PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجع به 3 دیتاسنتر زیر چیست؟

hostfire
September 9th, 2014, 08:23
سلام

به نظر شما برای سرمایه گذاری 5 الی 6 میلیون تومنی در یک دیتاسنتر خارجی ، برای کرایه سرور ، چون بودجه طوری نیست که بشه سرور های مورد نیاز رو به صورت سخت افزاری خرید چه دیتاسنتری بهترین خدمات رو ارائه میده؟

هزینه ی هر سرور تقریبا 1.200.000 در میاد

Redstation
Choops
ColoCrossing

و یا هر دیتاسنتر قدرتمند دیگه ای میشناسید اعلام کنید لطفا

bepad
September 9th, 2014, 08:32
سلام

به نظر شما برای سرمایه گذاری 5 الی 6 میلیون تومنی در یک دیتاسنتر خارجی ، برای کرایه سرور ، چون بودجه طوری نیست که بشه سرور های مورد نیاز رو به صورت سخت افزاری خرید چه دیتاسنتری بهترین خدمات رو ارائه میده؟

Redstation
Choops
ColoCrossing

سلام

با توجه به مواردی که فرمودید و درخواست افری که در تاپیک دیگتون بنده مشاهده کردم شکی در خرید از Redstation نفرمائید به علت های زیر
1- کیفیت شبکه بسیار بالا
2- عدم وجود مشکل با ایران
3- کیفیت سخت افزار بسیار بالا (بارها شده از OVH یا هرتنز سرور گرفتیم مشکل هارد داشته انقدر متاسفانه مشکل سر راه تعویض قطعه معیوب بوده که ترجیح داده ایم سرور را بدون استفاده رها کنیم) در رد استیشن چندین مرتبه تجربه شده چنین مشکلاتی نبوده واقعا
4- پشتیبانی مناسب و پاسخگو

در حالت کلی رد استیشن دیتاسنتر بسیار خوبی است و نقطه ضعف ان برای عدم انتخاب فقط میتوان گفت قیمت بالای ان است که ان هم علتش موارد فوق میتونه قانع کننده باشه

موفق باشید

HPxf
September 9th, 2014, 08:33
Redstation عالی است

sor
September 9th, 2014, 08:40
نظر بنده با شرایطی که فرمودین
Redstation هست که واقعا کیفیت خوبی داره

OmidX
September 9th, 2014, 08:57
سلام ...

بر عکس دوستان ، بین این سه دیتاسنتر من ColoCrossing رو پیشنهاد میکنم ...

خواستی از انگلیس سرور بگیری ب جای Redstation از rapidswitch بگیر ... از هر نظر حساب کنی از Redstation سر ه !

RapidSwitch | Dedicated Servers (http://www.rapidswitch.com/dedicated-servers)

قزوین هاست
September 9th, 2014, 09:09
redstation یکی از بهترین دیتاسنتر ها هست که هم شبکه پایداری دارند هم مشکلی با ایرانیان ندارند.

hostfire
September 9th, 2014, 09:10
سلام ...

بر عکس دوستان ، بین این سه دیتاسنتر من ColoCrossing رو پیشنهاد میکنم ...

خواستی از انگلیس سرور بگیری ب جای Redstation از rapidswitch بگیر ... از هر نظر حساب کنی از Redstation سر ه !

RapidSwitch | Dedicated Servers (http://www.rapidswitch.com/dedicated-servers)

کسی رو میشناسی کار کنه باهاش؟
مشکل تحریم نداریم؟ رو چه حساب میگی سر تره؟
یکم بیشتر توضیح بده

Mr.black-hat
September 9th, 2014, 09:17
رد استيشن بين اينا از همشون سر تره

j4b3r
September 9th, 2014, 09:24
سلام
برای سرویس پایدار و بلند مدت پیشنهاد من لیزوب هست
Redstation هم خوب هست.
ولی مهم ترین مساله علاوه بر کیفیت هزینه ای هست که در ازای کیفیت میدید.

hostfire
September 9th, 2014, 09:32
سلام
برای سرویس پایدار و بلند مدت پیشنهاد من لیزوب هست
Redstation هم خوب هست.
ولی مهم ترین مساله علاوه بر کیفیت هزینه ای هست که در ازای کیفیت میدید.

لیزو وب محدودیتا ای پی نداره؟
قراره سرور برای مجازی سازی خصوصی استفاده بشه

پیشنهاد شما چیست؟ آقا جابر اون 3 تا دیتاسنتری که دادم رو ندید بگیرید شما پیشنهاد شخصی خود شما چیه؟

company_hosting
September 9th, 2014, 09:37
لیزو وب محدودیتا ای پی نداره؟
قراره سرور برای مجازی سازی خصوصی استفاده بشه

پیشنهاد شما چیست؟ آقا جابر اون 3 تا دیتاسنتری که دادم رو ندید بگیرید شما پیشنهاد شخصی خود شما چیه؟

با سلام

با توجه به سرورهای که در کولو کراس داشتیم اگر میخواهید سرور کولو کنید خوب هست

اما برای اجاره رداستیشن
بعد کولو کراس
او وی اچ
لیزوب / لیزوب محدودیت اپی دارد ماکس در شرایط خاص 32 عدد
هتزنر

با توجه به نوع استفاده شما

موفق باشید

mobinhost.in
September 9th, 2014, 11:54
از رد استیشن با کیفیت تر و قوی تر با پشتیبانی 24 ساعته بهتر برای کا رو بدون برخوردن مشکل با ایرانی بودن پیدا نخواهید کرد
البته خیلی دیتاسنتر دیگر هم هست که شاید ما تجربه همکاری باشون رو نداریم

OmidX
September 9th, 2014, 12:16
کسی رو میشناسی کار کنه باهاش؟
مشکل تحریم نداریم؟ رو چه حساب میگی سر تره؟
یکم بیشتر توضیح بده

جالبه بدونید ک هر دو دیتاسنتر Redstation و Rapidswitch زیر مجموعه کمپانی iomart هستند ...

