PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیپی استاتیک در اسیاتک

kayako
September 4th, 2014, 15:29
سلام دوستان بنده یه ایپی استاتیک از اسیاتک گرفتم الان من وقتی ایپی رو میزنم تنظیمات مودم میاد و اینکه میخوام الان توی ویندوز ایپی رو بدم دیفالت گیت وی رو چی بدم باید 192.168.1.1 بدم؟
لطفا راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

راستی مودم بنده aztech i هست

HPxf
September 4th, 2014, 15:34
192.168.1.1 این ای پی مودمت است اینو تغییر بدهید

ourweb
September 4th, 2014, 15:36
چرا بنده خدا رو گیج میکنید تو قسمتی که میری اتوماتیک ست میکنی مودم رو اونجا قسمت ای پی رو استاتیک ست کن البته این کارها نیاز نیست چون اسیاتک خودش دیفالت ست میکنه مودم رو

kayako
September 4th, 2014, 18:31
الان از حالت dhcp بردارم بعد ایی خود رو ست کنم؟
برای ویندوز دیفالت گیت وی رو چی بزنم؟

- - - Updated - - -

فقط یه چیزی الان وقتی ایپی خودم که در هرجا زدم تنظیمات مودم رو میاره وقتی پورت وب سرور رو عوض میکنم کلا مود هتنظیماتش بالا نمیاد اینو باید چیکار کرد

- - - Updated - - -

من پورت وب سرور رو از داخل فایروال مودم تغییر دادم وقتی ایپی رو میزنم تنظیمات رو نمیاره ولی الان مشکلم اینه که وقتی ایپی رو توی نتورک ویندوز میزنم که بتونم از همه سیستم رو کنترل کنم وقتی ایپی رو میزنم نتم قطع میشه
من گیت وی رو 192.168.1.1 میزنم
لطفا راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

192.168.1.1 این ای پی مودمت است اینو تغییر بدهید
الان من داخل نتورک ویندوز باید به جای ایپی ادرس ایپی 192.168.1.2 رو ست کنم یا ایپی که اسیاتک به من داده رو ست کنم؟

cityhost
September 4th, 2014, 18:57
سلام
برو تو تنظیمات اترنت Ethernet یا همون Loacl Area Connection و تنظیمات رو به این صورت انجام بده
ای پی هر چی دادی دادی فقط ای پی استاتیک رو نده

(هلاک آپلودر وب هاستینگ تاکم)

http://upload7.ir/imgs/2014-09/49904375813599782784.png

وقتی تنظیمات رو انجام دادی و اوکی رو زدی برو تو مودمت و برو به قسمت DMZ و آی پی Lan رو بده به DMZ
بعدش قسمت PortForwarding رو پیدا کن و ای پی رو بده بهش و بهش پورت 80 رو بده و ذخیره کن
حالا فایروال کامپیوترتو غیر فعال کن ، هم از جاهای دیگه به سیستمت دسترسی داری هم از شبکه داخلی (البته اگه وب سرور نصب کرده باشی)
اگه میخوای ریموت هم بهش داشته باشی رو MyComputer کلیک راست کن و Remot Setting رو بزن
و گزینه Remote Access رو Allow کن و قسمت Remote Desktop همون قسمت از Dont Allow به Allow تغییر بده
نیازی هم به تغییرات و اینچیزا تو پورت وب سرور و فایروال این چیزا نیست ، هر وقت میخوای از شبکه خارجی به مودمت وصل شی با ریموت دسکتاپ وارد شو ای پی مودمتو بزن کارتو انجام بده
شبکه داخلی هم که معلومه میشه راحت به مودم وصل شد و هم از ای پی استاتیک واسه وب سرور استفاده کرد هم از ای پی که به Lan دادی میشه تو شبکه داخلی استفاده کرد
گدای تشکر نیستیم اما اگه مطلبم مفید بود نوش جونت:65:

kayako
September 4th, 2014, 19:16
سلام
برو تو تنظیمات اترنت Ethernet یا همون Loacl Area Connection و تنظیمات رو به این صورت انجام بده
ای پی هر چی دادی دادی فقط ای پی استاتیک رو نده

