PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر xlhost

Vahid
April 29th, 2009, 20:20
یه چند وقت پیش یه موضوعی در مورد xlhost توی فروم پیش اومد و فراموش شد
جایز دونستم یه تاپیک بزنم و بچه ها بیاند در مورد این دیتا سنتر xlhost نظر بدند
من با نمایندگی این دیتا سنتر در ایران تماس گرفتم xlhost.ir که برادر اقای خرازی هستند وصحبت کردم
حالا دیگه میخواید دعوا کنید دعوا کنید زیر قیمت هم بدید بدید اسپم بزنید بزنید فقط حرف حساب باشه
با تشکر از بچه های WHT

Vahid
April 29th, 2009, 20:31
این چه دخلی داشت؟
من میگم نظر بدید نه تبلیغ

P-CO
April 29th, 2009, 21:22
خب این افتتاحیه بود.

نظر هم اگر بخواید، از همه نظر خوبه. هم ساپورت هم اینکنه آفرهای جالبی میدن...

Vahid
April 29th, 2009, 21:53
شما سرور دارید از این دیتا سنتر؟
از لحاظ آپگرید سخت افزاری قیمت هاشون مناسبه؟
ساپورت چی؟

P-CO
April 29th, 2009, 23:46
بله من دوتتا سرور دارم ازشون.

ارتقاع در حد معمول هست، نه گرونه نی ارزون.

ساپورت هم از ساعت 5بعد از ظهره تا :3صبح.

ولی کلاً راضیم.

NET
April 29th, 2009, 23:46
متاسفانه ساپورت تمام وقت نیست، ساپورت آنلاین تو یه ساعات خاص هست.
پورت 100 مگابیت به صورت پیش‌فرض روی سرور‌ها نیست و هزینه اضافی دریافت میشه ازش.

persian.developer
April 30th, 2009, 00:41

پورت 100 که جاهای دیگه هم به همین شکل هست! من می تونم با پورت 100 و remote reboot و ... بدم.

Nikan
April 30th, 2009, 00:43
نظر دوستان در مورد network آنها چیست ؟؟

با تشکر

Nikan
April 30th, 2009, 00:44

یعنی اگر به طور مثال ساعت خاص اشکال پیش آمد باید صبر کرد تا ساعت حضورشان در دیتا سنتر شود ؟ این برای یک دیتا سنتر سوال بزرگی است

با تشکر

persian.developer
April 30th, 2009, 01:41
نظر دوستان در مورد network آنها چیست ؟؟

با تشکر

ما تا حالا اصلا از نظر network مشکلی نداشتیم

یعنی اگر به طور مثال ساعت خاص اشکال پیش آمد باید صبر کرد تا ساعت حضورشان در دیتا سنتر شود ؟ این برای یک دیتا سنتر سوال بزرگی است
من تا حالا مشکلی نداشتم فقط چند بار که برای reinstall os به پشتیبانی نیاز داشتم شب...

البته remote reboot هم هست که خیلی از کارها رو همین راه میندازه!

php
April 30th, 2009, 05:44
من با نمایندگی این دیتا سنتر در ایران تماس گرفتم xlhost.ir که برادر اقای خرازی هستند وصحبت کردم

برادر کدوم آقای خرازی؟:rolleyes:

Vahid
April 30th, 2009, 12:40
یعنی وقتی سرور شما دان میشه باید بشینی تا ساپورتر بیاد؟

همون 10 دلار یا بیشتر؟

من تا حالا مشکلی نداشتم فقط چند بار که برای reinstall os به پشتیبانی نیاز داشتم شب...

البته remote reboot هم هست که خیلی از کارها رو همین راه میندازه!
اومد و فایل های سیستم مشکل براش پیش اومد اونوقت چی؟

Vahid
April 30th, 2009, 12:48
برادر کدوم آقای خرازی؟:rolleyes:
مدیر دیتا سنتر xlhost

Nikan
April 30th, 2009, 13:18
پورت 100 که جاهای دیگه هم به همین شکل هست! من می تونم با پورت 100 و remote reboot و ... بدم.

