PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس دایرکت ادمین ماهیانه 15 هزار تومان | تحویل آنی | تغییر آی پی آنی | ویژه وبهاستینگ تاک به هر تعداد

da6276
September 9th, 2014, 05:32
درود به همه کاربران وبهاستینگ تاک
برای کاربران این انجمن تخفیفی دائمی رو در نظر گرفتیم که میتونیم به هر تعداد ارائه کنیم.
ثبت و صدور لایسنس ها توسط ما انجام و آنی تحویل داده میشه ، تغییر آی پی لایسنس ها هم توسط ما انجام میشه و دیگه زمانی رو از دست نخواهید داد.
با خرید این لایسنس ها بصورت نامحدود مجاز به تغییر آی پی و هاست نیم و نوع سیستم عامل لایسنس خریداری شده بصورت رایگان هستید!
این لایسنس ها در پنل ما میباشد و بعد از سفارش قابل انتقال و یا کنسل کردن نیست!
پشتیبانی فقط از طریق تیکت و بصورت مکتوب میباشد.
برای کسانی که بیشتر از 3 عدد لایسنس فعال نزد ما داشته باشن لایسنس ها 13 هزار تومان محسابه خواهد شد.
خوشحال میشیم در خدمت همه کاربران و همکاران عزیز باشیم.

لایسنس ماهیانه دایرکت ادمین ماهیانه 15 هزار تومان | سفارش دهید (http://client.abarserver.net/cart.php?a=add&pid=40) | برای تخفیف استفاده از کد فروش : LDA

sor
September 9th, 2014, 06:24
سلام بدون تاریخ مصرف هم ارایه مدین ؟

HPxf
September 9th, 2014, 07:46
دوست عزیز فرمودید تغییر آی پی آنی است پنل میدید ؟ چون به شما بگویم پشتیبانی انلاین نباشد که نمیشود انلاین :|

da6276
September 9th, 2014, 14:51
سلام بدون تاریخ مصرف هم ارایه مدین ؟
درود
لایسنس مادام العمر 220 هزار تومان قابل ارائه است.
هر تغییر آی پی هم هزار تومان هزینه پشتیبانی دارد.

- - - Updated - - -

دوست عزیز فرمودید تغییر آی پی آنی است پنل میدید ؟ چون به شما بگویم پشتیبانی انلاین نباشد که نمیشود انلاین :|
درود
خیر پنل جدا داده نمیشه ، شما درخواستتون رو به واحد پشتیبانی سایت ما ارسال میکنید ما سریعا براتون تغییر میدیم و دیگه نیازی به پشتیبانی دایرکت ادمین نداریم.
البته داریم روی پنلی کار میکنیم که خود کاربر از ناحیه کاربری بتونه تغییرات رو انجام بده و این امکان در اینده نزدیک فراهم خواهد شد.

HPxf
September 9th, 2014, 15:06
درود
خیر پنل جدا داده نمیشه ، شما درخواستتون رو به واحد پشتیبانی سایت ما ارسال میکنید ما سریعا براتون تغییر میدیم و دیگه نیازی به پشتیبانی دایرکت ادمین نداریم.
البته داریم روی پنلی کار میکنیم که خود کاربر از ناحیه کاربری بتونه تغییرات رو انجام بده و این امکان در اینده نزدیک فراهم خواهد شد.

پس این چگونه تغییر ای پی انلاین است ؟ به پشتیبانی تیکت زده شود حداکثر مبنا قرار بدیم 24 ساعت به نظر شما انی است ؟

da6276
September 9th, 2014, 15:59
پس این چگونه تغییر ای پی انلاین است ؟ به پشتیبانی تیکت زده شود حداکثر مبنا قرار بدیم 24 ساعت به نظر شما انی است ؟
تغییر آی پی توسط م انجام میشه و دیگه نیازی به پشتیبانی دایرکت ادمین برای تغییر آی پی نیست.
شما 24 ساعت رو از کجا آوردید؟ اگه از افرادی که از ما لایسنس تهیه کردند بپرسید متوجه خواهید شد که هیچ کس بیشتر از 10 دقیقه الاف نشده!

damin
September 9th, 2014, 16:44
سلام
جناب طحان من از قبل 5 تا لایسنس ازتون دارم که 2تاش لایف تایم هست و 3تاش ماهیانست این تخفیف شامل بنده هم میشه یا فقط برای جدیداست؟

شما 24 ساعت رو از کجا آوردید؟ اگه از افرادی که از ما لایسنس تهیه کردند بپرسید متوجه خواهید شد که هیچ کس بیشتر از 10 دقیقه الاف نشده!
خداییش اینو راست میگن ، پشتیبانیشون خیلی خوبه.

da6276
September 9th, 2014, 16:56
سلام
جناب طحان من از قبل 5 تا لایسنس ازتون دارم که 2تاش لایف تایم هست و 3تاش ماهیانست این تخفیف شامل بنده هم میشه یا فقط برای جدیداست؟

خداییش اینو راست میگن ، پشتیبانیشون خیلی خوبه.
درود
بله برای شما هم به همین شکل هست.
روی 3تا لایسنستون تخفیف رو اعمال کردم.:53:

MR Armin Pelaket
October 4th, 2014, 12:55
دوست عزیز با این قیمت 15 تومان هنوز موجود دارید؟

تخفیف هم میدید؟

da6276
October 8th, 2014, 19:54
دوست عزیز با این قیمت 15 تومان هنوز موجود دارید؟

تخفیف هم میدید؟
درود
شرمنده دیر پاسختون رو میدم ، از این تاپیک هیچ ایمیلی برای من ارسال نمیشه برای همین نفهمیدم که پست گزاشتید.
بله موجود هست و نحوه تخفیف ها در پست اول ذکر شده است.
بازم عذر میخوام دیر پاسخ شما رو دادم.