PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت شدید رتبه الکسا

wikiphp
September 11th, 2014, 01:46
سلام.دوستان عزیز حدود 1 هفته هست که سایت من هر روز داره افت میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!
در مدت حدود 5-6 ماه به 38 هزار رسانده بودم اما الا ن108 هزار !!!!
وبگذر چک میکننم میبینیم ورودی از سایت های که تبلیغات دادیم ،گوگل ،یاهو و اسک هست ،در وبلاگ ها هم تبلغات زیادی گذاشتیم.
قبلا روز به روز بهتر میشد اما الان با اینکه بازدید خوب هست حتی بعضی روز ها افزایش پیدا میکنه و افت پیدا نمیکنه ،رتبه الکسا همین طوری داره بدتر میشه.
برای چی هست؟!

shovaleye
September 11th, 2014, 03:23
ادرس سایت؟

SamaN DL
September 11th, 2014, 03:30
آدرس قرار بدید... یک دلیلش این میتونه باشه که بازدید کننده همیشه با یک ای پی وارد میشه !( یعنی بازدید کننده هاتون همیشه بازدید کننده قبلی هست!) یا شاید هم همش دارن گزارش میدن، البته فکر نکنم این مورد زیاد مهم باشه... آدرس قرار بدید تا کمی بیشتر بتونم کمکتون کنم!

Mr.black-hat
September 11th, 2014, 10:43
بازديد روزانه تون جندتاس ؟

iGeek
September 11th, 2014, 15:33
چه مقدار بازدید بر اساس ip دارید؟

TN Projects
September 11th, 2014, 15:38
با درود و احترام.
باید تارنماتون بررسی بشه.
اما چند دلیلش ممکنه از :
1- کاهش کیفیت هاست یا سرورتون از لحاط مختلف.
2- افزایش رقبای قوی تر که موجب کمتر شدن رتبه شما میشه اگر شما کمتر تلاش کنید.
3- تغییرات غیرمنتظره و بدون برنامه ریزی در تارنماتون
4 -دستکاری یا نصب چند افزونه سئو
5- بلوک کردن رنج های خاصی از ای پی کشورهای دیگه

موفق باشید

kool
September 11th, 2014, 18:53
سلام
مواردی که بالا اشاره کردن رو بررسی کنید.
و اینکه از بازدیدهای اتوماتیک یا پاپ آپ هم استفاده میکنید؟ اینم یکی از دلایل می تونه باشه!

wikiphp
September 15th, 2014, 01:28
ادرس سایت؟

آدرس قرار بدید... یک دلیلش این میتونه باشه که بازدید کننده همیشه با یک ای پی وارد میشه !( یعنی بازدید کننده هاتون همیشه بازدید کننده قبلی هست!) یا شاید هم همش دارن گزارش میدن، البته فکر نکنم این مورد زیاد مهم باشه... آدرس قرار بدید تا کمی بیشتر بتونم کمکتون کنم!

چه مقدار بازدید بر اساس ip دارید؟

با درود و احترام.
باید تارنماتون بررسی بشه.
اما چند دلیلش ممکنه از :
1- کاهش کیفیت هاست یا سرورتون از لحاط مختلف.
2- افزایش رقبای قوی تر که موجب کمتر شدن رتبه شما میشه اگر شما کمتر تلاش کنید.
3- تغییرات غیرمنتظره و بدون برنامه ریزی در تارنماتون
4 -دستکاری یا نصب چند افزونه سئو
5- بلوک کردن رنج های خاصی از ای پی کشورهای دیگه

موفق باشید

سلام
مواردی که بالا اشاره کردن رو بررسی کنید.
و اینکه از بازدیدهای اتوماتیک یا پاپ آپ هم استفاده میکنید؟ اینم یکی از دلایل می تونه باشه!

تشکر ،شرمنده دیر شد...

بازدید پاپ اپ استفاده میکنم اما به عنوان تبلیغ دهنده ،بازدید نخریدم ،فقط یک ماه اول از سیتسم افزایش بازدید ای پاپ استفاده کردم و دیگه نکردم.
رنج کشور ها ایران و امریکا تقریبا یکی هست ،ولی از خیلی کشور ها بازدید داریم ،چون ایمیل انبوه به شبکه های تلویزیونی،هاستینگ ها،وب مستر ها(90٪ اونا خارجی بودن) ،ارسال کردیم از خیلی وب سایت ها و کشور ها بازدید داشتیم
مثلا ازچند شبکه معروف ماهواره ای داشتیم...
الکسا و وبگذر عالی بود،اما الان الکسام خیلی بد شده!!!

kool
September 15th, 2014, 01:50
تشکر ،شرمنده دیر شد...

