PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : آیا امکان دارد در هنگام قطع شدن rdp سشن فعال بماند؟ (دسکتاپ فعال باشد)

danymogh
September 8th, 2014, 16:14
با سلام
من برنامه ای دارم روی ویندوز سرور 2008 اجرا می کنم که مشتقیما با پنجره های ویندوز کار میکنه.
ولی وقتی از remote desktop خارج میشم به علت اینکه session بسته میشه (workstation lock میشه) برنامه من میمونه.
حالا میخواستم بدونم توی تنظیمات ریموت دسکتاپ جایی هست که تعریف شه هنگام خارج شدن session فعال بمونه؟
آیا برنامه دیگری هم هست؟ کسی راه حل داره ؟

با تشکر

2040
September 9th, 2014, 10:02
درود
بله امکانش هست چه برنامه ای میخواید بالا بمونه ؟ ( وایبر و ... ؟ )
منظور از برنامه دیگه چیه ؟

danymogh
September 9th, 2014, 10:52
درود
بله امکانش هست چه برنامه ای میخواید بالا بمونه ؟ ( وایبر و ... ؟ )
منظور از برنامه دیگه چیه ؟

بله وایبر و برنامه که خودم نوشتم (از کجا فهمیدید؟ :58:)
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

2040
September 9th, 2014, 11:30
99% برای همین نیاز دارن
2 تا راه میدونم اما احتمالا روش های دیگه هم داره
روش اول ساده تر
: در terminal services configuration وارد rdp-tcp بشید و بعد در تب session مقدار end a disconnected session روی never قرار بدید

روش دوم کامل تر ولی خوب باید گروپ تشکیل بدید و session به domain نسبت بدید و .......... کلا داستان (این مورد google کنید چون یه کم طولانی )

اما این که برای برنامه شما جواب بده یا نده رو نمیدونم چون برای این کار استفاده نمی کنم
موفق باشید .

danymogh
September 9th, 2014, 11:39
99% برای همین نیاز دارن
2 تا راه میدونم اما احتمالا روش های دیگه هم داره
روش اول ساده تر
: در terminal services configuration وارد rdp-tcp بشید و بعد در تب session مقدار end a disconnected session روی never قرار بدید

روش دوم کامل تر ولی خوب باید گروپ تشکیل بدید و session به domain نسبت بدید و .......... کلا داستان (این مورد google کنید چون یه کم طولانی )

اما این که برای برنامه شما جواب بده یا نده رو نمیدونم چون برای این کار استفاده نمی کنم
موفق باشید .

با تشکر

اون روش جواب نمیده. بخاطر اینکه session پس از disconnect شدن که فعال است lock هم هست. من میخوام اصلا lock نشه.

اینجوری desktop هنوز فعال میمونه

2040
September 9th, 2014, 12:24
روش درست ولی کار شما ناقص این کار فقط از kill شدن session جلوگیری می کنه نه logout شدن یوزر ، مشکل شما یوزر که احتمالا اگر شما یوزر مثلا test بسازید و برنامه رو تحت rdp admin بالا بیارید بعد خارج بشید و با یوزر test به rdp وصل بشید دوباره برنامه شما کار نمی کنه
فقط 2 راه به نظرم میرسه :
یا باید داخل برنامتون یوزر اکتیو نگه دارید و برنامه رو تحت اون یوزر run کنید.
اگر نه روش دوم مشکل حل میکنه