PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال در مورد نمایندگی از رداستیشن - خواهشا کمک کنید

hasanazizi
September 9th, 2014, 21:30
با سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
لطفا متن زیر رو بخونید و خواهشا دلسوزانه جواب بدید قربون همتون

The configuration you have selected is detailed below.
Model: Dell PowerEdge D9-250 Carbon-Neutral Server اخرین مدل
Operating System: CentOS Linux 6 - Optional Control Panels اینو لطفا بگید چی انتخاب کنم لطفا
Control Panel: CPanel/WHM (Linux) ایا لایسنس هم بهم میدن
CPU: Quad Core: Intel® Xeon® E3-1230 v3 (8M Cache, 3.30 GHz) اخرین مدل
Memory: 32GB DDR3 بالتر انتخاب کنم ..یا فعلا این خوبه برای شروع
Hard Disk Configuration: 2 x 512GB Solid State Drive MLC 4 دومین مدل - در کل3 مدل داشتن
Raid: H310 Raid Controller - Raid 1 لطفا بگید ایا بر سرعت تاثیری داره
Backup Storage Drive: 2TB Backup Storage Drive (USB) اخرین مدل
Remote Management: DRAC Enterprise (Virtual KVM) + Dedicated Port اولین مدل - البته یکی دیگه داره کدوم رو انتخاب کنیم
Dedicated Bandwidth: 1Gbps Port - 500Mbps Guaranteed این فعلا خوبه برای شروع ..یا از اول قویتر بگیریم
IP Allocation: 9 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /29) ای پی رو نمیدونم برای شروع چندتا بگیرم - به نظرتون چند تا بگیرم برای شروع

دوستان میخوایم از رد استیشن نمایندگی بگیریم
بعد با این مشخصات میتونیم سرور هم بدیم چه مجازی چه اختصاصی
تعداد یوزر هامون فعلا 20 تا هستش
نسبتا برای مصرف متوسط هستش
......
بعد دوستان وب سرور چی هستش ؟ یا باید خودمون نصب کنیم
ایا سرور رو اونا کانفیگ میکنن و تحویل میدن ؟ یا خودمون باید کانفیگ کنیم
برای whm باید خودم لایسنس بخریم ؟ بعد کامل هستش مثلا پلاگین برای رسیلر و این چیزا روش نصبه یا خودمون باید بخریم
میخوایم وب سرورمون انجین ایکس باشه و لایسنس یک باره بگیریم
و در اخر چطوری نماینده رسمی رداستیشن بشیم و ازشون لینک بگیریم ایا هزینه اضافی داره یا بسته به نوع نمایندگی هستش

HPxf
September 9th, 2014, 21:32
بهتر است با الما هاست مشاوره بگیرید

hamra
September 9th, 2014, 21:56
لایسنس رو باید خریداری کنید ، شاید اونا هم ارائه بدن ، (توی فرم سفارسشون که میتونید لایسنس هم انتخاب کنید که هزینه هم کنارش درج شده (حتما ارائه میدن))
تعداد ای پی و... هم بستگی به خودتون داره ، فکر کنم 4 آی پی رایگان میدن . (قبلا به اینصورت بود)
کانفیگ فکر کنم انجام میدن که نسخه های سنتوس و... رو توی فرم سفارش باید انتخاب کنید .
در خصوص سوالاتتون با پشتیبانی آنلاینشون یا از طریق تیکت مکیتونید ازشون بپرسید ، معمولا نماینده رسمی شدن یک سری هزینه هم در بر داره !
در کل سرور رو باید با توجه به میزان مصرف انتخاب کنید ، البته فکر کنم با همین کارتون راه میافته

hasanazizi
September 9th, 2014, 22:51
دوستان دیگه ای نظر نمیدن ؟

p30nama
September 9th, 2014, 23:13
Control Panel: CPanel/WHM (Linux) ایا لایسنس هم بهم میدن

در مورد لایسنس ببین گزینه ای نداره که به قیمت فاکتور اضافه کنه

--------------------------------------------------------------------------------------------

Memory: 32GB DDR3 بالتر انتخاب کنم ..یا فعلا این خوبه برای شروع

برای شروع کافیه , با توجه به یوزر های فعلی شما کاملا مناسبه

---------------------------------------------------------------------------------------------

Hard Disk Configuration: 2 x 512GB Solid State Drive MLC 4 دومین مدل - در کل3 مدل داشتن