اما سهم رد استیشن از این کمپانی فقط 1200 ~ 1300 سرور ه ، در صورتیکه رپید سوویچ برند اصلی iomart هستش ، بیش از 11000 سرور فعال داره و ظرفیتش بالای 20000 سرور ه !

در کل بخوایم مقایسه کنیم ، Rapidswitch قدیمی تره ، سایت های معتبری رو داره میزبانی میکنه ، کیفیت پورت پایدرا تری داره ...

مشکل تحریمم نداره .

besthosti.com
September 9th, 2014, 12:29
اگه بتونین تو دیتاسنتر کولوکراسینگ سرور رو کولو کنید خیلی خوب هست و به نظر من دیتاسنتر بسیار قدرتمندی هست.

taha_2011
September 9th, 2014, 12:44
بنده هم از رپیدسوییچ سرور دارم و هم از کولوکراسینگ
بین این دو فقط و فقط رپید سوییچ پیشنهاد میکنم
واقعا کیفیت سخت افزاری و پورت قوی شو نمیشه نادیده گرفت....
و همچنین قیمت بسیار مناسب و باورنکردنی
آفر های که این دیتاسنتر به جناب فقیه داده رو میتونید ازشون بپرسید و یا هر مشخصاتی رو که میخواید بهشون بگید براتون سریع قیمت میگیرن
تنها کسی که به طور اختصاصی بیشتر با رپید سوویچ کار کرده جناب فقیه هست که ماهم ازشون 2 ماهی میشه یه سرور داریم و واقعا از همه جهات ایشون تایید میشن.
آدرس تایپیکشون:
http://www.webhostingtalk.ir/f11/123297/
سوالی بود درخدمتم:53:

hamid.soltani92
September 9th, 2014, 12:52
لیزوب برای مجازی سازی خیلی مناسبه.
روز هر سرور تا ۵ آی پی بدون درخواست ارائه میشه، در صورتی که درخواست آی پی بیشتر بدید، یک فرم از رایپ در اختیارتون قرار میدن، بعد از پر کردن و ارسال اون فرم تا یک سایدر ۲۵ (۱۲۸ آی پی آدرس) در اختیارتون قرار میدن.
سافت لِیِر هم دیتاسنتر قابل اعتمادیه.

hostfire
September 9th, 2014, 12:59
بنده هم از رپیدسوییچ سرور دارم و هم از کولوکراسینگ
بین این دو فقط و فقط رپید سوییچ پیشنهاد میکنم
واقعا کیفیت سخت افزاری و پورت قوی شو نمیشه نادیده گرفت....
و همچنین قیمت بسیار مناسب و باورنکردنی
آفر های که این دیتاسنتر به جناب فقیه داده رو میتونید ازشون بپرسید و یا هر مشخصاتی رو که میخواید بهشون بگید براتون سریع قیمت میگیرن
تنها کسی که به طور اختصاصی بیشتر با رپید سوویچ کار کرده جناب فقیه هست که ماهم ازشون 2 ماهی میشه یه سرور داریم و واقعا از همه جهات ایشون تایید میشن.
آدرس تایپیکشون:
http://www.webhostingtalk.ir/f11/123297/
سوالی بود درخدمتم:53:
طاهای عزیز تو که با هر دوتا دیتا سنتر کار کردی کلوکراسینگ رو پیشنهاد میدی یا رپید سوئیچ؟
کدوم کیفیت بهتری داره؟

- - - Updated - - -

لیزوب برای مجازی سازی خیلی مناسبه.
روز هر سرور تا ۵ آی پی بدون درخواست ارائه میشه، در صورتی که درخواست آی پی بیشتر بدید، یک فرم از رایپ در اختیارتون قرار میدن، بعد از پر کردن و ارسال اون فرم تا یک سایدر ۲۵ (۱۲۸ آی پی آدرس) در اختیارتون قرار میدن.
سافت لِیِر هم دیتاسنتر قابل اعتمادیه.

حمید مطمئنی لیزو وب بیش از 32 ای پی میده؟

taha_2011
September 9th, 2014, 13:12
طاهای عزیز تو که با هر دوتا دیتا سنتر کار کردی کلوکراسینگ رو پیشنهاد میدی یا رپید سوئیچ؟
کدوم کیفیت بهتری داره؟

بنده از هردو راضی هستم
ولی به نظر بنده رپید سوییچ خیلی بهتر جواب میده برای مجازی سازی.....

ServerDL.com
September 9th, 2014, 13:17
سلام

Redstation
Choops
ColoCrossing

100% پیشنهاد بنده به شما رداستیشن هست بخاطر پشیتبانی و حمایت خوبی که از ما ایرانی ها دارند + روابط عمومی خیلی خوب و کلا مشتری مدار هستند
خواستید می تونیم کار بیلینگ رو براتون انجام دهیم
https://my.redstation.com/partners/serverdl.aspx

TN Projects
September 9th, 2014, 13:23
با درود و احترام.
بنظر بنده ColoCrossing و Redstation عالیه برای کار شما اما Redstation نسبت به هزینش مناسب تر هست و تقریبا هرچی سرور ازش داشتیم راضی بودیم اما ColoCrossing تا حالا با مشکلی آنچنانی مواجه نشدیم در کل باتوجه به نیازتون همون Redstation عالی هست. چون تقریبا میشه گفت اقتصادی تر هست و برای کرایه بهترین بازدهی رو میتونه داشته باشه.

