PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی پی اس برای هاستینگ

imanegr
June 29th, 2010, 17:35
سلام
من برای ارائه هاستینگ قصد خرید vps لینوکس را دارم و چند تا سوال در این مورد دارم :
برای هاستینگ به چه مواردی در وی پی اس توجه کنم؟
آیا فروش ریسلر (پنل WHM) را بر روی وی پی اس پیشنهاد می کنید؟
برای کار با وی پی اس لینوکس تا چه حد آشنایی با سیستم عامل لینوکس کافی است؟
در کل به نظر شما برای هاستینگ بهتره وی پی اس بگیرم یا وی دی اس یا ریسلر ؟البته این برای شروع است و در آینده قصد خرید سرور اختصاصی دارم .
با تشکر

AftabHosting
June 29th, 2010, 18:33
برای شروع از ریسلر استفاده کنید بهتر هست (نظر شخصی) دردسر کمتری برای شروع کار داره برای شما.

RezaFH
June 29th, 2010, 18:36
برای شروع پیشنهاد میکنم از یه جای مطمئن ریسلر بگیرید (حتی 2 گیگابایت هم برای شروع کافی هست) با افزایش مشتری ها و نیاز خودتون ، میتونید ریسلر رو هم ارتقا بدید
بعد از اینکه به تعدادی مشتری داشتید که بتونید با اونها هزینه ی یک سرور مجازی (ترجیحا" VDS) رو بپردازید ، بگیرید و شروع کنید (میتونید اون رو هم تا حدودی ارتقا بدید اگر نیاز بود)
این دو مرحله (اگر توی کارتون خوب باشید) حدود 6 ماه تا یک سال طول میکشه تا اینکه بعدش بتونید سرور اختصاصی بگیرید !
که البته معمولا" با توجه به مشکلات و دردسر های هاستینگ ، خیلی ها توی مرحله اول میمونن و پشیمون میشن :d

LoveLife
June 29th, 2010, 18:37
برای شروع رسیلری از جای معتبر خوبه . وی پی اس هم مثل سرور اختصاصی هست اگر اشنایی با لینوکس ندارید به مشکل برمیخورید برای پنل هم اگر میخوای خیالت راحت تر باشه و بتونی با پنل راحت کار کنی از دایرکت ادمین استفاده کن .

Ali-718
June 29th, 2010, 18:37
برای شروع کار هاست از یک ریسلر استفاده کنید
و در کنارش برای اینکه با مدیریت سرور اشنا بشید یک وی پی اس ارزان قیمت بگیرید و مثلا سایت خودتون رو با اون بالا بیارید ....

mohsen1
June 29th, 2010, 21:17
موافق با وی پی اس هستم اگه چند تا سایت الان آماده داری!
چون همه چی تقریبا دست خودته محدودیتی در مصرف منابع نداری!
ولی اگه اول بسم الله هستی ریسلر بگیر.
وی پی اس هم گرفتی از جایی تهیه کن که اولا منابع(رم و سی پی یو و .. اختصاصی بده و دوما مدیریت شده با شه که در این حالت با کنترل پنل برات حداقل ماهی 27 تومان خرج داره.)
ببین چی برات صرف داره...

Arashdn
June 30th, 2010, 10:27
اول ریسلر بگیر فروشت با اون باشه
همراه با اون یه سرور مجازی ارزون هم بگ*** تا کار کردن باهاش رو یاد بگیری