PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختری که در یک سال 100 میلیون درآمد داشت...واقعیت یا دروغ

persianboy
June 30th, 2010, 17:03
سلام
کسانی که با اینترنت زیاد سرو کار دارند حتما در مورد دختری از قم که گفته میشه در یک سال از طریق اینترنت و فروش محصولاتش 100 میلیون تومان درآمد داشته شنیده اند.
به نظر شما این موضوع واقعیت داره؟
کتابی که نوشته این خانم هست رو خواندید؟(البته ایبوک هست)
توی کتاب نه ایمیلی هست نه سایتی
به نظر شما واقعیت داره یا ...:68:

SabaData
June 30th, 2010, 17:28
میشه کمی به ما هم توضیح بدی؟
من که تا حالا چیزی نشنیدم!

LoveLife
June 30th, 2010, 17:28
یه سایت هایی مثل ایستگاه شاید ماهانه بالای 20 میلیون درامد داشته باشند یا سایت هایی مثل کلوب و سایت های خبری مثل تابناک و رجا و اینطور سایت ها که تبلیغات زیادی میگیرند ولی این خانم چی میفروخته که 100 میلون ریال یا تومن در سال درامد داشته و برو بکس سامان دهی باهاش کاری نداشتن؟
اینم بگم جدیدا یه سری محصولات خوب فروش داره تو پرشین تولز همه چیز میفروشن از کروکدیل تا روباه و یوزپلنگ و کفتر و قناری و بلبل تا سخت افزار و نرم افزار و هر چیزی که فکرش رو بکنید . یه سری محصولات رو میدونم خوب فروش داره تو ایران مثلا لوازم بهداشتی که تو داروخانه ها پیدا نمیشه . فیلم و سی دی های غیر مجاز . و یه سری محصصولات تو این رده ها .

Kambiz
June 30th, 2010, 17:55
من داستانش رو شنیدم ، 100 % دروغه

1eng.ir
June 30th, 2010, 17:55
ماهی 8.300 شدنیه! دختر و پسر هم نداره.

+ حواستون به این پکیجا باشه که کاملاً چرندی بیش نیست! درآمد میلیونی (http://www.kalposh.persianblog.ir)

Arashdn
July 1st, 2010, 07:55
شاید پارس دیتا بتونه سالانه 100 میلیون در بیاره ولی خب خرج حقوق کارمنداش و ..... نمیزاره کلش سود بمونه

delta
July 1st, 2010, 10:46
منم نشنیدم.. ولی خدایی اگر این بچه های ساماندهی بزارندا یک شبه میلیونر میشیم.. باورتون نمیشه این فیلم رو روزای اول من چطوری میفروختم.. مثل باقلوا فروش میرفت!! کلی درآمد داشتیم تا اینکه جلومون رو گرفتند و ممنوع شد..

mr.bahram
July 1st, 2010, 10:54
من با اینترنت زیاد سرو کار دارم ولی در این خصوص چیزی نشنیدم !

RT72
July 1st, 2010, 11:16
اینترنت برا بعضیا گرفته درامد میلیونی دارن
حالا میگی میخوام نیازمندی بزنم در جواب تا وقتی ایستگاه - پیام سرا وایسادن نیازمندی ...
میخوام هاستینگ بزنم تا وقتی پارس دیتا وایساده هاستینگ ...
میخوام فروشگاه بزنم ! این شاید بتونی معروف بشی :d
میخوام کلا یه سایت دور از این چیزا بزنم ! یه جستجو گر فارسی تا وقتی گوگل هست اونم پر ...
حالا به نظر شما چه چیزی در درآمد داره ؟
یه لاغر کنند آنلاین بسازیم ! شاید بازدیدش بره بالا =P~=P~
این روزا درآمد تو لوازم ارایشی هست ! یه سایت بزنیم طرف بیاد عکسشو بدا به سایت خود خودشو ردیف کنه بجای اینکه بره تو خیابوو بید تو نت ! اینجوی نه گشت امنیت اخلاقی باشون کار داره نه جریمه میشن ما ها هم یه حالی میکنیم ! :d

mr.he3am
July 1st, 2010, 11:59
داخل نت همه جور تبلیغ و حرفی دیده میشه اما تقریبا همش دروغ
داخل ایران از اینترنت زیاد نمیشه درآمد داشت مخصوصا از وقتی که ساماندهی اومده کم مونده سایت هاستینگ رو هم ***** کنن

delta
July 1st, 2010, 13:08
میخوام فروشگاه بزنم ! این شاید بتونی معروف بشی

چطور میخوای معروف بشی وقتی نمیزارند هر چیزی رو بفروشی؟ میگن فقط بازی هایی بزارید برای فروش که مهر ارشاد روشه! خوب وقتی بازی آمد و مهر ارشاد خورد دیگه بازی جواد شده.. کی میاد از فروشگاه اینترنتی بخره؟ نمونش پی سی ورد!! فروشگاهش رو ببین؟ جمع کرده بازی فارسی گزاشته.. فیلم و موزیک هم که قدغن هست.. خوب چی بزاره برای فروش؟

saeidj
July 1st, 2010, 13:25
این که چیزی نیست اگه من دختربودم سالی 200میلیون درامد داشتم :))=))