به امید موفیت شما و سایر دوستان:53:

Dictator_
September 9th, 2014, 13:41
سلام

redstation
choops
colocrossing

سلام.

رداستیشن پول اضافی میدید (واسطه خرید نکنید مستقیم خرید کنید از این دیتاسنتر )

ovh تهیه کنید به نظر من عالی هست از لحاظ اقتصادی به صرفه هست کیفیت و پورت وسخت افزار بالاست .

سرمایه خودتون رو الکی از دست ندید .

یک سرور 64 گیگ رم با 32 عدد آی پی به همراه کانفیگ هارد عالی و هارد اس اس دی حدود 1 ت در میاد .
هزینه آی پی 1 بار پرداخت میکنید . همچنین هزینه ی ست آپ هم میتونید 6 ماهه بدید و یا اینکه یک جا بدید و تمام .

هزینه ی تمدید سرور کم میشود این یعنی یک حرکت اقتصادی ! شما خیالتون راحت باشه بابت این دیتاسنتر .

اشتباه نکنید سرمایه شما خوب هست ازش خوب استفاده کنید دوست عزیز.

هزینه ای که میخواهید بدید برای ماه بد واسه تمدید بزارید رو تبلیغات داخل سایت های دانلود و ... ا

100% ovh خریداری کنید .

شما 1 ت یک سرور میخری(با بهترین کانفیگ هارد) که تمدیدش میشه حدود 600 تا 700 خب 300 -350 میمونه که میدی یک بنر تو وی بی ایران و یک بنرم تو یک سایت دانلود . یا اینکه اصلا تبلیغات نمیدی به جاش تخفیف زیاد میزاری این پولو نگه میداری واس تمدید ماه بدش نیازت شد استفاده کنی !!

چرا سرمایه ای که داری از دست بدی ؟ دوست عزیز میشناسمتون حیفم اومد نگم .

کمکی خواستی در خدمتم :53:

ServerDL.com
September 9th, 2014, 13:52
جسارتا
1) وضعیت تحریم و حذف اطلاعات رو در ovh رو در نظر بگیرید ! که از قدیم بوده و خواهد بود .
2) وقتی من نمیانده 10%-20% به شما تخفیف می دهم 1 میلیون 1 شما میشه 800 تومان !
یعنی ماهی 200 تومان به سود شماست !
آیا توجیح ندارد ؟

taha_2011
September 9th, 2014, 13:59
جسارتا
1) وضعیت تحریم و حذف اطلاعات رو در ovh رو در نظر بگیرید ! که از قدیم بوده و خواهد بود .
آیا توجیح ندارد ؟
بنده 6 ماه ovh دارم چرا برای بنده هیچ مشکلی پیش نیومده؟:-?
باورتون میشه تو این 6 ماه حتی یک ابیوز هم نداشتم!

ServerDL.com
September 9th, 2014, 14:07
بنده 6 ماه ovh دارم چرا برای بنده هیچ مشکلی پیش نیومده؟:-?
باورتون میشه تو این 6 ماه حتی یک ابیوز هم نداشتم!

داداش نمی خوام بخدا شایعه پراکنی کنم دیدم که می گم !
امیدوارم بنده سابقه اشتباهی رو که دیدم چه خودم و چه از مشتریانمون نقل قول شده رو به شما منعکس نکرده باشم
ولی واقعیتش این هست داستان ovh فعلا !
امیدوارم لب شما خندان باشد و هیچ وقت به این مشکل نخورید .

farsistar
September 9th, 2014, 14:14
رد استیشن بنده کار کردم کیفیت عالی هست و تا به حال مشکلی نداشتیم اما هزینه ها کمی بالاست (مسلما هر گرانی بی علت نیست )

Dictator_
September 9th, 2014, 14:17
جسارتا
آیا توجیح ندارد ؟

خیر هر دیتاسنتری قوانین خاص خودشو دارد !

البته شما کارت درست هست آقای افشار و در این شکی نیست .

اما چرا برای بنده همچین اتفاقی نیافتاده ؟ بنده از جناب صادقی سرور تهیه کردم(با واسطه ) در مورد OVH سعی کنید از واسطه معتبر خرید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد .

بنده singlehop هلند در یک ماه 4 بار ابیوز برای تورنت دریافت کردم .البته آن زمان برای یکی از دوستان کار میکردم .

قوانین رعایت بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد .

سرور 64 گیگ بدون ست آپ حدود 550 این قیمت در میاد . شما میتونید یک سرور با این کیفیت پورت از رداستیشن ارائه بدید ؟ در خوب بودن REDstation شکی نیست اما OVH صرفه ی اقتصادی دارد .

بعضی از دوستان از OVH یک دیتاسنتر ترسناک ساختند ! البته قبول دارم مشکلات خاص خودشو داره و باید کار بلد بود و اتفاق هم 1 بار میوفته و برای همه هست .

OmidX
September 9th, 2014, 14:18
جسارتا
آیا توجیح ندارد ؟

نه آقا اینطوریام نیست ... درسته با هویت ایرانی مشکل دارند ، اما اینطوریم نیست ک سرور شما رو بدون اطلاع قبلی و فقط ب دلیل ایرانی بودن ترمنیت کنند ...

