PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ

hossein1210
September 11th, 2014, 11:58
سلام
دوستان میخواستم بدونم که از یه شرکت نمایندگی بگیرم برای میزبانی و دانلود سایت ها
یه جورایی هاستینگ بشیم چه شرایطی لازمه؟
درآمد ماه اولش کفاف هزینه رو میده البته اوایل
دردسر زیاد داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

royl
September 11th, 2014, 12:01
باسلام
اگر توانایی مشتری یابی بالایی داشته باشید میتونید خوب در آمد داشته باشید
اگه ماه اول خوب بفروشید هزینه هاتون در میاد ولی اگه مشتری نتونی پیداکنی کلا ضرر هست
بااحترام

hossein1210
September 11th, 2014, 12:04
خوب هزینه برای ماه اول چقدره؟
نمایندگی دامین چطوریاست؟
مراحلش چطوره

royl
September 11th, 2014, 12:07
خوب هزینه برای ماه اول چقدره؟
نمایندگی دامین چطوریاست؟
مراحلش چطوره
قیمت های هاستینگ ها متفاوت هست

email1414
September 11th, 2014, 12:10
سلام نمایندگی دومین رایگانه.

نمایندگی هاستینگ هم نری همون اول 100گیگ بگیری از10گیگ هم شروع کنی خوبه.

ماه اول روروش حساب نکنیداصلا(البته شایدسودداشته باشه امانه آنچنان)

کارهاستینگ دردسرزیادداره بازبخصوص اگه نماینده باشی.

ولی اگه یه شرکت باشی عالی میشه وکارت میگیره چون الآن همه نمادمیخوان+شماره ثبت شرکت.

امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیرید وتاحدممکن ازاین کاردوری کنید.

من خودم که توکارهاستینگ اول ضررزیادکردم اماحالاخداروشکرهم سودم خوبه هم مشتری های هاستینگم راضی.

البته مادفترداریم.

hossein1210
September 11th, 2014, 12:10
قیمت های هاستینگ ها متفاوت هست
مثلا سرویس های نمایندگی هاست و دانلود ما برای یک ماه کلا براتون 20 هزار تومان ماهانه در میاد
هاست میزبانی یا دانلود؟
حالا یه سوال دیگه
کمترین و حداقل ترین درآمدی که تو یه ماه هست چقدره؟

chatsaz
September 11th, 2014, 12:13
پ .خ کنید تا راضیتون کنیم

email1414
September 11th, 2014, 12:15
هاست میزبانی یا دانلود؟
حالا یه سوال دیگه

حداقل0 حداکثر100تومن واسه ماه اول.میشه افزایشش داد درماه های بعدی امادرماه اول فکرنکنم چون تاموقع راهش بندازی یه ماه تمومه

LIAN2
September 11th, 2014, 12:15
سلام وقت بخیر

تا زمانی که یک برنامه جامع کامل شامل A to Z فعالیت هاتون نداشته باشید ، ریسک انجام طرح و برنامه هاتون بسیار بالا خواهد بود.
با توجه به نیازهای کاربران امروزی و فعالیت دیگر مجموعه ها و شرکت ها نیز موفقیت در هاستینگ دور از انتظار نیست ، اما نیازمند سرمایه ، برنامه ریزی دقیق و انرژی هست.

hossein1210
September 11th, 2014, 12:17
حداقل0 حداکثر100تومن واسه ماه اول.میشه افزایشش داد درماه های بعدی امادرماه اول فکرنکنم چون تاموقع راهش بندازی یه ماه تمومه
منظورم این بود که ضرر نکنیم حداقل هزینه رو دربیارم

email1414
September 11th, 2014, 12:22
منظورم این بود که ضرر نکنیم حداقل هزینه رو دربیارم

عزیزاگه درآمدماه اولت صفرباشه یعنی فقط هزینه هاستیگ که دادی ازروت رفته وضررکردی.امااگه درست وحسابی کارکنی مطمئن باش درماه های بعدی نتیجه میگیری.

درهرصورت کارهاستینگ باوجوداین همه شرکت احتیاج به پول درست وحسابی داره.