به شما بستگی داره چقدر و چه نوع هارد میخواید ssd یا sata

---------------------------------------------------------------------------------------------

Raid: H310 Raid Controller - Raid 1 لطفا بگید ایا بر سرعت تاثیری داره

مقاله در مورد رید در همین انجمن هست،سرچ کنید

پیشنهاد من Raid 1 هستش

Backup Storage Drive: 2TB Backup Storage Drive (USB) اخرین مدل

فضای بک اپ نیاز دارید؟؟

Dedicated Bandwidth: 1Gbps Port - 500Mbps Guaranteed این فعلا خوبه برای شروع ..یا از اول قویتر بگیریم

خوبه کاملا مناسبه

IP Allocation: 9 Usable IP Addresses (RIPE /29 + /29) ای پی رو نمیدونم برای شروع چندتا بگیرم - به نظرتون چند تا بگیرم برای شروع

بستگی به نوع مصرفت داره، واسه هاست کمترین رو انتخاب کن

دوستان میخوایم از رد استیشن نمایندگی بگیریم
بعد با این مشخصات میتونیم سرور هم بدیم چه مجازی چه اختصاصی ؟؟ فقط مجازی میتونی بدی استفاده باید یا برای مجازی سازی باشه یا هاست(یکی فقط)
تعداد یوزر هامون فعلا 20 تا هستش
نسبتا برای مصرف متوسط هستش
......
بعد دوستان وب سرور چی هستش ؟ یا باید خودمون نصب کنیم؟؟؟ پیشفرض آپاچی نصب میکنند بعد خودت میتونی عوضش کنی

ایا سرور رو اونا کانفیگ میکنن و تحویل میدن ؟ یا خودمون باید کانفیگ کنیم؟اونا کانفینگ میکنند چیزایی که تو فرم سفارش قید کردی فقط

برای whm باید خودم لایسنس بخریم ؟ بعد کامل هستش مثلا پلاگین برای رسیلر و این چیزا روش نصبه یا خودمون باید بخریم؟باید ببینی تو فرم سفارش جایی برای خرید هست یا نه نبود باید خودتون تهیه کنید واسه پلاگین ZAMFOO هم خودتون باید تهیه کنید

متوجه بعضی سوالات و قسمت هات نشدم

hasanazizi
September 9th, 2014, 23:33
بسیار عالی دوست عزیزم p30nama (http://www.webhostingtalk.ir/member/55737/) بسیار ممنونم
Control Panel: CPanel/WHM (Linux) ایا لایسنس هم بهم میدن : وقتی این قسمت رو تایید میکنیم 7.5 دلار اظافه میشه
فضا بک اپ برای هاست که قطعا مورد نیازه ..اما برای سرور نه
یعنی فقط یا میتونیم هاست بدیم . یا فقط سرور درسته . برای کدوم بهتره به نظر شما

یا میتونیم سرور بگیریم بعد یه سرور رو برای هاستینگ مجازی سازی کنیم ..این چی به نظرتون خوبه

- - - Updated - - -

درضمن قسمتی برای انتخاب نوع هارد بین ساتا و اس اس دی نیست در کل اصلا اس اس دی ندیدم یعنی باید درخواست بدیم برای هارد اس اس دی

p30nama
September 9th, 2014, 23:41
بسیار عالی دوست عزیزم p30nama (http://www.webhostingtalk.ir/member/55737/) بسیار ممنونم
Control Panel: CPanel/WHM (Linux) ایا لایسنس هم بهم میدن : وقتی این قسمت رو تایید میکنیم 7.5 دلار اظافه میشه
فضا بک اپ برای هاست که قطعا مورد نیازه ..اما برای سرور نه
یعنی فقط یا میتونیم هاست بدیم . یا فقط سرور درسته . برای کدوم بهتره به نظر شما

یا میتونیم سرور بگیریم بعد یه سرور رو برای هاستینگ مجازی سازی کنیم ..این چی به نظرتون خوبه

- - - Updated - - -

درضمن قسمتی برای انتخاب نوع هارد بین ساتا و اس اس دی نیست در کل اصلا اس اس دی ندیدم یعنی باید درخواست بدیم برای هارد اس اس دی