حالا یک سؤال ، شمای نماینده چرا باید ۲۰ درصد تخفیف بدی ؟ ، سود خودت چی میشه پس ؟! اینو کلی پرسیدم ... ممنون میشم جواب بدید ...

چرا با این وضعیت ب شرطی ک هر ماه شما ۲۰ درصد تخفیف رو اعمال کنید ، خیلی هم توجیح دارد !! :دی

با تشکر ...

ServerDL.com
September 9th, 2014, 14:23

اما چرا برای بنده همچین اتفاقی نیافتاده ؟ بنده از جناب صادقی سرور تهیه کردم(با واسطه ) در مورد ovh سعی کنید از واسطه معتبر خرید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد .

بنده singlehop هلند در یک ماه 4 بار ابیوز برای تورنت دریافت کردم .البته آن زمان برای یکی از دوستان کار میکردم .

سرور 64 گیگ بدون ست آپ حدود 550 این قیمت در میاد . شما میتونید یک سرور با این کیفیت پورت از رداستیشن ارائه بدید ؟ در خوب بودن redstation شکی نیست اما ovh صرفه ی اقتصادی دارد .

بعضی از دوستان از ovh یک دیتاسنتر ترسناک ساختند ! البته قبول دارم مشکلات خاص خودشو داره و باید کار بلد بود و اتفاق هم 1 بار میوفته و برای همه هست .

مهندس بخدا من نمی خوام شایعه پراکنی کنم !
ولی خوب دیدم و خودم هم 2 بار قربانی شدم !
ترنج هاست هم قربانی شده !
چندین نفر دیگر هم دیدم قربانی شدن !

ولی انشالله لب تمام مشتریان ovh خندون باشه ! بخدا ما دشمن نیستیم ! ولی دیدم اطلاعات ندادن !

نه آقا اینطوریام نیست ... درسته با هویت ایرانی مشکل دارند ، اما اینطوریم نیست ک سرور شما رو بدون اطلاع قبلی و فقط ب دلیل ایرانی بودن ترمنیت کنند ...

حالا یک سؤال ، شمای نماینده چرا باید ۲۰ درصد تخفیف بدی ؟ ، سود خودت چی میشه پس ؟! اینو کلی پرسیدم ... ممنون میشم جواب بدید ...

چرا با این وضعیت ب شرطی ک هر ماه شما ۲۰ درصد تخفیف رو اعمال کنید ، خیلی هم توجیح دارد !! :دی

با تشکر ...

داداش 20% تخفیف ندیم 10% حتمی !
بعد بستگی به سرور داره !
رو یه سرور هست ماهی 400 پوند !
رو این ما 20% داریم به مشتری تخفیف می دیم .
سایت آپلودر هست طرف .

( نیاز باشه اطلاعات مشتری رو عمومی می کنم با اجازه خودشون )

mobinhost.in
September 9th, 2014, 15:36

اما چرا برای بنده همچین اتفاقی نیافتاده ؟ بنده از جناب صادقی سرور تهیه کردم(با واسطه ) در مورد OVH سعی کنید از واسطه معتبر خرید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد .

سرور 64 گیگ بدون ست آپ حدود 550 این قیمت در میاد . شما میتونید یک سرور با این کیفیت پورت از رداستیشن ارائه بدید ؟ در خوب بودن REDstation شکی نیست اما OVH صرفه ی اقتصادی دارد .

بعضی از دوستان از OVH یک دیتاسنتر ترسناک ساختند ! البته قبول دارم مشکلات خاص خودشو داره و باید کار بلد بود و اتفاق هم 1 بار میوفته و برای همه هست .

دوست عزیز و ارجمند اگر تجربه دارید از شما بعید هست که بین رد استیشن و او وی اچ اصلا مقایسه ای بکنید
مقایسه این دو شرکت اصلا غلط هست

قصد بی احترامی ندارم صرفا می گوییم او وی اچ دیتاسنتری هست بدون هیچ قانون معلومی
اگر تا حالا مشکل نخوریدن شانس اوردین
جناب میثم صادقی از قدیمی های این انجمن هست و جزو بهترین دوستان بنده هست از ایشون هم جویا شوید بتون وضعیت پشتیبانی و سیستم او وی اچ را بهتر توضیح خواهند داد
من هم در گذشته و هم حال از او وی اچ سرور اختصاصی ارائه می کنیم
روی کانادا کمتر مشکل داریم ولی اگر خاطرتون باشه 2 ماه پیش خیلی از پنل ها رو بستن قوانین بی خود وضع کردن
هربار که پرداخت انجام بشه 3 روز بع تایید می کنند

الان هم که در قانون جدید باید کارت ها اد باشه تا اتوماتیک پول بردارن

برای سرمایه گذاری دیتاسنتر شدیدا بی قانونی هست
لطفا هیجچ وقت دیگر مقایسه ای بین رد استیشن و او وی اچ انجام ندهید
او وی اچ فقط ارزان هست و فقط مناسب دوستانی هست که دارن برای یه کار خاصی که همتون می دانید از این سرور ها استفاده می کنند

بسیارند مشتریان ما ک از ر اسیتشن سرور دارند و مخصوص کار های حرفه ای
سرور های استوریج مخصوص اپلودسنتر و... هستند
با تشکر و احترام
سید داود منتظری

arc1o0
September 9th, 2014, 15:45
مهندس بخدا من نمی خوام شایعه پراکنی کنم !
ولی خوب دیدم و خودم هم 2 بار قربانی شدم !
ترنج هاست هم قربانی شده !
چندین نفر دیگر هم دیدم قربانی شدن !