(هلاک آپلودر وب هاستینگ تاکم)

http://upload7.ir/imgs/2014-09/49904375813599782784.png

وقتی تنظیمات رو انجام دادی و اوکی رو زدی برو تو مودمت و برو به قسمت DMZ و آی پی Lan رو بده به DMZ
بعدش قسمت PortForwarding رو پیدا کن و ای پی رو بده بهش و بهش پورت 80 رو بده و ذخیره کن
حالا فایروال کامپیوترتو غیر فعال کن ، هم از جاهای دیگه به سیستمت دسترسی داری هم از شبکه داخلی (البته اگه وب سرور نصب کرده باشی)
اگه میخوای ریموت هم بهش داشته باشی رو MyComputer کلیک راست کن و Remot Setting رو بزن
و گزینه Remote Access رو Allow کن و قسمت Remote Desktop همون قسمت از Dont Allow به Allow تغییر بده
نیازی هم به تغییرات و اینچیزا تو پورت وب سرور و فایروال این چیزا نیست ، هر وقت میخوای از شبکه خارجی به مودمت وصل شی با ریموت دسکتاپ وارد شو ای پی مودمتو بزن کارتو انجام بده
شبکه داخلی هم که معلومه میشه راحت به مودم وصل شد و هم از ای پی استاتیک واسه وب سرور استفاده کرد هم از ای پی که به Lan دادی میشه تو شبکه داخلی استفاده کرد
گدای تشکر نیستیم اما اگه مطلبم مفید بود نوش جونت:65:

ممنون از اینکه وقت گزاشتی اموزش رو خیلی عالی دادی
فقط ایپی lan که گفتی کدوم ایپی رو منظورت هست همون ایپی که اسیاتک داده به من یا ایپی لوکال که در نتورک دادم

- - - Updated - - -

در قسمت PortForwarding ایپی استاتیکم رو بدم یا همین ایپی لوکالی که در تنظیمات ویندوز دادم رو بدم

cityhost
September 4th, 2014, 19:28
ممنون از اینکه وقت گزاشتی اموزش رو خیلی عالی دادی
فقط ایپی lan که گفتی کدوم ایپی رو منظورت هست همون ایپی که اسیاتک داده به من یا ایپی لوکال که در نتورک دادم

- - - Updated - - -

در قسمت PortForwarding ایپی استاتیکم رو بدم یا همین ایپی لوکالی که در تنظیمات ویندوز دادم رو بدم

قابل نداره 500 تومن میشه :D

همون ای پی که تو لوکال دادی بده تو DMZ و PortForwarding تا کسی ای پی استاتیک رو زد فوروارد بشه به وب سرورت و از محدوده مودم خارج بشه
مشکل دیگه ای بود با شماره شرکت (پایین تو امضا رو نگاه کن) تماس بگیر الان هستم تا جوابتو بدم

kayako
September 4th, 2014, 22:50
قابل نداره 500 تومن میشه :D

همون ای پی که تو لوکال دادی بده تو DMZ و PortForwarding تا کسی ای پی استاتیک رو زد فوروارد بشه به وب سرورت و از محدوده مودم خارج بشه
مشکل دیگه ای بود با شماره شرکت (پایین تو امضا رو نگاه کن) تماس بگیر الان هستم تا جوابتو بدم
با سلام
ممنون از شماواقعا ممنون مشکلم حل شد
تشکر بازم

cityhost
September 5th, 2014, 09:47
با سلام
ممنون از شماواقعا ممنون مشکلم حل شد
تشکر بازم

قابلی نداشت همون دکمه تشکر کافی بود
آنتی ویروس رو پاک کردین مشکل حل شد دیگه درسته؟
این مشکل شمارو پارسال ما تو شرکت خودمون داشتیم و با هزار تا کلنجار به نتیجه رسیدیم ، البته از کمک دوستان هم دریغ نکردیم

kayako
September 5th, 2014, 14:19
قابلی نداشت همون دکمه تشکر کافی بود
آنتی ویروس رو پاک کردین مشکل حل شد دیگه درسته؟
این مشکل شمارو پارسال ما تو شرکت خودمون داشتیم و با هزار تا کلنجار به نتیجه رسیدیم ، البته از کمک دوستان هم دریغ نکردیم

اره انتی ویروس رو پاک کردم مشکل کاملا حل شدش من قبل از پاک کردن انتی ویروس هم فایروال و هم خود انتی ویروس رو خاموش کردم ولی بازم کار نکرد ولی وقتی انتی ویروس رو پاک کردم تمامی مشکلات حل شد
بازم متشکرم

trakin
November 10th, 2014, 17:09
اگر با توضیحات دوستان سوالت مفهموم شد هیچ نشد برو بده کافی نت محلتون بده اون برات تنظیم کنه