PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی

javoona
June 29th, 2010, 14:23
با سلام.
امیدوارم این همه متخصص یک نفر با دقت سوال من رو بخونه!

اول شرایط رو می گم:
1-من یک سرور اختصاصی تو ایران دارم که روش ویندوز سرور 2008 نصب هستش و من با ریموت دسکتاپ بهش دسترسی دارم و دسترسی فیزیکی هم اگه بخوام می تونم داشته باشم.
2-روی این سیستم یک سرور ورلد آف وارکرافت راه اندازی شده.
3-بازیکنان برای وصل شدن به این سرور باید آی پی سرور رو توی بازی وارد کنن تا به سرور من وصل شن.
4- برای ساخت اکانت و دیگر نیاز های خود سرور من xampp نصب کردم که از آپاچی و مای اسکیو الش هم برای سرور و هم برای سایت استفاده می کنم.
5- اگر بخوام یک سرور اضافه کنم باید آی پی رو به شکل ؟؟؟؟: *.*.*.* در بیارم یعنی بازیکنان برای سرور های فرعی باید شماره آی پی رو با یه پورت دلخواه چهار رقمی که من میزارم توی بازی وارد کنن تا وارد اون سرور جدید بشن.
6- من چند تا دومین دارم که در حال حاضر 3 تا از اون ها رو مستقیم روی آی پی سرورم دایرکت کردم یعنی اگر کسی اون ها رو پینگ کنه مستقیما آدرس آی پی من رو می بینه. ( پس بازیکنان می تونن بجای زدن آی پی برای دیدن سایت اصلی یا آی پی اسلش فلان برای سایتهای فرعی از اسم دومین مثلا با دو نقطه پورت یا ساب دومین برای سایتهای فرعی استفاده کنند)

---------------------

خوب حالا سوال اصلی من که خیلی وقته دهنم رو درگیر کرده و هیچ کار نتونستم براش بکنم:

من می خوام :

1- یکی از دومین ها مجزا بشه.. یعنی بازیکن که دومین رو میزنه به جایی که بره توی روت اصلی بره توی جای خاص که ربطی به روت اصلیم نداشته باشه ( تمامی راه ها رو امتحان کردم. iis نصب کردم ؛ plesk نصب کردم , dotnet panel مصب کردم که این دوتای آخری کار نکرد ( شاید به خاطر وجود xampp چون نمی تونم قطعش کنم) داخل iis هم تونستم سایتم رو بیارم بالا ولی تمامی ساب دومین هاش رو بصورت لیست نشون می ده .. یعنی مختویات مثلا index ها باز نمی شه فقط محتویات پوشه رو نشون میده )
داخل خود xampp هم با دستکاری توی اون فایل داخل ادمین - اکسترا دو تا سایت اضافه کردم که بازم کار نکرد.

2- می خوام بتونم یکی از دومین ها رو یا حتی یک ساب دومین رو روی یک پورت دایرکت کنم! یعنی مثلا طرف یه ساب دومین رو بزنه به جای زدن آیپی یا دومین دونقطه یه پورت.. بزنه اسم دومینی رو که مستقیم روی یه پورت دایرکت شده یا یه ساب دومین رو که روی یک پورت دایرکت شده..

امیدوارم وسط این همه متخصص جواب بگیرم!

LoveLife
June 29th, 2010, 15:31
یک پیعام به من بده شاید بتونم کمکت کنم چون باید دسترسی بهم بدی و اون موقع بهتر میشه مشکلت رو برسی کرد

asrhosting
June 29th, 2010, 16:27
سلام .
به سوال خارج از تاپیک . میشه بگید پورت سرور که می گید چند هست ( سرعت ؟ )

با تشکر

javoona
June 29th, 2010, 18:18
پورت دیفالت 8085 هست که وقتی داخل بازی فقط آی پی وارد بشه به اون وصل می شه و پورت های بازی های اضافه شده هر پورت آزاد رو سیستممی تونن باشن .. مثل 2222 یا 3333 یا 5555 که برای راحت بودن و تو خاطر موندن بازیکنان 4 عدد یکشان میزارم ولی می تونه هر عددی باشه...

