PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل برچسب در وردپرس

scary-x2
September 10th, 2014, 18:13
سلام

توی قسمت نوشته های وردپرس وقتی میخوام برچسب اضافه کنم . روی افزودن کلیک میکنم هیچ برچسبی اضافه نمیشه . از قسمت بالا هم روی تنظیمات صفحه کلیک میکنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته

کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

- - - Updated - - -

تاریخ پست هم میخوام ویرایش کنم روی گزینه ویرایش میزنم اتفاقی نمی افته !

hack2hacker
September 10th, 2014, 18:19
برای منم دو روزه اینجوریه

scary-x2
September 10th, 2014, 18:39
برای منم دو روزه اینجوریه

بعد از آپدیت اینجوری شده برای شما ؟ من فکر میکنم به خاطر آپدیت بوده

hack2hacker
September 10th, 2014, 18:42
بعله میشه دان گرید کرد؟

scary-x2
September 10th, 2014, 18:49
بعله میشه دان گرید کرد؟

شدنشو که میشه . ولی باید مشکلو از پایه حل کرد نه با دان گرید
من زدم روی تعمیر این ارور رو بهم داده :
جدول wp_postmeta سالم نیست. این جدول پیغام خطای زیر را ارسال می‌کند: Found row where the auto_increment column has the value 0. وردپرس تلاش می‌کند این جدول را تعمیر کند…
شکست در تعمیر جدول wp_postmeta. خطا: Found row where the auto_increment column has the value 0

nima73
September 10th, 2014, 22:00
والله من همان روز اول به نسخه 4 آپگرید کردم هیچ مشکلی نداشتم و ندارم ، مجددا راه اندازی کنید شاید درست بشه چون برای من که درست هست
برای دانگرید هم من قبلا انجام دادم ، فایلها را آپلود کنید ( هر نسخه ای را دوست دارید ) و جایگزین فایلهای قبل کنید ، تنظیمات فایل کانفیگ را انجام بدید ، در اولین ورود به صفحه مدیریت درخواست بازسازی دیتابیس و جداول اون را میکنه و تمام
البته قبلش بکاب بگیرید برای اطمینان

scary-x2
September 11th, 2014, 10:03
کسی راه حلی نداره ؟ کلا نمیشه هیچ کاری کرد. نه پست ویرایش میشه نه تاریخ پست ویرایش میشه . کلا قسمت ویرایش سایت از کار افتاده !

Yas-Host
September 11th, 2014, 10:22
کسی راه حلی نداره ؟ کلا نمیشه هیچ کاری کرد. نه پست ویرایش میشه نه تاریخ پست ویرایش میشه . کلا قسمت ویرایش سایت از کار افتاده !

مشکلات در این نسخه زیاد دیده شده است.

زمانی که یک نسخه منتشر می شود کمی صبر کنید تا stable شود و سپس آپدیت کنید تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.

مجددا بک آپ قبل از آپدیت رو ریستور کرده و دوباره آپدیت بفرمایید.

hack2hacker
September 11th, 2014, 11:09
مشکل از افزونه all in seo بود...

scary-x2
September 11th, 2014, 14:41
مشکل از افزونه all in seo بود...

بله مشکل ما هم همین بود . با تغییر ورژن مشکل حل شد