PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کپی رایت

mahmoodi.1313
September 11th, 2014, 01:47
با سلام و عرض ادب
به تازگی یک فرد از طرح های من کپی برداری کرده و تذکر نیز به ایشون دادم ولی هنوز به کار خودش ادامه میده و از این کار دست بر نمیداره.آیا میتوان به این موضوع رسیدگی کرد؟آیا اصلا قانونی برای کسی که از طرح یک شخص دیگر کپی برداری میکنه وجود داره؟

HPxf
September 11th, 2014, 01:59
اگر شرکت باشید و کارهاتون ثبت شده باشد بله

mahmoodi.1313
September 11th, 2014, 02:02
سلام
بله سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی یا همون enamad هست

email1414
September 11th, 2014, 02:03
خیرمتاسفانه.

طرح هاراحت ریپ میشه واصلاپیگیری نمیشه(یه جورایی قانون کپی رایت وجودنداره)

قالب یه هاستینگ روبهم فروختند هنوزباصاحب هاستینگ دنبال طرفیم پلیس فتامیگه به من چه...

mahmoodi.1313
September 11th, 2014, 02:12
جالبه
یعنی الان هرکس خواست میتونه راحت طرح یکی دیگه رو برداره بدون هیچ رسیدگی ؟! پس زیر هر قالب که مینویسن کپی برداری پیگرد قانونی دارد همش حرفه ؟!

besthosti.com
September 11th, 2014, 02:39
شما از راه قانونی تلاشتون رو بکنید صد در صد باید به یک راه حلی برسید.
یا اگر هم مراجع فانونی به نتیجه ای نرسیدید خوب به هر حال شما تلاشتون رو کردید و نشون داده شد که به نتیجه نمی رسید وبهتر از این هست که پیگری نکنید.

downloaddl
September 11th, 2014, 02:52
ما در کشور عزیزمون قوانینی برای کپی رایت ندارم متاسفانه البته
ولی چند روز پیش در اداره پلیس فتا دیدم چیزایی راجبه قوانین کپی رایت نوشتن
بهتره حضوری به پلیس فتا مراجعه کنید شاید به نتیجه رسیدید
اما اگه نظر منو بخواهید و نیاز دارید زود تر به نتیجه برسید خودتون اقدام به نابود کردن طرف و سرور و سایتش بکنید بهتره :d زود تر به جواب میرسید
راهه خوبی قبلا تست شده

mahmoodi.1313
September 11th, 2014, 03:01
ما در کشور عزیزمون قوانینی برای کپی رایت ندارم متاسفانه البته
ولی چند روز پیش در اداره پلیس فتا دیدم چیزایی راجبه قوانین کپی رایت نوشتن
بهتره حضوری به پلیس فتا مراجعه کنید شاید به نتیجه رسیدید
اما اگه نظر منو بخواهید و نیاز دارید زود تر به نتیجه برسید خودتون اقدام به نابود کردن طرف و سرور و سایتش بکنید بهتره :d زود تر به جواب میرسید
راهه خوبی قبلا تست شده
فکر نکنم بازم از طریق پلیس فتا به جایی برسم.
فکر کنم نظر شما راه بهتری باشه. :d دستم که به طرف نمیرسه ولی به سایتش فکر کنم آره :d

MihanV
September 11th, 2014, 03:12
با سلام و عرض ادب
به تازگی یک فرد از طرح های من کپی برداری کرده و تذکر نیز به ایشون دادم ولی هنوز به کار خودش ادامه میده و از این کار دست بر نمیداره.آیا میتوان به این موضوع رسیدگی کرد؟آیا اصلا قانونی برای کسی که از طرح یک شخص دیگر کپی برداری میکنه وجود داره؟

تنها اگر تحت عنوان نرم افزار ثبت شده باشه می تونید پیگیری کنید در غیر این صورت از نظر قانونی نمی تونید کاری کنید ...

talait
September 11th, 2014, 07:01
خیرمتاسفانه.

طرح هاراحت ریپ میشه واصلاپیگیری نمیشه(یه جورایی قانون کپی رایت وجودنداره)

قالب یه هاستینگ روبهم فروختند هنوزباصاحب هاستینگ دنبال طرفیم پلیس فتامیگه به من چه...
اینطور هم نیست

mehrshad13and11
September 11th, 2014, 08:43
اگه طرفت حرفه ای نباشه میتونی با چند ترفند ساده بترسونیش و تحدیدش کنی که دیگه اینکارو نکنه
همه چی بستگی به خودت داره!
کپی رایت تو ایران به شخصیت طرف بستگی داره!
مردم ایران همه اینطوری نیستن منظور فرد خاصی نباشه کلی میگم ما هنوز کپی رایت نمیدونیم چیه تا بخوایم عملیش کنیم.
موفق باشی

mahmoodi.1313
September 11th, 2014, 13:58
اگه طرفت حرفه ای نباشه میتونی با چند ترفند ساده بترسونیش و تحدیدش کنی که دیگه اینکارو نکنه
همه چی بستگی به خودت داره!
کپی رایت تو ایران به شخصیت طرف بستگی داره!
مردم ایران همه اینطوری نیستن منظور فرد خاصی نباشه کلی میگم ما هنوز کپی رایت نمیدونیم چیه تا بخوایم عملیش کنیم.
موفق باشی
خیر این کار جواب نمیده