..
یه خورده ضعف امنیتی داشتش با اینکه گواهی ssl هم داشتش اما پی لاین رو من ندیدم که بشه اینکارو کردش..با این اوصاف از نظر کیفیت و پروسه زرین پال بعدش پی لاین.....اگرم خواستید هردوتا درگاه رو فعال کنید..چیزی کم نمیشه..

:) لطفا شايعه درست نکنيد.
زرين پال يکی از امن ترين سرويس ها هست که بيش از 4 سال هست در اين زمينه در حال فعاليت هست.
فعاليت های شرکت سامان سيستم هم محدود به زرين پال نيست و بيش از 10 سايت خدماتی دارن فعاليت ميکنن که قطعا اگر حرف شما صحيح بود تا الان نه زرين پالی بود نه سامان سيستم.
بدون مستند و مدرک حرف زدن کار ساده ای هست که افراد برای خراب کردن چهره ديگران ازش استفاده ميکنن :)
ssl هم که يکی از الزامات هست و اگر سايتی نداشته باشه به سادگی ميشه در طول مسير کاربر تا سرور يوزر پسورد رو خوند و بعد هم با همون يوزر پسورد وارد شد.

در مورد کارمزد هم سعی اون اين هست ان شاء الله اين رويه رو ادامه بديم.
ابتدا تا پايان تابستان، الان پاييز و اگر کارمزد شاپرک روی درگاه های پرداخت اعمال نشه ان شاء الله برای زمستان هم ادامه خواهد داشت.

iranwhsrver
September 11th, 2014, 20:31
بله شما درست میگید..اما شایعه نبودش..به رویت دیده شده که برطرف شدش باگش...
اگه شایعه بودش احراز نمیکردم دوست عزیز...
بلاخره هر سیستمی بدون عیب و نقص نیستش..چه زرین پال چه پارس پال و....سیستم ها..حتی درگاه های بانکی کشور هم بدون عیب و نقض نیستن...
بنده هم اکانت زرین پال دارم و فعال هستش...
در ضمن در مورد مبحثی که اعلام کردید چهره دیگران خراب کردن و...بنده مخرب نیستم..همانطوری که عرض کردم بنده هم زرین پال و پی لاین و مابقی درگاه های بانکی رو دارم و برای سایت هایی که بدون بانک کار میکنن استفاده میکنم..
اگر توجه کرده باشید گفته شده بودش که یکی از دوستان و بنده فقط دیدم..این مسله مال یکی دوسال پیش هستش..
نه الان...
قصد بنده مخرب کردن سایت ها نیستش..حالا زرین پال میخواد سابقه صد ساله داشته باشه و یا یک ساله ...مهم کیفیت و سیستم هستش
بازم تکرار میکنم : قصد بنده نه تخریب هیچ گونه سایت،هیچ گونه درگاه پرداختی ،هیچ گونه دروغ گویی، و... نیستش..فقط اعلام کردم..

yastheme
September 11th, 2014, 20:31

گواهی ssl هیچ ربطی به امنیت سرور نداره!
شما به شخصه دیدی نفوذ کرد؟ راه های اثبات هک تو نت زیاده! بدون اثبات حرفتون فقط از اعتبار خودتون اینجا کم می کنید,

samansystems
September 11th, 2014, 20:34
بله شما درست میگید..اما شایعه نبودش..به رویت دیده شده که برطرف شدش باگش...
اگه شایعه بودش احراز نمیکردم دوست عزیز...
بلاخره هر سیستمی بدون عیب و نقص نیستش..چه زرین پال چه پارس پال و....سیستم ها..حتی درگاه های بانکی کشور هم بدون عیب و نقض نیستن...
بنده هم اکانت زرین پال دارم و فعال هستش...
در ضمن در مورد مبحثی که اعلام کردید چهره دیگران خراب کردن و...بنده مخرب نیستم..همانطوری که عرض کردم بنده هم زرین پال و پی لاین و مابقی درگاه های بانکی رو دارم و برای سایت هایی که بدون بانک کار میکنن استفاده میکنم..
اگر توجه کرده باشید گفته شده بودش که یکی از دوستان و بنده فقط دیدم..این مسله مال یکی دوسال پیش هستش..
نه الان...
قصد بنده مخرب کردن سایت ها نیستش..حالا زرین پال میخواد سابقه صد ساله داشته باشه و یا یک ساله ...مهم کیفیت و سیستم هستش
بازم تکرار میکنم : قصد بنده نه تخریب هیچ گونه سایت،هیچ گونه درگاه پرداختی ،هیچ گونه دروغ گویی، و... نیستش..فقط اعلام کردم..

همونطور که دوستان ميگن مراجع خاصی برای اثبات اين موضوع هست که اگر چنين اتفاقی افتاده باشه بايد مستندات اون هم وجود داشته باشه.
بدون مدرک و مستند حرف زدن کار ساده ای هست که هر کسی ميتونه اين رو مطرح کنه.
مطمئن باشيد اگر حرف شما صحت داشت الان مدارک و مستندات اون هم وجود داشت ;)

hamra
September 11th, 2014, 20:36
من خوشحال ميشم دليل توصيه شما رو بدونم تا ان شاء الله برنامه رضايت کاربرانی مشابه شما رو هم تا حد ممکن جلب کنيم :) ؟

بنده هم از زرین پال و هم از پی لاین پیش تر استفاده میکردم ،
اما سرعت عمل پی لاین بهتر از .... و همچنین روند درستی را در پیش گرفته اند، زرین پال شدیدا دنبال بهانه هست تا پول خوری کنه (الان رو نمیدونم ، قبل تر که علاقه خاصی داشتند ! ) . البته خیلی ببخشیدا آقای زرین پال ، الان میدونم بهت بر میخوره اما بیشتر از این نمیگم تا دیگه حداقل اون عده انگشت شمار که از شما تعریف میکنند ، رو از دست ندید و با همین تعریفاتشون ادامه بدید . اما انصافا از این کار های در پی لاین ندیده بودم .
حتی در پارس پال نیز مشاهده کردم که مبلغ بالایی از ما بالا کش کردند ، اما خب جواب همه این موارد توسط اون بالایی داده میشه به طریقی .
در هر حال خوش باشی عزیز .

samansystems
September 11th, 2014, 20:41
بنده هم از زرین پال و هم از پی لاین پیش تر استفاده میکردم ،
اما سرعت عمل پی لاین بهتر از .... و همچنین روند درستی را در پیش گرفته اند، زرین پال شدیدا دنبال بهانه هست تا پول خوری کنه (الان رو نمیدونم ، قبل تر که علاقه خاصی داشتند ! ) . البته خیلی ببخشیدا آقای زرین پال ، الان میدونم بهت بر میخوره اما بیشتر از این نمیگم تا دیگه حداقل اون عده انگشت شمار که از شما تعریف میکنند ، رو از دست ندید و با همین تعریفاتشون ادامه بدید . اما انصافا از این کار های در پی لاین ندیده بودم .
حتی در پارس پال نیز مشاهده کردم که مبلغ بالایی از ما بالا کش کردند ، اما خب جواب همه این موارد توسط اون بالایی داده میشه به طریقی .
در هر حال خوش باشی عزیز .