asrhosting
June 29th, 2010, 20:36
ببخشید فکر کنم منظورم رو نفهمیدید .
سرور مگه داخل ایران نیست ؟
خود سرعت اینترنتش چنده ؟

LoveLife
June 29th, 2010, 21:55
ببخشید فکر کنم منظورم رو نفهمیدید .
سرور مگه داخل ایران نیست ؟
خود سرعت اینترنتش چنده ؟

میتونید بگید شما چقدر هزینه دادید و چه سرعتی دارید یه بار گفتید 500 کیلو بایت دانلود دارید یعنی میشه 4 مگا بیت حدودا باید 2 تا 3 ملیونی هزینه کنید ماهانه درسته ؟ چند تا سرور روش بالا اوردید و اگر میشه ای پی تست و فایل تست هم بدید . از سرورهاتون که تو شرکت گذاشتید .

web-ha
June 29th, 2010, 23:07
میتونید بگید شما چقدر هزینه دادید و چه سرعتی دارید یه بار گفتید 500 کیلو بایت دانلود دارید یعنی میشه 4 مگا بیت حدودا باید 2 تا 3 ملیونی هزینه کنید ماهانه درسته ؟ چند تا سرور روش بالا اوردید و اگر میشه ای پی تست و فایل تست هم بدید . از سرورهاتون که تو شرکت گذاشتید .

كجا رفت پس؟ :39:

javoona
June 30th, 2010, 16:40
من هستم. پهنای باند سیستم 8 مگا بایت هست. این سرور مخصوص دانلود یا این چیزها نیست ولی من تا 1 مگابایت در ثانیه باش دانلود کردم. خود سیستم توی یه آی سی پی تو شهر بندرعباس هستش..
من نمی تونم متوجه بشم این چیزها به سوال من چه ربطی داره؟! گیج شدم! بازم هر چی بپرسین چشم جواب می دم. ئلی فایل برای دانلود و آی پی تست و .. باید درک کنین آدرس سایت سرورم بهترین سرور ورلد ایران آنامیس (http://www.anamiss.ir) هستش... آدرس اون دومین هم که گفتم رو سروره anamiss.com حالا اگه اینا کمکی می کنه منتظرم!

javoona
June 30th, 2010, 23:31
خوب حالا باز کسی نیست که به من جواب بده!

javoona
July 1st, 2010, 22:52
بابا خواهشا جواب بدین من یه آی پی دیگه هم گرفتم یعنی قسمت دوم سوالم رو حل کردم!!! الان 2 تا آی پی دارم. فقط بگین چطوری رو سرورم چند تا سایت مجزا داشته باشم؟

akbari
July 2nd, 2010, 00:36
بابا خواهشا جواب بدین من یه آی پی دیگه هم گرفتم یعنی قسمت دوم سوالم رو حل کردم!!! الان 2 تا آی پی دارم. فقط بگین چطوری رو سرورم چند تا سایت مجزا داشته باشم؟

سلام
دوست عزیز شما باید از یک کنترل پنل هاستینگ مثل پلسک استفاده کنی اگه میخوای راحت باشید یا در غیر این صورت میتونی به صورت دستی از خود iis استفاده کنی که تست کردم البته خیلی وقت پیش بهم جواب داد

javoona
July 2nd, 2010, 11:50
نمی دونم چرا فاروم های ایرانی اینطوری شده.. حتی حاضر نیستند سوال آدم رو بخونن... بابا عزیز دل شما ببین من نصب نکرم؟ من xampp دارم نمی تونم این کار رو بکنم. پلسک 952 نصب کردم وقتی صفحه ادمینش رو می زنی باز نمیشه... دایرکت ادمین و دات نت پنل هم نصب کردم... آدم باید چکار کنه که بتونه با یه نفر وارد تو ایران صحبت کنه؟

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

با سلام.
امیدوارم این همه متخصص یک نفر با دقت سوال من رو بخونه!