ولی انشالله لب تمام مشتریان ovh خندون باشه ! بخدا ما دشمن نیستیم ! ولی دیدم اطلاعات ندادن !

احسان خان از شما بعیده این فرمایش، امکان نداره اطلاعات شما رو ندهند.

ولی دیدم اطلاعات ندادن !

دوستان گرامی توجه داشته باشند، یکسری افراد عمدا و سهوا شایعه منفی پشت او وی اچ پخش می کنند. البته منظور بنده به هیچ وجه جناب افشار نیستند و ایشون صرفا شنده ها رو نقل قول می کنند.

در حال حاضر کار به جایی رسیده است که همکارانی که روزی دشمن سرسخت ovh بوده اند و با دیتاسنتر های دیگری کار می کردند الان آن دیتاسنتر ها رو رها کرده اند و به ارائه سرویس از ovh می پردازند.

1- بنده اینجا به ضرس قاطع ( به قول فردوسی پور :71:)

اعلام می کنم تمامی کسانی که با او وی اچ به مشکل خورده اند، مشکل مالی داشته اند ولاغیر.

در بدترین شرایط هم که واسط شما بیاد از دلار های هکی و د ز دی استفاده کنه، سرور شما در حالت Rescue-ftp قرار می گیره و به شما یک دسترسی FTP داده میشه که شما باید ظرف مدت 10 روز اطلاعات خودتون رو منتقل کنید.

2- بنده اینجا به ضرس قاطع ( به قول فردوسی پور :71:)

اعلام می کنم که در 2 سال گذشته آپتایم دیتاسنتر 100% بوده است.

ما الان سرور داریم که 16 ماهه روشن هست و حتی ریبوت هم نشده و متعلق به یکی از شرکت های ارائه دهنده ایمیل پارسی هست. این سرور از برند کیم سوفی هست ، پس الکی برند کیم سوفی رو هم تخریب نکنید.

3- بنده اینجا به ضرس قاطع ( به قول فردوسی پور :71:)

اعلام می کنم که تنها خرده ای که می توان به دیتاسنتر گرفت بحث پشتیبانی است و آن هم دلیل دارد، وقتی شرکتی 500000 سرور اختصاصی فعال و روشن دارد، از طرفی زیرساخت میزبانی برای 1 میلیون سرور را فراهم کرده است، انتظاری بیشتر از این نمی توان داشت.

شما نباید شرکتی که 500 هزار سرور دارد رو با یک شرکت خصوصی کوچک که تعداد سرور هایش به زور 4 رقمی شده است مقایسه کنید، حجم کار بسیار بشتر از آنچه است که در ظاهر دیده می شود.

4 - بنده اینجا به ضرس قاطع ( به قول فردوسی پور :71:)اعلام می کنم که

OVH بزرگترین تامین کننده پهنای باند در اروپاست و شرکت های مطرحی که تامین پهنای باند برای دیتاسنتر ها انجام می دهند ( علی الخصوص در اروپا) بخش عمده ای از پهنای باند مورد نیازشون رو از ovh تهیه می کنند.

همچنین او وی اچ بزرگترین دیتاسنتر از لحاظ زیر ساخت و تعداد سرور و ارائه خدمات به شکل عمومی می باشد.

برخی دوستان دیتاسنتر های گوگل و فیس بوک رو برای نقض این مورد مطرح کرده اند، که بر اساس شواهد و تحقیقات انجام شده هیچ کدام زیرساخت لازم برای میزبانی 1 میلیون سرور اختصاصی، یا 3 ترابیت ( در حال ارتقا به 4.2 ترابیت) پهنای باند اختصاصی و ... رو نداشته اند، و اگر بر فرض محال شرایط فوق رو داشته باشند،؛ هیچ کدام سرویس دهی عمومی ندارند.

اطلاعات فوق صرفا جهت اطلاع بود، خواهشمند است از جبهه گیری بپرهیزید.

با تشکر

- - - Updated - - -

دوست عزیز و ارجمند اگر تجربه دارید از شما بعید هست که بین رد استیشن و او وی اچ اصلا مقایسه ای بکنید
مقایسه این دو شرکت اصلا غلط هست

قصد بی احترامی ندارم صرفا می گوییم او وی اچ دیتاسنتری هست بدون هیچ قانون معلومی
اگر تا حالا مشکل نخوریدن شانس اوردین
جناب میثم صادقی از قدیمی های این انجمن هست و جزو بهترین دوستان بنده هست از ایشون هم جویا شوید بتون وضعیت پشتیبانی و سیستم او وی اچ را بهتر توضیح خواهند داد
من هم در گذشته و هم حال از او وی اچ سرور اختصاصی ارائه می کنیم
روی کانادا کمتر مشکل داریم ولی اگر خاطرتون باشه 2 ماه پیش خیلی از پنل ها رو بستن قوانین بی خود وضع کردن
هربار که پرداخت انجام بشه 3 روز بع تایید می کنند

الان هم که در قانون جدید باید کارت ها اد باشه تا اتوماتیک پول بردارن

برای سرمایه گذاری دیتاسنتر شدیدا بی قانونی هست
لطفا هیجچ وقت دیگر مقایسه ای بین رد استیشن و او وی اچ انجام ندهید
او وی اچ فقط ارزان هست و فقط مناسب دوستانی هست که دارن برای یه کار خاصی که همتون می دانید از این سرور ها استفاده می کنند

بسیارند مشتریان ما ک از ر اسیتشن سرور دارند و مخصوص کار های حرفه ای
سرور های استوریج مخصوص اپلودسنتر و... هستند
با تشکر و احترام
سید داود منتظری

سلام جنال منتظری

شما هیچ جایی قانون مند تر از او وی اچ پیدا نمی کنید

شما هیچ آی پی اسپم شده از او وی اچ پیدا نمی کنید

شما هیچ اتکی از سمت او وی اچ دریافت نمی کنید

شما هیچ اسکنی از سمت او وی اچ دریافت نمی کنید

پنل ها هم مسدود شد، چون مشکل مالی بوده است.