یعنی در حالت عادی برای Remoot reboot هم پول اضافی می خواهند ؟

فکر می کنم چند سالی هست که دیتا سنتر ها به صورت رایگان می دهند .

php
April 30th, 2009, 13:43
مدیر دیتا سنتر xlhost

من فکر کردم برادر وزیر خارجه سابق هستند:))

Vahid
April 30th, 2009, 23:35
من فکر کردم برادر وزیر خارجه سابق هستند:))
موفق باشید
سوالات ما رو این lx کارا نبودند جواب بدند؟

NET
April 30th, 2009, 23:48
من خودم شخصا با XlHost کار نکردم زیاد اما یکی از مشکلاتشون ساپورت بود که یکی از دوستان هم قبلا گله داشتکه مثلا میان جواب میدن بعد یهم میبینی غیبشون زد باز میره تا فردا البته شاید مثلا استثنا واسه اون اینطوری شده.

در مورد هزینه‌ها :
هزینه لایسنس ویندوز و cPanel گرون‌تر از برخی دیتاسنترهاست.
هزینه آی‌پی بابت هر آی‌پی 1.875 $ دریافت میشه که خوب معمولا 1 دلار هست.
هزینه KVM نیز گرون‌تر هست از دیتاسنتر‌های مشابه.

Vahid
April 30th, 2009, 23:52
چرا بیشتر دیتا سنتر ها ساپورتشون میلنگه؟
کسی از بچه ها فیلمی عکسی چیزی داره از این دیتا سنتر؟
سرور هاشون rackmount هست یا به حالت pc ؟
کلا چه مقدار سرور پشتیبانی میکنند؟
از چه سالی شروع به کار کردند؟

Nikan
April 30th, 2009, 23:59
کسی از بچه ها فیلمی عکسی چیزی داره از این دیتا سنتر؟
سرور هاشون rackmount هست یا به حالت pc ؟

از چه سالی شروع به کار کردند؟

من فکر می کنم از نظر سال شروع قدیمی باشند .

من هم خیلی دوست دارم فیلم یا عکسی از دیتا سنتر آنها ببینم اگر کسی از دوستان دارند اینجا قرار بدهند ممنون می شوم

Nikan
May 1st, 2009, 00:01
چرا بیشتر دیتا سنتر ها ساپورتشون میلنگه؟

کلا چه مقدار سرور پشتیبانی میکنند؟

در سایتشون در قسمت FAQ آمده که Self Managed هست و قیمت ساعتی را هم ذکر شده.

php
May 1st, 2009, 02:37
موفق باشید
سوالات ما رو این lx کارا نبودند جواب بدند؟

شما داری توهین میکنی وقتی نگارشت ابهام داره باید رفع ابهام کنی

NovinServer
May 1st, 2009, 02:43
راستش من دو تا VPS دارم ! به بدبختی پرداخت کردم ! با Paypal دوستم پرداخت کردم ! پول را بازگشت داد گفت نه با ایمیلی که ثبت نام کردی باید پرداخت کنید ! دوباره از اول پرداخت کردیم پول پس داد شما از کشور امریکا پرداخت کردید پی پال شما مال عرب هست !

خلاصه کلافه شدم @ دادم یکی از دوستان در المان برام خرید . سرعتش 10mb/s زده در کل 100 کیلوبایت می دهد ! ولی خوبه ....

اما بعضی چیزهاش خیلی گران هست پشتیبانی هم ضعیفه ..

Nikihost
May 1st, 2009, 03:26
ما هم 2 تا سرور از اين ديتاسنتر داريم
كيفيت خوبي دارن.به نظر من مشكل در ساپورت دارند.مخصوصا براي مواقع ريست سرور.
سرور جديدم هم زماني كه ميخوام ريست كنم Server Faild ميده:excl:
در كل من ازشون راضي هستم.

Vahid
May 1st, 2009, 08:01
راستش من دو تا VPS دارم ! به بدبختی پرداخت کردم ! با Paypal دوستم پرداخت کردم ! پول را بازگشت داد گفت نه با ایمیلی که ثبت نام کردی باید پرداخت کنید ! دوباره از اول پرداخت کردیم پول پس داد شما از کشور امریکا پرداخت کردید پی پال شما مال عرب هست !

