PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ويبولتين نال

Mr.black-hat
September 10th, 2014, 22:11
سلام
آيا با ويبولتين نال شده آينده اي وجود داره ؟ ميشه امنيتشو به 100% رسوند؟ حالا بطوريكه هركسي قادر نباشه هك كنه و ...
و ساير موارد كه براي انجمن بشه ازش استفاده كرد

SamaN DL
September 10th, 2014, 22:14
درود< بله دوست عزیز میشه امنیت رو به 60 % رسوند! مقالاتی در مورد آفزایش امنیت وب وجود داره! و بنده هم به شما وب رو پیشنهاد میکنم چون واقعا انجمن کاملی می باشد.

TN Projects
September 10th, 2014, 22:22
با درود و احترام.
باید در ابتدا نکته رو یادآوری کنم ابتدا با احترام به قوانین انجمن پست بنده در جهت خلاف نـال کردن و عدم کپی رایت هست.
اما در مورد آینده : درصورت گزارش به شرکت سازنده : دامینتون اگر بین المللی باشه مسدود خواهد شد. هاستتون اگر از قانون کپی رایت تبعیت کنه قطعا مسدود خواهد شد. و حتی ممکنه موارد دیگه هم براتون پیش بیاره.
پس در سطح دامین ملی و صرفا یک تارنما (سایت) غیرمجاز اون هم صرفا در شرایط حال حاضر (باتوجه به تحریمها) این قانون شامل دامین ملی ایران نخواهد شد اما برای آینده به هیچ وجه تضمینی نیست.! و مشکلات زیادی رو بوجود خواهد آورد و پیش بینی هایی هم حتی از موتورهای جستجوگر مانند گوگل هست که ممکن هست در آینده برای این موضوع و عدم رعایت قوانین کپی رایت دست به کار بشه.

اما در مورد امنیت : امنیت خود لایسنس نسبی هست : این موضوع به این معنی هست صرفا با یک پشتیبانی مناسب (لایسنس) میتونید اون امنیت نسبی رو نگه دارید. و هر از گاهی که آپدیتهای جدید بیرون داده میشه برای امنیت تارنماتون نسبت به لایسنس اصلی حداقل 50% از امنیت کمتری برخوردار خواهد بود.

اما مورد دیگه که هست البته اسپم تلقی نشه چون شما رو این موضوع تمرکزی نداشتید در تاپیکتون : اما این کار نه تنها حقوق شرکت سازنده رو نقض میکنه بلکه بخاطر سودجویی خودتون هم ضربه به دنیای مجازی میزنید (به علت طولانی بودنش نمیشه کاملا دلایل رو گفت) و هم چون این آمار در دامینهای ملی ایران بالا میره بسیار بر ارزش وب مستران عزیز ایرانی لطمه وارد میشه.

بنظر بر اساس واقعیات تارنما ایجاد کنید و اگر واقعا در توانتون نیست ایجاد نکنید توان صرفا دانش فنی نیست ، سرمایه و... هم جزوی از توان محسوب میشه.

باتشکر از تاپیک مفیدتون !
به امید موفقیت شما و سایر دوستان

HPxf
September 10th, 2014, 22:30
در
Zone-H.org - Unrestricted information (http://www.zone-h.org)
میتوانین سایت های هک شده و نحوه هک شدن رو سرچ نمایید

Mr.black-hat
September 11th, 2014, 06:50
خب با انجمن ساز ماي بي بي ميشه به جايي رسيد ؟ سئو واسش وجود داره ؟

- - - Updated - - -

در
Zone-H.org - Unrestricted information (http://www.zone-h.org)
میتوانین سایت های هک شده و نحوه هک شدن رو سرچ نمایید

بله خيلي ساله با اين سايت آشنايي دارم
منتها منظورم سايت هاي هك شده نبود.فقط تا كجا ميشه امنيتشو تامين كرد.سوال فني بود
ممنون از شما

moalax
September 11th, 2014, 07:03
با سلام

دوست عزیز مرجع رسمی ویبولتین در ایران نیز از نسخه ی نال شده استفاده می کند . اما از هر نظر که فکرش رو بکنید استفاده از نسخه ی نال شده صحیح نیست .