چرا پنل های ما در کانادا مسدود نشد؟

موارد فوق کاملا مستند بوده و دلایل واضحی دارد، در صورت تمایل در پیام خصوصی پیگری باشید تا تشریح شود.

مسائل پشت پرده او وی اچ بسیار بیشتر از آن است که در ظاهر می بینید یا در انجمن مطرح می شود، بسیاری از موارد را نیز نمی توان به شکل عمومی مطرح کرد،

با تشکر
ارادتمند-کریمی

mobinhost.in
September 9th, 2014, 15:46
جناب نت ایران حرف شما صحیح هست
او وی اچ اپتایم خوبی دارد که شکی در این نیست و ما هم بنا به همین دلیل خودمون به مشتریان بهد از رد استیشن و هتزنر او وی اچ را معرفی می کنیم

اما این دیتاسنتر قابل مقایسه نیست از هیچ نظر با حتی هتزنر چه برسد به رد استیشن
رد استیشن یک برند تجاری است و زیر مجموع شرکت مادر به نام لمورت هست که در انگلستان هست و اگر بدانید 30 درصد پهنای باند جهان در انگلستان وجود دارد

همین که خودتون می گویید پشتیبانی 0 هست بزرگترین مشکل هست

هفته پیش یک سرور برای مشتری سفارش دادیم که پینگ ای پی ها مدام می رفت و میومد

وی ام ویر رو مجدد نصب کردیم حل نشد
تیکیت دادیم حل نشد
و...
مجبور شدیم سرور رو کنسل و سرور جدیدی سفارش دهیم

ما قبل از فروش به مشتریانمون می گوییم در مورد برند او وی اچ هیچ تضمینی وجود ندارد و ما صرفا تلاشمون رو می کنیم . چ.ن دیتاسنتر هست با کمیت بالا و کیفیت پایین

novin-web
September 9th, 2014, 15:51
سلام
خدمت همه همکاران
این فقط تجربه شخصی خودم هست و هیچ قصدی هم ندارم.
بنده بین redstation و ovh بی شک redstation رو انتخاب میکنم
تجربه بدی که 3 سال پیش برای ما در ovh پیش امد و همه اطلاعات ما رو بدون هیچ دلیلی ترمینیت کردند!!!!
بعد هم دیتاسنتزی که بشون به اینگلیسی تیکت میدید جوابتون رو به فرانسه میدن چه انتظاری میشه داشت!!!؟؟؟
دوست عزیز شما هم اشتباه نکن درست تحقیق کنید بعد سرمایه گزاری کنید.
بتده رداستیشن و هتزنر رو پیشنهاد میدم واسه کارتون.
موفق باشید

mobinhost.in
September 9th, 2014, 15:51
جناب کریمی مشکل کانادا فقط مالی نبود
همین که ما را به عنوان ایرانی قبول نمی کنند مشکل اول هست

ما تا به امروز مشکل مکالی نداشتیم . تمام پرداخت ها از ویزاکارت انگلستان هست و تمام مدارک و مستندات ما هم مربوط به انگلستان و هیچ وقت مشکل مالی نداشتیم

اینکه ما داریم در مورد مقایسه بین او وی اج و رد استیشن با هم حرف میزنیم مبحث مورد نظر هست
وگرنه اگر او وی اچ بد بود که ما خودمون ارائه نمی کردیم

یقینا یه استفاده دارد که ما هم به دنبال فروش هستینم

من دقیقا ذگر کردم او وی اچ در بازار مارکتینگ ایران اولویت سوم هست
اول رد استیشن
بهد هتزنر
و بعدش او وی اچ

من به قوانین مربوط به پشتیبانی ایراد می گیرم نه اپتایم و کیفیت شبکه

اتفاقا شبکه بسیار عالی دارند . بحث ما مقایسه بین دو برند هست نه رد کردن یک برند

ServerDL.com
September 9th, 2014, 15:57
احسان خان از شما بعیده این فرمایش، امکان نداره اطلاعات شما رو ندهند.

مهندسی کریمی عزیز .
دوست خوبم بخدا منم تجربه بدی داشتم !
هم دیده شده بک آپ دادن با ftp هم دیده شده ندادند !
بخدا شایعه پراکن نیستیم .
یک زمانی من خودم به ovh می گفتم داداشی !