خلاصه کلافه شدم @ دادم یکی از دوستان در المان برام خرید . سرعتش 10mb/s زده در کل 100 کیلوبایت می دهد ! ولی خوبه ....

اما بعضی چیزهاش خیلی گران هست پشتیبانی هم ضعیفه ..
من که صحبت کردم گفتند شما حساب ایران میدیم شما بریزید اصلا نیازی به اون مدل پرداخت نداریم !
شما که vps دارید نمیتونید در مورد port speed نظر بدید چون نمیدونید سرور اصلی داره چه شکلی میکشه

Vahid
May 1st, 2009, 08:01
سرور جديدم هم زماني كه ميخوام ريست كنم Server Faild ميده:excl:
این مربوط به dc نمیشه

WGB
May 1st, 2009, 08:58
سلام دوستان.
بنده مدتی بسبب پاره ای از مشکلات نمی تونستم بدرستی آنلاین بشم.
بابت صحبت های دوستان راجب ایکس ال هاست.

بابت قیمت ها
ایکس ال هاست در مورد هزینه سرور ها به کسانی تخفیف ارائه میده که تعداد سرور های بالایی داشته باشند.اگر شما بخواهید مستقیم از سایت سرور رو سفارش بدید عملا تخفیف بالایی شاملتون نمی شه.ضمنا بگم که ایکس ال هاست نمایندگی رسمی نداره.این برای کسانی که با گرفتن 2 تا سرور و یک پورت 100 مگابایت خودشونو نماینده میدونن.

بابت کیفیت سرور ها
من الان مدت 7 الی 8 ماه هست با این دیتا سنتر کار میکنم. توی این مدت تا الان یک بار هم قطعی دیتا نداشتیم.از نظر سخت افزاری هم دیتا سنتر بدلیل پایین بودن کیفیت بعضی از قطعات مثل هارد 1 ترابایت دیگه از ارائه اون صرف نظر کرده.

بابت سپورت
تنها مشکل ایکس ال هاست نداشتن ساپورت آنلاین در خارج از ساعات کاری دیتا سنتر است که یک ضعف بحساب میاد.بنده بطور در حال صحبت با آقای خرازی بابت این موضوع هستم.البته بنده راجب این موضوع مشکلی نداشتم.اما اتفاق دیگه.کاریش نمیشه کرد.

راستی آقای نیکان : راسته میگن فاز 1 و 2 و 3 دیتا سنتر کارو آتش گرفته. شنیدن کی بود مانند دیدن.

NET
May 1st, 2009, 10:57
راستی آقای نیکان : راسته میگن فاز 1 و 2 و 3 دیتا سنتر کارو آتش گرفته. شنیدن کی بود مانند دیدن.
در این مورد من نشنیدم اما ThePlanet هم یه بار دچار حادثه شده بود.

بالاخره اتفاق هم بیفته مهم مدیریت سانحه هست و محافظت از اطلاعات.
گاهی سوختن یک هارد سرور شاید ضررش به اندازه‌ی این آتش سوزوی‌ای که میگین نباشه.

Nikan
May 1st, 2009, 12:23
سلام دوستان.

سلام

فقط برای اطلاع شما عرض می کنم که این اتفاق مربوط به یک یا دو ماه پیش بوده است و خیلی جالبه که شما الان به یاد آن افتاده اید و یا مطلع شده اید. البته عکس ها و توضیحات آن هم به صورت کامل در سایت Caro موجود است و من فکر می کنم اینکه یک دیتا سنتر بعد از سه سال که هیچ قطعی نداشته است دچار آتش سوزی در قسمت برق و کنترل دیزل ژنراتور های خود شده باشد نشاندهنده ضعفی برای دیتا سنتر نیست .

البته این تاپیک مربوط به دیتا سنتر xlhost می شود و درست نیست در این تاپیک در مورد Caro صحبت شود . اگر علاقه مند به صحبت در این مورد هستید به تاپیکی که من برای معرفی Caro در این فروم باز کردم مراجعه کنید تا در آنجا صحبت کنیم.

