PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای برای ثبت شرکت

mobinsoft
September 9th, 2014, 15:02
سلام دوستان همونطور که اطلاع دارید ثبت شرکتها به صورت اینترنتی شده، الان بنده میخوام یک شرکت ثبت کنم اما توی بعضی از قسمتها گیر کردم کسی از دوستان روی این موضوع واقف هست که یک کمکی به ما بکنه، در قبال پرداخت هزینه هم مشکلی نداره

HPxf
September 9th, 2014, 15:04
در کدام قسمت گیر کردید

mobinsoft
September 9th, 2014, 15:11
در کدام قسمت گیر کردیداین دو قسمت متن پیش فرض نداره،سرچ هم زدم چیز مفیدی پیدا نکردممتن تقاضانامه/اظهارنامهمتن صورت جلسهیه چند تا گزینه دیگه هم هست که روشون شک دارم باید چی قرار بدم،ماشالله انقدر قلمبه سلمبه نوشتن آدم نمیتونه بفهمه این که گفته یعنی چی

HPxf
September 9th, 2014, 15:14
ببینین شما مدارک رو باید اسکن کنین در سایت قرار بدید اصل مدارک هم پست میکنین اداره ثبت شرکتهای استان خودتون

mobinsoft
September 9th, 2014, 15:18
ببینین شما مدارک رو باید اسکن کنین در سایت قرار بدید اصل مدارک هم پست میکنین اداره ثبت شرکتهای استان خودتون
نه سیستم اسکنی نیست میگه تایپ کنم،توی این دو مورد متن پیش فرض هم نداره، والا تو مسائل حقوقی هم دستی نداریم که بدونیم چی باید تایپ کنم

متقاضی محترم، لازم است صورتجلسه موسسین ، هیئت مدیره یا رکن اداره کننده متناظر با نوع شخصیت حقوقی انتخابی را بطور کامل تایپ و تکمیل نمائید

asdadsdxz
September 9th, 2014, 15:18
این دو قسمت متن پیش فرض نداره،سرچ هم زدم چیز مفیدی پیدا نکردممتن تقاضانامه/اظهارنامهمتن صورت جلسهیه چند تا گزینه دیگه هم هست که روشون شک دارم باید چی قرار بدم،ماشالله انقدر قلمبه سلمبه نوشتن آدم نمیتونه بفهمه این که گفته یعنی چی

به یک فردا اشنا بدید تا صورت جلسه و اساس نامه ها رو براوت نظیم کنن

mobinsoft
September 9th, 2014, 15:47
به یک فردا اشنا بدید تا صورت جلسه و اساس نامه ها رو براوت نظیم کنن
کسی رو متاستفانه سراغ ندارم اگه شما کسی رو میشناسید با پرداخت هزینه هم مشکلی ندارم، این شرکتهای ثبت کننده هم که ماشالله قیمتهاشون فضایی شده

asdadsdxz
September 9th, 2014, 16:04
کسی رو متاستفانه سراغ ندارم اگه شما کسی رو میشناسید با پرداخت هزینه هم مشکلی ندارم، این شرکتهای ثبت کننده هم که ماشالله قیمتهاشون فضایی شده

به همین شرکت های ثبت شرکت در شهر یا آنلای بگید براتون با ۴۰-۵۰ تومن اساسنامه ها رو تنظیم میکنن

Ramin
September 9th, 2014, 16:07
این بخش ( بخش آموزشی >>نمایندگی میزبانی وب >> مباحث و مابع آموزشی ) همانگونه که از نام آن مشخص است ! صرفا جهت ایجاد تاپیک های آموزشی می باشد و نه ایجاد تاپیک سوال ، مشکل و موارد نامرتبط دیگر....!!

در نظر داشته باشید که تاپیک آموزشی به موضوعاتی اتلاق می شود که حاوی آموزش یک مورد خاص ، مطالب صمعی و بصری آموزشی ، نکات آموزشی و ..... در خصوص نمایندگی میزبانی وب باشد !

لطفا جهت ایجاد تاپیک های سوال و مشکل در خصوص نمایندگی میزبانی وب به این بخش ( بخش آموزشی >>نمایندگی میزبانی وب >> سوالات و مشکلات (http://www.webhostingtalk.ir/f57/) ) مراجعه فرمائید .

بدیهی است در صورت مشاهده تاپیک های نامرتبط در تمام بخش های انجمن ، علاوه بر حذف تاپیک فوق محدودیت های خاصی برای حساب کاربری شما اعمال خواهد شد !

کادر زردرنگ با ابعاد به این بزرگی موجود در بالای همین صفحه هیچ اهمیتی ندارد برای شما؟؟؟؟ تنها طرح سوال و پاسخ گرفتن مهم است؟

متاسفانه حساب کاربری شما به مدت چند روز مسدود می شود !