PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست vps اسپانسری

goldcom
June 30th, 2010, 19:19
سلام دوستان
من 2 هفته پیش یک سرور World of warcraft راه اندازی کردم . تو 2 هفته تونستم تعداد Player ها رو به 10 تا 20 آنلاین برسونم
اما مثل اینکه مشکلی تو سرور شرکت اسپانسرم پیش اومد و تا 10 روز دیگه ، دارن سرور رو به دلیل کم شدن مشتری پس میدن

حالا من به دنبال یه شرکت اسپانسر دیگه می گردم

مشخصات وی پی اس مورد نیاز »
رم : حداقل 1 گیگ
سی پی یو : Share نباشه
connection speed : فعلا 100 مگ کافیه

اما چیزی که برام خیلی مهمه آپتایم و latency خوب هست. چون سرور بازی هست و تا حد ممکن نباید down بشه

عزیزانی هم که میخوان تاپیک رو به حاشیه بکشن ، کلا اینجا پست ندن
ممنون :)

1eng.ir
June 30th, 2010, 19:21
چه سودی برای اسپانسر داره ؟

goldcom
June 30th, 2010, 19:25
بستگی داره چه سودی بخواد

اگه بنر بخواد ، می داریم
اگه از سود سرور % بخواد می دیم
بستگی داره نظر خود سرویس دهنده چی باشه

ما به همون عمل می کنیم

LoveLife
June 30th, 2010, 19:27
واقعا چه سودی برای اسپانسر داره اونها میان بازی میکنند و میرن و شما هم شاید ازشون پول بیگرید برای این بازی انلاین اون موقع اسپانسر نه بازدید سایتش بالا میره نه مشتری براش جذب میشه فقط یه عده دارند از منابع سرورش استفاده میکنند و بازی میکنند .

goldcom
June 30th, 2010, 19:29
خوب چرا
میتونم ترتیبی بدم که آمار وب سایتش، یا سایتهایی رو که میخواد چندین برابر بشه

1eng.ir
June 30th, 2010, 19:29
اگه بنر بخواد ، می داریم
کجا بنر میذارید ؟

اگه از سود سرور % بخواد می دیم
درآمدت چقدره که میخوای برای اسپانسر درصد در نظر بگیری ؟

goldcom
June 30th, 2010, 19:37
ببینید
همونطور که گفتم سرور مال بازیه world of warcraft هست
خیلی از شما هم فکر میکنید که این بازی مثل CS هست که یه عده بریزن روی سرور و فقط منابع سرور رو اشغال کنن
اتفاقا برعکس ، این سرور میتونه سود دهی هم داشته باشه ، اما همونطور که گفتم ، سرور 2 هفته هست که run شده و ما فعلا Donate نذاشتیم که درآمد داشته باشیم

اما یه قسمت تو سایت هست که پلیر میاد تو اون قسمت و تو اون قسمت چند تا بنر هست که باید هر 12 ساعت روشون کلیک کنه و نتظر باز شدن سایت طرف بمونه
وقتی که این کار رو کرد ، یک نوع امتیاز به حسابش اضافه میشه که اگه یه مقدار مشخصی از اون امتیاز ها رو جمع کنه ، میتونه از فروشگاه سایت آیتم برداره

می تونم 2 تا بنر هم از شما اونجا بذارم (الان که تازه سرور Run شده . روزی حداقل 30 کلیک میخوره) اما یه مدت که از عمرش بگذره آمار شما هم بیشتر میشه

اینم آدرس سایت سرور
http://www.knight-wow.com

1eng.ir
June 30th, 2010, 19:42
فعلا Donate نذاشتیم که درآمد داشته باشیم
یعنی الان منه سرور فروش باید بیام ریسک کنم ؟

رم : حداقل 1 گیگ
سی پی یو : Share نباشه
connection speed : فعلا 100 مگ کافیه
این سرور کم کمش ماهی 70 تومن هزینشه !!!

goldcom
June 30th, 2010, 19:46
نفر قبلی
2 گیگ رم داده بود
1 گیگ سرعت کانکشن
4 core سی پی یو
میخواین همین الان ازش اسکرین شات بگیرم بذارم

Ali-718
June 30th, 2010, 19:47
اگه میخوای پیشرفت کنی اسپانسری رو بیخیال شو و همین اول کاری سایتت رو با بنر خراب نکن
اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/f15/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-vps-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-12285/) رو ببین

;)

goldcom
June 30th, 2010, 19:49
مهم پولشه که ندارم
همین الانش دارم به 11 نفر سر این سرور حقوق میدم
اگه بخواد بسته بشه ، زحمات شبانه روزی 2 هفته همه میپره
مشکل اینجاست.

persian.developer
June 30th, 2010, 20:36
اما یه قسمت تو سایت هست که پلیر میاد تو اون قسمت و تو اون قسمت چند تا بنر هست که باید هر 12 ساعت روشون کلیک کنه و نتظر باز شدن سایت طرف بمونه
وقتی که این کار رو کرد ، یک نوع امتیاز به حسابش اضافه میشه که اگه یه مقدار مشخصی از اون امتیاز ها رو جمع کنه ، میتونه از فروشگاه سایت آیتم برداره
خوب این چه سودی برای مدیر سایت داره؟ کلیک میکنه که اعتبارش اضافه بشه و بعد سایت رو میبنده نیاز به شایت نداره نیاز به اعتباری داره که به اکانتش اضافه میشه!
شما باید با کسی شراکت کنید اگر میدونید موفق میشید یا خودتون هزینه رو پرداخت کنید که گزینه دوم خیلی بهتر هست اسپانسری هم مطمئن باشید اگر کسی قبول کنه بزودی به مشکل برمیخورید!

goldcom
June 30th, 2010, 20:51
آقا من غلط کردم اسپانسر خواستم
بی خیال :d
سرور رو باطل میکنم

ممنون از همه

amiri113
June 30th, 2010, 21:36
ميتونيد هم پول بديد و خودتون اسپاسنر خودتون بشيد.
حتما سود زيادی براتون ميمونه!

goldcom
July 1st, 2010, 00:38
یعنی چی؟