در مورد " شنیدن کی بود مانند دیدن " هم لطفا یا در تاپیک Caro و یا به صورت خصوصی توضیح دهید چون من متوجه منظور شما نشدم

در این مورد من نشنیدم اما ThePlanet هم یه بار دچار حادثه شده بود.

بالاخره اتفاق هم بیفته مهم مدیریت سانحه هست و محافظت از اطلاعات.
گاهی سوختن یک هارد سرور شاید ضررش به اندازه‌ی این آتش سوزوی‌ای که میگین نباشه.

همانطور که در بالا عرض کردم آتش سوزی در قسمت برق و کنترل دیزل ژنراتور ها بوده و هیچ ارتباطی به سرور ها نداشت. بله Theplanet هم یک سال پیش دچار آتش سوزی شده بود.

با تشکر

Nikan
May 1st, 2009, 14:08
بابت قیمت ها
ایکس ال هاست در مورد هزینه سرور ها به کسانی تخفیف ارائه میده که تعداد سرور های بالایی داشته باشند.اگر شما بخواهید مستقیم از سایت سرور رو سفارش بدید عملا تخفیف بالایی شاملتون نمی شه.ضمنا بگم که ایکس ال هاست نمایندگی رسمی نداره.این برای کسانی که با گرفتن 2 تا سرور و یک پورت 100 مگابایت خودشونو نماینده میدونن.

سلام

فکر نمی کنید xlhost تنها دیتا سنتر در دنیاست که حتی برای سفارش یک سرور و در حالی که مشتری اولین سرور را می خواهد بگیرد و بدون شناخت از مشتری و خیلی ساده پورت 10 را رایگان به 100 تبدیل می کند یا هارد را دو برابر می کند و یا تخفیف می دهد . سوال مهم اینجاست که ایشان که اینقدر راحت پورت 10 را به 100 تبدیل می کنند اصلا چرا همه سرورها را با پورت 100 نمی دهند .

من فکر می کنم برخوردهای اینگونه xlhost باعث شده است که افرادی که یک یا دو تا سرور دارند ادعای نمایندگی داشته باشند و به نظر من این بزرگترین نقطه ضعف یک دیتاسنتر برای دوستانی است که سابقه طولانی در همکاری با آن دارند و تعداد سرور زیاد دارند.

Nikan
May 1st, 2009, 14:16
بابت سپورت
تنها مشکل ایکس ال هاست نداشتن ساپورت آنلاین در خارج از ساعات کاری دیتا سنتر است که یک ضعف بحساب میاد.بنده بطور در حال صحبت با آقای خرازی بابت این موضوع هستم.البته بنده راجب این موضوع مشکلی نداشتم.اما اتفاق دیگه.کاریش نمیشه کرد.

billing.ground عزیز شما آیا شما از تعداد سرور های دیتا سنتر xlhost اطلاع دارید ؟

در مورد ساپورت هم آیا در خارج از ساعات کاری دیتا سنتر به ایمیل ها و یا تیکت ها سریع پاسخ می دهند ؟ آیا اطلاع دارید که چند نفر کارمند قسمت پشتیبانی در شیفت های مختلف کاری دارند ؟

اگر لطف کنید در مورد این سوالات از آقای خرازی سوال بپرسید ممنون می شوم

Vahid
May 1st, 2009, 21:50
ایکس ال هاست در مورد هزینه سرور ها به کسانی تخفیف ارائه میده که تعداد سرور های بالایی داشته باشند.
چقدر جالب سیاست کاملا اصفهانی

از نظر سخت افزاری هم دیتا سنتر بدلیل پایین بودن کیفیت بعضی از قطعات مثل هارد 1 ترابایت دیگه از ارائه اون صرف نظر کرده.
بعضی از قطعات؟ یعنی کدام ها؟
و فکر کنم شما هم دچار همین مشکل شدید و اطلاعات زیادی رو از دست دادید

تنها مشکل ایکس ال هاست نداشتن ساپورت آنلاین در خارج از ساعات کاری دیتا سنتر است که یک ضعف بحساب میاد
من خودم رو دارم میگم من 50% امتیاز یه دیتا سنتر رو به ساپورت 24 ساعتش میدم که xlhost .....پ

