PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات گوگل و سودش

azarnet
September 9th, 2014, 00:33
سلام
قصد تبلیغات گوگل دارم
لطفا سایتی قابل اعتماد معرفی کنید
خودمم خواستم خودم بدم اما تو کشورها ایران نیست اینو چیکارش باید کرد ؟
تبلیغات گوگل کلا توصیه میشود ؟
سوال ؟ تبلیغات گوگل واسه افرادی که میخوان شارژ طرفو خالی کنه تشخیص میشه یا نه ؟ و الان که تو ایران *****ه و یدون ***** شکن بیان و وارد پیوندها بشه از اعتبار کم میکنه ؟
و هر چی که لازمه بگین
ممنون

nima73
September 9th, 2014, 01:02
سلام
قصد تبلیغات گوگل دارم
لطفا سایتی قابل اعتماد معرفی کنید
خودمم خواستم خودم بدم اما تو کشورها ایران نیست اینو چیکارش باید کرد ؟
تبلیغات گوگل کلا توصیه میشود ؟
سوال ؟ تبلیغات گوگل واسه افرادی که میخوان شارژ طرفو خالی کنه تشخیص میشه یا نه ؟ و الان که تو ایران *****ه و یدون ***** شکن بیان و وارد پیوندها بشه از اعتبار کم میکنه ؟
و هر چی که لازمه بگین
ممنون

درود
همشهری فکر کنم با اینها مشورت کنی خوب باشه
تبلیغات در گوگل , تبلیغ در گوگل , ****** - google adwords - bertina (http://www.***********/adwords)
البته قیمت را نمیدانم کی ارزان میده ولی برای مشورت و اعتبار کارشان درست هست
راستی شماره تلفن تماس تو سایتت را درست کن شماره کد یکی کم شده و یک سه به اول شماره ها اضافه شده :d

besthosti.com
September 9th, 2014, 01:28
تا جایی که مربوط به گوکل هست یعنی ارسال مشتری گوگل خوب عمل میکنه ولی بعدش که مربوط میشه به اینکه بتونه مشتری رو راضی کنی و مجبور به خرید کنی دیگه مربوط به خودت هست. ولی خودم تو سایت کوگل دارم تبلیغ می کنم خیلی هم خوب هست روزی حداقل 80 نفر می فرستاد و از این ها نزدیک به دور و بر 10 درصد خرید میکردند. برای من خوب بود و راضی بودم. حالا ممکن است برای بعضی ها این مقدار خرید راضی کننده نباشه.