اصن من تسلیم ...
کوچک شما افشار .

arc1o0
September 9th, 2014, 16:06
جناب نت ایران حرف شما صحیح هست
او وی اچ اپتایم خوبی دارد که شکی در این نیست و ما هم بنا به همین دلیل خودمون به مشتریان بهد از رد استیشن و هتزنر او وی اچ را معرفی می کنیم

اما این دیتاسنتر قابل مقایسه نیست از هیچ نظر با حتی هتزنر چه برسد به رد استیشن
رد استیشن یک برند تجاری است و زیر مجموع شرکت مادر به نام لمورت هست که در انگلستان هست و اگر بدانید 30 درصد پهنای باند جهان در انگلستان وجود دارد

همین که خودتون می گویید پشتیبانی 0 هست بزرگترین مشکل هست

هفته پیش یک سرور برای مشتری سفارش دادیم که پینگ ای پی ها مدام می رفت و میومد

وی ام ویر رو مجدد نصب کردیم حل نشد
تیکیت دادیم حل نشد
و...
مجبور شدیم سرور رو کنسل و سرور جدیدی سفارش دهیم

ما قبل از فروش به مشتریانمون می گوییم در مورد برند او وی اچ هیچ تضمینی وجود ندارد و ما صرفا تلاشمون رو می کنیم . چ.ن دیتاسنتر هست با کمیت بالا و کیفیت پایین

سلام

1- پهنای باند انگلستان ربطی به دیتاسنتر ندارد، کما این که حجم وسعی از این پهنای باند رو خود او وی اچ تامین می کند.

2- بنده نگفتم پشتیبانی 0 است، پشتیبانی اتفاقا خیلی هم عالی است، منتها باید صبور باشید.

نکته دیگر این که شما در او وی اچ اصلا نیازی به پشتیبانی ندارید، اگر تجربه کافی داشته باشید خودتان با توجه به پنل کاملا پیشرفته و اتوماتیک از پس کار ها بر می آیید

شاید باور نکنید ولی ما چندین ماه است که هیچ تیکتی به پشتیبانی ارسال نکرده ایم، چون شناخت کافی از قوانین داخلی داریم .

3- مشکل از آی اس پی شما بوده است ولاغیر، پینگ آی پی ها رو در وی پی است باید تست می کردید،

4- مشکل دیگر رد استیشن برای ایرانی ها این است که با سیستم های *****ینگ و روتینگ ایران مشکل دارد، زمستان پارسال که خاطرتان است چند روز سرور های انگلیس از ایران در دسترس نبود ( در حالت کلی) و در حالت خاص هم برخی آی اس پی ها و برخی شهر ها مشکل time out با رد استیشن داشتند.

5- در مورد هتزنر هم که باز خاطرتان هست زمستان سال قبل به دلیل دی داس به کل از دسترس خارج شد؟! دیتاسنتر حتی نتوانست از خودش محافظت کند، چه برسد به کاربران

6- باور کنید جانب داری ما به دلیل منفعت طلبی ما نیست، بارها با کاربران مختلف سر این موضوع بحث کرده ایم و در نهایت سایر همکاران را برای تهیه سرویس معرفی کرده ایم، تاپیک ها رو بررسی کنید هنوز پست ها موجود است.

با تشکر

- - - Updated - - -

مهندسی کریمی عزیز .
دوست خوبم بخدا منم تجربه بدی داشتم !
هم دیده شده بک آپ دادن با ftp هم دیده شده ندادند !
بخدا شایعه پراکن نیستیم .
یک زمانی من خودم به ovh می گفتم داداشی !

اصن من تسلیم ...
کوچک شما افشار .

جناب افشار

عرض کردم، منظور حقیر شما نبودید، قصد جسارت هم نداشتم

پاسخ من فقط جهت شفاف سازی بود،

هرکاربری به ما میرسه، مگه آقا راسته تو او وی اچ یهو سرور رو می بندند و فرمت می کنند و اطلاعات و نمی دند و فلان و بهمان

مطالب فوق صرفا جهت شفاف سازی بود،

دوستان اینجا همه استاد ما هستند..

da6276
September 9th, 2014, 16:08
بدون شک اول کولوکراسینگ بعد رداستیشن

arc1o0
September 9th, 2014, 16:41
سلام
خدمت همه همکاران
این فقط تجربه شخصی خودم هست و هیچ قصدی هم ندارم.
بنده بین redstation و ovh بی شک redstation رو انتخاب میکنم
تجربه بدی که 3 سال پیش برای ما در ovh پیش امد و همه اطلاعات ما رو بدون هیچ دلیلی ترمینیت کردند!!!!
بعد هم دیتاسنتزی که بشون به اینگلیسی تیکت میدید جوابتون رو به فرانسه میدن چه انتظاری میشه داشت!!!؟؟؟
دوست عزیز شما هم اشتباه نکن درست تحقیق کنید بعد سرمایه گزاری کنید.
بتده رداستیشن و هتزنر رو پیشنهاد میدم واسه کارتون.
موفق باشید

سلام

دوست عزیز شایعه پخش نکنید

3 سال پیش یه نفر یه شکری خورد ، با دلار هکی و ***ی فاکتور های دیتاسنتر رو پرداخت کرد

هنوز که هنوز ما و سایر کاربران داریم تاوان ندانم کاری این فرد رو می دیم.

بعد هم دیتاسنتزی که بشون به اینگلیسی تیکت میدید جوابتون رو به فرانسه میدن چه انتظاری میشه داشت!!!؟؟

1- سرور شما به دلیل تخلفات مالی بسته شد.

2- کدام تازه کاری گفته که پاسخ شما رو به زبان فرانسه می دهند؟!