فکر کنم در مورد تاپیک بحث بشه بهتر باشه

فکر نمی کنید xlhost تنها دیتا سنتر در دنیاست که حتی برای سفارش یک سرور و در حالی که مشتری اولین سرور را می خواهد بگیرد و بدون شناخت از مشتری و خیلی ساده پورت 10 را رایگان به 100 تبدیل می کند یا هارد را دو برابر می کند و یا تخفیف می دهد . سوال مهم اینجاست که ایشان که اینقدر راحت پورت 10 را به 100 تبدیل می کنند اصلا چرا همه سرورها را با پورت 100 نمی دهند .

من فکر می کنم برخوردهای اینگونه xlhost باعث شده است که افرادی که یک یا دو تا سرور دارند ادعای نمایندگی داشته باشند و به نظر من این بزرگترین نقطه ضعف یک دیتاسنتر برای دوستانی است که سابقه طولانی در همکاری با آن دارند و تعداد سرور زیاد دارند.
فکر کنم باید یه تجدید نظری در مورد billing و sales خودشون داشته باشند

در مورد ساپورت هم آیا در خارج از ساعات کاری دیتا سنتر به ایمیل ها و یا تیکت ها سریع پاسخ می دهند ؟ آیا اطلاع دارید که چند نفر کارمند قسمت پشتیبانی در شیفت های مختلف کاری دارند ؟
اینطور که بچه ها میگند اصلا ساپورت غیر ساعت اداری ندارند

Vahid
May 1st, 2009, 21:51
من که نفهمیدم چی گفتید ، اما اگر منظورتون در skype بود من منظورم Giga بود نه XL Host :arabia:

ما اصلا با XL Host قرار داد نداریم ! در Skype هم ما فقط در مورد Giga حرف می زدیم نه XL HOst .....

دقیق منظورتون نفهمیدم .... :devil::whistling:
اینجا تاپیک xlhost هست نه giga

Vahid
May 1st, 2009, 21:54
من یه چند تا سوال دارم کسی میدونه جواب بده
چه تعداد سرور هایی رو میزبانی میکنند
چه تعداد افراد استخدام هستند
از چه سالی شروع به کار کرده
فیلم , عکس از دیتا سنتر
از چند جا دیتا میگیرند
دیتا کل دیتا سنتر
با تشکر

WGB
May 2nd, 2009, 11:50
سلام

فقط برای اطلاع شما عرض می کنم که این اتفاق مربوط به یک یا دو ماه پیش بوده است و خیلی جالبه که شما الان به یاد آن افتاده اید و یا مطلع شده اید. البته عکس ها و توضیحات آن هم به صورت کامل در سایت caro موجود است و من فکر می کنم اینکه یک دیتا سنتر بعد از سه سال که هیچ قطعی نداشته است دچار آتش سوزی در قسمت برق و کنترل دیزل ژنراتور های خود شده باشد نشاندهنده ضعفی برای دیتا سنتر نیست .

البته این تاپیک مربوط به دیتا سنتر xlhost می شود و درست نیست در این تاپیک در مورد caro صحبت شود . اگر علاقه مند به صحبت در این مورد هستید به تاپیکی که من برای معرفی caro در این فروم باز کردم مراجعه کنید تا در آنجا صحبت کنیم.

د

آقای نیکان بنده برای شما احترام خاصی قائلم.پس بهتره این بحث و راجب کارو تموم کنیم.چون بنده سوالم جدی بود و جنبه تمسخر نداشت. شرمنده اگه بصورت بدی ارائه شد.

WGB
May 2nd, 2009, 11:52
سلام

بابت این موضوع قبول دارم که این سیاست ایکس ال هاست مخرب است. ولی تا حدودی با دیتا سنتر صحبت شده و این مسئله در حال برطرف شدن.

WGB
May 2nd, 2009, 11:57
billing.ground عزیز شما آیا شما از تعداد سرور های دیتا سنتر xlhost اطلاع دارید ؟

اگر لطف کنید در مورد این سوالات از آقای خرازی سوال بپرسید ممنون می شوم

راجب تیم ساپورت من زیاد سوال نکردم.ولی از شواهد معلوم که خارج از ساعات کاری .......

