PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامین بدون واسطه

ali23
April 29th, 2009, 17:49
سلام
بنا به دلایلی من قصد ثبت یا انتقال دامین به یه پنل دامین دارم که می خوام هیچ واسطه ای بین من و شرکت اصلی نباشه یعنی اگر ریسیلر میشم ریسیلر اصلی شرکت ارائه دهنده بشم
ممنون میشم اسم سایت هایی که می تونم ازشون پنل بگیرم معرفی کنید
بعضی ها رو مثل دایرکت آی یا آنلاین نیک دیدم

NovinServer
April 29th, 2009, 18:12
با سلام و درود ، www.resellerclub.com
شما می توانید از ادرس بالا نمایندگی رسمی بگیرید اما باید مبلغ 200.000 تومان ( پلن اول ) بابت فعال سازی نمایندگی خود پرداخت کنید .

لازم به ذکر است این 200.000 تومان شارژ است و شما می توانید با ان دامنه ثبت کنید ...

موفق باشید

pavnic
April 29th, 2009, 21:12
با سلام
شما ميتوانيد با مبلغ 30 هزار تومان+شارژ 2 دامنه رايگان نمايندگي متسقل شويد
www.pavnic.com

Sajad
April 29th, 2009, 21:29
سلام
بنا به دلایلی من قصد ثبت یا انتقال دامین به یه پنل دامین دارم که می خوام هیچ واسطه ای بین من و شرکت اصلی نباشه یعنی اگر ریسیلر میشم ریسیلر اصلی شرکت ارائه دهنده بشم
ممنون میشم اسم سایت هایی که می تونم ازشون پنل بگیرم معرفی کنید
بعضی ها رو مثل دایرکت آی یا آنلاین نیک دیدم

به آیدی host6327 پی ام بده راهنماییت میکنم که چیکار کنی...

Vahid
April 29th, 2009, 21:50
نظر من اینه از همون resellerclub بگیرید

NovinServer
April 30th, 2009, 00:49
با سلام
شما ميتوانيد با مبلغ 30 هزار تومان+شارژ 2 دامنه رايگان نمايندگي متسقل شويد
www.pavnic.com

ایشون می خواهد از مرکز ب***د و اگر نه من هم می توانم مستقل به ایشون بدهم پیش پرداخت هم نیازی نداره ! :shifty:

php
April 30th, 2009, 05:15
name.com

NovinServer
April 30th, 2009, 09:59
name.com

با سلام ، این سایتی که دادید در موردش اطلاعات هم دارید ؟

این سایت چه پنلی ارائه می دهد ، ایا کیفیت دامنه و سرویس دهی ان خوب است ؟ ایا این شرکت نمایندگی ثبت رسمی دامنه هم می دهد ؟

لطفا توضیحاتی در مورد این شرکت بفرمایید ما اطلاعاتی کسب کنیم . :whistling:

Vahid
April 30th, 2009, 12:33
توی فروم یه سرچی بزن

php
April 30th, 2009, 13:50

این سایت چه پنلی ارائه می دهد ، ایا کیفیت دامنه و سرویس دهی ان خوب است ؟ ایا این شرکت نمایندگی ثبت رسمی دامنه هم می دهد ؟

لطفا توضیحاتی در مورد این شرکت بفرمایید ما اطلاعاتی کسب کنیم . :whistling:
من خودم هم میخواستم بدون ودیعه دامنه ثبت کنم با این آشنا شدم تستی یه دامنه ثبت کردم و سه تا دامنه مهم داشتم انتقال دادم
کیفیت که نمیدونم منظورتون چیه و من کار خاصی نمیکنم و مشکلی هم نداشتم و رسما به من اعلام کردند با ایران و تمام کشورهایی که در لیست هست مشکلی ندارند
در مورد نمایندگی هم اینجا بحث شده بود یه امکان ساب میدهند فکر کنم ولی من کارم این نیست نمیدونم
موفق باشید

NovinServer
April 30th, 2009, 14:00
من خودم هم میخواستم بدون ودیعه دامنه ثبت کنم با این آشنا شدم تستی یه دامنه ثبت کردم و سه تا دامنه مهم داشتم انتقال دادم
کیفیت که نمیدونم منظورتون چیه و من کار خاصی نمیکنم و مشکلی هم نداشتم و رسما به من اعلام کردند با ایران و تمام کشورهایی که در لیست هست مشکلی ندارند
در مورد نمایندگی هم اینجا بحث شده بود یه امکان ساب میدهند فکر کنم ولی من کارم این نیست نمیدونم
موفق باشید

به هر حال از نظر شما تشکر می کنم ، ولی فکر نکنم هیچ چیز به پای دایرکتی برسه ! :nono:

NET
April 30th, 2009, 15:26
Name یکی از ثبت‌کننده‌های خوب است و برای مصارف شخصی شاید بهتر از دایرکت‌آی باشه چون هزینه اولیه نمی‌خواد، البته سیستم SubAccount هم داره که خوبه.

NovinServer
April 30th, 2009, 19:52
Name یکی از ثبت‌کننده‌های خوب است و برای مصارف شخصی شاید بهتر از دایرکت‌آی باشه چون هزینه اولیه نمی‌خواد، البته سیستم SubAccount هم داره که خوبه.