احتمالا شما داخل زرين پال اقدام به فروش موارد ممنوعه کرديد که اين مشکل براتون بوجود اومده.
طبق قوانين زرين پال حساب کاربران متخلف توقيف ميشه و البته شرايط رفع توقيف هم به کاربر خاطی اعلام ميشه.
حتما اگر حسابتون توقيف شده و موجودی داخلش داشتيد شرايط رفع توقيف بهتون اعلام شده و اگر ادعای شما چيز ديگه ای هست لطفا شماره حساب زرين پال خودتون رو بديد تا برای کاربران شفاف سازی صورت بگيره.
بله، زرين پال به شدت با موارد ممنوعه برخورد ميکنه و اگر قصد فعاليت و فروش موارد خلاف قوانين سايت رو داريد اصلا به زرين پال فکر نکنيد و از گزينه های ديگه استفاده کنيد.
باز اگر موردی هست اعلام کنيد تا برای کاربران هم ابهامی باقی نمونه. ;)

iranwhsrver
September 11th, 2014, 20:42
yastheme (http://www.webhostingtalk.ir/member/13201/) : بنده از اعتبار خودم؟؟؟ شما مثل اینکه متوجه نشدید گفتم یکی از دوستان..مگه من هک کردم؟یه سری ادم علاف و بیکار هستن که می یان اینجور مسخره بازی های اینترنتی رو در می یارن واس اینکه خودی نشون بدن بنده که بیکار نیستم بخوام ازین کاارا بکنم..لطف بفرمایید در رابطه با بنده از مورد اعتبار نوعی صحبت نفرمایید چون بنده کاری نکردم که اعتبار بنده بخواد افت کنه......با تشکر...
samansystems (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/) عزیز بله درسته شما درست می فرمایید...
بنده از همه گفی عذر خواهی میکنم..حالا دوستان می پندارن که بنده شایعه کردم و باعث تنزل در ایجاد افکار عمومی بشم پوزش میطلبم..
آنچه که بنده از زرین پال مشاهده کرده براساس کارایی که در خور یک سایت هستش عالی هست و خودما با این سایت کار میکنیم..و از درگاه های پرداختی این سایت استفاده میکنیم..
سهل انگاری بنده رو در مورد اینکه دوستان پنداشتن که شایعه هستش و نتونستم ثابت کنم پوزش صمیمانه بنده را پذیرا باشید..
جناب آقای yastheme (http://www.webhostingtalk.ir/member/13201/) از شما هم پوزش میخوام که لینک اثبات نداریم مثل شما حرفه ای نیستم..
با احترامات فراوان...

samansystems
September 11th, 2014, 20:46
شخصا معتقد هستم فروش سامانه پيامک رو نميشه با فروش *** و **** مقايسه کرد و برای هر دو يک تصميم گرفت ;)

- - - Updated - - -

yastheme (http://www.webhostingtalk.ir/member/13201/) : بنده از اعتبار خودم؟؟؟ شما مثل اینکه متوجه نشدید گفتم یکی از دوستان..مگه من هک کردم؟یه سری ادم علاف و بیکار هستن که می یان اینجور مسخره بازی های اینترنتی رو در می یارن واس اینکه خودی نشون بدن بنده که بیکار نیستم بخوام ازین کاارا بکنم..لطف بفرمایید در رابطه با بنده از مورد اعتبار نوعی صحبت نفرمایید چون بنده کاری نکردم که اعتبار بنده بخواد افت کنه......با تشکر...
samansystems (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/) عزیز بله درسته شما درست می فرمایید...
بنده از همه گفی عذر خواهی میکنم..حالا دوستان می پندارن که بنده شایعه کردم و باعث تنزل در ایجاد افکار عمومی بشم پوزش میطلبم..
آنچه که بنده از زرین پال مشاهده کرده براساس کارایی که در خور یک سایت هستش عالی هست و خودما با این سایت کار میکنیم..و از درگاه های پرداختی این سایت استفاده میکنیم..
سهل انگاری بنده رو در مورد اینکه دوستان پنداشتن که شایعه هستش و نتونستم ثابت کنم پوزش صمیمانه بنده را پذیرا باشید..
جناب آقای yastheme (http://www.webhostingtalk.ir/member/13201/) از شما هم پوزش میخوام که لینک اثبات نداریم مثل شما حرفه ای نیستم..
با احترامات فراوان...

صحبت شما مثل اين ميمونه که من بگم يکی از دوستان من ميگه ایران وب هاست سرور باگ داره و سرورش هک شده :)
به نظرم بيان کردن صحبت بدون دليل و مدرک کار درستی نيست.

morteza1200
September 11th, 2014, 20:50
من نمیدونم پی لاین کجاش مناسبه با این همه کارمزدی که میگیره . . .

sardarn
September 11th, 2014, 20:56
سلام

من واقعا زرین پال بهتون پیشنهاد می کنم چون هم پشتیبانی قوی دارند هم تسویه با زرین کارت شون بدون کارمزد هست.
البته اگر نمایندگی از زیر مجموعه ریلکس دارید از درگاه زرین پال استفاده نکنید که ماژول زرین پال شون باگ امنیتی دارد که هنوز هم رفعش نکردند.گزارش دادم بهشون پیگیری نکردند حتی بقیه درگاه هاشون هم یک باگ امنیتی شدید دارد اما درگاه زرین پال شون دو تا باگ داره.

موفق باشید

takpar7
September 11th, 2014, 20:57
زرین پال انتخاب من هستش
همونطور که دوستان مزیتش رو گفتند به علاوه اینها درگاه اشتراکی زرین پال خیلی به من کمک کرده
زرین پال اعتبار بیشتری هم داره و آقای امیری و دوستان فنی که دارند با درخواست بنده برای تراوین درگاه درست کردن که هر شرکتی این کار رو نمیکنه
زرین پال مطمئن و امن و تسویه سریع با زرین کارت بدون کارمزد!

talait
September 11th, 2014, 21:03
زرین پال

pourya74
September 11th, 2014, 21:16
از پی لاین استفاده کردم و سرعت عملشون در تسویه و همچنین ظاهر سایتشون خوبه .
اما زرین پال رو استفاده نکردم ولی دوستان میگن که خوب هست .

p30nama
September 11th, 2014, 21:17
ببخشید اینجا میپرسم
بند 3 شرایط ارتقا حساب خیلی سخت گیرانه هست متاسفانه .......

زرین پال خوبه شرایطش سخته

mahdi271
September 11th, 2014, 21:20
زرین پال خیلی خوبه.
جهان پی هم اگر امکانش باشه براتون خیلی خوبه

samansystems
September 11th, 2014, 21:28
البته اگر نمایندگی از زیر مجموعه ریلکس دارید از درگاه زرین پال استفاده نکنید که ماژول زرین پال شون باگ امنیتی دارد که هنوز هم رفعش نکردند.گزارش دادم بهشون پیگیری نکردند حتی بقیه درگاه هاشون هم یک باگ امنیتی شدید دارد اما درگاه زرین پال شون دو تا باگ داره.

اين مشکل رو تو پيام خصوصی بهمون ميگيد تا ازون مجموعه پيگير باشيم برای بروز شدن ماژول.

- - - Updated - - -

ببخشید اینجا میپرسم
بند 3 شرایط ارتقا حساب خیلی سخت گیرانه هست متاسفانه .......

زرین پال خوبه شرایطش سخته

رسيدن به سطح تاييد طلائی اجباری نيست و شما با سطح تاييد نقره ای و زرين کارت هم ميتونيد از سريعترين زمان تسويه حساب در مقايسه با ساير سرويس های مشابه بهره مند بشيد.