فکرنکن میتونی باپرداخت20تومن واسه نمایندگی یه ماهه پولداربشی.نه ازاین خبرانیست.بایدزحمت بکشی وپول خرج کنی ماه اول رو.اگه به این کاربچسبی میتونی درآمدخوبی داشته باشی

kingpower
September 11th, 2014, 12:27
درود
بستگی به بازرایابی شما دارد
اول از پلان کم حجم مثله 10گیگ شروع کنید که ریسک زیادی نداشته باشد
خیلی از هاستینگ ها ماه اول را تخفیف میدن مثلا خود ما ماه اول را به مشتریان 45% تخفیف برای سرویس نمایندگی می دهیم در صورتی که نیاز داشتید با بنده در تماس باشید

royl
September 11th, 2014, 12:27
هاست میزبانی یا دانلود؟
حالا یه سوال دیگه
هر دو
0 تا 100 هزار تومان و به قول دوستمون

chatsaz
September 11th, 2014, 12:28
عزیزاگه درآمدماه اولت صفرباشه یعنی فقط هزینه هاستیگ که دادی ازروت رفته وضررکردی.امااگه درست وحسابی کارکنی مطمئن باش درماه های بعدی نتیجه میگیری.

درهرصورت کارهاستینگ باوجوداین همه شرکت احتیاج به پول درست وحسابی داره.

فکرنکن میتونی باپرداخت20تومن واسه نمایندگی یه ماهه پولداربشی.نه ازاین خبرانیست.بایدزحمت بکشی وپول خرج کنی ماه اول رو.اگه به این کاربچسبی میتونی درآمدخوبی داشته باشی

قربان لطفا افراد رو نا امید نکنید
بنده زمانی که اومدم تو این کار همین 20 هزار تومانی که شما میگید نداشتم یعنی صفر صفر ولی حالا دریافت وجه رو مشاهده کنید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/22624-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-snapshot_2014-09-11_122806-jpg

email1414
September 11th, 2014, 12:36
قربان لطفا افراد رو نا امید نکنید
بنده زمانی که اومدم تو این کار همین 20 هزار تومانی که شما میگید نداشتم یعنی صفر صفر ولی حالا دریافت وجه رو مشاهده کنید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/22624-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-snapshot_2014-09-11_122806-jpg

بله.ولی شماهم افزاردروهوایی نکنید.مگه میشه بدون زحمت وپول خرج کردن به بالا بالاها رسید؟

خداگفته ازتوحرکت ازمن برکت.

نگفته تو20تومن بده به هاستینگ بقیش بامن.درسته؟

من توپستم گفتم اگه زحمت بکشن واقعی میتونن درآمدخوبی داشته باشند.

امااینکار احتیاج به کمی بلدبودن اینترنت داره:
بعضی تیکت ها:
آقامیخوام واسم اسکریپت فلان رونصب کنی
آقاچطوری دومین اضافه کنم
آقاچطوری میشه پلان افزایش داد
آقاچطوری whmcsروکانفیگ کنم
و...

این که درجه سادش که بایددوستمون بلدباشند درسته؟اگه بلدنباشن بایدکلی پول پشتیبان بدن.

شمابیاتواین کارولی فکرنکن میتونه یه ماهه واسه خودت توتهران برج هواکنی.

اگه زحمت بکشی وکم کم سرمایه گذاری کنی پول خوبی بدست میاری ولی بی رنج گنج میسر نمیشود عزیز.

اگه اومدی یه ماه کارکنی بعدش ضررکنی وهمه مشتری هاروبزاری سرکاروبری پس همین الآن نیا چون ماه اول همش زحمته.چون بایدکاربا سیستم عامل هارویادبگیری و...

ولی اگه هدفمنداومدی بسم الله

kingpower
September 11th, 2014, 12:41
درود
خیلی از دوستان دارن مسئله رو خیلی پیچیده می کنند.

کسی که از تو شکم مادرش کاری رو بلد نیست باید تلاش کند و یاد بگیرد
درباره صحبت دوسمون که گفت تیکت میکنند که فلان اسکریپت رو نصب کن و... باید عرض کن الحمد ا.... مراجع بزرگی هستند که این آموزش ها رو رایگان منتشر میکنند حالا مثلا نصب وردپرس یا whmcs خیلی پیچیده هست که نتونه از پسش بر بیاد
از طرفی خیلی از سایت ها مانند سایت ما یه امکان رو قرار دادیم که از داخل سی پنل امکان نصب 200 اسکریپت با یک کلیک وجود دارد

hossein1210
September 11th, 2014, 12:46
خوب من یه سری کارها رو که بلدم چنتا مورد هست که خوب با آموزش انجام میدم
مشکلی از این نظر ندارم
نمیخوام هم یه ماهه خیلی پول دربیارم همینکگه ضرر نکنم خوبه
البته از نظر مالی نه منظورم نا امید شدنه

email1414
September 11th, 2014, 12:50
من منظورم این نبود.امامشتری اول سعی میکنه ببینه پشتیبانی سایتی که میخوادازش سرویس بگیره چطوره؟