اما راجب تعداد سرور ها حدود 4 ماه پیش آماری که بنده دارم 15000 سرور آنلاین بوده.آلان رو نمی دونم. {ون به این مسائل اهمیتی نمی دم.

WGB
May 2nd, 2009, 12:01
چقدر جالب سیاست کاملا اصفهانی

بعضی از قطعات؟ یعنی کدام ها؟
و فکر کنم شما هم دچار همین مشکل شدید و اطلاعات زیادی رو از دست دادید

من خودم رو دارم میگم من 50% امتیاز یه دیتا سنتر رو به ساپورت 24 ساعتش میدم که xlhost .....پ

فکر کنم در مورد تاپیک بحث بشه بهتر باشه

فکر کنم باید یه تجدید نظری در مورد billing و sales خودشون داشته باشند

اینطور که بچه ها میگند اصلا ساپورت غیر ساعت اداری ندارند

آفا وحید. شما مثل اینکه پست اول خودتون رو توی این تاپیک فراموش کردید.
خودتون گفتید اسپم آزاد

WGB
May 2nd, 2009, 12:09
من یه چند تا سوال دارم کسی میدونه جواب بده
چه تعداد سرور هایی رو میزبانی میکنند
چه تعداد افراد استخدام هستند
از چه سالی شروع به کار کرده
فیلم , عکس از دیتا سنتر
از چند جا دیتا میگیرند
دیتا کل دیتا سنتر
با تشکر

تا جایی که من میدونم از سال 1993 یعنی نزدیک به 15 سال.
فکر کنم از آی وب قدیمی تر باشه.
آی وب 1996 است.:wub:
XLHost is a privately held organization in Columbus, OH.

The parent company of XLHost (eNET Inc.) has been involved in providing quality Internet access and hosting services since 1993. One of the very first dedicated server and virtual web hosting companies in the world, eNET Inc. designed what is most likely the very first remote reset device ever created. eNET steadily grew from a local Internet Service Provider in the 1990s into a regional Internet leader with presence in many major cities. Once mass adoption of the Internet took hold and broadband became more common, the demand for dedicated servers and hosting expanded at an exponential rate.

XLHost was created in 2000 as a result of the new demand for faster and more reliable everything. Networks, servers, operating systems, and even datacenters evolved at a blistering pace during the early 2000s. XLHost has always remained on the forefront of making new technology available to its customers and partners

Vahid
May 2nd, 2009, 12:27
اما راجب تعداد سرور ها حدود 4 ماه پیش آماری که بنده دارم 15000 سرور آنلاین بوده.آلان رو نمی دونم. {ون به این مسائل اهمیتی نمی دم.
نظر شخصی من ( غیر قابل قبول هست)

فکر کنم از آی وب قدیمی تر باشه.
چه ربطی به xlhost داره این؟
بقیه سوالات چی؟

WGB
May 2nd, 2009, 12:36
نظر شخصی من ( غیر قابل قبول هست)

چه ربطی به xlhost داره این؟
بقیه سوالات چی؟

بنده کاری بنظر شخصی شما ندارم.تعداد پرسیدید بنده آماری که آقای خرازی به بنده دادن رو گفتم.
تا جایی که میدونم آی وب هم بالای 20000 سرور داره.
منظورتو از چه ربطی به ایکس ال هاست داره متوجه نشدم
راجب بقیه سوالات اطلاع خاصی ندارم.
ولی اگه شما اون متن رو بخونید از سابقه EE.Net کاملا مطلع می شوید.

Vahid
May 2nd, 2009, 13:00
تجزیه تحلیل iweb در تاپیک xlhost رو میگم

Nikan
May 2nd, 2009, 17:50
آقای نیکان بنده برای شما احترام خاصی قائلم.پس بهتره این بحث و راجب کارو تموم کنیم.چون بنده سوالم جدی بود و جنبه تمسخر نداشت. شرمنده اگه بصورت بدی ارائه شد.

billing.ground عزیز . شرمنده من بد برداشت کردم .