- - - Updated - - -

اما زرین پال رو استفاده نکردم ولی دوستان میگن که خوب هست .

پيشنهاد ميکنم حتما از زرين پال با زرين کارت استفاده کنيد و از شرايط لذت ببريد.

p30nama
September 11th, 2014, 21:34
اها پس اون فرم برای اسناد رسمی ببریم تایید کنند و.. اجباری نیست؟؟یعنی فقط کارت ملی کافیه؟؟

با حساب طلایی زرین کارت رایگانه؟؟ا

hostorder
September 11th, 2014, 22:21
فکر کنم باید زرین پال رو سریع کاراشو بکنم تا وقتی که درگاه بانک ملتم اماده میشه

مینا-صیفی
September 11th, 2014, 22:33
جفتش خیلی خوب هستند از همه نظر.

King Tired
September 11th, 2014, 22:37
من به شما جهان پی یا سیبا پال را پیشنهاد میکنم

irsrev
September 11th, 2014, 23:03
زرین پال قدیمی تر است.

البته تمام درگاه های واسط فعال نقاط قوت و ضعف دارند.

samansystems
September 11th, 2014, 23:17
اها پس اون فرم برای اسناد رسمی ببریم تایید کنند و.. اجباری نیست؟؟یعنی فقط کارت ملی کافیه؟؟

با حساب طلایی زرین کارت رایگانه؟؟ا

بله رسيدن به سطح تاييد طلائی اجباری نيست و لازم نيست شما به دفتر اسناد رسمی بريد. ارسال اسکن شناسنامه و کارت ملی برای تاييد حساب و تکميل اطلاعات کافی هست.
هزينه زرين کارت برای کاربران طلائی رايگان و برای کاربران نقره ای 10500 تومان هست.
اين هزينه شامل هزينه صدور و ارسال کارت به آدرس پستی هست و شما هيچ هزينه اضافه ای پرداخت نميکنيد.

- - - Updated - - -

زرین پال قدیمی تر است.
البته تمام درگاه های واسط فعال نقاط قوت و ضعف دارند.

سعی مون اين هست ان شاء الله در زرين پال نقطه ضعفی نداشته باشيم و خوشحال ميشيم اگر از هر نظر موردی به ذهنتون ميرسه پيشنهاد بديد تا در صورتی که مشکلی با قوانين نداشته باشه بتونيم رفع کنيم.

- - - Updated - - -

فکر کنم باید زرین پال رو سریع کاراشو بکنم تا وقتی که درگاه بانک ملتم اماده میشه

اشخاص حقوقی و شرکت های معتبری هستند که با وجود داشتن درگاه های مختلف سعی ميکنن از درگاه های مستقيم زرين پال استفاده کنن.
دليل اين موضوع هم مشکلاتی هست که در اختلاف حساب و پرداکندگی تسويه ها دارن و خواستند با يک پنل به اطلاعات آماری کليه پرداخت های خودشون دسترسی داشته باشه و به جای تمرکز روی مسئله پرداخت و برسی تک تک تراکنش های خودشون به بازاريابی و توسعه فعاليت خودشون بپردازن.

- - - Updated - - -

من به شما جهان پی یا سیبا پال را پیشنهاد میکنم

ميتونيد دليل اين پيشنهاد رو بگيد تا ان شاء الله اگر اين نقطه ضعف قابل رفع هست رو هم رفع کنيم ؟

downloaddl
September 11th, 2014, 23:22
رقابت سنگینی بین زرین و پای لاین هست

من از هر دو سیستم هم زمان دارم استفاده می کنم

هر کدوم خوبی های خودشو داره

پی لاین سرعت عمل بالایی داره و پشتیبانی خیلی خوبی داره

زرین پال هر روز ایده های جدیدی داره و خیلی ایده های خوبی داره

اگر از زرین پال تصمیم گرفتید استفاده کنید حتما حتما زرین کارت دریافت کنید
1. بدون کارمزد پول از کیف پول زرین پال به زرین کارت میادو شما برمیدارید :d این عالی
2. در حالت عادی درخواست تسویه بزنید جیگرتون خون میشه تا تایید شه

ولی زرین پال یک بدی داره
مستقیم به درگاه وصل نمیشه ومیره تو ی صفحه که کاربر باید بانک مورد نظر انتخاب کنه ( انتخاب یک بانک برای پرداخت نداره )

samansystems
September 11th, 2014, 23:30
رقابت سنگینی بین زرین و پای لاین هست

من از هر دو سیستم هم زمان دارم استفاده می کنم

هر کدوم خوبی های خودشو داره

پی لاین سرعت عمل بالایی داره و پشتیبانی خیلی خوبی داره

زرین پال هر روز ایده های جدیدی داره و خیلی ایده های خوبی داره

اگر از زرین پال تصمیم گرفتید استفاده کنید حتما حتما زرین کارت دریافت کنید
1. بدون کارمزد پول از کیف پول زرین پال به زرین کارت میادو شما برمیدارید :d این عالی
2. در حالت عادی درخواست تسویه بزنید جیگرتون خون میشه تا تایید شه

اين رقابت زمانی که زرين کارت وجود نداشت و تسويه حساب ها تو بازه 8 ساعته (برای کاربران طلائی) و 3 تا 4 روز (برای کاربران نقره ای) انجام ميشد معنی داشت.
اما از زمانی که زرين کارت اومده و کارمزد ها هم برداشته شده ديگه توجيهی برای رقابت وجود نداره :)

ولی زرین پال یک بدی داره
مستقیم به درگاه وصل نمیشه ومیره تو ی صفحه که کاربر باید بانک مورد نظر انتخاب کنه ( انتخاب یک بانک برای پرداخت نداره )

اگر زرين گيت رو درخواست بديد و فعال بشه کاربرانتون مستقيم وارد سايت بانک ميشن و داخل سايت بانک هم اسم و لوگوی سايت شما نمايش داده ميشه.
کافی هست در زرين پال تيکت بزنيد تا اين درگاه رو فعال کنيم و در کنار درگاه عادی ازش استفاده کنيد.
مشابه سايت زير که از هر دو درگاه استفاده ميکنه:
اس ای شانزده صفر يک - ثبت آنلاين دامين ملی (http://www.sa1601.ir/)

pakradm
September 11th, 2014, 23:34
اگر زرين گيت رو درخواست بديد و فعال بشه کاربرانتون مستقيم وارد سايت بانک ميشن و داخل سايت بانک هم اسم و لوگوی سايت شما نمايش داده ميشه.
کافی هست در زرين پال تيکت بزنيد تا اين درگاه رو فعال کنيم و در کنار درگاه عادی ازش استفاده کنيد.

برای استفاده از زرین گیت حتما باید درگاه فعال با تراکنش های زیاد داشته باشیم؟؟؟
میشه بپرسم هزینه کارمزد های شما در حالت عادی چقدر است؟؟؟

متشکرم

TARIMEHR
September 11th, 2014, 23:43
بین پی لاین و زرین پال میشه گفت زرین پال خیلی بهتر هست
امکانات زرین پال و پی لاین اصلا قابل قیاس نیست
به جرات میشه گفت امکانات زرین پال نسبت به سایر درگاه ها بیشتر هست و از اون قشنگ تر اینکه زرین پال در ارائه امکانات خاص پیش قدم هست

به حرف هایی که در خصوص ضعف امنیتش گفته میشه هم توجه نکنید. یکسری حرف های بی پایه و اساس

samansystems
September 11th, 2014, 23:46
برای استفاده از زرین گیت حتما باید درگاه فعال با تراکنش های زیاد داشته باشیم؟؟؟
میشه بپرسم هزینه کارمزد های شما در حالت عادی چقدر است؟؟؟

متشکرم

برای داشتن درگاه مستقيم بايد يا در سطح تاييد طلائی باشيد يا ماهانه بيش از 50 تراکنش روی سايتتون داشته باشيد.
قطعا سايتی که زير 50 تراکنش داشته باشه هنوز فعال نيست و فعال شدن درگاه مستقيم هم سودی نداره.

