PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتفاق عجیب و غریب در اینترنت مخابرات ( بسته شدن سرویس های کاهش پینگ ) !!!

ali0000
September 8th, 2014, 18:52
سلام ما چند تا سرور ایرانی کانفیگ کردیم اکثراً ویندوز و میکروتیک برای سرویس کاهش پینگ و برداشتن لیمیت شبانه که تا دیروز همه چیز بخوبی کار میکرد اما از امروز ظهر کلاً نمیشه به سرورا متصل شد سرورا از پارس آنلاین و شاتل
یعنی مخابرات پروتکلهای داخلی رو بست ؟؟؟؟!!!! با پشتیبانی 2020 چند باری تماس داشتم مثل همیشه پاسخ بی ربط به موضوع ... روی چندین سیستم عامل و دستگاه دیگه هم تست کردم متصل نمیشه که نمیشه !
الان فقط کاربرای adsl مخابرات ما اعلام میکنن که نمیتونن متصل بشن و خطای 807 میگیرن !

sitetheme
September 8th, 2014, 18:57
سلام ما چند تا سرور ایرانی کانفیگ کردیم اکثراً ویندوز و میکروتیک برای سرویس کاهش پینگ و برداشتن لیمیت شبانه که تا دیروز همه چیز بخوبی کار میکرد اما از امروز ظهر کلاً نمیشه به سرورا متصل شد سرورا از پارس آنلاین و شاتل
یعنی مخابرات پروتکلهای داخلی رو بست ؟؟؟؟!!!! با پشتیبانی 2020 چند باری تماس داشتم مثل همیشه پاسخ بی ربط به موضوع ... روی چندین سیستم عامل و دستگاه دیگه هم تست کردم متصل نمیشه که نمیشه !
الان فقط کاربرای adsl مخابرات ما اعلام میکنن که نمیتونن متصل بشن و خطای 807 میگیرن !

تجربه ای که دارم اینه که پشتیبانیشون مخصوصا خانوما از هیچی مطلع نیستن و هیچ دانشی ندارن اینترنت هم که به مشکل برمیخورد میگفتن بتدا کانکشن رو bridge قرار بدید و کد خطا رو بدید تا راهنمایی کنیم!
نظرم اینه شما زنگ بزن یک درخواست شکایت بده شکایت رو خوب رسیدگی میکنن

RoobinaServer
September 8th, 2014, 19:01

ظاهرا به سمت برخی مراکز بسته شده فقط.

احتمالا دارند یا تست میکنند یا ترافیک را به دلیل قوانین ترافیک داخلی مسدود کردند.

یا حق

meysam021
September 8th, 2014, 19:03
تو مخابرات مگه اپراتور هم پیدا میشه؟ همشون رو جمع کنی سر هم اندازه یه هاستینگ تازه کار اطلاعات ندارن.

HPxf
September 8th, 2014, 19:35
بهتر است شب تست نمایید شاید پورت ها رو بسته اند

mehrshad.ho
September 8th, 2014, 19:57
کدام شهر هستید ؟
تهران هستیم مشکلی نداریم

ali0000
September 8th, 2014, 20:02
جای تعجب داره اگه پورت داخلی بسته باشن ، مگه ارتباط بانکها و ادارات دولتی با همین اتصالات v-p-n نیست ؟ بعدشم اگه بحث بر محدود سازیه چرا فقط مخابرات ؟ الان از هر ISP بغیر از مخابرات به راحتی متصل میشن دوباره زنگ زدم با سماجت مجبورشون کردم به واحد فنی یا بقول خودشون noc ارجاع دادن موضوع رو توضیح دادم میگه مودمو خاموش کنید بعد از 5 دقیقه روشن کنید ! کاش 4 تا آدم آشنا به امور شبکه و اینترنت پشت این تلفنا بود :|

- - - Updated - - -

کدام شهر هستید ؟
تهران هستیم مشکلی نداریم
تهران - الان شما pptp به سرور ایران اتصال داری ؟؟

ms96
September 8th, 2014, 20:06
اینترنت مخابرات دارم اگه خواستید چک کنم واستون

به سمت افرانت بازه؟

ali0000
September 8th, 2014, 20:22
اینترنت مخابرات دارم اگه خواستید چک کنم واستون

به سمت افرانت بازه؟

با تشکر از همکاری شما ، اطلاعات تست پیام خصوصی گردید

mehrshad.ho
September 8th, 2014, 21:47
آون موردی که نام بردید بله بدون مشکل وصل میشه

ali0000
September 9th, 2014, 15:28
جالبه از صبح امروز کلا امکان هیچ اتصالی نیست تمام پروتکل های امن داخلی بروی اینترنت مخابرات بسته شدن !!!

مینا-صیفی
September 9th, 2014, 16:50
مخابرات این مسخره بازی ها را داره بر روی سرویس ها . دیروز سرویس دیگه ای هم بر روی اینترنت مخابرات متصل نمیشد خطای UDP Blocked Trafic unable میداد البته سرویس دیگه هست که دارم میگم در صورتی در سرور من خیلی هم یوزر انلاینی داشتم جز مخابرات داشتند وصل نمیشد . درکل مخابرات خیلی اذیت میکنه . 2 تا سرویس را که سراسری بستند اسمش رو نمیارم اینجا حالا هم اختلال گاهی میندازند پورت و غیره را میبندند ازین قبیل کار ها از جون ما و این سرویس ها چی میخان نمیدونم....

ali0000
September 9th, 2014, 18:56
محدودیت یک طرفه موضوعه و بی اطلاعی پشتیبانی و 2020 طرف دیگه ، این 2 روزه با بخش های مختلفی تماس داشتم در نهایت از اپراتور گرفته تا مسئولین واحدهای فنی اعلام بی اطلاعی میکنن ، مسئله مبهم اینجاست اصلا بحث بر سر دور زدن ف-ی-ل-ت-ر-ی-ن*گ نیست که بخوان محدودیت ایجاد کنن ، اتصال کلاینت داخل ایران به نقطه دیگر در داخل ایران ، داستان تا جایی پیش رفته کاربر از مشهد یا قزوین یا اهواز اطلاع میده اینترنتم مخابرانه به هیچ عنوان از دیروز امکان اتصال ندارم اما تازه کار ترین و جدیدیترین شرکتهای خدمات اینترنتی هم چنین مشکلی برا کاربراشون ایجاد نکردن! 2 تا آدم مسلط به امور شبکه ندارن بشه تبادل اطلاعات داشت یه سری مسائل ابتدایی و تکراری یاد گرفتن فقط همونارو به کاربرا انتقال میدن...