PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارس انلاین بی متخصص فنی یا فقط پارو کردن پول

ULTRAWEB
September 4th, 2014, 18:10
نمیدونم این دیتاسنتر پارس انلاین چهارتاادم نداره
صبح تا شب سایتشون از این اررور های پایگاه داده نده
بلد نیستن ما میتونیم براشون کاراشون رو تضمیمی انجام بدیم
نمیدونم چرا برای سایرشرکت ها نظیر افرانت یا تبیان و اینها
بوجود نمیاد همین الان سایتش رو نگاه کنین mysqlشاهد وضعیت های گوناگونی هست
از اول عمر سایتشون تا الان سالانه شاهد تعداد بالای ارورهای دوررقمی پایگاه داده بودم و هستم وخواهم بود و مدرکم دارم
وضعیت سایتشون بعداز یکساعت عادی شده کسی پس جنگ و دعوا و کل کل راه نندازه

HPxf
September 4th, 2014, 18:15
پارس فقط اسم در کرده و در قسمت پشتیبانی adsl خوب است بقیه قسمت هاش به درد نمی خورد

- - - Updated - - -

پارس فقط اسم در کرده و در قسمت پشتیبانی adsl خوب است بقیه قسمت هاش به درد نمی خورد

p30nama
September 4th, 2014, 18:21
از اول عمر سایت تا الان سالانه بالای ارورهای دوررقمی در طول عمر سایت بودم و مدرکم دارم

پارس انلاین بهترین دیتاسنتر و شرکت ارائه دهنده اینترنت هستند!

تایید میشن
خودم ازشون اینترنت دارم

منظورتون از این جمله چیه؟"از اول عمر سایت تا الان سالانه بالای ارورهای دوررقمی در طول عمر سایت بودم و مدرکم دارم" جمله رو درست کنید:)

- - - Updated - - -

درمورد سرعت اینترنتشم خیلی عالیه

من 128 دارشتم نامحدود صبح ها تا600 کیلوبایت تا 1 مگ میرسید سرعتش بعدا مدرک میزارم

سایر اوقت هم 300-400 هسا سرعت دانلودش

پسر عموم از اسیاتک نامحدود داره سرعتش بیشتر از 15 نمیشه!

downloaddl
September 4th, 2014, 18:23
چرا ما با پارس آنلاین مشکل نداریم ?

ULTRAWEB
September 4th, 2014, 18:27
پارس انلاین بهترین دیتاسنتر و شرکت ارائه دهنده اینترنت هستند!

تایید میشن
خودم ازشون اینترنت دارم

منظورتون از این جمله چیه؟"از اول عمر سایت تا الان سالانه بالای ارورهای دوررقمی در طول عمر سایت بودم و مدرکم دارم" جمله رو درست کنید:)

- - - Updated - - -

درمورد سرعت اینترنتشم خیلی عالیه

من 128 دارشتم نامحدود صبح ها تا600 کیلوبایت تا 1 مگ میرسید سرعتش بعدا مدرک میزارم

سایر اوقت هم 300-400 هسا سرعت دانلودش

پسر عموم از اسیاتک نامحدود داره سرعتش بیشتر از 15 نمیشه!

کسی راجبه اینترنتشون صحبت نکرد داریم میگم چرا باید سایتشون اینقدر ناپایدار باشه
همین دوست گرامی بعدشم جمله ام غلطه اره درستش اینه بارها در سال شاهد ارور های گوناگون پایگاه داده ی سایتشون بودم

rodfile.ir
September 4th, 2014, 19:31
دیتاسنتر پارس آنلاین به هیچ عنوان به درد نمی خوره
مورد اخریش که ازش کوچ کردم 1393/06/02 بود که خود سر یه کاری کرده بودم به ما ضرر میلیونی زدن
تمام دی ان اس های درگاه های بانک که روی شاپرک بودن به مشکل خورده بودن و به هیچ عنوان باز نمیشد
شاید بعضی از دوستان خبر داشته باشن
با اینکه از خود پارس آنلاین نداشتم و از فراسو تهیه کرده بودم ولی بگم از نظر اشکالات فنی شبکه خیلی مشکل دارن

ali0000
September 4th, 2014, 19:40
داستان پارس آنلاین دقیقا بحث انتخاب بین ( بد - بدتر ) شده خودشونم میدونن چه خبره همش ایمیل میدن با عرض پوزش بخاطر مشکلات شبکه و فلان روز به اعتبار شما افزوده شد تو ایران نمیشه صحبت از isp یا دیتاسنتر معتبر کرد تا زمانی اینترنت تو دست زیرساخته دیگه بحث پارس یا شاتل یا افرا یا ... به نتیجه نمیرسه الان ما چندتا سرور داریم رنج 185 نمیدونم مشکل شبکشون چیه از دیروز ترافیک خارج به داخل پشت سر هم قطع و وصلی داره
وب سایتشونم خدا نکنه بخوای پرداخت آنلاین یا تمدید داشته باشی در هر مرحله باید ترکیب مرورگرو کاملاً تغییر بدی از بس منوها نا هماهنگن خطای دیتابیس هم تایید میشه گاهی مشاهده شده ...
کاش روزی برسه خدمات اینترنت داخل ایران رقابتی بشه

HPxf
September 4th, 2014, 19:56
صحبت از مشکلات سایت است نه خدمات :-ی

مینا-صیفی
September 4th, 2014, 23:31
از اول عمر سایتشون تا الان سالانه شاهد تعداد بالای ارورهای دوررقمی پایگاه داده بودم و هستم وخواهم بود و مدرکم دارم
وضعیت سایتشون بعداز یکساعت عادی شده کسی پس جنگ و دعوا و کل کل راه نندازه

یادمون نره ما ایرانی ها اول : جهان سوم هستیم . دوم : ایران فقط چند سال هست که به فروش سرور ایران و دیتاسنتر یا ای اس پی راه انداخته سوم : نباید با دیتاسنترهای خارج مقایسه کنیم زیرا ما 50-100 سال عقب هستیم از همه لحاظ . کلی صحبت کردم میدونم و به موضوع شما اشاره ای نداشتم میدونم اما با 3 دلیل ساده ابتدایی کلی کیش و مات کردم . البته نظر شخصی من این بود که گفتم.