روال کلی زرين پال به اين صورت هست که زمانی که ميخواين وجه رو درخواست واريز بديد کارمزد کسر ميشه.
بنابراين اگر وجهی که از درگاه مستقيم به زرين پال شما اعمال شده رو به زرين کارت انتقال بديد باز هم کارمزدی کسر نميشه.

majid1f
September 12th, 2014, 00:41
من زرین پال را بهتر می پسندم. به چند علت
اول اینکه حمایت خوبی از توسعه دهنده ها می کنند به جای سو استفاده (من به شخصه وقتی زحمت دوست خوبم محمد عابدین پور را دیدم که پی لاین اینطور سو استفاده کرده ناراحت شدم و همه ی دوستانم را هم تشویق به استفاده از درگاه های دیگه مثل زرین پال کردم پلاگین فرم ساز پرداخت همیار (http://www.vbiran.ir/thread92901.html))
دوم اینکه چون خیلی از سایت های خدماتی وب که من استفاده می کنم زرین پال دارند من پرداخت های هاست ، دامین .. را با درگاه زرین پال ان سایت ها اقدام می کنم و از قسمت پرداخت با حساب کاربری اقدام می کنم و بدون کسر کارمزد و به آسانی از موجودی زرین پال اقدام می کنم . (ولی یک موضوعی که هست زده پرداخت با حساب کاربری به همراه قرعه کشی .. من که تا به حال برنده نشدم و دوستام هم نشدیدم برنده بشن. این قسمت فعال هست؟)

vahab00
September 12th, 2014, 00:46
شخصا پی لاین رو پیشنهاد میکنم
پای سرعت عمل که میاد وسط تو پیلاین خیلی سریع تراکنش ها به حساب شما واریز میشن حتی کمتر از 1 ساعت در روزهای تعطیل (این تجربه من بوده)
زرین پال خوبه و ایده های خوبی داره اما خیلی خشکه
میدونید چطور ؟
اول دقت کنید من تصور خودمو میگم و اصلا قصد جسارت ندارم و چیزی که تو ذهن من و شاید خیلی ها که مثل من وقتی که زرین پال تو سال اول بوده باشه
از نظر من زرین پال ی سیستم خیلی کامله اما نقص هایی داره
از سال اول که خب کسایی که یادشونه میدونن وقت واریز دلت خون میشد و دقیقا 3-4روز نگه میداشتند و واریز میکردند
پس از این حدود یک سال یا بیشتر زرین پال اینطور بود و سیستم های جدیدی آمدند و به جرات میتونم بگم زرین پال تو این مدت از یاد خیلی ها رفت
بعد از اون دوباره با ایده های جدیدی اومدند و این ایده ها باعث شد کاربرانی رو جذب خودشون کنند
اما
شاید کسایی مثل من هنوز اون روزها رو یادشون هست و حاضر نیستند حتی اگه زرین پال بانک بشه ازش استفاده کنند چون ی تجربه بد ملکه ذهنشون شده و شاید هیچ جوره پاک نشه
بنده به شخصه درگام مستقیم ملت دارم اما پی لاین رو به دلایلی ترجیح میدم
خب بگذریم اما از نظر من هنوز تو زرین پال یک مورد تغییر نکرده و اون هم غرورشون هست (البته این ها فقط تجربیات و احساسات من هست لطفا کسی سوء برداشت نکنه)
شرمنده اینو میگم اما زرین پال فکر میکنه چون اولین بوده هنوز هم بی رقیب هست و این حرفم از سخن کاربر سامان سیستم که گفتند با زرین کارت رقابتی نمیمونه اما یک سوال ! شما مگه چکار کردید که رقابت نمونه ؟ اینکه یک کارت دادید به کاربرا ؟ خب پی لاین کارت نمیده اما تسویه حساب هاش خیلی سریع و منظم هست و تفاوتش با شما چیه ؟ تو کارمزد ؟ مگه برای شما دائمی صفر درصد هست ؟ خب هرکس که خدماتی ارائه میده هزینه ای دریافت میکنه و این کاملا مسلم هست و نبودن کارمزد دلیل بر بی رقیب شدن نمیشه
شاید مشکل تسویه حساب رو با زرین کارت رفع کردند اما هنوز به کاربرانی که زرین کارت ندارند تسویه ها همونطوری هست و بازه زمانی خودش رو داره و این از نظر من اصلا خوب نیست

البته دوستان دقت کنند این نوشته ها افکار بنده بوده از زرین پال و قصد جسارت نداشته و ندارم و تجربیات و احساساتمو بیان کردم و لطفا سوء تعبیر نکنید
جناب امیری رو خیلی وقته می شناسم و واقعا فردی متشخص و ستودنی هستند و همیشه ازشون به نیکی یاد کرده و میکنم و هیچگونه دشمنی با ایشون ندارم فقط این ها به قول معروف دل نوشته های بنده بوده که نوشتم و امیدوارم جناب امیری نوشته های منو حمل بر جسارت ندونند
کوچیک شما : سید چورته

samansystems
September 12th, 2014, 01:11
من زرین پال را بهتر می پسندم. به چند علت
اول اینکه حمایت خوبی از توسعه دهنده ها می کنند به جای سو استفاده (من به شخصه وقتی زحمت دوست خوبم محمد عابدین پور را دیدم که پی لاین اینطور سو استفاده کرده ناراحت شدم و همه ی دوستانم را هم تشویق به استفاده از درگاه های دیگه مثل زرین پال کردم پلاگین فرم ساز پرداخت همیار (http://www.vbiran.ir/thread92901.html))
دوم اینکه چون خیلی از سایت های خدماتی وب که من استفاده می کنم زرین پال دارند من پرداخت های هاست ، دامین .. را با درگاه زرین پال ان سایت ها اقدام می کنم و از قسمت پرداخت با حساب کاربری اقدام می کنم و بدون کسر کارمزد و به آسانی از موجودی زرین پال اقدام می کنم . (ولی یک موضوعی که هست زده پرداخت با حساب کاربری به همراه قرعه کشی .. من که تا به حال برنده نشدم و دوستام هم نشدیدم برنده بشن. این قسمت فعال هست؟)

بله فعال هست و اتفاقا دوستانی هم که برنده ميشن معمولا ميگن: ما فکر نميکرديم قرعه کشی واقعا وجود داشته باشه. :)

در مورد حمايت هم هدف ما در مجموعه سامان سيستم حمايت از توسعه دهنده های برنامه های مختلف هست و سعی ميکنيم در حد توان از بابت اين زحمات تشکر کنيم.

