PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ربات پاسخگو سافت ایران چیست ؟

us12
September 11th, 2014, 10:43
سافت ایران در یک پروژه تحقیقاتی اقدام به ساخت 2 ربات برای یاهو (Yahoo) و گوگل تالک (Gtalk) کرده است . این 2 ربات هدف واحدی را دنبال می کنند و آن هم کمک به وب مستران می باشد .
تا به حال زیاد اتفاق افتاده است که آدرس یک سایت به هر دلیلی تغییر می کند در این گونه موارد صاحب سایت می باست به تمامی کاربران خود اطلاع رسانی کند و تغییر کردن دامین را اعلام کند . حال اگر صاحب سایت در تنظیمات ربات سافت ایران دامین قبلی را به عنوان کلید تعریف کند و مقدار کلید را هم دامین جدید تعریف کند مشتری سایت با ارسال کردن دامین قبلی به ربات سافت ایران دامین جدید را دریافت خواهد کرد .
این فقط یک کاربرد از ربات سافت ایران است !
در سناریو های دیگر تغییر کردن شماره موبایل ، استعلام قیمت محصول ، استعلام اصل بودن یک کالا و ... از اهداف این ربات می باشد .

این ربات در مرحله اول ( استارت ) در یاهو و جی تالک با آی دی softiranbot فعال می باشد . که می توانید آنرا به لیست مخاطبان خود اضافه کنید و با ثبت نام رایگان در سایت سافت ایران رفتن به قسمت ربات پاسخگو برای این ربات دستورالعمل جدید درج کنید .

22620

منبع + آموزش :

گروه برنامه نویسی سافت ایران | ربات پاسخگو سافت ایران چیست ؟ (http://www.softiran.org/article/37/softiran-robot.html)

HPxf
September 11th, 2014, 11:14
این روبات ها برنامه است یا تحت web است
در مورد Gtalk اولین بار است میبینم روبات ساخته شده است

hamid.soltani92
September 11th, 2014, 11:23
سلام.
من قبلا این کار رو انجام دادم، ولی متاسفانه بعضی از دوستان کم لطفی می کنند. آی دی روبات هوایز من دی اکتیو شد! امیدوارم برای شما این مشکل پیش نیاد.
سعی کنید بیشتر روی جی تاک تمرکز کنید. آی دی های یاهو به سادگی غیر فعال میشن. همچنین با توجه به سیاست جدید یاهو، استفاده از آی دی یاهو و تعداد پی ام های رد و بدل شده مخدود هست.
با آرزوی موفقیت.

us12
September 11th, 2014, 11:23
این روبات ها برنامه است یا تحت web است
در مورد Gtalk اولین بار است میبینم روبات ساخته شده است

95 درصد ربات های موجود در بازار همگی تحت ویندوز هستند ولی ما با تلاش فراوان توانسته ایم ربات تحت وب ارائه دهید .
ولی هنوز در مرحله تست و آزمایشی می باشد .

امیدواریم با همکاری دوستان برای تست ، بتوانیم نواقص احتمالی را سریعتر رفع کنیم .

این ربات رایگان است و هر شخصی با یک ثبت نام ساده می تواند برای این ربات دستورالعمل تعریف کند .

HPxf
September 11th, 2014, 11:28
Gtalk انلاین نیست؟

us12
September 11th, 2014, 11:28
سلام.
من قبلا این کار رو انجام دادم، ولی متاسفانه بعضی از دوستان کم لطفی می کنند. آی دی روبات هوایز من دی اکتیو شد! امیدوارم برای شما این مشکل پیش نیاد.
سعی کنید بیشتر روی جی تاک تمرکز کنید. آی دی های یاهو به سادگی غیر فعال میشن. همچنین با توجه به سیاست جدید یاهو، استفاده از آی دی یاهو و تعداد پی ام های رد و بدل شده مخدود هست.
با آرزوی موفقیت.

بله حرف شما را کاملا قبول دارم .
یاهو خیلی اذیت می کند و بعضی اوقات دان میشود یا کلا یک مدت بلوک میکند که در پی رفع این نواقص هستیم .
ولی جی تالک به خوبی کار میکند و خدا را شکر هنوز مشکلی نداشته ایم .

