PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پارس آنلاین

SaMaN0861
September 6th, 2014, 11:26
با سلام
دوستان دو هفته ست که پارس آنلاین روی اعصاب ما داره یورتمه میره همش مشکل دارن هی میگن زیر ساخته یا لینک مخابرات مشکل داره ! :-|
خوب اگر اینطوری همه باید مشکل داشته باشن نه شما !! /:)
دوستانی که پارس آنلاین یا دیتاسنتر های دیگه سرور دارن وضعیتشونو اعلام کنن ببینیم ما فقط روی هواییم یا نه همه مشکل دارن ! =((

majidisaloo1
September 6th, 2014, 11:38
سلام
خیر ما مشکلی نداریم از نظر شبکه
واقعا طی 1 ماه گذشته پارس آنلاین شبکش عالی بوده استت و حتی کاهش سرعت و مشکل در پکت لاست و دی داس و... هیچی خیلی عالی بوده

LIAN2
September 6th, 2014, 11:38
سلام وقت بخیر
۲ ماه هست بصورت مداوم با پارس آنلاین همین مشکل را داریم.
تا پایان سال تمامی سرورها را به دیتاسنتر دیگری منتقل خواهیم کرد.

fanous_m
September 6th, 2014, 11:46
دوست عزیز شما احتمالا در قسمت سرور های کم هزینه قرار داره سرورتون
اون ناحیه همیشه مشکلات این چنینی داره
قسمت مشتریان قدیمی که هزینه هاشون کمی بالاتر بود این مشکل را ندارند
بنده خودم به شخصه نماینده شاتل هستم و تمام سرورهام روی این دیتاسنتر هست
کمی هزینه بالاتر دادم
ولی راضی هستم
کلا توی ایران هیچ ارزونی بی حکمت نیست

mehrshad.ho
September 6th, 2014, 11:57
افرانت هستیم
کیفیت پایداری فوق العاده عالی و قابل مقایسه نیست

fanous_m
September 6th, 2014, 12:04
افرانت هستیم
کیفیت پایداری فوق العاده عالی و قابل مقایسه نیست
افرانت هزینه پهنای باندش بالا هست :دی

shazo
September 6th, 2014, 12:32
سلام.. مشکلی نیست.. اینترنت پایدار با سرعت کم !!

HPxf
September 6th, 2014, 12:39
سلام.. مشکلی نیست.. اینترنت پایدار با سرعت کم !!

منظورشون سرور است نه اینترنت :-ی
روی سرور های پارس انلاین ما هستیم هیچ مشکلی دیده نشده :-)

k-h
September 6th, 2014, 13:18
دو هفته گذشته مشکل داشت
و گفتند تا دو هفته دیگه رفع میشه
هفته گدشته مشکلی نداشت دیگه خدارو شکر

RoobinaServer
September 6th, 2014, 14:07
با سلام
دوستان دو هفته ست که پارس آنلاین روی اعصاب ما داره یورتمه میره همش مشکل دارن هی میگن زیر ساخته یا لینک مخابرات مشکل داره ! :-|
خوب اگر اینطوری همه باید مشکل داشته باشن نه شما !! /:)
دوستانی که پارس آنلاین یا دیتاسنتر های دیگه سرور دارن وضعیتشونو اعلام کنن ببینیم ما فقط روی هواییم یا نه همه مشکل دارن ! =((

همیشه هزینه درست و خوب بدید مشکل نباید داشته باشید حتی در پارس آنلاین. (حالا یا شما هزینه ندادید یا میزبانتون یا ... یه مشکل مالی 100% این وسط هست که کیفیت پائینه)

چندین مراکز داده دیگری که در حال ارائه خدمات هستیم هیچ مشکلی نبوده طی این چند سال اخیر.

با تشکر

SaMaN0861
September 6th, 2014, 14:35
با عرض سلام مجدد خدمت دوستان
باید خدمت دوستان گلم عرض کنم که دیتاسنتر پارس آنلاین هیچگونه فرقی میان کاربرها نمیزارن !
طی پیگیری هایی که کردیم کلاً دیتاسنتر مشکل داره و مشکلش از سمت زیر ساخت هستش که رفع میشه .
اگر در ضمینه شبکه فعال باشید ، وقتی که tracert میگیرید اون وسط افغان تلکام چی میگه ؟؟ ;)
لینک یک : https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=78.38.240.49&source=RIPE
لینک دو : https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=78.38.240.61&source=RIPE

ali0000
September 6th, 2014, 14:50
الان 3 تا 4 روزی میشه مشکل اساسی داریم با سرورهای پارس آنلاینمون مخصوصاً در یکی از سرورها که از ترافیک خارج استفاده میکنه هر 10 دقیقه قطعی داره و بعد از دقایقی ارتباط بر قرار میشه معلوم نیست چه مشکلی دارن هرچیم تماس میگیریم و تیکت میزنیم پاسخ درست و حسابی نمیدن ...