- - - Updated - - -

شخصا پی لاین رو پیشنهاد میکنم
پای سرعت عمل که میاد وسط تو پیلاین خیلی سریع تراکنش ها به حساب شما واریز میشن حتی کمتر از 1 ساعت در روزهای تعطیل (این تجربه من بوده)

البته تسويه حساب 1 ساعته هم شيرين هست ولی سرعت تسويه حساب در زرين پال سريعتر از 1 ساعت هست. و اکثر تراکنش ها داره تو دقايق اول تسويه ميشه.
ان شاء الله بزودی برای تراکنش های زير 400 هزار تومان اين موضوع به صورت آنی و سيستمی خواهد بود و حتی تاخير يک دقيقه ای هم در اين موضوع پسنديده نيست.

زرین پال خوبه و ایده های خوبی داره اما خیلی خشکه
میدونید چطور ؟
اول دقت کنید من تصور خودمو میگم و اصلا قصد جسارت ندارم و چیزی که تو ذهن من و شاید خیلی ها که مثل من وقتی که زرین پال تو سال اول بوده باشه
از نظر من زرین پال ی سیستم خیلی کامله اما نقص هایی داره
از سال اول که خب کسایی که یادشونه میدونن وقت واریز دلت خون میشد و دقیقا 3-4روز نگه میداشتند و واریز میکردند

متاسفانه در اون زمان قوانين ما به اين صورت بود و دليل اصلی اون هم اين هست که زرين پال درگاه پرداخت ساده نيست.
ايده اصلی زرين پال تضمين تراکنش ها هست به اين صورت که اگر مشتری تو اون بازه زمانی 3 روزه کالا و محصول خودش رو تحويل نگيره ميتونه در زرين پال تيکت بزنه و پيگير خريدش باشه.
متاسفانه اين قابليت زرين پال از ديد خيلی از سايت هایی که ايده زرين پال رو کپی کردن غافل موند.

شاید کسایی مثل من هنوز اون روزها رو یادشون هست و حاضر نیستند حتی اگه زرین پال بانک بشه ازش استفاده کنند چون ی تجربه بد ملکه ذهنشون شده و شاید هیچ جوره پاک نشه

البته هدف زرين پال بانک شدن نيست. اقدام زرين پال برای مجوز ديگه ای هست که هنوز صادر نشده و مستندات نهائی اون در اداره نظام های پرداخت در حال تدوين هست. حرکت زرين پال به اون سمت هست و اميدواريم گذشت زمان اين خاطره بد رو از ذهن شما پاک کنه. ;)

شرمنده اینو میگم اما زرین پال فکر میکنه چون اولین بوده هنوز هم بی رقیب هست و این حرفم از سخن کاربر سامان سیستم که گفتند با زرین کارت رقابتی نمیمونه اما یک سوال ! شما مگه چکار کردید که رقابت نمونه ؟ اینکه یک کارت دادید به کاربرا ؟ خب پی لاین کارت نمیده اما تسویه حساب هاش خیلی سریع و منظم هست و تفاوتش با شما چیه ؟ تو کارمزد ؟ مگه برای شما دائمی صفر درصد هست ؟ خب هرکس که خدماتی ارائه میده هزینه ای دریافت میکنه و این کاملا مسلم هست و نبودن کارمزد دلیل بر بی رقیب شدن نمیشه
شاید مشکل تسویه حساب رو با زرین کارت رفع کردند اما هنوز به کاربرانی که زرین کارت ندارند تسویه ها همونطوری هست و بازه زمانی خودش رو داره و این از نظر من اصلا خوب نیست

تو اين بازه زمانی 6 ماهه که از صدور اولين زرين کارت گذشته بيش از 2000 زرين کارت صادر شده و تلاش ما بر اين هست که ان شاء الله هر کاربر فعال در وب فارسی يک زرين کارت داخل کيف پول خودش داشته باشه.
در مورد کارمزد هم برنامه اين هست که اين روال فعلا تا پايان پاييز و ان شاء الله اگر کارمزد شاپرک روی درگاه های پرداخت اعمال نشه برای زمستان هم اعمال بشه.
در مورد زمان تسويه حساب هم که فکر ميکنم در حال حاضر زرين پال سريعترين زمان تسويه حساب رو داره ارائه ميده.

علاوه بر تسويه حساب سريع و بدون کارمزد، درگاه مستقيم با نام و لوگوی وبسايت پذيرنده (و بدون کارمزد)، ارائه کد USSD برای پذيرنده ها (http://www.webhostingtalk.ir/f216/122797/?highlight=)، اپليکيشن اندرويد (http://www.webhostingtalk.ir/f216/122108/?highlight=)، درگاه اشتراکی (قابليت تفکيک درآمد چند شريک از درآمد يک وبسايت)، ايجاد کيف پول های مختلف (http://www.webhostingtalk.ir/f216/110936/?highlight=)، گزارش ها و سرويس های اطلاع رسانی صحيح و دقيق، واريزگر (http://www.webhostingtalk.ir/f216/99256/?highlight=)، سرويس اختصاصی فروش شارژ و کارت های خدماتی (http://www.webhostingtalk.ir/f41/112818/?highlight=) قابليت های منحصر به فرد و خاصی هستند که توسط زرين پال و مجموعه سامان سيستم در حال ارائه هستند و بر همين اساس هست که ميشه گفت در حال حاضر زرين پال پيش قدم هست. و خوشحال ميشيم اگر از نظر شما نقطه ضعفی در حال حاضر وجود داره بگيد تا حتما نسبت به رفع اون اقدام کنيم.

ارتباط مستقيم با استارت آپ های همکار و کاربران خودمون در انجمن های مختلف، برنامه های مختلف (http://www.webhostingtalk.ir/f41/123445/?highlight=) و برنامه هفتگی همفکر (http://hamfekr.net/) باعث ميشه تا در سريعترين زمان نيازهای کاربران خودمون رو شناسائی و در جهت رفع اونها اقدام کنيم.

البته دوستان دقت کنند این نوشته ها افکار بنده بوده از زرین پال و قصد جسارت نداشته و ندارم و تجربیات و احساساتمو بیان کردم و لطفا سوء تعبیر نکنید
جناب امیری رو خیلی وقته می شناسم و واقعا فردی متشخص و ستودنی هستند و همیشه ازشون به نیکی یاد کرده و میکنم و هیچگونه دشمنی با ایشون ندارم فقط این ها به قول معروف دل نوشته های بنده بوده که نوشتم و امیدوارم جناب امیری نوشته های منو حمل بر جسارت ندونند
کوچیک شما : سید چورته

قطعا دل نوشته های شما برای ما محترم هست و اميدواريم گذشت زمان باعث شيرين شدن تجربه گذشته بشه. (مثل يک چای تلخ که وقتی قند رو داخلش حل ميکنيد شيرين ميشه.) حتی اگر شما دشمن ما باشيد که نيستيد ما شما رو دوست خوب خودمون ميدونيم ;)

ali-rezam
September 12th, 2014, 02:06
بنده شخصا در این چند سالی که در دنیای اینترنت فعالیت داشتم تونستم از بیشتر سرویس های شرکت سامان سیستم استفاده کنم به غیر از زرین پال
شاید دلیل این موضوع هم عضویت سختش بوده که همیشه اقدام میکردم ولی پیگری برای فعال سازی حساب رو انجام نمیدادم
از نظر من سامان سیستم همیشه برترین ایده ها را برای سرویس های خودش استفاده میکنه و پیشتاز هست
اگر شما هم مثل بنده نیستید و حال فعال سازی حساب رو دارید حتی یک لحظه هم در ایجاد حساب زرین پال تردید نکنید

hostorder
September 12th, 2014, 12:52
اقا زرین پال شد ممنون از همه

samansystems
September 12th, 2014, 12:56
بنده شخصا در این چند سالی که در دنیای اینترنت فعالیت داشتم تونستم از بیشتر سرویس های شرکت سامان سیستم استفاده کنم به غیر از زرین پال
شاید دلیل این موضوع هم عضویت سختش بوده که همیشه اقدام میکردم ولی پیگری برای فعال سازی حساب رو انجام نمیدادم
از نظر من سامان سیستم همیشه برترین ایده ها را برای سرویس های خودش استفاده میکنه و پیشتاز هست
اگر شما هم مثل بنده نیستید و حال فعال سازی حساب رو دارید حتی یک لحظه هم در ایجاد حساب زرین پال تردید نکنید