البته من هم معتقد هستم بحث در مورد Caro را در این تاپیک ببندیم ولی من از شما خواهش می کنم بحث در مورد Caro را تموم نکنید و تمام موارد شامل نکات منفی و یا اشکالات را حتما یا در تاپیک Caro در همین فروم و یا به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کنید. با این کار واقعا به من کمک می کنید .

با تشکر

Nikan
May 2nd, 2009, 18:01

علت سوال من در مورد تعداد سرور این بود که تعداد سرور هر دیتا سنتر نشان دهنده توان و قدرت آن است مواردی مثل خرید پهنای باند از تامین کنندگان قدرتمند و معروف - امکان ارائه لایسنس نرم افزارهایی مثل Windows - cPanel و ... به قیمت خوب و معقول - امکان ایجاد تیم پشتیبانی قوی و حرفه ای - امکان ایجاد ساختار شبکه مطمئن و خلاصه خیلی موارد دیگر در صورتی مقرون به صرفه و قابل انجام است که تعداد سرور ها زیاد باشد.

من فکر می کنم اگر شما بتوانید عکسی از دیتا سنتر از آقای خرازی بگیرید دید خیلی خوب و کاملی برای همه به وجود می آید .

با تشکر

j4b3r
June 4th, 2009, 09:14
سلام
من از این دیتاسنتر یه سرور دارم از طریق یکی از دوستان گرفتم
که قیمیت پایین تری نسبت به دیتا سنتر داد بهم
وقتی سرور رو تحویل داد 2-3 ساعت یه بار کلا خاموش میشد
و باید ری بوت میکردم وچون خورد به رزو یک شنبه 2 روزی به این منوال گذشت
بعد گفتند مشکل از رم بوده حل کردن دیگه مشکلی نبود
اولین اشمالم این بود چرا وقتی سرور جدید ست آپ میکنند چک نمیکنند
که اینطوری بشه
دوما الان تقریبا دو روزه که سور رو خاموش کردن و بعد فهمیدیم که ما ddos کردیم
(نمی دونم چی بوده و چی شده)
و تا الان نزدیک 46 ساعت هست که به سرور دسترسی نداریم
کیگن سرور روشن شده ولی پینگ نمیده
فکر کنم دارم می پیچونند
اینو تو پرانتز میگم
( این سرور برا فروش هاست نبود و حدود 150 تا از سایت های خودمون رو دوستان روش بود
الان کلی فحش خوردم از دوستان صمیمی!!! که....)

Vahid
June 4th, 2009, 09:27
سلام
من از این دیتاسنتر یه سرور دارم از طریق یکی از دوستان گرفتم
که قیمیت پایین تری نسبت به دیتا سنتر داد بهم
وقتی سرور رو تحویل داد 2-3 ساعت یه بار کلا خاموش میشد
و باید ری بوت میکردم وچون خورد به رزو یک شنبه 2 روزی به این منوال گذشت
بعد گفتند مشکل از رم بوده حل کردن دیگه مشکلی نبود
اولین اشمالم این بود چرا وقتی سرور جدید ست آپ میکنند چک نمیکنند
که اینطوری بشه
دوما الان تقریبا دو روزه که سور رو خاموش کردن و بعد فهمیدیم که ما ddos کردیم
(نمی دونم چی بوده و چی شده)
و تا الان نزدیک 46 ساعت هست که به سرور دسترسی نداریم
کیگن سرور روشن شده ولی پینگ نمیده
فکر کنم دارم می پیچونند
اینو تو پرانتز میگم
( این سرور برا فروش هاست نبود و حدود 150 تا از سایت های خودمون رو دوستان روش بود
الان کلی فحش خوردم از دوستان صمیمی!!! که....)
شاید شما بد شانس بودی توی این مورد

j4b3r
June 4th, 2009, 09:35
شاید شما بد شانس بودی توی این مورد
شاید
تا ببینیم چی میشه ولی تا الان چند بار ایمیل زدیم
مگن سرور روشن شده ولی هیچ چی بالا نمیاد
دوباره میزنیم همین رو میگم
نمی دونم دلیل این کارشون چیه

Vahid
June 4th, 2009, 09:44
شما به ساپورتش بگید