sssoheil
September 6th, 2014, 14:50
سلام

3 ماهی هست با پارس انلاین مشکل داریم و به ما هم اعلام کردند مشکل از زیر ساخت است

mehrshad.ho
September 6th, 2014, 15:58
افرانت هزینه پهنای باندش بالا هست :دی

مسلما کیفیت هزینه دارد

majidisaloo1
September 6th, 2014, 16:06
والله چطور است ما مشکلی نداریم؟
جالبه برایم البته خود بچه های دیتا سنتر میگن سرور های شما در پنت هاوس دیتاسنتر قرار داره حالا نمیدونم داستان چیه!
خدا رو شکر طی ماه اخیر کمترین مشکل را داشته ایم

downloaddl
September 6th, 2014, 16:16
اینجا پارس آنلاین :d
همه چی خوبه
نه قطعی داریم نه مشکل افت سرعت
من نمی دونم چرا بعضی از دوستان با پارس آنلاین خیلی مشکل دارن اما من طول مدتی که باهاشون کار میکردم اصلا به مشکل برنخوردم ؟

k-h
September 6th, 2014, 16:48
والله چطور است ما مشکلی نداریم؟
جالبه برایم البته خود بچه های دیتا سنتر میگن سرور های شما در پنت هاوس دیتاسنتر قرار داره حالا نمیدونم داستان چیه!
خدا رو شکر طی ماه اخیر کمترین مشکل را داشته ایم
سرور شما هم همین مشکلو داشت جناب عیسی لو موقعی که از شما سرور داشتیم

Global90
September 6th, 2014, 17:40
پارس آنلاین برای منم مشکل داره و هی status قطع میشه.

ali0000
September 6th, 2014, 17:46
پارس آنلاین برای منم مشکل داره و هی status قطع میشه.
کلا رنج 185 ما مشکل پیدا کرده البته بیشتر در بحث ترافیک خارج -- این کلمه زیرساخت نبود پشتیبانی isp, دیتاسنتر چی داشتن بگن ؟؟؟
ظاهراً باید فکر جابجایی باشیم

RoobinaServer
September 6th, 2014, 18:38
کلا رنج 185 ما مشکل پیدا کرده البته بیشتر در بحث ترافیک خارج -- این کلمه زیرساخت نبود پشتیبانی isp, دیتاسنتر چی داشتن بگن ؟؟؟
ظاهراً باید فکر جابجایی باشیم

وقتی ترافیک روی هوا ارائه بشه و بالا باشه یعنی داخلی چون هیچ وقت ترافیک خارج به داخل نمیتوانند زیاد ارائه کنند برای همین کاربرایی مثل شما زیاد بودند که مشکل داشتند با ترافیک خارج به داخل کشور و در اصل رنج های داخلی با سرعت خوبی مصرف میکنند (تقریبا) اما خارج به داخل با سرعت خیلی داغون.

البته باز هم بستگی به نوع قرار دادی داره که واسط با دیتاسنتر میبنده و این جزو مشکل حساب نمیشه بر اساس پولی که پرداخت میشه پهنای باند ارائه میکنند.

با تشکر

majidisaloo1
September 6th, 2014, 19:08
سرور شما هم همین مشکلو داشت جناب عیسی لو موقعی که از شما سرور داشتیم

بنده همیشه بازه زمانی گفتم
الآن گفتم طی بازه زمانی یک ماه گذشته به این مورد انگار دقت نکرده اید
هر زمان نیز برای ما مشکلی بوده بر دقیقه یا نهایت چند ساعت بوده است!
ایشون دارد حرف چند هفته را میزنند

RoobinaServer
September 6th, 2014, 19:21
با عرض سلام مجدد خدمت دوستان
باید خدمت دوستان گلم عرض کنم که دیتاسنتر پارس آنلاین هیچگونه فرقی میان کاربرها نمیزارن !
طی پیگیری هایی که کردیم کلاً دیتاسنتر مشکل داره و مشکلش از سمت زیر ساخت هستش که رفع میشه .
اگر در ضمینه شبکه فعال باشید ، وقتی که tracert میگیرید اون وسط افغان تلکام چی میگه ؟؟ ;)
لینک یک : https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=78.38.240.49&source=RIPE
لینک دو : https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=78.38.240.61&source=RIPE

احتمالا دوستانی که مشکل میگن ندارند روی لینک های دیگر هستند. (یا لینک بکاب و ...)

fanous_m
September 6th, 2014, 21:09
مسلما کیفیت هزینه دارد
دوست عزیز هزینه شاتل کمتر هست ولی صد در صد بهترین دیتاسنتر ایران هست
شک نکنید

boy67
September 7th, 2014, 09:10
پارس انلاین دیووونم کرده دوتاسرور دارم توش سرورها دولتی هستن بیشترین هزینه داره خرج میشه بعدشم چیزی بنام پنت هوس یا بخش معمولی نیست
همش یک ... هست

RoobinaServer
September 7th, 2014, 09:48
پارس انلاین دیووونم کرده دوتاسرور دارم توش سرورها دولتی هستن بیشترین هزینه داره خرج میشه بعدشم چیزی بنام پنت هوس یا بخش معمولی نیست
همش یک ... هست

سرور دولتی را چرا در مراکز دولتی میزبانی نمیکنید ؟ :)

tikweb.ir
September 7th, 2014, 10:02
چندین سرور در این دیتاسنتر داریم مشکلی نداشتیم و نداریم !

الان دیگه فست فود ها هم چند جا برای خوردن غذا و نشستن دارن با قیمت های مختلف :d

اونوقت شما میگید دیتاسنتر به این بزرگی همه سروراش یه جور و با یک کیفیت هستن ؟!

SaMaN0861
September 8th, 2014, 01:10
با سلام
دوستان همینطور که گفتن مشکل از شبکه cisco زیر ساخت بود ، طی تماس تلفنی که با مرکز sla زیر ساخت داشتم سریعاً مشکل رو رفع کردن ;)
ممنون از دوستان بابت راهنمایی و نظراتشون ;)