اين رو مد نظر داشته باشيد که شما تنها يکبار برای تاييد عضويت خودتون اقدام ميکنيد و بعد ازون ميتونيد از امکاناتی که فعلا بی نظير هست استفاده کنيد.
هدف ما در مجموعه سامان سيستم اين هست که بتونيم سرويس خاص ارائه بديم تا همه کاربران حتی کاربرانی که نيازهای خاص دارن رو هم در سرويس مورد نظر جذب کنيم.
خوشحال ميشيم بتونيم علاوه بر بقيه پروژه های مجموعه، در زرين پال هم ميزبان خوبی برای شما باشيم.

alipoor90
September 13th, 2014, 20:17
قطعا زرین پال ، هم از نظر خدمات و سابقه و هم پشتیبانی دقیقش ...
البته من با پی لاین کار نمیکنم ، با پارس پال و زرین پال کارکردم و بین این دو مقایسه کردم ...

hostorder
September 16th, 2014, 10:11
1روز میشه به پی لاین مدارک فرستادم هنوز هیچ جوابی ندادند اینجوری مدارک تایید میشه پس حتما تصفیه هم یک هفته میکشه

TARIMEHR
September 16th, 2014, 10:14
اقا زرین پال شد ممنون از همه

1روز میشه به پی لاین مدارک فرستادم هنوز هیچ جوابی ندادند اینجوری مدارک تایید میشه پس حتما تصفیه هم یک هفته میکشه

شاید بخاطر اینه که زرین پالو انتخاب کردین ولی برا پی لاین مدارک فرستادین 8-}

میزبانی کهکشان
September 16th, 2014, 10:51
با زرین پال کار کردم راضی بودم.

hostorder
September 16th, 2014, 11:16
شاید بخاطر اینه که زرین پالو انتخاب کردین ولی برا پی لاین مدارک فرستادین 8-}
زرین پال دیدم درصدش زیاده.

samansystems
September 16th, 2014, 11:22
زرین پال دیدم درصدش زیاده.

کارمزد زرين پال به کمک زرين کارت تا پايان پاييز صفر درصد هست :) فکر نميکنم هيچ جای ديگه ای با اين رقم کارمزد سرويس بدن.
يعنی اگر شما تراکنش هاتون رو از زرين پال به زرين کارت انتقال بديد هيچ کارمزدی کسر نميشه.
با موجودی کارت هم ميتونيد از POS ها خريد کنيد يا از خود پرداز ها وجه رو دريافت کنيد ;)
www.zarinpal.com/zarincard (http://www.webhostingtalk.ir/www.zarinpal.com/zarincard)

hostorder
September 16th, 2014, 11:37
کارمزد زرين پال به کمک زرين کارت تا پايان پاييز صفر درصد هست :) فکر نميکنم هيچ جای ديگه ای با اين رقم کارمزد سرويس بدن.
يعنی اگر شما تراکنش هاتون رو از زرين پال به زرين کارت انتقال بديد هيچ کارمزدی کسر نميشه.
با موجودی کارت هم ميتونيد از POS ها خريد کنيد يا از خود پرداز ها وجه رو دريافت کنيد ;)
www.zarinpal.com/zarincard (http://www.webhostingtalk.ir/www.zarinpal.com/zarincard)
بعد پاییز می خوام چی کار کنم؟

samansystems
September 16th, 2014, 11:41
اگر شاپرک کارمزد رو اعمال نکنه اين طرح برای زمستان هم ادامه پيدا ميکنه.
ولی ظاهرا قرار هست از ابتدای آبان کارمزد اعمال بشه: http://www.webhostingtalk.ir/f216/123944/

hostorder
September 16th, 2014, 11:46
این زرین پال عجب چیز های چرت پرتی می خواد

سلام؛
لازم است تا کپی روی کارت مربوط به اين حساب (به منظور تطبيق نام و شماره کارت) را در پاسخ به اين تيکت ارسال کنيد.
:|:|:|:|

samansystems
September 16th, 2014, 11:50
این زرین پال عجب چیز های چرت پرتی می خواد

سلام؛
لازم است تا کپی روی کارت مربوط به اين حساب (به منظور تطبيق نام و شماره کارت) را در پاسخ به اين تيکت ارسال کنيد.
:|:|:|:|

ميشه خواهش کنم با احترام صحبت کنيد :)
چون اينجا يک جمع عمومی هست و هر صحبتی که کنيد برای عموم نمايش داده ميشه.
در زرين پال شما يکبار تاييد ميشيد و ميتونيد از سرويس بی نظری که هيچ جای ديگه به شما ارائه ميشه استفاده کنيد.
شايد ارسال اسکن شناسنامه و کارت ملی و همچنين تصوير کارت برای شما غير ضروری باشه ولی برای تاييد هويت شما لازم هست.
حتما مد نظر داشته باشيد تو زرين پال تا هويت شما تاييد نشه نميشه به شما سرويس خاصی ارائه داد. زرين پال برای شما کاری انجام ميده که جای ديگه نميتونه انجام بده.
نمونه اون هم زرين کارت (کارت متصل به شبکه شتاب هست) که شما ميتونيد بدون کارمزد از خدمات زرين پال استفاده کنيد.
مشابه اين هست که شما بريد بانک بگيد برام کارت صادر کنيد ولی من کارت ملی نميدم :) خوب هيچ بانکی اينکار رو برای شما انجام نميده.

hostorder
September 16th, 2014, 11:54
ميشه خواهش کنم با احترام صحبت کنيد :)
چون اينجا يک جمع عمومی هست و هر صحبتی که کنيد برای عموم نمايش داده ميشه.
در زرين پال شما يکبار تاييد ميشيد و ميتونيد از سرويس بی نظری که هيچ جای ديگه به شما ارائه ميشه استفاده کنيد.
شايد ارسال اسکن شناسنامه و کارت ملی و همچنين تصوير کارت برای شما غير ضروری باشه ولی برای تاييد هويت شما لازم هست.
حتما مد نظر داشته باشيد تو زرين پال تا هويت شما تاييد نشه نميشه به شما سرويس خاصی ارائه داد. زرين پال برای شما کاری انجام ميده که جای ديگه نميتونه انجام بده.
نمونه اون هم زرين کارت (کارت متصل به شبکه شتاب هست) که شما ميتونيد بدون کارمزد از خدمات زرين پال استفاده کنيد.
مشابه اين هست که شما بريد بانک بگيد برام کارت صادر کنيد ولی من کارت ملی نميدم :) خوب هيچ بانکی اينکار رو برای شما انجام نميده.
خوب کارت ملی دادم
مگر دیوانم بشینم شماره فرد دیگری رو بزنم
مگر دیوانم عکس کارتمو بدم که cv2 هم روشه
کدوم امکانات؟بانک ملت رو می زارم عابربانک زرین پال رو استفاده کنم؟
امکانات همین کارمزد بالاست؟ 2.5 درصد؟
از بازپداخت درگاه دارم با 0.5 درصد -تصویه حساب 1 ساعته(چون جایی که نمایندگی اس ام اس دارم متاسفانه فقط پی لاین و زرین پال داره)

samansystems
September 16th, 2014, 11:57
اگر با ارسال تصوير کارت بانکی مشکل داريد ميتونيد زرين کارت رو درخواست بديد:
https://www.zarinpal.com/zarincard