SP Technical Manager
September 9th, 2014, 17:47
سلام
مسئله ای که هیچ کدام از دوستان به آن اشاره نکردید مشکل ایمیل در Redstation هست که به صورت عادی امکان ارسال ایمیل ندارید و باید سرورهای خود را Relay کنید که ممکن است مشکلات خاص خود را داشته باشید
در این مسئله حتما دقت داشته باشید !

mobinhost.in
September 9th, 2014, 17:53
دوست من این یه حسن هم هست
اینگونه دیگر هیچ وقت ابیوز اسپم نخواهید داشت

همچنین شما به راحتی می توانید از smtp های رایگان و پولی برای حل این مشکل استفاده کنید

که کار بسیار اسانی هست
این ایراد نیست و یک حسن هم هست

SP Technical Manager
September 9th, 2014, 18:03
مسئله به همین راحتی که می فرمایید نیست ، بنده باید اطلاع می دادم که به مشکل بر نخورند ، چون هیچ کس این مسئله را ذکر نکرد
در همین انجمن در رابطه با این مسئله خیلی ها به مشکل برخوردند
مطالعه بفرمایید
site:webhostingtalk.ir مشکل ایمیل redstation - Google Search (http://goo.gl/wJfOQS)

چنانچه نیازی به ایمیل ندارید Redstation گزینه مناسبی است

mobinhost.in
September 9th, 2014, 18:11
کلا سیستم انگلستان بدین صورت هست
هم رد استیشن و دیگر شرکت های نزدیک به رد استیشن
و هم شرکت هایی مثل یوکی 2 همه اینکا رو می کننند
دلیلش با توجه به کم بود ای پی ورژن 4 اینا کنترل می کنند که ای پی هاشون اسپمر و بلک لیست نشن

خیلی اوقات در مجازی سازی پیش میاد که مشتری بدون اینکه بخاد براش ابیوز اسپم میاد و خیلی وقتا نمیتونه کنترل کنه

حالا کسانی که مثلا هاست راه اندازی می کنند و یا نیاز به ارسال ایمیل داشته باشن با ریلی اختصاصی رد استیشن می توانند ارسال کنند

همچنین اگر نیاز به ارسال انبوه داشته باشند

می توانند از اس ام تی پی های دیگر اسفاده کنند و این موردی که شما به عنوان ایراد مطرح کردید را پوشش دهند

در هر صورت نه رد استیشن و نه او وی اچ مال پدرمون نیست و ایراداتی هم یقینا دارد
اگر ما توضیحاتی می دهیم بنابر مخالفت و ضدیت نیست
اینجا محلی هست که باعث بالارفتن اطلاعات همکاران ما و مشتریان می شود

hostfire
September 9th, 2014, 18:13
آقایون اومدید بحث کنید یا منو راهنمائی کنید؟

ServerDL.com
September 9th, 2014, 18:50
آقایون اومدید بحث کنید یا منو راهنمائی کنید؟

داداش مشکلت چیه هنوز ؟
برو رداستیشن بخر
اگر هر مشکلی پیش اومد بیا من خسارت می دهم

pakradm
September 9th, 2014, 22:20
مهدی جان
دیتاسنتری به نام Choops نداریم و فکر میکنم منظورت Choopa هست. این دیتاسنتر خیلی با ایران چپه طوری که حتی اگه با IP ایران باهاشون چت کنی جوابت را نمی دهند و سریعا قطع می کنن!!! لوکیشن خودشان هم New Jersey است و به نظرم بقیه لوکیشن هایشان اجاره شده از بقیه دیتاسنتر هاست.
Colocrossing را هم که در یک تاپیک دیگر گفتم اصلا دیتاسنتر نیست و از دیتاسنتر های معتبر فضا اجاره کرده البته نه چند یونیت ها!!! بلکه Cage و Suite و ...
همچنین Colocrossing و Choopa مثل اینکه در زمینه شبکه همکاری ای دارند چون BGP Route شرکت Colocrossing از Choopa هم رد میشه.

من اگه خودم بودم بین این دو Colocrossing را انتخاب می کردم، کلا کیفیتش و زیر ساخت هایش از Choopa قوی تره... اما چون Colocrossing اسم در کرده خب پول اسمش را هم می گیره.
ولی اگر مقداری بگردی گزینه های بهتر دیگری هم شاید بتوانی در آمریکا پیدا کنی که شاید اسم و رسم نداشته باشند اما کیفیت خیلی خوبی دارند.

softlayer
September 10th, 2014, 00:16
درود
استارت محترم کیفیت هرسه مناسبه با توجه به هزینه ای که می پردازید
فکر میکنم بشتر به موقعیت جغرافیایی (location) سرورها توجه داشته باشید بهتر هست
بین این دیتاسنتر که شما انتخاب کردید مسلما redstation برای استفاده کاربرهای ایرانی بهتر هست (از نظر موقعیت و پورت مناسبتری که داره)
اما بازهم بنابه هزینه ای که قصد سرمایه گذاری دارید میتونید بک سرور هرچند به منابع پایین خریداری کنید و در همون colocrossing میزبانی کنید
البته میتونید سرور تهیه شده رو در Icecolo انگلستان هم میزبانی کنید اگر پینگ بهتری نیاز دارید
مزیت کولو هم که خودتون اشنایی داریدُ یک سری مشکلات به طور کل از سر راهتون برداشته میشه و مشکلی اگر داشته باشید صرفا با پورت و آی پی هست (حداقل تا یکی دوسال بعد که آپگرید کنید)
موفق باشید

a.e
September 10th, 2014, 07:07
در صورتی که بتوانید هزینه کنید بهترین پیشنهاد ColoCrossing است با توجه به پورت و سخت افزار مناسبی که دارد؛ اما متأسفانه هزینه سرورها در این دیتاسنتر بالا است و برای هر شخص ممکن است صرفه اقتصادی نداشته باشد.