بازدید پاپ اپ استفاده میکنم اما به عنوان تبلیغ دهنده ،بازدید نخریدم ،فقط یک ماه اول از سیتسم افزایش بازدید ای پاپ استفاده کردم و دیگه نکردم.
رنج کشور ها ایران و امریکا تقریبا یکی هست ،ولی از خیلی کشور ها بازدید داریم ،چون ایمیل انبوه به شبکه های تلویزیونی،هاستینگ ها،وب مستر ها(90٪ اونا خارجی بودن) ،ارسال کردیم از خیلی وب سایت ها و کشور ها بازدید داشتیم
مثلا ازچند شبکه معروف ماهواره ای داشتیم...
الکسا و وبگذر عالی بود،اما الان الکسام خیلی بد شده!!!

خواهش
موضوع سایتتان چی هست؟ شاید مطلب کم قرار میدید؟
رتبه چند بود؟ الان چند شده؟
پاپ آپ رو چند روز قطع و تست کردید که فرقی میکنه یا خیر؟
مطمئن هستید که آی پی برخی کشورها بر روی سروری که شما رو هاست میکنه بسته نشده؟ (این مورد رو بهتره از ارائه دهنده هاست خود سوال کنید.)
سایتتون در سرویس مانیتور کننده مثل هاست تراکر ثبت هست که ببینید بیش از حد داون نمیشه؟

- - - Updated - - -

الان دیدم لینک رو توی پیغام خصوصی ارسال کردید.
الکسا ظاهرا حود 3 میلیون بالا اومده.

هم میتونه از تغییر قالب باشه.
هم مواردی که بالا عرض کردم.
و هم اینکه اگه با پاپ آپ رتبه به اون میزان رسیده بوده ... با قطع کردن کاملش هم این افت رتبه نرمال هست.

wikiphp
September 15th, 2014, 17:51
خواهش
موضوع سایتتان چی هست؟ شاید مطلب کم قرار میدید؟
رتبه چند بود؟ الان چند شده؟
پاپ آپ رو چند روز قطع و تست کردید که فرقی میکنه یا خیر؟
مطمئن هستید که آی پی برخی کشورها بر روی سروری که شما رو هاست میکنه بسته نشده؟ (این مورد رو بهتره از ارائه دهنده هاست خود سوال کنید.)
سایتتون در سرویس مانیتور کننده مثل هاست تراکر ثبت هست که ببینید بیش از حد داون نمیشه؟

- - - Updated - - -

الان دیدم لینک رو توی پیغام خصوصی ارسال کردید.
الکسا ظاهرا حود 3 میلیون بالا اومده.

هم میتونه از تغییر قالب باشه.
هم مواردی که بالا عرض کردم.
و هم اینکه اگه با پاپ آپ رتبه به اون میزان رسیده بوده ... با قطع کردن کاملش هم این افت رتبه نرمال هست.

درود بر شما,
پاپ اپ که خریده بودم خیلی وقته تمام شده .... (چندین ماه)
قالب تغییری نکرده ,قالب اصلی همین بود که کمی تغییرات ایجاد شده روش ,اونم مجدد مربوط به چند ماه پیش بود..
سایت چند ماه پیش اگر اشتباه نکنم اخرای اردیبشت یا خرداد که آسیاتک به علت قطعی برق هی قطع میشد ,اون زمان ها شده بود ,داونی دیگه نداشته که بخواد باعث افت بازدید شه ,
فقط ماه گدشته چند روز به دلیل .... (در اخبار سایت درج شده) سایت کم بروز میشد.
طراحی سایت را اگر دقت کرده باشید طوری هست که آبدیت بشه یا نشه ,مطالب کپی باشه یا نباشه و... فرقی نمیکنه !
چون در هر صورت مطالب گذاشته شده خود به خود اختصاصی میشه ,مجدد هم اگر سایت یا اون مطلب بروز نشه ,هر چند روز یکبار سایت تمامی تگ ها را آبدیت میکند.
همان طور که بالا گفتم ,سایت از وب سایت و شبکه های بزرگی ورودی داره ,حالا گوگل و یاهو و... را درنظر نمیگیریم.
ولی در کل در طول روز من همیشه چک میکنم ,روزانه هیچی نباشه فقط از گوگل 200 تا ورودی داریم ,زمانی که تاپیک را زدم (بعضی موقع ها کم ترمیشه),ای پی ها رو چک میکنم ای پی تکراری نسبت به ای پی های جدید خیلی کمتره ,میشه گفت 1 به 50
ای پی هم چک کردم , 7 تا از ای پی های که هر روز تو سایت بودن مربوط به سرور های هست که بالاگفتم ,بقیشم احتمالا بازدیدکنندگان همیشگی هستن....

ایمیل به الکسا دادم برای بررسی ,ممنون از شما و دیگر دوستان...

kool
September 15th, 2014, 19:36
درود بر شما,
ایمیل به الکسا دادم برای بررسی ,ممنون از شما و دیگر دوستان...
درود بر شما
اگر پاسخ دادن دلیل را اینجا نیز درج کنید.