مثل اینکه ایشون همه ی شرایط رودارن.

hossein1210
September 11th, 2014, 12:56
من منظورم این نبود.امامشتری اول سعی میکنه ببینه پشتیبانی سایتی که میخوادازش سرویس بگیره چطوره؟

مثل اینکه ایشون همه ی شرایط رودارن.
اره مهم پشیتبانی و برخوردش هست که من شخصه هر جا که میخواستم هاست بگیرم اول پشتیبانی رو محک میزدم اگه خوب بود میرفتم اونجا

irsrev
September 11th, 2014, 12:57
درود

بهتر هست با یک نمایندگی کامل از یک شرکت شروع کنید
دامنه-انواع هاست-سرورمجازی-طراحی سایت و... و خودتون در یک زمینه شروع بع کسب اطلاعات فنی نمایید و کم کم آن قسمت را مستقل از نمایندگی خودتان ارائه کنید
تا تمام بخش ها مستقل شوند

موفق باشید

HPxf
September 11th, 2014, 12:59
با یک رسیلر شروع کنین با حجم کم از شرکت معتبر ببینین چقدر مشتری جمع میکنین زیاد شد سرور مجازی بگیرید

downloaddl
September 11th, 2014, 13:27
شروع نکنید

هزینه ای می کنید خیلی کم هست ( با 10 تومان هم میشه شروع کرد ) 5 تومان ریسلر 5 تومان دامین :d ارزان ترین و جرت ترین اینه

حالا شما در نظر داری شروعتون رو جدی کنید بهترین کار همین هست که من میگم
یک سرور مجازی خوب بدون اورسل تهیه می کنید یک سرور مجازی خوب و عالی ماهانه نزدیک 100 تومان پاتون میوفته
بعد هم کنترل پنل نصب می کنید سی پنل یا دایرکت ادمین به انتخاب خودتون بستگی داره سی پنل :57 تومان دایرکت ادمین : 16 تومان
بعد هم دنبال یک قالب خیلی خوب بگردید اگر طراحی اختصاصی نیاز داشته باشید از 700 تومان شروع میشه ( کارای خوب و شرکتی ) البته دوستان زیادی هستند با قیمت پایین تر براتون می تونن یک چیز خوب در بیارن
یا این که قالب اختصاصی نیاز ندارید می تونید از قالب های آماده استفاده کنید از 30 تومان شروع میشه تا به بالا ( داخل انجمن بگردید زیاد هست )

بعد هم به فکر نماد اعتمادو این چرتو پرتا باشید ( بعضی از یوزر ها با دیدن این نماد اعتماد می کنند :| ولی من به شخصه نمی کنم :d )

خوب الان بحث هزینه های شما تموم شد
میریم برای هزینه های که قراره به دست بیاد
اگر شما طراح وب هستیدو از قبل طراحی میکردید هاست مشتری رو هم شما تامین می کنید
ولی اگر نه
با آفرو تبلیغاتو این بحث ها ماه اول شاید 5 تا سفارش داشته باشید
زمان زیادی میگره تا به سود برسید
من بعد از چند سال به روزی 7 تا 13 سفارش رسیدم که سود زیادی نداره

مقدار هزینه ای که درمیارید به وقتی که میزارید و به وقتی که مجدداا میزارید به بیدار بودن ها به انرژی که مصرف می کنید
به صرفه نیست

حالا دلیل این که گفتم سرور مجازی تهیه کنید چیه ؟!
اینه که شما هاست دانلود هم می خواستید ارائه بدید
ولی این کار رو نکنید چون کییفیت میاره پایین
یک سرور برای هاست دانلود یک سرور برای میزبانی وب

کمک بیشتر یا سوالی داشتید من در خدمتم

asrhosting
September 11th, 2014, 13:40
سلام
دوستان میخواستم بدونم که از یه شرکت نمایندگی بگیرم برای میزبانی و دانلود سایت ها
دردسر زیاد داره؟

سلام .
پیشنهاد می کنم اصلا وارد دنیای هاستینگ نشین .
برین گرافیست بشین ... بدون بی خوابی کشیدن و فوش خوردن و سرورت به فنا رفتن با یه کار خوب می تونی ماهی 1 تا 2 تومن کاسب بشی .
ولی حالا هاستینگ ... آینده اش معلوم نیست .

aligoli
September 11th, 2014, 13:44
سلام
دردسر زیاد داره؟

بستگی به مدیریت و سیاست ها و البته آینده نگری شما دارد.
اگر این ظرفیت را در خود می بینید و گمان دارید از پس آن بر می آیید اطمینان داشته باشید برای این حرفه ساخته شده اید.