- - - Updated - - -

خوب کارت ملی دادم
مگر دیوانم بشینم شماره فرد دیگری رو بزنم
کدوم امکانات؟بانک ملت رو می زارم عابربانک زرین پال رو استفاده کنم؟
امکانات همین کارمزد بالاست؟ 2.5 درصد؟
از بازپداخت درگاه دارم با 0.5 درصد -تصویه حساب 1 ساعته(چون جایی که نمایندگی اس ام اس دارم متاسفانه فقط پی لاین و زرین پال داره)

شما در انتخاب سرويس دهنده خودتون مختار هستيد.
ما داريم به شما پيشنهاد کارمزد 0 درصد با تسويه حساب دقيقه ای رو ميديم :)
شما داريد دم از کارمزد نيم درصد و تسويه حساب 1 ساعته ميزنيد.
فکر کنم شما دوست داريد کارمزد بديد و تسويه حساب دير بگيريد.

hostorder
September 16th, 2014, 12:00
اگر با ارسال تصوير کارت بانکی مشکل داريد ميتونيد زرين کارت رو درخواست بديد:
https://www.zarinpal.com/zarincard

- - - Updated - - -

شما در انتخاب سرويس دهنده خودتون مختار هستيد.
ما داريم به شما پيشنهاد کارمزد 0 درصد با تسويه حساب دقيقه ای رو ميديم :)
شما داريد دم از کارمزد نيم درصد و تسويه حساب 1 ساعته ميزنيد.
فکر کنم شما دوست داريد کارمزد بديد و تسويه حساب دير بگيريد.

- - - Updated - - -

حساب تایید نشده چرا درگاه دادند

samansystems
September 16th, 2014, 12:02

ميتونيد cvv2 رو مشکی کنيد.
ميتونيد به جای کارت عکس دفترچه رو ضميمه کنيد.
ميتونيد هم هيچکدام رو انجام نديد و زرين کارت رو درخواست بديد.

هر کدام از 3 کار بالا رو انجام بديد ميتونيد بدون مشکل از زرين پال استفاده کنيد.
اگر در کمال آرامش بگيد مشکل دقيقا چی هست بهتر ميتونيم شما رو راهنمائی کنيم :)

- - - Updated - - -

حساب تایید نشده چرا درگاه دادند

ارائه درگاه ارتباطی به تاييد حساب نداره چون شما بدون تاييد حساب و با زرين کارت هم ميتونيد از زرين پال استفاده کنيد :)

hostorder
September 16th, 2014, 12:03
ميتونيد cvv2 رو مشکی کنيد.
ميتونيد به جای کارت عکس دفترچه رو ضميمه کنيد.
ميتونيد هم هيچکدام رو انجام نديد و زرين کارت رو درخواست بديد.

هر کدام از 3 کار بالا رو انجام بديد ميتونيد بدون مشکل از زرين پال استفاده کنيد.
اگر در کمال آرامش بگيد مشکل دقيقا چی هست بهتر ميتونيم شما رو راهنمائی کنيم :)

من تصویری نمیدم -زرین کارتی هم نمی خوام-چرا باید تو صفحه اصلی سایت آرم زرین پال زده شه؟

alipoor90
September 16th, 2014, 12:03
پارس پال هم این اسکن کارت رو میخواد ...
میتونید cvv2 رو مخدوش کنید در نرم افزار های ویرایش عکس
فکر نمیکنید با این نحوه برخوردتون برای شرکت خودتون تبلیغات منفی میکنید؟

hostorder
September 16th, 2014, 12:05
از بازپرداخت دارم چنین چیزی نگرفتند.
و آسان شارژ

samansystems
September 16th, 2014, 12:05
من تصویری نمیدم -زرین کارتی هم نمی خوام-چرا باید تو صفحه اصلی سایت آرم زرین پال زده شه؟

صفحه اصلی سايت خودتون ؟
قرار دادن لوگو اجباری نيست و اختياری هست.
تنها در صورتی که لوگو رو قرار بديد اين مزيت رو داريد که در ليست پذيرندگان زرين پال (https://ir.zarinpal.com/Merchants) در جايگاه های بهتری نمايش داده ميشيد.

hostorder
September 16th, 2014, 12:06
مشتری های ما قابل احترام هستند و تا الان کسی مشکلی نداشته باهامون

samansystems
September 16th, 2014, 12:08
از .... دارم چنین چیزی نگرفتند.

مقايسه زرين پال با سرويس های ديگه اشتباه هست.
شما اگر تونستيد از جائی سرويس بدون کارمزد بگيريد من خودم شخصا پيگير ميشم که حساب بانکيتون رو بدون ارسال کارت تاييد کنن ;)

hostorder
September 16th, 2014, 12:12
مقايسه زرين پال با سرويس های ديگه اشتباه هست.
شما اگر تونستيد از جائی سرويس بدون کارمزد بگيريد من خودم شخصا پيگير ميشم که حساب بانکيتون رو بدون ارسال کارت تاييد کنن ;)
سرویس بدون کارمزد زمانی خوبه که همیشه گی باشه-مثل خود بانک ملت که ازشون داریم میگیریم

sardarn
September 16th, 2014, 12:12
سلام

شما چرا لحن صحبت تون لحن دعوا هست؟
شما چرا باید برای گرفتن درگاه بانکی ارم نماد رو در سایت تون بگذارید.اون هم با مشخصات کاملی مثل ایمیل و تلفن و آدرس که این همه هم باید برای گرفتن نماد هزینه کنید و دردسر بکشید؟
همه این کارها به خاطر اعتماد سازی مشتری هست.مطمئن باش وقتی مشتری بیاد توی سایت و ببینه آرم زرین پال هست و روش کلیک کنه و ببینه سایت شما تایید شده هست یک اعتماد سازی براش انجام می شه در مورد سایت شما.

من که دارم چند سال فعالیت می کنم می دونم که واقعا این ها ضروری هستند.

موفق باشید

hostorder
September 16th, 2014, 12:13
سرویس بدون کارمزد زمانی خوبه که همیشه گی باشه-مثل خود بانک ملت که ازشون داریم میگیریم

مقایسه نشه جه طوری پس میشه انتقاد کرد

samansystems
September 16th, 2014, 12:15

اگر اين موضوع صحت داشته باشه: http://www.webhostingtalk.ir/f216/123944/
شما بايد از ابتدای آبان برای درگاه بانک ملت هم کارمزد بديد.

hostorder
September 16th, 2014, 12:15
سلام

شما چرا لحن صحبت تون لحن دعوا هست؟
شما چرا باید برای گرفتن درگاه بانکی ارم نماد رو در سایت تون بگذارید.اون هم با مشخصات کاملی مثل ایمیل و تلفن و آدرس که این همه هم باید برای گرفتن نماد هزینه کنید و دردسر بکشید؟
همه این کارها به خاطر اعتماد سازی مشتری هست.مطمئن باش وقتی مشتری بیاد توی سایت و ببینه آرم زرین پال هست و روش کلیک کنه و ببینه سایت شما تایید شده هست یک اعتماد سازی براش انجام می شه در مورد سایت شما.