اول شرایط رو می گم:
1-من یک سرور اختصاصی تو ایران دارم که روش ویندوز سرور 2008 نصب هستش و من با ریموت دسکتاپ بهش دسترسی دارم و دسترسی فیزیکی هم اگه بخوام می تونم داشته باشم.
2-روی این سیستم یک سرور ورلد آف وارکرافت راه اندازی شده.
3-بازیکنان برای وصل شدن به این سرور باید آی پی سرور رو توی بازی وارد کنن تا به سرور من وصل شن.
4- برای ساخت اکانت و دیگر نیاز های خود سرور من xampp نصب کردم که از آپاچی و مای اسکیو الش هم برای سرور و هم برای سایت استفاده می کنم.
5- اگر بخوام یک سرور اضافه کنم باید آی پی رو به شکل ؟؟؟؟: *.*.*.* در بیارم یعنی بازیکنان برای سرور های فرعی باید شماره آی پی رو با یه پورت دلخواه چهار رقمی که من میزارم توی بازی وارد کنن تا وارد اون سرور جدید بشن.
6- من چند تا دومین دارم که در حال حاضر 3 تا از اون ها رو مستقیم روی آی پی سرورم دایرکت کردم یعنی اگر کسی اون ها رو پینگ کنه مستقیما آدرس آی پی من رو می بینه. ( پس بازیکنان می تونن بجای زدن آی پی برای دیدن سایت اصلی یا آی پی اسلش فلان برای سایتهای فرعی از اسم دومین مثلا با دو نقطه پورت یا ساب دومین برای سایتهای فرعی استفاده کنند)

---------------------

خوب حالا سوال اصلی من که خیلی وقته دهنم رو درگیر کرده و هیچ کار نتونستم براش بکنم:

من می خوام :

1- یکی از دومین ها مجزا بشه.. یعنی بازیکن که دومین رو میزنه به جایی که بره توی روت اصلی بره توی جای خاص که ربطی به روت اصلیم نداشته باشه ( تمامی راه ها رو امتحان کردم. iis نصب کردم ؛ plesk نصب کردم , dotnet panel مصب کردم که این دوتای آخری کار نکرد ( شاید به خاطر وجود xampp چون نمی تونم قطعش کنم) داخل iis هم تونستم سایتم رو بیارم بالا ولی تمامی ساب دومین هاش رو بصورت لیست نشون می ده .. یعنی مختویات مثلا index ها باز نمی شه فقط محتویات پوشه رو نشون میده )
داخل خود xampp هم با دستکاری توی اون فایل داخل ادمین - اکسترا دو تا سایت اضافه کردم که بازم کار نکرد.

2- می خوام بتونم یکی از دومین ها رو یا حتی یک ساب دومین رو روی یک پورت دایرکت کنم! یعنی مثلا طرف یه ساب دومین رو بزنه به جای زدن آیپی یا دومین دونقطه یه پورت.. بزنه اسم دومینی رو که مستقیم روی یه پورت دایرکت شده یا یه ساب دومین رو که روی یک پورت دایرکت شده..

امیدوارم وسط این همه متخصص جواب بگیرم!

این سوال منه... خوندنش سخته یا فهمیدنش؟ هر جاش رو نامفهموم نوشتم بگین تا کاملش کنم...

akbari
July 2nd, 2010, 12:05
من با زمپ کار کردم ولی نه خیلی حرفه ای در حد لوکال.
جواب شما را دادم . دایرکت ادمین را در ویندوز میخواستید نصب کنید؟
پلسک را بدون مشکل میتونید در ویندوز 2003 آر2 نصب کنی و هر چند تا آی پی هم خواستی ادد کنید.
همون طوری که دوستان گفتن به یکی دسترسی بدید که براتون بررسی کند.

IFACO.Net
July 2nd, 2010, 13:05
مشکل شما اینه که می خواهید در یک سرور ، 2 وبسرور جداگانه نصب کنید که باعث اختلال میشه و عملا وبسرور دومی فعال نخواهد شد، هر کنترل پنلی نصب کنید ، باید همراه با ملزومات خودش باشه

به شما پیشنهاد می کنم که VMWare رو در سرور تون نصب کنید و در اون وی پی اس بسازید با سیستم عامل لینوکس یا ویندوز - و در هر کدوم یک وبسرو مستقل نصب کنید و بهشون آی پی های جداگانه بدید

موفق باشید

javoona
July 2nd, 2010, 18:36
متاسفانه این کار رو هم نمی شه کرد. چون من نمی تونم چیزی از سرورم کم کنم. تمام امکانات سرور برای سرور بازی لازم هست..