7.5 دلار کمه واسه لایسنس سی پنل،والا چی بگم نوشته ستاپ7.5 یا ماهانه 7.5

فضای بک اپ به نظرم نیاز نداری با رید که روی هارد جداگانه اطلاعات دوبار ذخیره میشه و هم باید یک سررو بک اپ جدا تهیه کنی اینطوری بهتره

بله روی هر سرور یا هاست یا سرور مجازی، بهتر نداره خوب شما میخوای چه سرویسی بدی اگه میخوای مشتریان هاستت که 20تان رو بزاری رو سرور به نظرم الان زوده اول مشتری بیشتر جمع کن بعد سرور واسه هاست بگیر تا بتونی

هزینه سرور رو بدی

میتونی الان یه سرور بگیری مجازیش کنی و سرور مجازی بفروشی

یا میتونیم سرور بگیریم بعد یه سرور رو برای هاستینگ مجازی سازی کنیم ..این چی به نظرتون خوبه=بله اینطوری هم میشه،اینطوری خوبه به به نظرم فقط توجه داشته باش سرور اصلی سی پنل

نمیخواد و باید روی آن VMwera نصب کنی

hasanazizi
September 9th, 2014, 23:58
بسیار ممنونم
بله نوشته ماهانه 7.5 دلار
پس کلا فضای بک اپ حذف ..البته من برای مشتریان گفتم که هم اونا اعتماد داشته باشن و هم خودمون راحت باشیم از نظر از بین رفتن اطلاعات

برای سروراصلی نیز اونو دونستم
پس VMwera سفارش بدیم
بعد برای سرور مجازی بدیم 32 گیگ رم کافیه ؟
فعلا میتونیم
Hexa Core; 96GB Memory; 2 x 2TB, 240GB CC + BBU Raid (from £119.99)
رو سفارش بدیم
بعد برای سرور اصلی این رو سفارش بدیم
VMWare ESXi / vSphere 5.5 Hypervisor (Evaluation Licence)
برای تعداد هارد چی

2 Hard Drives

3 Hard Drives

4 Hard Drives

این 3 تا هستش کدوم به نظرتون

Hard Drive

2 x 2TB SAS 7,200 RPM + 240GB Cachecade (Free)

2 x 600GB SAS 15,000 RPM + 240GB Cachecade (Free)

2 x 4TB SATA 7,200 RPM + 240GB Cachecade (Free)

2 x 4TB SSHD 7,200 RPM (Free)

2 x 512GB Solid State Drive MLC (Free)

اینا کدومشون البته همه رایگانن

Remote Management
DRAC Enterprise (Virtual KVM) (Free)
DRAC Enterprise (Virtual KVM) + Dedicated Port (+ £10.00 per month)
اینا کدومش

IP Allocation چندتا بزنیم

Dedicated Bandwidth1Gbps Unmetered Port - 1Gbps Guaranteed [**Equivalent to 321TB/month**] (Free)
1Gbps Unmetered Port - 300Mbps Guaranteed - Level3 (AS3356) (+ £79.00 per month)
اینا کدوم

شرمندتون شدم ببخشید که هی سئوال میپرسم

p30nama
September 10th, 2014, 00:07
Hexa Core; 96GB Memory; 2 x 2TB, 240GB CC + BBU Raid (from £119.99

119 پوند هستش از هر پوند 5400 میشه642 هزار تومان؟میتون اینقدر هزینه کنی؟

هارد برای مجازی سازی 2 هارد 2 ترابایتی ساتا مناسبه

ای پی هم 32 تا بخر

پهنای باند رو بصورت پیشفرض 1 گیگ بزارید

hasanazizi
September 10th, 2014, 00:15
با تشکر از جوابهای عالی شما
بله میتونیم.. ما خارج از کشور ماهانه تقریبا 600 دلار داریم که در اینده بسیار نزدیک در انجمن تاپیک میزنیم برای انتقال اون پول به حساب یک نفر و خرید و تمدید با اون پول به صورت ماهانه یعنی هر ماه + 50 دلار از اون پولو میدیم به اون دوستی که واسمون منتقل کنه
ایا 550 دلار در ماه کافیه

irsrev
September 10th, 2014, 15:22
با سلام

اگر می خواهید مستقیما نمایندگی بگیرید شرایط را در قسمت ریسلرها در سایت رداستیشن مطالعه نمایید.

البته توصیه می شود با همکارانی که قبلا پارتنر رسمی هستند همکاری کنید چراکه راحتر می توانید مسائل را پیگیری کنید