یعنی هر کس بخواهد هم اکنون می تواند نمایندگی بگیرند و شارژ را انجام دهد و دامنه ثبت کند ؟ :excl:

NET
April 30th, 2009, 19:58
یعنی هر کس بخواهد هم اکنون می تواند نمایندگی بگیرند و شارژ را انجام دهد و دامنه ثبت کند ؟ :excl:
آره نیازی به پیش‌پرداخت نداره.

NovinServer
April 30th, 2009, 20:08
قیمت دامنه هاش نسبت به دایرکتی هم ارزان تر است !
فقط یک سوال ، این پنلش قوی هست ؟ یعنی چیزهایی که دایرکتی می ده این هم می دهد ؟

Vahid
April 30th, 2009, 21:57
Name دمو کنترل پنل نداره؟
میشه دوستان عکس بگیرند بزارند؟

NET
April 30th, 2009, 23:59
قیمت دامنه هاش نسبت به دایرکتی هم ارزان تر است !
فقط یک سوال ، این پنلش قوی هست ؟ یعنی چیزهایی که دایرکتی می ده این هم می دهد ؟

بله این هم میده اون امکانات رو.

Name دمو کنترل پنل نداره؟
میشه دوستان عکس بگیرند بزارند؟

Arashdn
May 1st, 2009, 01:39
خیلی پنلش سادست
مال نیک . آی آر از این بهتره
خدایی دایرکتی یه چیز دیگه است

NovinServer
May 1st, 2009, 02:31
خیلی پنلش سادست
مال نیک . آی آر از این بهتره
خدایی دایرکتی یه چیز دیگه است

فایده نداره :001_9898:
همان طور که گفتم و بچه ها گفتن و ..... فقط :gunsmilie:دایرکتی:gunsmilie:

خدایی عجب پنل پیشرفت ای داره دایرکتی ! فقط یک یا دو دلار می امد پایین مشتری هاش 3 برابر می شد . :shifty:

با این قیمت هم به نظر من می صرفه ... من که خودم همه دامنه هام رو توی دایرکتی ثبت کردم :excl::winkiss:

Vahid
May 1st, 2009, 08:08
قیمت های name چند هست
قیمت میدند بچه ها؟

NET
May 1st, 2009, 10:58
قیمت های name چند هست
قیمت میدند بچه ها؟

لیست قیمت تمامی‌ دامین‌هاش در اینجا قید شده

http://www.name.com/pricing

Sajad
May 1st, 2009, 11:21
همچنان روی حرفم هستم!
خواستی بدون پیش پرداخت زیاد (دو دامنه) نمایندگی direct میتونی بگیری بدون اینکه هیچ کس به دامین هات دسترسی داشته باشه....
منم الان همین کار رو کردم و دارم حالشو میبرم.
خواستی بهم بگو...

NovinServer
May 1st, 2009, 13:57
همچنان روی حرفم هستم!
خواستی بدون پیش پرداخت زیاد (دو دامنه) نمایندگی direct میتونی بگیری بدون اینکه هیچ کس به دامین هات دسترسی داشته باشه....
منم الان همین کار رو کردم و دارم حالشو میبرم.
خواستی بهم بگو...

یعنی نمایندگی رسمی Reseller Club می شویم ؟
این غیر ممکن است !

احتمالا از همان Sub Reseller می خواهید استفاده کنید /// :osama:

Sajad
May 1st, 2009, 14:06
ساب ریسلر به شرط عدم دسترسی اونی که توسطش ساب ریسلر شدیم ;)

NovinServer
May 1st, 2009, 14:11
ساب ریسلر به شرط عدم دسترسی اونی که توسطش ساب ریسلر شدیم ;)

خوب ، منظور شما اینکه Sub Reseller به ایشون می دهید ولی تضمین می کنید که به پنل کاری نداشته باشید !

خوب فرضا منی که الان 4 تا ساب رسلر دارم مثلا چیکار می توانم باهاشون بکنم ؟ انها کار خودشان را انجام می دهند من هم کار خودم ...

اگر ایشون همچین پنلی خواست من رایگان بهشون می دهم ، نیازی نیست حتما 2 تا دامنه شارژ کنند ! :no:

Sajad
May 1st, 2009, 14:33
نه. اصلا من به پنل ایشون دسترسی نخواهم داشت که کاری به کارش داشته باشم یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینطوری که همه دیگه هم اینطوری قول میدن به مشتری و حتی کاری هم به کار دامین مشتری ندارن. اما من تضمین میکنم ساب بشن بعدشم بیاد و اون پنلی که من از طریقش ساب دادم رو چک بکنه ولی اثری از آثار دامیناش تو پنل من نبینه!!!!!!!!!!

NovinServer
May 1st, 2009, 14:39
نه. اصلا من به پنل ایشون دسترسی نخواهم داشت که کاری به کارش داشته باشم یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینطوری که همه دیگه هم اینطوری قول میدن به مشتری و حتی کاری هم به کار دامین مشتری ندارن. اما من تضمین میکنم ساب بشن بعدشم بیاد و اون پنلی که من از طریقش ساب دادم رو چک بکنه ولی اثری از آثار دامیناش تو پنل من نبینه!!!!!!!!!!

والله من سر در نمی یارم ...
بار اولی هست این موضوع را می شنوم :donatello::1eye:

Vahid
May 1st, 2009, 21:34
هیچ تضمینی نیست
ممکنه اکانت شما یه مشکلی پیش بیاد اکانت این رفیقمون هم بسته میشه