من که دارم چند سال فعالیت می کنم می دونم که واقعا این ها ضروری هستند.

موفق باشید
ما نماد اعتماد داریم و نیازی نمیبینیم که آرم شرکت دیگیری رو تو سایت مون بزاریم-چون خود نماد اعتماد 100درصد اعتبار به وب سایت ما میدهد(خود ما هم 8 سال هست تو کار هاستینگ هستیم)

samansystems
September 16th, 2014, 12:20
مقایسه نشه جه طوری پس میشه انتقاد کرد

انتقاد ميتونيد کنيد ولی مقايسه رو وقتی انجام بديد که شرايط برابر باشه.
شما داريد يک سرويس بدون کارمزد با تعداد کاربران مشخص رو با سرويس هایی مقايسه ميکنيد که هم کارمزد دارن و هم برای جذب کاربر در مدت کوتاه مجبور هستند تو حداقل شرايط فعاليت کنن.

- - - Updated - - -

ما نماد اعتماد داریم و نیازی نمیبینیم که آرم شرکت دیگیری رو تو سایت مون بزاریم-چون خود نماد اعتماد 100درصد اعتبار به وب سایت ما میدهد(خود ما هم 8 سال هست تو کار هاستینگ هستیم)

من هم خدمتتون عرض کردم قرار دادن لوگوی تاييد زرين پال اجباری نيست :)
اگر دقيقا بگيد مشکل چی هست من بهتر ميتونم شما رو راهنمائی کنم.
اگر مشکل ارسال کارت هست راه حل وجود داره.
اگر مشکل لوگوی زرين پال هست راه حل وجود داره.
اگر کارمزد مشکل هست توضيح داده شده.
اگر مشکل خصومت شخصی هست راه حل وجود نداره :) چرا بازم داره.

hostorder
September 16th, 2014, 12:24
انتقاد ميتونيد کنيد ولی مقايسه رو وقتی انجام بديد که شرايط برابر باشه.
شما داريد يک سرويس بدون کارمزد با تعداد کاربران مشخص رو با سرويس هایی مقايسه ميکنيد که هم کارمزد دارن و هم برای جذب کاربر در مدت کوتاه مجبور هستند تو حداقل شرايط فعاليت کنن.

- - - Updated - - -

من هم خدمتتون عرض کردم قرار دادن لوگوی تاييد زرين پال اجباری نيست :)
اگر دقيقا بگيد مشکل چی هست من بهتر ميتونم شما رو راهنمائی کنم.
اگر مشکل ارسال کارت هست راه حل وجود داره.
اگر مشکل لوگوی زرين پال هست راه حل وجود داره.
اگر کارمزد مشکل هست توضيح داده شده.
اگر مشکل خصومت شخصی هست راه حل وجود نداره :) چرا بازم داره.
من خصومتی ندارم فقط نمی خوام عکسی بدم.چون کاری بیهوده می دونم.

TARIMEHR
September 16th, 2014, 12:25

هشت ساله که هاستینگ دارید اما این تشخیص رو ندارید که لحن صحبت شما مودبانه نیست؟
هشت ساله که هاستینگ دارید و تازه دارید درگاه میگیرید؟

samansystems
September 16th, 2014, 12:25
شماره حساب زرين پال خودتون رو بديد من خودم پيگير دريافت استعلام بانکی و تاييد حساب ميشم. (بدون نياز به ارسال کارت يا مدرک ديگه ای از حساب)

hostorder
September 16th, 2014, 12:30
هشت ساله که هاستینگ دارید اما این تشخیص رو ندارید که لحن صحبت شما مودبانه نیست؟
هشت ساله که هاستینگ دارید و تازه دارید درگاه میگیرید؟
من برای شرکت دیگیری کار می کردم(دهکده وب) 1ساله شخصا شروع کردم
لحن من هم مشکلی نداره

- - - Updated - - -

در ضمن درگاه هم دارم

modiranhosting
September 16th, 2014, 12:50
مشتری های ما قابل احترام هستند و تا الان کسی مشکلی نداشته باهامون

ضمن عرض سلام و احترام

قصد جسارت ندارم ، یعنی شما برای سایتی که میفرمائید هیچ مدارک و احراز هویتی انجام ندادید ؟

اگر تایید میشه ، سایت های زیادی بودند که این رویه رو داشتند و مشکلاتی گریبان گیرشون شده ، اگر کار شما بی مورد هست و قانونی دلیلی نباید باشه که از احراز هویت ناراحت باشید و گله و شکایت کنید.

امیدوارم دلگیر نشده باشید

موفق باشید

hostorder
September 16th, 2014, 13:03
ضمن عرض سلام و احترام

قصد جسارت ندارم ، یعنی شما برای سایتی که میفرمائید هیچ مدارک و احراز هویتی انجام ندادید ؟

اگر تایید میشه ، سایت های زیادی بودند که این رویه رو داشتند و مشکلاتی گریبان گیرشون شده ، اگر کار شما بی مورد هست و قانونی دلیلی نباید باشه که از احراز هویت ناراحت باشید و گله و شکایت کنید.

امیدوارم دلگیر نشده باشید

موفق باشید
نماد اعتماد کافی نیست؟
مگر باید کسی دیگر هم رو تبلیغ کنیم؟

samansystems
September 16th, 2014, 13:06
نماد اعتماد کافی نیست؟

اگر لطف کنيد شماره کاربری خودتون در زرين پال رو بديد تا بشه استعلام حساب بانکی رو گرفت و تاييد کرد و ان شاء الله مشکل حل بشه ;)

alipoor90
September 16th, 2014, 13:06
نماد اعتماد کافی نیست؟

گفتند که ،‌اجباری به گذاشتن لوگو نیست ...

hostorder
September 16th, 2014, 13:54
گفتند که ،‌اجباری به گذاشتن لوگو نیست ...
خوب ایشون اومدند می گند برای اعتماد سازی مشترک هست-من هم گفتم نماد اعتماد داریم. چیز خاصی نگفتم

- - - Updated - - -

پی لاین هم جواب داد جالبه میگند کپی کارت ملی واضح نیست!!! موندم چه طوری پس زرین پال-پارس پال-آسان شارژ بازپرداخت اینو تایید کردند که اینا تایید نمی کنند!!!!

- - - Updated - - -

اگر لطف کنيد شماره کاربری خودتون در زرين پال رو بديد تا بشه استعلام حساب بانکی رو گرفت و تاييد کرد و ان شاء الله مشکل حل بشه ;)
ارسال گردید

- - - Updated - - -

صد رحمت به شرکت خوب زرین پال
پی لاین از ما اسکن رنگی کارت ملی رو می خواد:|

samansystems
September 16th, 2014, 13:58
صد رحمت به شرکت خوب زرین پال
پی لاین از ما اسکن رنگی کارت ملی رو می خواد:|

تو زرين پال هم اگر امروز برای تاييد حساب اقدام کرده بوديد از شما مدارک رنگی ميخواستيم.
ولی حساب شما از قبل تاييد شده بود و قاعدتا ما هر روز از شما مدرک جديد نميخوايم.
در زرين پال شما يکبار حسابتون رو تاييد ميکنيد و يک عمر استفاده ميکنيد. ;)

hostorder
September 16th, 2014, 13:59
ممنون تایید شد