PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید وی پی اس از دیتا سنتر های امریکایی

rezahd
July 1st, 2010, 00:36
سلام بنده نیاز به یک وی پی اس با 10 گیگ نیاز دارم با رم 128 خوب میشه قیمت رو بهم بدید و خزید انلاین باشه بهتره
لطف کنید اگر میخواید کمک کنید اگر ویپی اس مشکل پیدا کرد بعد از خرید نیگید مشکل از دیتا یا پی سی خونگی شماست چون این ادم رو کلافه میکنه همین الان از روی یک سرور اومدم بیرون و وی پی اس رو خاموش کردم خدایی یکی که پشتیبانی خوب داره خبر کنه نه کسی که حوصله پشتیبانی نداره با تشکر لطفا اگر جاییی تایپیک اشتباست که قطعا اشتباه هست من جایی جز اینجا نمیتونستم پست ارسال کنم
دوستان وقتی به وی پی اس وی پی ان بزنید و بعد دیتا نگیره مشکل از چیه یا زمانی که ان تک به هیچ عنوان باز نشه و اخطار دی تا بیس بده و به محض بالا اومدن از گوشه کنار ساعت محو بشه به طور کلی محو بشه این مشکل از چی تا ما هم بدونیم
لطفا هر کسی سرور امریکا داره و میتواند وی پی اس بفروشد شماره حساب و میزان پرداختی برای یک ماه رو اعلام کند
ممنون میشم

Arashdn
July 1st, 2010, 07:54
من با رم کمتر از 256-384 اصلا ان تی تک نصب نمیکنم
اون وقت شما رو رم 128 ان تی تکت دان شده به ساپرت گیر دادی؟

rezahd
July 1st, 2010, 09:37
دوست عزیز دان نشده در ضمن من با رم 128 چند ماه وی پی اس دارم نمیدونم شما چرا این حرف رو میزنید دیشب هم صحبت کردم با شما توی چت روم

nimafire
July 4th, 2010, 18:19
سلام
روی رم 128 بدون مشکل nttack کار میدهد.

256 مگابایت رم
16 گیگابایت هارد
ماهانه 20,000 تومان
از امریکا

اگر مایل بودید پ.خ کنید

پرداخت انلاین از درگاه سامان (شتاب) امکان پذیر هست.همچنین تیم پشتیبانی تماما پاسخ گوی شما خواهند بود.

support@afaghhosting.net

MihanNet
July 5th, 2010, 02:21
از آلمان ، هلند و آمريكا خواستي در خدمتم
رم 128 ---------- >>> 16,000 تومان در ماه
5,000 تومان >>> كانفيگ و نصب برنامه هاي مربوط به ***