Ali-718
July 1st, 2010, 13:28
فقط کارای گرافیکی و طراحی سایت و برنامه نویسی درامدش خوبه !

lvlehrad
July 1st, 2010, 13:30
خوب بهتر بود داستان ایشون و اینکه چی میفروختن رو واسه اونایی که نمیدونن از جمله خود من هم میگفتید !!!

هیچ چیز غیر ممکن نیست !!! به قول 1eng دختر پسر هم نداره !!! فقط یا باید خلاقیت داشته باشی و یه ایده نو یا اینکه تو کارت بهترین کیفیت رو بدی تا بهترین سود رو بکنی و یا بزنی تو کار حروم خوری و این جور حرفا :))

فکر کنم ایشون خلاقیت داشتند در حد تیم ملی ارژانتین ... و نکته جالبش اینه که طرف از اینترنت پول در اورده ولی هیچ سایت و یا ایمیلی نداره !!! شایدم سکرت هست و از ترس نداده ... ماشالا ایرانی ها هم که تو بی ارزش کردن کار دیگران خبره هستن ... :)) و 2 روز بگزره طرف 100 برابر ضرر میده :))

AmirHosein
July 1st, 2010, 17:07
این که چیزی نیست اگه من دختربودم سالی 200میلیون درامد داشتم :))=))
الان هم دیر نیست یه سوت بزنه 1000 نفر برات سر دست میشکنن :d

WebArts
July 2nd, 2010, 18:26
این ساماندهی چیه؟ میشه توضیح بدین

web-ha
July 2nd, 2010, 21:07
چطور میخوای معروف بشی وقتی نمیزارند هر چیزی رو بفروشی؟ میگن فقط بازی هایی بزارید برای فروش که مهر ارشاد روشه! خوب وقتی بازی آمد و مهر ارشاد خورد دیگه بازی جواد شده.. کی میاد از فروشگاه اینترنتی بخره؟ نمونش پی سی ورد!! فروشگاهش رو ببین؟ جمع کرده بازی فارسی گزاشته.. فیلم و موزیک هم که قدغن هست.. خوب چی بزاره برای فروش؟

شما اینو میگین ،نمیزارن تو داخل مغازه دی وی دی کپی بفروشن کلا ارشاد جمع کرده و فروشنده ها اومدن از این شرکتها بازی خریدن که ما به هر دی وی دی هزار تومان میدادیم الان شده 3500 تومان فکر کنم بریم یه شرکت نرم افزاری بزنیم بچه های انجمن رو هم جمع کنیم ببریم واسه دوبلاژ:65:

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

این ساماندهی چیه؟ میشه توضیح بدین

فکر کنم این باشه samandehi
(http://samandehi.ir)

WebArts
July 2nd, 2010, 22:25
یعنی اگه یک سایت فروشگاه بزنیم رنکش بالا بره و چیزه خلافی برای فروش نگذاشته باشیم بازم ساماندهی گیر میده و سایت فیل تر میشه؟؟؟

asrhosting
July 2nd, 2010, 22:38
می گم این دختر خانم بسیار محترم شوهر نمی خوان ! ( من به یکی فکر نکنید ها ! )

ShahroKH
July 2nd, 2010, 22:48
خوب حالا حقیفت داشته باشه یا نداشته باشه چه سودی برای زننده تاپیک داره ؟ دختره تونسته اینقدر در بیاره شما تو فکر اینی که بتونی از نت 100 ملیون در بیاری ؟!! ( جز محالاته )

Amir
July 2nd, 2010, 22:54
خلاقیت همیشه پول میاره
سایت myfc.ir توی هفته اول تقریبا 5000 تا کاربر فعال به دست آورد
رفتن روی سرور اختصاصی بعد باز هم بازدید زیاد تر شد ...
تا اینکه چند روز پیش اینجا دیدمشون : fans.football3.ir
اینها چه پولی به نظرتون در آوردن؟
در آمد 100تومن در سال دور از ذهن نیست

ShahroKH
July 2nd, 2010, 22:59
کلا آدم برنامه نویس باشه خودش برای خودش یه برنامه بسازه همیشه کارش میگیره