بله با مای بی بی هم می توان به جاهای خوب رسید و هستند سایت های بسیار معروف و ایمنی که از مای بی بی استفاده می کنند .

برای سئو هم بدون شک به مشکل نخواهید خورد .

همیشه موفق باشید .

gigabyte2052
September 11th, 2014, 07:15
امنیت ویبولتین های نال شده بالاست دوست عزیز نال هاشو تیم های DGT و FST انجام میدن چندین ساله و مشکل خاصی وجود نداشته برای اطلاعات بیشتر برید این فروم

Vbiran.ir

تنها مشکل مشکل اخلاقی کپی رایت هست .

ms313
September 13th, 2014, 15:26
مشکلی نداره بر روی سرور های وارز.

Saati
September 13th, 2014, 21:08
سلام بله مشکلی وجود ندارد روی هاست وارز. اگر هست رو از ما خریداری کنید خدمات ویبولتین رایگان براتون انجام میشه عزیز.

Mr.black-hat
September 13th, 2014, 21:58
سلام بله مشکلی وجود ندارد روی هاست وارز. اگر هست رو از ما خریداری کنید خدمات ویبولتین رایگان براتون انجام میشه عزیز.

باشه بهش ميكم :-|

Saati
September 13th, 2014, 22:26
باشه بهش ميكم :-|
به بعضی افراد کم شعور مثل شما نباید کمک کرد و باید بزارند مثل ... توی گل گیر کنید.

kingpower
September 13th, 2014, 22:54
باسلام
خیلی ها میگویید ویبولتین نال شده مشکل اخلاقی دارد و درست نیست ازش استفاده کنیم
الان اکثر کاربرایی که توی این انجمن هستند هیچ کدوم ویندوز انتی ویروست و سایت نرم افزار های سیستمشون اورجینال و لایسنس دار نیست اونا از نظر اخلاقی مشکلی ندارد؟

TN Projects
September 13th, 2014, 22:59
باسلام
خیلی ها میگویید ویبولتین نال شده مشکل اخلاقی دارد و درست نیست ازش استفاده کنیم
الان اکثر کاربرایی که توی این انجمن هستند هیچ کدوم ویندوز انتی ویروست و سایت نرم افزار های سیستمشون اورجینال و لایسنس دار نیست اونا از نظر اخلاقی مشکلی ندارد؟
دوست عزیز علت استفاده از لایسنس غیر اورجینال عدم وجود امکان خرید هست :)
بنده شخصا تا حد امکان سعی بر این دارم که تمام مواردی که استفاده میکنم کاملا با لایسنس باشه اما برخی از موارد واقعا امکان خرید در ایران رو ندارن.
اما اگر توجه کنید اینکار یک کار درست نیست پس طبیعتا درست نیست با این گونه مسائل توجیحش کرد چون موجب افزایش نقض قوانین کپی رایت میشه و صرفا ورشکستگی و بیچارگی صنعت اینترنت نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا میشه و از این هم عقب مانده تر خواهد شد این علوم در ایران.

Mr.black-hat
September 13th, 2014, 23:24
به بعضی افراد کم شعور مثل شما نباید کمک کرد و باید بزارند مثل ... توی گل گیر کنید.

بي شعور هفت جد و آبادته مرتيكه خر حرف دهنتو بفهم

- - - Updated - - -

دوست عزیز علت استفاده از لایسنس غیر اورجینال عدم وجود امکان خرید هست :)
بنده شخصا تا حد امکان سعی بر این دارم که تمام مواردی که استفاده میکنم کاملا با لایسنس باشه اما برخی از موارد واقعا امکان خرید در ایران رو ندارن.
اما اگر توجه کنید اینکار یک کار درست نیست پس طبیعتا درست نیست با این گونه مسائل توجیحش کرد چون موجب افزایش نقض قوانین کپی رایت میشه و صرفا ورشکستگی و بیچارگی صنعت اینترنت نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا میشه و از این هم عقب مانده تر خواهد شد این علوم در ایران.

دوست عزيز بارها در مطالب مختلفي ديدم كه براي رفع مشكل و باسخ سوال كاربران توضيحات كامل ميديد و من خيلي خوشم مياد.ممنون از راهنمايي هاي ارزشمندتون