PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور میکروتیک رو به عنوان Gateway قرار بدیم؟

Parti_Baz
September 7th, 2014, 01:22
سلام قبلا مباحثی در این باره شنیدم در انجمن ولی فکر کنم تا اونجا که یادم باشه به نتیجه نرسیده حالا از دوستانی که در این مورد اطلاعات لازم دارن نجوه این کار رو توضیح بدن چند vps دارم بیچاذم کردن ار بس اسپم میدن اکثر اسپم ها هم تورنت و اتک هستند به پورت خاضی مثل ssh هستن با سپاس

meysam021
September 7th, 2014, 02:11
روتر :d
خوب وقتی آی پی ها رو به روتر اضافه میکنید بفرض رنج دارید آی پی اولتون میشه gateway شما ، الان من موندم تو این سوال میکروتیک به عنوان gateway :|

Parti_Baz
September 7th, 2014, 02:33
روتر :d
خوب وقتی آی پی ها رو به روتر اضافه میکنید بفرض رنج دارید آی پی اولتون میشه gateway شما ، الان من موندم تو این سوال میکروتیک به عنوان gateway :|

مهندس یه وقت اونجا تنها نمونید خطرناکه !
چیزی که میخوام بهش برسم رو فکر کنم قابل فهم باشه

meysam021
September 7th, 2014, 02:42
مهندس یه وقت اونجا تنها نمونید خطرناکه !
چیزی که میخوام بهش برسم رو فکر کنم قابل فهم باشه

همین دیگه میکروتیک رو ایجاد کنید بعد پورت هایی که دوست دارید رو ببندید با اینکار دیگه مشکلاتی که گفتید رو نخواهید داشت.کمک هم نیاز داشتید درخدمتم.
اگر هم منظورتون رو اشتباه متوجه شدم عذر میخوام

Parti_Baz
September 7th, 2014, 03:00
دوست من یا من اشتباه رض کردم یا شما درست متوجه نشدید
در هر صورت بزارید اینجوری توضیح بدم
یه سرور اختصاصی دارم که از چندتا وی پی اس دایم اسپم میاد از طرف دیتاسنتر وضعیت سرور ها هم طوری هست نمیشه روش CSF نصب کرد و پورتهارو بست سیستم عاملشون CENTOS هست
حالا تا اونجا که شنیدم میه روی این سرور اختصاصی یه میکروتیک به عنوان Gateway گذاشت که این چندتا وی پی اس رو بهش وصل کنیم و پورتهارو از طریق میکروتیک ببندیم
الانم میخوام دوستان اگه تجربه اینکارو دارن منو در این مورد راهنمایی کنن
با سپاس

meysam021
September 7th, 2014, 04:25
دوست من یا من اشتباه رض کردم یا شما درست متوجه نشدید
در هر صورت بزارید اینجوری توضیح بدم
یه سرور اختصاصی دارم که از چندتا وی پی اس دایم اسپم میاد از طرف دیتاسنتر وضعیت سرور ها هم طوری هست نمیشه روش CSF نصب کرد و پورتهارو بست سیستم عاملشون CENTOS هست
حالا تا اونجا که شنیدم میه روی این سرور اختصاصی یه میکروتیک به عنوان Gateway گذاشت که این چندتا وی پی اس رو بهش وصل کنیم و پورتهارو از طریق میکروتیک ببندیم
الانم میخوام دوستان اگه تجربه اینکارو دارن منو در این مورد راهنمایی کنن
با سپاسخوب منم همینو گفتم دیگه عزیزم ، اگر هتزنر هستید یه آی پی مک میگیرید باهاش روتر ایجاد میکنید بعد ای پی ها رو روته میکنید به مک بعد به روتر همه آی پی هاتون رو اضافه میکنید بعد از اضافه کردن از قسمت فایروال میتونید هر پورتی رو ک نیاز داشتید ببندید سرعت رو محدود کنید و ...

Parti_Baz
September 7th, 2014, 04:28
خوب منم همینو گفتم دیگه عزیزم ، اگر هتزنر هستید یه آی پی مک میگیرید باهاش روتر ایجاد میکنید بعد ای پی ها رو روته میکنید به مک بعد به روتر همه آی پی هاتون رو اضافه میکنید بعد از اضافه کردن از قسمت فایروال میتونید هر پورتی رو ک نیاز داشتید ببندید سرعت رو محدود کنید و ...

ممنون هتزنر نیستم از سینگل هاپ سرور دارم
باید با همکاری دیتاسنتر این کا انجام بشه؟