HPxf
September 11th, 2014, 11:29
من روبات خوزستان داشتیم برای یکی از ISP ها درست کرده بودیم با برنامه تحت ویندوز روی سرور های isp بود قرار داده بودیم مشکلات خیلی زیادی داشت :|

hamid.soltani92
September 11th, 2014, 11:32
بله حرف شما را کاملا قبول دارم .
یاهو خیلی اذیت می کند و بعضی اوقات دان میشود یا کلا یک مدت بلوک میکند که در پی رفع این نواقص هستیم .
ولی جی تالک به خوبی کار میکند و خدا را شکر هنوز مشکلی نداشته ایم .
اینجوری که برداشت کردم، شما یک yahoo app ایجاد کردید و از API یاهو استفاده می کنید.
در این صورت با مشکلات زیادی روبرو میشید. سعی کنید از یاهو به صورت native استفاده کنید. یکم سخته، ولی به زحمتش می ارزه.

us12
September 11th, 2014, 11:39
Gtalk انلاین نیست؟

الان که برای من الان هست
ولی به ادد کردن اتوماتیک مشکوک شدم

شما از جی تالک استفاده می کنید یا مسنجر دیگه ای ؟

- - - Updated - - -

اینجوری که برداشت کردم، شما یک yahoo app ایجاد کردید و از API یاهو استفاده می کنید.
در این صورت با مشکلات زیادی روبرو میشید. سعی کنید از یاهو به صورت native استفاده کنید. یکم سخته، ولی به زحمتش می ارزه.

دوست من اگر نمونه کد یا لینک خاصی در این خصوص دارید از ما دریغ نفرمایید .:-*

p30nama
September 11th, 2014, 12:48
خیلی جالبه

من ثبت نام کردم بعدا میتونم یک ربات برا خودم درست کنم و یاهو ای دی بهش متصل کنم

میخوام اختصاصی برا خودم باشه:d:d

یعنی من وقتی مقدار وارد میکنم برای همه میاد؟؟/

مثلا من جواب سلام رو سلام قرار میدم

یکی از کاربران جواب سلام رو سلام من ربات هستم میزاره

کدوم میاد بعدش/؟

HPxf
September 11th, 2014, 13:01
الان که برای من الان هست
ولی به ادد کردن اتوماتیک مشکوک شدم

شما از جی تالک استفاده می کنید یا مسنجر دیگه ای ؟

.
من مستقیم از گوگل تالک استفاده می کنم و در نیمباز هم انلاین هستم ولی تست کردم میزند هنوز اینویت شده

irsrev
September 11th, 2014, 13:02
درود

لطفا اطلاعات کامل تر درج نمایید

us12
September 11th, 2014, 19:48
خیلی جالبه

من ثبت نام کردم بعدا میتونم یک ربات برا خودم درست کنم و یاهو ای دی بهش متصل کنم

میخوام اختصاصی برا خودم باشه:d:d

یعنی من وقتی مقدار وارد میکنم برای همه میاد؟؟/

مثلا من جواب سلام رو سلام قرار میدم

یکی از کاربران جواب سلام رو سلام من ربات هستم میزاره

کدوم میاد بعدش/؟

برای اختصاصی باید سورس به شما داده شود که خودتان روی سرور اجرا کنید
در خصوص بخش دوم سوال یعنی تداخل ، امکان به وجود آمدن تداخل نیست . مثلا کلید « سلام » قبلا ثبت شده است و کاربر دیگری نمی تواند آنرا ثبت کند.

- - - Updated - - -

من مستقیم از گوگل تالک استفاده می کنم و در نیمباز هم انلاین هستم ولی تست کردم میزند هنوز اینویت شده

منتظر ادد شدن نباشید وقتی ریکویست دادید شروع به چت کنید خودش بعد از مدتی ادد می کند .
امروز تست کردم جواب داد .

- - - Updated - - -

درود

لطفا اطلاعات کامل تر درج نمایید

هر سوالی داشته باشید در خدمتم شما هستم .
در چه خصوص اطلاعات نیاز دارید ؟

HPxf
September 11th, 2014, 21:02
این پیعام داد :|
softiranbot@gmail.com is offline and can't receive messages right now.

p30nama
September 11th, 2014, 21:10
لطفا شرایط و امکانات کامل سورس این ربات رو برام پ.خ کنید

us12
September 11th, 2014, 22:13
لطفا شرایط و امکانات کامل سورس این ربات رو برام پ.خ کنید

هنوز در شرایط ارائه نیست .

شما از جی تالک استفاده کردید یا یاهو ؟

یکی از دوستان در جی تالک مشکل دارند ، بقیه دوستان هم مشکل مشابه دارند ؟